» » » Рада Федерації футболу Уманського району 14.09.2011

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Рада Федерації футболу Уманського району 14.09.2011

Автор: Sobolenko від 12-09-2011, 16:26, подивилося: 2694

28 Традиційне засідання представників команд відбулося по завершенні 2 кола чемпіонату Уманського району. Присутніми були представники 13 команд. Правда, команду "СМ" репрезентував Доленко А., який рішенням КДК був усунутий від права представляти свій колектив. А відтак його голос не враховувався при голосуванні. Відсутні були представники Сушківки (попередили про це), Косенівки (традиційно), Старих Бабанів, Кочержинець (команда знялась із змагань за три тури до фінішу), Текучої. Цікаво, що команди Косенівки, Старих Бабанів і Текучої мають заборгованість за 2 коло.

Розглянуто підсумки проведення 2 кола чемпіонату.
Розглянуто заяви і звернення команд, що викликало найбільше обговорень.

Першим розглядалося звернення представника команди "Комунальник" Пишнюка А.Г. про пом'якшення покарання гравця його команди Карнаушенка О. В результаті тривалого обговорення було поставлено на голосування такі варіанти: 1) залишити рішення КДК в силі (дискваліфікація до кінця сезону за інцедент в першому турі 2 кола). 2) пом'якшити покарання - обмежити його 6 матчами, що вже відбулися, дозволити прийняти участь у фінальній частині. Але в разі порушень з боку даного гравця - дискваліфікувати його на календарний рік а команду "Комунальник" позбавити 6 турнірних очок.
Абсолютною більшістю голосів було прийнято варіант №2.

Потім розглядалося звернення команди Родниківки про зміну в формулі турніру. Було в результаті поставлено на голосування такі варіанти:
1) до фінальної пульки виходить по 4 команди з обох підгруп (а не по 3, що закладалося з початку) і розігруються місця з 1 по 8 з урахуванням "золотих очок" (здобутих на 1 етапі). А місця з 9 по 16 команди грають в 1 коло без "золотих очок"
2) залишити в силі початковий варант - розігруються 1-6 місця і 7-12 місця і 13-16 (з кожної групи виходить по 3 команди).
За перший варіант проголосувало 5 чоловік. За другий - 6 чоловік. 1-утримався.

Після цього представники команди Родниківки звернулися із клопотанням переглянути рішення КДК (після матчу 2 кола Родниківка-Кочержинці, який закінчився зарахуванням технічної перемоги Родниківці, з команди Родниківки було знято 3 очки.) Було поставлено на голосування два варіанти:
1) залишити в силі рішення КДК
2) скасувати рішення КДК
За перший варіант проголусувало 6 чоловік. За другий - 4, утрималося -2.

Після цього представники команди Родниківки заявили про припинення подальшої участі в чемпіонаті району і залишили зібрання.

Далі було прийнято календар.

Щодо боржників. Якщо команди Косенівки, Текучої остаточно не ліквідують заборгованість за 2 коло, вони будуть зняті із змагань. Це автоматично веде до дискваліфікації на сезон 2012.
До читачів! Перед тим як покритикувати те або інше рішення Федерації прийміть до уваги - ФЕДЕРАЦІЯ ЦЕ Є ПРЕДСТАВНИКИ ВАШИХ КОМАНД! ЯКЩО ВАМ НЕ ПОДОБАЮТЬСЯ РІШЕННЯ -ОБИРАЙТЕ ІНШИХ ПРЕДСТАВНИКІВ! І ще нюанс! Всі питання у нас ставляться на голосування. Але після прийняття рішення - меншість має їх дотримуватися як і більшість. Якщо чиїсь представники не були присутні - проблеми тих, хто відсутній.

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 37
  • ICQ: {icq}
14 вересня 2011 11:15

kor_ser

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.05.2011
 
Працівники УБОЗу викрили злочинну групу з ознаками організованості, якою було скоєно ряд тяжких злочинів – шахрайство та отримання хабара в особливо великих розмірах.Один із затриманих є головою Христинівської районної ради іннший керівник РАЙОННОЇ СПОРТИВНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ" МІТАСОВ МАКСИМ ВІКТОРОВИЧ.
Як повідомляють у СЗГ УМВС області, прокуратурою області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст.190 КК України «Шахрайство» та вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст.368 КК України «Одержання хабара» відносно учасників цієї злочинної групи з ознаками організованості.

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
14 вересня 2011 14:36

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Хворобливі пошуки сенсації з боку "грамотєя" викликають просто сміх! Він так захоплюється своєю писаниною, що навіть не встигає читати. Зокрема читати на данному сайті. І зокрема не читав тут про першу конференцію федерації футболу Уманського району, де головою ФФУР було обрано Петренка Анатолія Івановича! Читайте тут Звіт про конференцію федерації футболу Уманського районуНу якщо цей дописувач такий грамотний, то нехай ще вкаже по якій конкретно справі інкримінують підозрюваним "шахрайство" і "Одержання хабаря". Ато даний писака так подає інформацію, щоб склалося враження що злочин робився саме в ФФУР! А щоб поставити крапку, то відверто скажу, що цей неук ще й прізвище пана Мітасова М.В. вказав самостійно (в інших джерелах , як і в інших подібних випадках, прізвища підозрюваних не вказуються - можна нарватися на позов до суду за наклеп! До того ж він чомусь не вказав прізвище іншого підозрюваного. А ще , клоуне, вкажіть ще одну сенсаційну подробицю! Ну тіпа того, що цей !інший" є ще сином віце-президента ще однієї громадської організації "Федерації футболу Черкаської області"! Це ж сенсація! Клоун вже і не знає що ще накопати! Давай ще!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 37
  • ICQ: {icq}
14 вересня 2011 15:44

kor_ser

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.05.2011
 
Хто з нас писака видно не озброєним оком. (зрівняйте свій меседж із моїм) :) доречі не лише писака:) дехто просто надриває животи з ваших виступів по телебаченю :). Можливо до Вас колись дійде, що Ви посміховисько, починаючи з зовнішнього вигляду закінчуючи всім, що робите.
А Для того, щоб не складались різні враження, із повідомлень інших людей (причому зверніть увагу лише у Вас одного) пораджу вам звернусь до лікаря. Можливо не все втрачено. Не гайте час. fellow

ПС: Розумію, що до вас все одно нічого "не дійде". Тому в подальшому відповідати на ідіотські висловлювання наміру не маю. Головне, щоб люди прочитавши моє повідомлення посміхнулись, я ж як ви виразились "клоун". wink

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
14 вересня 2011 15:53

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Якщо хтось надриває животи - то проблеми цих надіріваних. Такі писаки самі не спроможні щось зробити і хібащо із-за кута сцикливо підгажують. Якщо такі думають, що це змінить мої наміри - то на таких нікчем ніколи не звертав уваги. Щодо мого зовнішнього вигляду - у мене ніколи не було комплексів а відтак все робив відкрито. А аноніма kor_ser судячи з його аватарки із зовнішнім виглядом якраз наявні комплекси. Не варто фото зі свого паспорта на загальний осуд виставляти! wassat
Щодо "клоуна", то таки вибачаюсь. Даремно образив таку позитивну професію причетністю данної хворобливо закомплексованої людини до поважної касти клоунів. А писати kor_ser точно не буде. Воно як не може нічого сказати, так мукає або мовчить як теля. Напише щось а потім зникне на місяць. Залишки мізків напружує - де б це ще лайна нарити, щоб тут ляпнути. Асенізатор знайшовся! wink
Зверніть увагу, як майстерно писака знову обминув просте питання, що виникає після чергової його "новини" - до чого то було? То він від імені державної адміністрації перенести тур чемпіонату району (хоча жоден тур жодних змагань не переносився), то оприлюднює сенсацію про "хабарника" і "шахрая" з районної федерації футболу! Правди ж в цих "опусах" жодної. Проста маніпуляція обривками інформації. І бажання обгадити те, що робиться. Проста собака, що лає на караван, який іде. Судячи з авки ще й закомплексований ...... wink
Щодо порад про лікаря то вони відправляться туди ж куди і "юридичні" дописи данного діяча.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
14 вересня 2011 16:03

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
smile

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 96
  • ICQ: {icq}
14 вересня 2011 20:08

djip

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.01.2011
 
kor ser ти що попутався, Ігор Михайлович перша людина яка робить для футболу Уманщини все можливе й не можливе.А посміховисько в тебе в штанах-результати опитування 2010р.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 57
  • ICQ: {icq}
14 вересня 2011 20:44

mihaiiiil

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.05.2011
 
Підтримую "djip" на всі 100%. Перш ніж когось критикувати, слід спершу самому щось путнє зробити. А Ігор Михайлович при всіх його можливих вадах (які Ви нам люб'язно розписали) робить для футболу Уманського району мабуть найбільше з усіх.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 8
  • ICQ: {icq}
14 вересня 2011 20:54

dkmu

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 19.01.2011
 
Ігоре, таких користувачів просто необхідно блокувати і все!

Якщо звичайно є така можливість?
А взагалі просто не потрібно звертати увагу на цей "маразм".
feel

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
14 вересня 2011 21:12

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Олег! На 243-й день я вперше скористався функцію "забанити" користувача. Реально цей шут достав! Переглянь його коментарі. Він постійно щось викопає тіпа "розумного", потім на логічно поставлені питання чи докори просто міняє тему по принципу "все зрозуміло, з вами немає про що говорити". Останній приклад з цієї галузі. Вичитав в пресі або почув на уманських брехаловках (в пресі прізвища не вказували а на вулицях вони звучали) , відкинув суть (за що людям інкримиінується справа) приплюсував районну федерацію футболу (Мітасова в 2007 році районний спорткомітет "втягнув" в тіпа федерацію - так і існували на папері ). Коли став розгрібати завали одним з основних завдань вважав створити реально діючу федерацію. Почалося з відкритої конференції , де вперше реально обрали і голову федерації і всі органи. Все це зашевелилося і починає працювати. Причому відкрито і демократично. Так до чого ця "інформація" подана цим клоуном я так і не зрозумів. Якщо хтось розуміє для чого це писалося - розтлумачте!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
14 вересня 2011 21:33

Дружба

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Писалося, напевно, для того аби показати свою вагомість, "обізнаність" в Уманському футболі або можливо елементарно "давить жаба". Так як в нашому місцевому футболі проходять радикальні зміни, рушієм яких є ентузіазм та фанатизму однієї людини як в інтернеті та і по ТВ. І "наш автор" таки не може з цим змиритись, вишуковуючи "сенсації". Цікаво, а хто ж замаскований під ніком kor_ser? У когось є варіанти???

dkmu а де це ти Інтернет знайшов ?wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
15 вересня 2011 10:38

Костя

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Цитата: kor_ser
Ви посміховисько, починаючи з зовнішнього вигляду закінчуючи всім, що робите


Правду говорят, "Бог шельму метит".

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
15 вересня 2011 12:12

kоr_ser

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
"Забанили" чи ні, це особливої різниці не має. Якщо комусь від цього стало легше, нехай так буде.
Я бачу декого обурило моє повідомлення про арешт "бувшого" футбольного функціонера ФФУР, у Sobolenko взагалі вирішив
Цитата: Sobolenko
так подає інформацію, щоб склалося враження що злочин робився саме в ФФУР
. Відверто скажу, наміру такого не було. Для довідки: хто є юридично головою ФФУР можна взнати в приміщенні райдержадміністрації у державного реєстратора (згідно закону "Про публічну інформацію"). Будь які рішення про зміну керівника ФФУР поки вони не зареєстровані в реєстратора не мають юридичних наслідків. Хоча б тепер зрозуміло чому було вказано відповідне прізвище?


Цитата: Дружба
І "наш автор" таки не може з цим змиритись, вишуковуючи "сенсації".

Взагалі то, сенсації в цьому ніякої немає, див. повідомлення все того ж Sobolenko, про це знає півміста.
Цитата: Дружба
Писалося, напевно, для того аби показати свою вагомість, "обізнаність" в Уманському футболі або можливо елементарно "давить жаба".

Ви самі взагалі зрозуміли що написали? повідомлення про арешт говорить про обізнаність, вагомість та жабу...


Цитата: Sobolenko
ще й прізвище пана Мітасова М.В. вказав самостійно (в інших джерелах , як і в інших подібних випадках, прізвища підозрюваних не вказуються


Погодьтесь, джерела бувають різні. Не всі черпають інформацію з лише інтернету.


І на кінець, що вважаю необхідним додати, Sobolenko як функціонер безперечно багато робить для розвитку футболу в Уманському регіоні. Тому мої слова образи даної людини були зайвими.

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
15 вересня 2011 18:00

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Для kоr_ser!
Цитата: kоr_ser
"Забанили" чи ні, це особливої різниці не має.

Якщо ви уважно відслідковуєте роботу данного сайту, то не можете не помітити, що тут НЕ ПРИБИРАЮТЬСЯ коментарі залежно від того подобаються вони чи ні Sobolenko. Навіть якщо вони не влаштовують мене я їх принципово не видаляю В тому числі і ваші.
Щодо
Цитата: kоr_ser
у Sobolenko взагалі вирішив
що умисно подається спотворена інформація. саме так вкотре повторюся - подається інформація спотворено і скомпільовано. Зокрема в останньому випадку свідомо не подано причину арешту данних осіб. Вказано, що пан Мітасов М.В. є очільником федерації футболу а потім пішов перерахунок статей Кримінального кодексу. Жодного натяку на банківську діяльність, в сфері якої інкрімінуються правопорушення підозрюваним, НЕМАЄ. І зроблено це свідомо і підло. Це і обурює найбільше. І не треба робити вигляд, що це не випадково. У вас це в системі, як і подальші відходи від теми, коли ви не спроможні аргументувати свої дописи.


Цитата: kоr_ser
Хоча б тепер зрозуміло чому було вказано відповідне прізвище?

Цитата: kоr_ser
Взагалі то, сенсації в цьому ніякої немає, див. повідомлення все того ж Sobolenko, про це знає півміста.


Цитата: kоr_ser
Погодьтесь, джерела бувають різні. Не всі черпають інформацію з лише інтернету.


Ви хочете сказати, що якесь "потужне" інформаційне джерело ризикнуло оприлюднити прізвища підозрюваних до рішення суду? Чи хочете гордо продемонструвати своєю обізнаністю із офіційних джерел? Ви ще раз бравуєте і свідомо говорите неправду. Я доволі орієнтуюся в законах про журналістську діяльність. У нас лише "жовта" уманська сторінка "Вечірніх Черкасах" пише без огляду на закони. І це питання часу чим все це закінчиться.
А чому ж ви не вказали прізвище і другого підозрюаваного??? Чи у вас тут недостатньо інформації про причетність і тієї людини до футбольних справ? Чи просто та особа має відношення не до футболу Уманського району і вас це автоматично не цікавить? Знову логічні питання , на які ви не спроможні відповісти а відтак буде чергова порція "сам дурак"!


<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
15 вересня 2011 19:31

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: kоr_ser
хто є юридично головою ФФУР можна взнати в приміщенні райдержадміністрації у державного реєстратора (згідно закону "Про публічну інформацію"). Будь які рішення про зміну керівника ФФУР поки вони не зареєстровані в реєстратора не мають юридичних наслідків.


Ви хочете сказати ,що не полінувалися зайти до державного реєстратора? То якщо ви так обізнаний, то знайдіть ще протоколи тих "зібрань" на яких обирали згадану особу на згадану вами посаду. А ще краще знайдіть хоч одного свідка, який розповість про це! А щодо лігітимності обрання нинішнього голови ФФУР і інших органів. То будьте певні у оформлені данного факту відповідним чином. Мало того, що конференція була відкритою, живою і дієвою (до пів сотні живих свідків-делегатів і т.д.), так все це належним чином задукоментовано у організаціях, які є вище стоячими над ФФУР. Зокрема ФФ Черкаської області визнає саме Петренка А.І. як голову ФФУР. І ті, хто орієнтуються в реаліях українського футболу , знають , що в світлі боротьби на різних Конгресах ФФУ в Києві і на обласних рівнях ВСЕ ОСОБЛИВО РЕТЕЛЬНО ВИЧИТУЄТЬСЯ І РОБИТЬСЯ ПО ЗАКОНАМ А НЕ ПРОСТО ПИШУТЬСЯ ЯКІСЬ ПРОТОКОЛИ!

А саме головне - НІКОМУ НЕ ЗРОЗУМІЛО ЧОГО ДОБИВАЄТЬСЯ ПАН kоr_ser ! Потрудіться пояснити нам недолугим (ви дуже помиляєтесь, коли один Соболенко не розуміє ваших дописів - у вас банально завищена самооцінка)

Цитата: Костя

Правду говорят, "Бог шельму метит".


О! Вже і шельмою назвали і Бога на боротьбу зі мною приписали! Ну демон прямо!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
15 вересня 2011 23:41

kos888

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.06.2011
 
Шановний,Ігор Михайлович!Не звертайте увагу на крис,які сидять в норах.Робіть свою справу,а всі МИ(хто ВАС розуміє,завжди піддержемо),бо ВИ робите вагомий внесок у розвиток районного футболу!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 57
  • ICQ: {icq}
16 вересня 2011 09:42

mihaiiiil

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.05.2011
 
Шановний kоr_ser, яке відношення має Ваша інформація до Уманського футболу? І кому вона цікава? Тому що, якщо подивитися з висловлювань відвідувачів сайту, більшість цього ніяк не можуть зрозуміти. Поясніть, будь-ласка.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
16 вересня 2011 09:48

kor_sеr

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Цитата: Sobolenko
НЕ ЗРОЗУМІЛО ЧОГО ДОБИВАЄТЬСЯ ПАН


Нічого я не добиваюсь, в подальшому буду намагатись, щоб в моїх меседжах було якомога менше незрозумілостей для любителів футбола.


<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
16 вересня 2011 10:20

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
kor_ser :Можливо до Вас колись дійде, що Ви посміховисько, починаючи з зовнішнього вигляду закінчуючи всім, що робите.
Знаєте я частково застав коли навчали кому, що одягати, як ходити, що робити. Як кажуть із сірої маси не виділятися. І добре, що ті часи давно в минулому.
А на рахунок того, що : "закінчуючи всім, що робите" , то на всій тереторії бувшого СРСР завжди того хто, якусь справу добре робить тому завжди попадає нагоріхи. Від різних "вумних людей"
Ігоре Михайловичу робіть свою справу і не слухайте таких "вумних людей як kоr_ser" бо вони не варті того , щоб на них витрачати дрогоціний час.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
16 вересня 2011 11:13

Hunter

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Цитата: aos
робіть свою справу і не слухайте таких "вумних людей як kоr_ser"


Ви десь між стрічок вгледіли мої поради, як щось робити?


Цитата: aos
Знаєте я частково застав коли навчали кому, що одягати, як ходити, що робити.


Мені дійсно шкода, що ви так рано втратили своїх батьків.

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
16 вересня 2011 14:17

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
О! Змінив дописувач ім'я wink Тепер він мисливець Hunter ! Але стиль і повадки не змінилися!

Пан все закидав, що я його не розумію ! Виявилося, що не я один! А як розуміти, коли в нього алогічне мислення! Він фразу aos "Знаєте я частково застав коли навчали кому, що одягати, як ходити, що робити" перевернув з ніг на голову ще й проявив зразки тактовного гумору
Цитата: Hunter
Мені дійсно шкода, що ви так рано втратили своїх батьків.
Не вистачило мізків переварити натяк на славетні часи СРСР (Артем якраз частково їх застав), коли не можна було бути не таким як всі. І приплів "гумор" про втрачених батьків. І цим чудово ілюструє народну мудрість - "немає мізків - вважай каліка!"

Щодо
Цитата: Hunter
Ви десь між стрічок вгледіли мої поради, як щось робити?
Яке там між стрічок! Там прямим текстом пишеться - хтось же там свої пуза з чогось надриває! Видно є що надривати. "Раденьке, що дурненьке".


Цитата: mihaiiiil
Поясніть, будь-ласка.


З відповіді на цей коментар,яка послідувала нижче, можна вкотре переконатися, що логічних тлумачень у пошукача "цінної інформації" традиційно не послідувало. Як і не послідувало "меседжа" на мій коментар щодо НЕВИПАДКОВІСТЬ викинутої частини інформації з повідомлення про злочинного очільника ФФУР. Нічого нового.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 14
  • ICQ: {icq}
19 вересня 2011 21:38

segali

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.02.2011
 
Якщо ви придумали правила то нетреба їх міняти по ходу.Що до Карнаушенка то ви змінили рішення,А що до запитів Родниківки не підтримали.
Таким чином можна в КДК зробити більшість,і робити дурдом як в Верховній раді.
Недавно як я пам*ятаю пан Карнаушенко вибачався в цьому чаті,а після того він знову натворив.Я вважаю Ваше рішення КДК не правильне,я розумію що КДК це представники команд,але якщо придумали правила,то дотримуйтесь їх.
Було б більше порядку якщо б не можна було б міняти рішення,і порушники цього боялися б.А виходить,що можна порушити,потім прийти на засідання по каятись,і по новой.
Я нікого не вчу як робити але так буде мені здається краще.
Якщо когось образив "Вибачте"

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
19 вересня 2011 23:43

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: segali
segali

Образ немає, оскільки Ви коректно висловлюєте СВОЮ думку. А на це має право кожен, якщо це коректно.
Почну з головного. Ви переплутали КДК зі зібранням представників команд. І це суттєво. КДК НЕ МІНЯЛО СВОГО РІШЕННЯ ПО ЖОДНОМУ ПОКАРАННЮ! Але існує чітка юридична норма, якої дотримуються усі футбольні інстанції і взагалі всі установи. Якщо будувати щось правове (я не буду тут розсусолюватипро це в розмірах держави - шукайте форуми політичні для цього, я говорю про наш районний футбол - і це мене цікавить найбільше - ЗАКОННІСТЬ, РІВНІСТЬ ДЛЯ ВСІХ І ПРОЗОРІСТЬ), то , думаю, для Вас не буде новиною, що будь-хто має мати право оскаржити будь-яке на його думку несправедливе рішення. І це робиться у органі, який вищестоячий! КДК по всіх моментах своє рішення оприлюднив (всі про це своєчасно знали), тобто думка людей, що входять до КДК всім відома. Але як би я не ставився (як уболівальник) до "Комунальника", Родниківки, Кочержинець, Городецького і т.д. і т.п. , я НЕ МАВ ПРАВА ВІДМОВИТИ тим же "Комунальнику" чи Родниківці оскаржити рішення КДК. А ось уже справа представників делегованих КОМАНДАМИ (може мені ще й представників від команд власноруч висувати???)відповідним чином голосувати. Скажу відверто - рішення під час голосування декого з представників мене здивували. Потім в розмові з'ясовувалося, що той представник не зовсім володів ситуацією і інформацією по ній. Але то СПРАВА КОМАНД - ХТО ВІД ІХ ІМЕНІ ГОЛОСУЄ! Я можу скільки завгодно бути з Вами згодний, що покарання по всіх епізодах винесені КДК мали бути виконані до кінця. Але вкотре скажу - якщо будувати щось правове - то РІШЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ КОМАНД ДЛЯ МЕНЕ БУДЕ ЗАКОНОМ, незалежно від моїх особистих думок. Меншість - виконує рішення прийняті більшістю. Інакше буде так як в парламенті. Щодо створення якоїсь умовної більшості на зборах представників - хотів би я подивитися на цей "зговір"! Нормальний там хід - "три українці - чотири думки..."

Цитата: segali
але якщо придумали правила,то дотримуйтесь їх

Якраз правил ніхто не змінював. Якби таки прийняли пропозицію Родниківки про вихід з підгруп по 4 команди а не по 3, то це було б НОСЕНСОМ - зміною прийнятих правил. Як не дивно буде деяким дописувачам на сайті, яким очі ріже "Пахтакор", то я як представник тієї одіозної команди, що якраз посідала 4 місце в південній підгрупі, проголосував ПРОТИ змін в Регламенті і за логікою дописувачів незрозуміло чому не протягнув "Пахтакор" під шумок до фіналу. Такщо про зміни в правилах Ви не праві!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 14
  • ICQ: {icq}
20 вересня 2011 16:43

segali

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.02.2011
 
Sobolenko,
будь-хто має мати право оскаржити будь-яке на його думку несправедливе рішення.
Хіба рішення про покарання ,за те що,гравець вдарив суддю,не справедливе.
Тоді після таких рішень комусь може здатись що,він також може вдарити суддю коли він розізлиться(таке буває майже в кожного гравця в процесі) а потім 6 матчів потерпіти на лавці,і в бій.

Так в нас судді швидко закіньчатся.

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
20 вересня 2011 17:01

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
segali
Я чітко прописав "будь-хто має мати право оскаржити будь-яке на його думку несправедливе рішення"
Я не буду вдаватися в демагогію, про відносність справедливості. Той же "Комунальник" чи Родниківка цілковито переконані про несправедливість рішень КДК. Я особисто іншої думки. Але в тому то і справа, що я вважаю цивілізованим, коли ті чи інші рішення приймає НЕ ОДНА ОСОБА. Незалежно від того - це Соболенко, Іванов, Петров, Сидоров чи ін. Я свою думку по всім питанням висловив голосуючи на КДК. І робив це відкрито і ніхто не дорікав мені за це. Навіть, коли були невдоволені! І моя думка залишається при мені. Але я не буду нею розмахувати як прапором - коли представники команд ОДНОГОЛОСНО приймають рішення! Про яку більшість Ви говорите??? ОДНОГОЛОСНО!!!! Ваш представник команди там був? От і питайте його!
Я теж переживаю, щоб у нас судді не закінчилися. Вони в нас толком ще і не розпочалися!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 14
  • ICQ: {icq}
20 вересня 2011 17:30

segali

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.02.2011
 
можливо краще було б призначати покарання не до кінця сезону.щоб потім його не змінювати,а перший раз 6 чи 8 чи 10 ігор.

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
20 вересня 2011 20:23

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Можливо так і було б краще. Є один нюанс. Можливо він вплинув на голосування представників команд. В остоточному рішенні не просто відмінено рішення КДК - при повторному інцеденті данний гравець буде покараний на рік (са вказав, що при повторенні вимагає ще жорсткішого покарання) і буде покарано команду на 6 очок.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 7
  • ICQ: {icq}
23 вересня 2011 04:00

korol

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.06.2011
 
Я в шокі приймати таке рішення проти Карнаушенка , на шо цей цирк, тепер всі рішеня до одного места!
Як Андрюшенко міг таке допустити він дуже хороший сюдя,
а після цього виглядить як (ло.....)
Це всьо бред давайте всі будем бити сюдю руками ногами залізной трубой перед ігрой і тоді це буде нормально)
На шо вобще це КДК це всьо цирк!!!

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
23 вересня 2011 07:46

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: korol
korol

Це вже починає доставати! При чому тут Андрощук (а не Андрюшенко) і при чому тут КДК???? КДК і Андрощук, як член КДК, рішення приймали. А рішення представників команд не є рішенням КДК! При всій повазі до ваших коментарів, Ви , схоже, через свої емоції просто не хочите читати написане чорним по білому! Вже Андрощука приплели!
Повторюся , крім того! Я так розумію, на ОДНОГОЛОСНЕ рішення представників команд вплинуло і те, що , відбувши 6 матчів дискваліфікації (а по суті половину, оскільки залишалося ще 6), Карнаушенко сам звернувся із проханням у випадку інцеденту ПОСИЛИТИ покарання до нього і ДО КОМАНДИ!

Інформаційне повідомлення