» » » Чемпіонат району. 20 ігровий день. 2 тур фіналу. Хто. де, коли.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Чемпіонат району. 20 ігровий день. 2 тур фіналу. Хто. де, коли.

Автор: Sobolenko від 20-09-2011, 20:33, подивилося: 2358

22 2 тур. 24-25.09.
Городецьке – СМ 1:1 25.09. 15-00. Городецьке Арбітр Тріфонов О.
Голи: Смілянець (50) - Дубіна В. (66)
Несподівана з точки зору статистики (всього друга в чемпіонаті для СМ) але доволі закономірна за перебігом подій на полі нічія. Моментів команди створили не так щоб багато (а для ігор нашого чемпіонату так взагалі мало). Першими відзначилися господарі. Молодий Смілянець влучно пробив з гострого кута в дальню "шістку". Це аж ніяк не влаштовувало "СМ". Але вони змогли лише відігратися - Віталію Дубіні вдався удар із-за штрафної.

Комунальник – Дружба 2:0(0:0) 22.09. 17-00. Умань. Штучне. Арбітр Московський А.
Голи: Карнаушенко (65), Казаков (75)
Гра відкривала 2-й тур. При цьому обидві команди проводили свій перший матч фіналу. Дехто міг очікувати легкої прогулянки фавориту. Перші 30 хвилин так і виглядало. Беззаперечна перевага "Комунальника". Не скажу, що були 100-відсоткові моменти, але засмутити воротаря "Дружби" могли не один раз. Ближче до перерви "Дружба" і на чужу половину вилазки стала робити. А після відпочинку так взагалі гра вирівнялася. Таки, на мою думку, різниця у віці могла датися взнаки. І моменти мали обидві команди. А ось тут все вирішила різниця у майстерності. Дружбівці свої моменти змарнували. А комунальники два із своїх реалізували. Спочатку Карнаушенко скористався миттю наданою для удару лівою. А потім він же діагональною передачею розпочав і другу гольову комбінацію. Вийшла вона на славу. Отож перемога "Комунальника" була закономірною. Але і "Дружба" продемонструвала невипадковість виходу до фіналу!

Уманьферммаш - Сушківка 3:1 24.09. 14-00. Умань. Центральне поле. Арбітри: Тріфонов О., Потайчук В., Ткачук М.
Голи: Андронатій (12), петриченко В. (20), Хомутинський (64) - Єжаченко Є. (63)
За свідченням очевидців більш ніж помітно перевагу мали гості. Але марнували свої моменти. Натомість уманьфермашівці зробили собі і своїм уболівальникам подарунок, реалізувавши свої моменти і здобувши перемогу. На табло відображають не кількість моментів а кількість забитих голів ....

2 тур. 25.09.
Паланка-Рижавка 2:1 25.09. 15-00. Собківка. Арбітр Аркуша А.
Голи: Звариченко Є. (17) Кондратюк (68)- Воскреса (57)

Пахтакор-Іванівка 4:0 25.09. 13-00. Собківка. Арбітр Аркуша А.
Голи: Коцюба (27), Пономар (46), Кравець (55), Непотенко (75)
Гості мали значно молодший за віком склад. І це нічого доброго не сулило пахтакорівцям. Але ті не перймаючись острахами , здобули заслужену перемогу.

2 тур. 24-25.09.
Ладижинка - Колодисте 3:1 25.09. 17-00. Ладижинка.
Голи: ???? - Єгреші
Собківка - Текуча 3:4 25.09. 17-00. Собківка.
Голи: Дзьонь-2, Євчук - Рудий, Михайловін, Горбатюк Я., Кобзар
Господарі вели в рахунку 3:0 і втратили перемогу!!!


Чемпіонат району. 20 ігровий день. 2 тур фіналу. Хто. де, коли.
Чемпіонат району. 20 ігровий день. 2 тур фіналу. Хто. де, коли.
Чемпіонат району. 20 ігровий день. 2 тур фіналу. Хто. де, коли.
Чемпіонат району. 20 ігровий день. 2 тур фіналу. Хто. де, коли.
Чемпіонат району. 20 ігровий день. 2 тур фіналу. Хто. де, коли.

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
20 вересня 2011 21:25

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
не враховано автори голів:
04.09. Колодисте-Паланка 1:3
11.09. Рижавка-Паланка 5:1
18.09. Городецьке-Уманьферммаш 1:2
Отримаю рапорти - внесу авторів голів.

В матчах Пахтакор-Родниківка +:-
Рижавка-Косенівка +:-

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
21 вересня 2011 11:34

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
Паланка-Рижавка 25.09. 15-00. Собківка

А собківських команд все більше і більше. wink wink wink

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
21 вересня 2011 13:07

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Це втілюється план по створенню в Собківці межгалактичного центру футболу! wink wink wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
21 вересня 2011 19:38

T......

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Игоре .а що Сушкивка буде приймати на центральному стадиони !

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
21 вересня 2011 20:11

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Щодо матчу на центральному стадіоні. 24-го День машинобудівника і "Уманьферммаш" звернувся із проханням цю гру провести на центральному полі. В рамках свята. Сушківка погодилася wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
21 вересня 2011 20:26

Т......

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Игорю а наступний матч миж цими командами де видбудеться в Умани чи Сушкивци ?

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
21 вересня 2011 20:47

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
В другому колі господарем буде Сушківка.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
21 вересня 2011 22:05

T.....

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Игоре дайте будь - ласка прогоз матчу Уманьферммаш - Сушкивка )

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
21 вересня 2011 22:53

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Вибачаюсь . Не хочу. Ще вбачатимуть якісь симпатії чи антипатії як організатора чемпіонату. А відтак доводеться інколи помовчати. sad

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
22 вересня 2011 10:54

Jenya_092

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.09.2011
 
звиняюсь за свою *необразованість* обясніть хтось як підщитувались очки після закінчення 18го туру району, а то нерозумію Текуча була 9ю Ладижинка 10ю, у 19 турі ми виграли в Ладижинки 5:1 і всеодно ми нижче belay
як відбувається сама процедура підрахунку?

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
22 вересня 2011 16:45

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
З Ладижинки було знято 6 очок і після 18 туру вони були нижче вас. Зараз ви, 4 команди, граєте ще в 2 кола між собою з урахуванням ігор між собою. Зведи ігри між цими 4 командами на протязі перших 2-х кіл і отримаєш таблицю наведену у мене.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
22 вересня 2011 22:17

Jenya_092

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.09.2011
 
поняв

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
26 вересня 2011 10:32

kent

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Що до коментаря гри Уманьферммаш-Сушківка, не було там беззаперечної переваги гостей! Взагалі на думку багатьох рахунок 3:0 Хоча без відео повтору важко щось ствержувати.

Хлопці з Городецького - МОЛОДЦІ!!!
Додали інтриги у фінальну частину.

А що до гри з Сушківкою, то гра та нереалізовані моменти через певний час забуваються, а результат залишається. wink

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
26 вересня 2011 15:01

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: kent
kent

З повангою до заслуг команди Уманьферммаш, але маю відмітити, що перевага Сушківки , як і кількість гольових моментів у цієї команди, були більш ніж помітні. Це відмічали і гравці УФ, з якими спілкувався. і жодного , хто мав іншу дмку ще не зустрічав. Як і те, що гол був зарахований (Сушківки) вірно. Як і взагалі відмічено арбітраж , що не зіпсував гру. Не варто бажано видавати за дійсне. А перемога є перемога і УФ молодець.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
26 вересня 2011 15:18

kent

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Звідки така впевненість? Головний арбітр зіслався на бокового, який знаходився ближче до центральної лінії! На запитання, як він з центра угледів взяття воріт, відповів, що йому почулося з трибун!!! Ось так все й було.Але в цілому до головного запитань не має, скажу більше, багато хто Тріфонова вважають кращим суддею чемпіонату!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
26 вересня 2011 16:22

Саня 7

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Сушкивка по гри повнистю переграла УФ, вони грали на голову сильнише, нияких сумнивив немае бути!

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
26 вересня 2011 16:23

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
В мене ніякої впевненості бути не може оскільки я сам на грі не був. Але можу зіслатися на думку майже до десятка чоловік, які свої судження не узгоджували між собою. ДДо того ж я , зрозуміло, і з асистентом арбітра розмовляв (Ткачук М.). Його судження були цілком логічними. Ви висловлюючи свою думку, будьте до кінця чесними - ви ж не вказали за яких обставин цей асистент опинився не на лінії воріт! Дещо некоректно з вашого боку! Чи Ви хочете сказати, що , на відміну від того арбітра, ви спроможні пересуватися полем швидше ніж м'яч надісланий з певної відстані? А щодо "почулося з трибун", то цю дурню і коментувати не буду! Якщо на те пішло , то Ви краще прокоментуйте яким чином міг угледіти пан зі складу "Уманьферммашу", що перебував приблизно де і асистент??? Ато Ви берете за аксіому. що арбітр неправий а ваш пан , що накинувся на нього чомусь правий! Прокоментуйте й це. Тоді це буде ще ближче до істини! Не будьте однобічним!
Повторюся - ЖОДЕН (а більшість не було упередженим) з опитаних мною не вказав, що ГОЛУ НЕ БУЛО! Арбітр прийняв вірне рішення разом з асистентом. А ось ваш пан, що накинувся з якимось претензіями у випадку продовження такої поведінки може не дограти чемпіонат.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
26 вересня 2011 16:44

kent

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Там уся команда висловлювала незадоволення, кого ви маєте на увазі? І чого так нервово ставитесь до критики суддів, чи може вас взагалі набридли коментарі? Помиляються на всіх рівнях....

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
26 вересня 2011 16:54

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Шановний! Можливо Ви мене не вірно зрозуміли. Я не так щоб нервово поставився до ваших коментарів. Я стараюся вивести на "золоту середину". У вас своє бачення моменту, у когось іншого - протилежне. Я думаю, що в запалі емоцій Ви помилилися. Не бачу в цьому крамоли. набридли б коментарі - тут би не було цієї функції. А ви самі бачите, що тут можуть бути коментарі які завгодно!
Щодо "помиляються на всіх рівнях " - так а хто з цим сперечається. Тільки я з вами не погодюся, що в описаному епізоді арбітри помилилися. Ви, доречі, так і не уточнили з- а яких обставин асистент арбітра опинився не на лінії воріт і чи міг він там бути.
Щодо невдоволення. То Ви чудово розумієте, що активністю вирізнився один чоловік, який підбіг до асистента арбітра. Питання про фізичний тиск не йде. Питання в тому, що БАЧИТИ ЩОСЬ КРАЩЕ ЗА ТОГО АСИСТЕНТА ВІН НЕ МІГ ФІЗИЧНО!

А взагалі, думаю, варто полеміку припинити. Я сам гру не бачив. А у вас емоції причетного до гри роблять висновки занадто суб'єктивними. Тут краще була б думка нейтральних спостерігачів.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
27 вересня 2011 12:13

Toля

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Касательно того что Сушковка полностью переиграла УФ откровенная ложь, игра шла на встречных курсах, было много не реализованых моментов как со стороны гостей так и со стороны хозяев. Так что счет мог быть как 3-3 так и 5-1. Счет говорит сам за себя, как говорится ноу комент.

Это мнение нейтрального наблюдателя.

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
27 вересня 2011 23:12

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Toля
Toля

Жодних питань. І це думка. І щодо рахунку на табло - так взагалі сперечатися проблемно.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
28 вересня 2011 15:03

Jenya_092

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.09.2011
 
2-й гол за Текучу забив Михайловин* а не Михайловін smile

Інформаційне повідомлення