» » » Чемпіонат району. 21 ігровий день. 3 тур фіналу. Хто. де, коли.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Чемпіонат району. 21 ігровий день. 3 тур фіналу. Хто. де, коли.

Автор: Sobolenko від 26-09-2011, 23:03, подивилося: 2699

38 3 тур. 01-02.10.
СМ – Сушківка 3:1 02.10. 15-00 . Умань. Сокіл. Арбітр Андрощук О.
Голи: Дубина В. (26, 33, 51) - Єжаченко Є. (53, пен)

Городецьке - Дружба 4:5 02.10 16-00 Городецьке. Арбітр Московський А.
Голи: Назаренко (15), Раков (27), Задорожній (45, автогол), Сирота (85) - Софійчук (18), Мулько (50, 65), Піддубченко (70, 87)

Уманьферммаш – Комунальник 1:4 27.09. 17-00. Умань. Штучне. Арбітр Андрощук О.

3 тур. 7-10 місця.
Рижавка-Іванівка 1-3 02.10. 15-00. Рижавка. Арбітр О.Красніцький

Паланка-Пахтакор 3:4 02.10. 15-00. Собківка. Арбітр А.Аркуша
Голи: Корж (35), Звариченко (40), Мізюк (85, автогол) - Коцюба (10,20), Кравець (75, 79)

3 тур. 13-16 місця.
Колодисте - Текуча 6:1
Голи: Балаховський (20, 61), Єгреші (30, 46, 67), Брижатий (37) - Горбатюк Я. (39)

Собківка - Ладижинка 1:2
Голи: Хливнюк - ???

Чемпіонат району. 21 ігровий день. 3 тур фіналу. Хто. де, коли.
Чемпіонат району. 21 ігровий день. 3 тур фіналу. Хто. де, коли.
Чемпіонат району. 21 ігровий день. 3 тур фіналу. Хто. де, коли.
Чемпіонат району. 21 ігровий день. 3 тур фіналу. Хто. де, коли.

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
27 вересня 2011 21:02

Сергій

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Арбітру Андрощуку О. потрібно перед тим як виходити судити якісь матчі храбрості набиратись! а то при рахунку 0-0, мяч попадає при ударі в неприжату руку гравця Ветеранів і він напевно боячись получити пілюль від Карнаушенка не ставить пенальті! То як грати в футбол?
По грі Ветерани повністю переграли Уманьфермаш,але так не судиться!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
27 вересня 2011 21:25

Саня 7

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Який рахунок УФ-Комунальник?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 27
  • ICQ: {icq}
27 вересня 2011 22:32

Fart

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 3.09.2011
 
А чи не аналогічний момент, щодо гри рукою, був в минулому турі в штрафному майданчику "Ферммашу"? І жодного коментаря. Просто треба бути послідовним. Рахунок 1-4.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
28 вересня 2011 00:37

Сергій

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
взагалі не аналогічний, там гравець робив простріл і мяч після серівї рикошетів потрапив в руку яка не підставлялася!!! А тут робився удар по воротам і захисник зупинив мяч рукою і це 100% пенальті!!! про що тут щє можна говорити...якщо там навіть і зробилася помилка і не поставився пенальті,то що тепер будем згадувати пару років той епізод і не ставити пенальті за руки??? то можливо взагалі в нашому районі з нашими сяддями введем другого голкіпера який буде допомагати відбивати удари???
я мовчу про судійство бокових, це просто було смішно коли одному 70 років і не добачає, показує як його команді треба,а другий переляканий і незнає в яку сторону прапорцем махати!!! цирк просто!!!

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
28 вересня 2011 08:07

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Щоб не закидали мені, що я знову захищаю суддів, скажу просто - написане вище просто схоже на істерику. Особливо помилувало, що моменти на свою користь рекумендується не згадувати
Цитата: Сергій
якщо там навіть і зробилася помилка і не поставився пенальті,то що тепер будем згадувати пару років той епізод
а якщо не на його
Цитата: Сергій
це 100% пенальті
. А головне, широкі думки щодо
Цитата: Сергій
потрібно перед тим як виходити судити якісь матчі храбрості набиратись
. А я підтримую
Цитата: Fart
Просто треба бути послідовним
.
Ви так розродилися критикою суддівства (знаєте хто там сміливий а хто ні) зате про рівень свої гри ні звуку. Ви там шапкою об землю з вигуками "Браво федерація!" як один румунський пан випадково не кидалися?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 189
  • ICQ: {icq}
28 вересня 2011 08:58

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
Зараз добродії не так рука рахується, як раніше, а тим паче в штрафній. Треба дивитись чи мяч найшов руку, чи рука мяч, а тоді просити пенальті.Якщо мяч найшов руку, тобто просто мяч попав у руку, то не за яке пенальті мова не може йти.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
28 вересня 2011 09:22

Toля

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Андрощуку О. нужно быть более принципиальным и не зависимым, при принятии решений, не всегда руководствоваться не обьективными решениями боковых судей. А то иногда доходило просто до смешного.
На такие матчи желательно ставить более принципиального судью как Трифонов О. и многие вопросы снимутся автоматически.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
28 вересня 2011 09:58

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
Багато рекомендацій Андрощуку. Але ж на початку всім пропонувалося взяти свисток у руки і показати свій клас арбітра. Але охочих як я розумію було не так багато. Я наскільки розумію перед новим чемпіонатом у кожного охочого може бути можливість стати арбітром і судити чемпіонат, і за це отримати якісь кошти. Ось тоді будете показувати Андрощуку і іншим як потрібно судити. (Ну й будете заходити на сайт і читати про ваш клас арбітражу)... smile

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
28 вересня 2011 10:53

Суддя Кіреєв

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Всі суддями бути не можуть, так як не можуть всі бути врачами і прокурорами! Але якщо людина береться за цю справу то потрібно її виконувати справедливо. Доречі судді отримують зарплату на відміну від гравців!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
28 вересня 2011 12:04

Олег

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Сергій,
Не вдячна це робота арбітраж матчів. Боковий ще може спригнути. А як головному викручуватись, коли самі ж команди пропонують таких помічників.

Спитайте пана Соболенка, як його з’їла хфедерація області. Арбітр був перспективний. Чому був? Бо район не його Рівень.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
28 вересня 2011 14:05

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
Для вас повторюю "Суддя Кіреєв". Розповідати як судити і судити дві різні речі!!! Вийди сам відсуди , а потім розповідай як судити!!! (і отримаєш зарплату на відміну від гравців) wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
28 вересня 2011 16:33

с

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Судівство обговорюють на всіх рівнях на форумах, студиях, трибунах і т.д. Та це не значить, що всі повинні брати свисток і бігти на поле. Ви не уважно читали мій коментар, я зазначав не всі можуть робити цу справу!!! І взагалі ви мене відволікаїте від судового процесу! wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
28 вересня 2011 17:08

Дубіна

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Toля,
Підтримую!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 57
  • ICQ: {icq}
28 вересня 2011 17:37

mihaiiiil

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.05.2011
 
Трохи не розумію суті нарікань. Хоча й уболівав в даному конкретному матчі за Уманьферммаш, слід визнати, що програли вони його по грі. Були деякі зауваження як до головного так і до бокових арбітрів, але як кажуть "вони не вплинули на загальний результат гри". І взагалі, ці балачки після кожної гри про суддівство уже приїлися. Можливо будемо обговорювати саму гру?! Наприклад, чудовий удар Сергія Ганаги, який самостійно обіграв захист Комунальника і забив гол?! Або черговий гарний удар зі штрафного Карнаушенка?!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 27
  • ICQ: {icq}
28 вересня 2011 19:14

Fart

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 3.09.2011
 
Міша, згоден з тобою. Думаю більшість приходить на футбол щоб грати чи отримати насолоду від перегляду, а не фіксувати упередженість арбітрів і підраховувати їх помилки. А чому б не написати про ляпи воротарів чи блискучі сейви, про те як "привозяться" голи в свої ворота чи виноситься мяч з лінії воріт, про незабиті голи з 2-х м. в пусті ворота суперника чи шедевральні удари.
От і гол Ганаги з розряду шедеврів. Слід віддати належне і О.Карнаушенку-один з кращих гравців Чемпіонату (попри весь негатив від поведінки) і "Комунальник" без нього не такий гострий.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
29 вересня 2011 11:49

Коля

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Чому Карнаушенко грае далi в районi, ящо вiн дисквалiфiкований за побиття суддi в Родникiвцi? Чому для нього такi поблажки, вiн що не такий гравець як i всi, що для нього такi привiлегiйi?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 27
  • ICQ: {icq}
29 вересня 2011 16:02

Fart

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 3.09.2011
 
Рішення про пом'якшення вердикту КДК стосовно Карнаушенка було прийнято майже одноголосно представниками команд на ФФУР. А це вищий орган і відповідно з більшими правами.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
29 вересня 2011 19:13

Сергій

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Думаю пане Ігорю рівня мої гри буде цілком досить для даного зіркового чемпіонату! А ви такі думки широкі кидаєте,я написав як воно було і якщо це не так хай поправлять незалежні люди, які бачили гру!!! А що ваших інтелектуальних висловлювань, то на них важко щось відповісти і прокоментувати... по перше ви не бачили гри і судити з слів людей які можливо були не на стороні Уманьфермашу теж не потрібно!!! по друге я задав запитання не вам а пану який судив цей матч хай відповість перед користувачами сайту як можна було не поставити пенальті.... даже мова не в пенальті,а в тому що коли я до нього підійшов і запитав чи була гра рукою він мені відповів так була,але я не поставив пенальті тільки із за того що тур назад не поставили таке саме пенальті в ворота Уманьфермаша.... і це реально мене заїло і думаю якби вам так відповіли пане Ігорю ви б не промовчали!!!
Щє раз повторюсь цей пенальті на результат гри ніяк би не вплинув,тому що гра була в одні ворота, хоча він і не поставився при рахунку 0-0...

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
29 вересня 2011 20:57

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Пане Сергію, знаючи Андрощука, занадто сильно сумніваюся, що він вам відповів так як вказали Ви
Цитата: Сергій
що тур назад не поставили таке саме пенальті в ворота Уманьфермаша....
До того ж , якщо на те пішло, то знаючи вашу манеру до кардинальних висновків (а Ви полюбляєте порозмовляти на полі не менше часто тут згадуваних осіб, тільки фігура Ваша не викликає такого ажіотажу), і відповів в тій манері, про яку не жалкую. Тому що Ви так "випадково" не згадуєтепро момент, який передував обговорюваному "пенальті". Він був не менш спірний ніж той, про який здійнялася тут хвиля. Правда, рішення тоді арбітр прийняв на вашу користь - от для Вас то і є "зер гут". На вашу користь - все добре, не на вашу - все погано. Ось про це Вам і вказувалося - ВИ ОДНОБІЧНО оцінили дії пана Андрощука. А також Я не думаю, що Вам варто розкидатися оцінками "потрібно перед тим як виходити судити якісь матчі храбрості набиратись". Якби , наприклад, в тому числі і Ви по менше піднімали хаю щодо тих чи інших рішень арбітра, то і помилок цих було б менше. Щодо мого висловлювання про рівень гри, то малося, що Ви в своїх коментах жодним словом не обмовилися про саму гру. Доречі, і коментарі наступних дописувачів цілком справедливо з цим погодилися - почитайте уважно. Але Ви чомусь це прийняли як оцінку особисто Вашого рівня гри. Так мені якось мало цікаво перейматися рівнем особисто вашої гри. Судячи з вашої відповіді "зіркова хвороба" у Вас наявна.
Щодо репліки про те кого і на яку призначати. То Ви вийдіть за межі кругозору однієї команди - крім "Уманьферммашу" в чемпіонаті грає ще не одна команда. І вирахувати немалу кількість нюансів при "призначеннях" арбітрів. Ато за вашою логікою вами улюблений Тріфонов має судити всі ігри "Уманьфермашу" (йому не один "УФ" судити доводиться). Ато , бачите, інші чи то рівнем не доросли чи то моральними якостями до рівня вашої гри. Наступного сезону отримаєте можливість покерувати. Можливо і істерик поменше буде.

Доречі, про асистентів арбітра:
Цитата: Сергій
я мовчу про судійство бокових, це просто було смішно коли одному 70 років і не добачає, показує як його команді треба,а другий переляканий і незнає в яку сторону прапорцем махати!!! цирк просто!!!

Лише одне питання - а вони, що з Марсу прилетіли чи не з числа вас ? Так ото і є рівень вашого розуміння гри! А потім вони самі опиняються гравцями і починаю роздмухувати відносно інших "які бокові! цирк!!!"

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
30 вересня 2011 08:21

Суддя Кіреєв

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Зауваженя до пана Ігря! Скажіть, ви особисто маєте вплив на суддів? Якщо так то потрібно не тільки роздавати їм по 100 грн., а також вимагати від них чесного судівства, підвищувати їх кваліфікацію і т.д. Бо читаючи ваші коментарі, та спостерігаючи що робиться на полі, чітко видно вашу позицію, яка завжди на боці суддів! Якщо й надалі федерація буде займати таку позицію, на справедливе суддівство годі сподіватись! Задумайтись над моїми словами....

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
30 вересня 2011 08:47

Дружба

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Матч Городецьке-Дружба розпочнеться о 16.00 год.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
30 вересня 2011 09:24

Слава

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Цитата: Sobolenko
тільки фігура Ваша не викликає такого ажіотажу


гнати тільки людей не треба!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
30 вересня 2011 11:32

Сергій

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Значить Ви пане Ігорю не дуже добре знаєте пана Андрощука,бо відповів він мені саме таким чином і є цьому свідки.От скажіть якщо він так відповів ви йому що 100 грн. в наступній грі не дасте чи покараєте якось?
Питання в тому що ви завжди на боці арбітрів і ніколи не дослухаєтесь до гравців, тому що нас більше і всіх не можете переслухати чи як це зрозуміти? А про мої розмови на полі то я їх висловлюю цілком коректно і пана Андрощука запитав саме так, на що він мені коректно і відповів саме тою фразою...



Доречі щє щодо гри то я про неї написав в першому коментарі і цілком погоджуюсь що Ветерани в цій були на голову сильніші за нас.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 189
  • ICQ: {icq}
30 вересня 2011 16:25

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
Програвша команда завжди має претензії до арбітрів, хоч би як вони не відсудили гру. Це дуже рідкі випадки, коли програвші не висловлюють нічого проти арбітрів.Вигравша команда навпаки ніколи не скаже, що там було пенальті, а арбітр не призначив.Я вже писав пане Сергію для Вас, що не кожна рука- це пенальті, як було раніше.У вашому випадку можливо мяч попав у руку, а не рукою було зіграно.Адже Андрощук був арбітром обласної вищої ліги і я думаю, що розбирається де риба, а де мясо. Якщо в полі за таку руку можна ставити штрафний, то в штрафній арбітр може точку не поставити за таку руку.А ще є характер гри, і характер суперників на полі.І це все арбітрові треба враховувати за акісь долі секунди.А ще є одна прекрасна мудрість: Арбітри Вас (футболістів) не вчать як грати, а Ви їх не вчіть як судити

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
30 вересня 2011 19:29

Сергій

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
#24 написав: vatref (Сьогодні, 16:25)


Група: Посетители
Реєстрація: 29.01.2011
Новин: 0
Коментарів: 35
Програвша команда завжди має претензії до арбітрів, хоч би як вони не відсудили гру. Це дуже рідкі випадки, коли програвші не висловлюють нічого проти арбітрів.Вигравша команда навпаки ніколи не скаже, що там було пенальті, а арбітр не призначив.Я вже писав пане Сергію для Вас, що не кожна рука- це пенальті, як було раніше.У вашому випадку можливо мяч попав у руку, а не рукою було зіграно.Адже Андрощук був арбітром обласної вищої ліги і я думаю, що розбирається де риба, а де мясо. Якщо в полі за таку руку можна ставити штрафний, то в штрафній арбітр може точку не поставити за таку руку.А ще є характер гри, і характер суперників на полі.І це все арбітрові треба враховувати за акісь долі секунди.А ще є одна прекрасна мудрість: Арбітри Вас (футболістів) не вчать як грати, а Ви їх не вчіть як судити
З більшістю написаного погоджуюсь.... але й ви повинні визнати що не завжди чесно судять арбітри.... я не кажу тільки за наш чемпіонат де в нашому невеличкому місті один одного майже всі знають і хто кум,хто брат а хто колись один з одним грав і тепер він його судити об'єктивно не може взявши в руки свисток і я не зміг би, тому і не берусь за цю справу!
Давайте подивимось взагалі на наш футбол, чому наших судей не беруть судити матчі ліги чемпіонів, світових форумів? Зараз з приходом Коліни ситуація змінюється на кращє,а до цього що не тур чемпіонату то скандал, тому що все купляється на вищому рівні і рорумпованість в футболі процвітає.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 189
  • ICQ: {icq}
30 вересня 2011 21:34

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
Раз погоджуєтесь, значить розумієте, що всі ігри на одному рівні відсудити неможливо. Адже,я вже писав,що в різних іграх, різні характери гри, та різні характери суперників. В одній грі можливо гравця видалити з поля,навіть за незначне порушення яке тягне десь між попередженням і видаленням, а в другій грі за таке видалення арбітру голову відірвуть.Але це все до арбітрів приходить з практикою.А те що корупція є в вищих ешелонах я не заперечую. Памятаєте як у фільмі"Брат" казав В.Сухорученков - "У кого есть деньги - тот правит миром". Так и тут.А Вам Сергію я раджу краще грати у футбол, та не звертати уваги на арбітрів.Ви свою справу робите, а вони свою.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
30 вересня 2011 22:25

Ruslan

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 18.05.2011
 
пане сергію якщо з двох метрів попасти в руку яка була в природньому положеню вам невистачить часу її прибрати

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
30 вересня 2011 23:40

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Шановне панство! Насамперед (без іронії) подякую за коректність ведення дискусії. При цьому кожен має право на свою думку. Так склалося, що я до цього часу штовхав з місця чемпіонат району. І одним з найважчих завдань було ХОЧ ЯКОСЬ ОРГАНІЗУВАТИ СУДДІВСТВО. Погортайте коментарі на початку запровадження ідеї незалежного суддівства (та і самі свій скепсис згадайте). Більшість була переконана , що ця ідея лусне за 3-4 тури, а не те що протримається до жовтня. Тому я без докорів сумління ВІДКРИТО прокоментую свої принципи, якими я керуюся.
1. Не роблю таємницю, що я ЗАХИЩАЮ АРБІТРІВ. Лише за однієї умови - якщо вони не упередженні. Помилки БУЛИ , Є І БУДУТЬ. Оскільки не маю підстав сумніватися в неупередженості арбітрів, то Я ЗАХИЩАТИМУ ЇХ. На початку чкмпіонату у мене навіть вузького кола кандидатур на суддівство не було (за дивним збігом обставин НІХТО ДОБРОВІЛЬНО НЕ ПОГОДИВСЯ РОЗПОЧАТИ ТАКУ ЦІКАВУ КАР'ЄРУ!). Вже по ходу до Андрощука, Потайчука (правда 2 арбітри не відсудять по 9 матчів в одному турі на протязі 18 турів???) я загітував Тріфонова, Московського, Казанюка, Баланюка, Сидуна та інших. А відтак я намагаюся захищати цих людей від в більшості випадків короткачисних емоційних сплесків людей, які вже через день забудуть про сказане! Ви ж не рекомендуєте панам футболістам підвищити майстерність! Зате чекаєте, що вони всім догодять. В неупередженості, повторюся, ніхто не був звинувачений. А відтак я не хочу, щоб поливали їх брудом.
2. Щодо навчання арбітрів. Щоб когось вчити треба спочатку було когось набрати до цієї "секти". І якщо я тут не розписую на сайті як хто і кого вчить, то це, панове, не значить, що це не робиться. Я думаю, що ви маєте можливість спілкуватися з арбітрами чемпіонату району. Отож зможете перевірити сказане мною далі. Після кожної гри я особисто спілкуюся з КОЖНИМ АРБІТРОМ. І вони , загорівшись цією справою, відверто звертаються після багатьох ігор з проблемами і питаннями після своїх ігор. І обговорення спірних моментів інколи триває годинами. З КОЖНИМ. І якщо Ви думаєте, що той же Потайчук випадково прибавив, що його підняли до рівня обласної вищої ліги (і ДЮФЛ України), або Тріфонов з Московським зростають у фаховому рівню, то дуже ДЯКУЮ ЗА ОЦІНКУ МОЄЇ РОБОТИ. Сліпий да побачить, глухий да почує! При цьому я не раджу вам спочатку навчитися попадати хочаб по стоячому м'ячу (хоча і варто було б!)

Цитата: Слава
гнати тільки людей не треба!

Пан, Слава! Відповів на вашому рівні - "гонять ...по трубах". Той же пан Сергій не відповів на цю мою фразу! Я, надіюся, томущо він її зрозумів! А ось Ви , шановний, таки "гонете" на полі. З часом Ви не змінюєтесь. Через це команда, репрезентована вами, мала репутацію не кращу ніж ті, кого тут добряче поливали!

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
30 вересня 2011 23:52

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Сергій
Давайте подивимось взагалі на наш футбол, чому наших судей не беруть судити матчі ліги чемпіонів, світових форумів? Зараз з приходом Коліни ситуація змінюється на кращє,а до цього що не тур чемпіонату то скандал, тому що все купляється на вищому рівні і рорумпованість в футболі процвітає.

Ви реально вірите в написане????? В нас в Українському суддівстві КОРУПЦІЯ І БЛАТ ПРОЦВІТАЛИ І ПРОЦВІТАЮТЬ!!!!!!!!!!! Ви щось трохи дивитесь по телебаченню і робите такі висновки! Ви щоб знали що в нас робиться в першій лізі, в другій, в аматорській лізі чи чемпіонаті області (або тому ж нещасному чемпіонаті серед жінок), то замовкли б в нашому чемпіонаті району раз і назавжди! З приходом Коліни НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЯ! Дешевий піар! Доречі, чомусь Ви Коліні не дорікнули , що він захищає арбітрів! Ну так Соболенко не Коліна!))))

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
1 жовтня 2011 00:00

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
http://www.ua-football.com/ukrainian/2b/4e8327a7.html

Назад Вперед
Інформаційне повідомлення