» » » Чемпіонат району. 22 ігровий день. 4 тур фіналу. Хто. де, коли.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Чемпіонат району. 22 ігровий день. 4 тур фіналу. Хто. де, коли.

Автор: Sobolenko від 5-10-2011, 05:56, подивилося: 2651

46 4 тур. 08-09.10
Комунальник – СМ в зв'язку із матчем-відповіддю півфіналу ветеранського чемпіонату області команди "Комунальник матч перенесено. Оскільки це другий перенесений матч між цими командами і саме вони претендують на чемпіонство - один матч (1 туру) відбудеться в резервний день (неділя) а другий після останнього туру (також неділя)

Сушківка – Дружба 1:1 09.10. 15-30. Сушківка.арбітр Потайчук В.
Рахунок в 2-му таймі відкрили господарі зусиллям їх кращого бомбардира - Євгена Єжаченка. Але організатор команди "Дружба" Микола Сочінський рівновагу поновив і тим зберіг (і загострив!) інтригу в боротьбі за бронзові медалі!

Уманьферммаш- Городецьке. 1:6 09.10. 16-00. Умань. Штучне. Арбітр А.Московський
Голи уточнюю. За бронзові медалі просто битва!

7-10 місця.
4 тур.
Пахтакор - Рижавка. 10:0 09.10. 14-00 Собківка. арбітр Андрощук О.
Голи: Коцюба-6 (19, 30, 62, 68, 75, 86), Кравець-2 (22, 57), Кочубей (5), Лозінський 58).
Рекорд чемпіонату - Ярослав Коцюба при підтримці команди забив цілих 6 м'ячів і вийшов в лідери в гонці бомбардирів!
Чемпіонат району. 22 ігровий день. 4 тур фіналу. Хто. де, коли.Чемпіонат району. 22 ігровий день. 4 тур фіналу. Хто. де, коли.Чемпіонат району. 22 ігровий день. 4 тур фіналу. Хто. де, коли.Чемпіонат району. 22 ігровий день. 4 тур фіналу. Хто. де, коли.

Паланка-Іванівка. перенесено за обопільною згодою сторін, які визнали погодні умови несприятними. 09.10. 15-00. Іванівка. арбітр Шведов С..

13-16 місця
4 тур. 08-09.10
Собківка - Колодисте. 09.10. 16-00 Собківка
Ладижинка - Текуча 4:2. 08.10. 16-00. Ладижинка.


Чемпіонат району. 22 ігровий день. 4 тур фіналу. Хто. де, коли.Чемпіонат району. 22 ігровий день. 4 тур фіналу. Хто. де, коли.

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
5 жовтня 2011 16:03

Олег

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
замучил Комунальник с переносами игр, в прошлом сезоне переносы в этом переносы. Не успевает команда играть сразу на 2 турнира снимайтесь или не заявляйтесь на турниры! Всё бы ничего, просто знаем мы как играются эти переносы после послених туров....

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
5 жовтня 2011 19:11

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
І як граються "ці переноси"? І як впливатиме на долю інших команд матч "Комунальник"-"СМ"? Чи в нас ще хтось третій реально бореться наразі за чемпіонство?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
6 жовтня 2011 08:10

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
6 жовтня 2011 09:57

Олег

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Если Соболенко уже реально знает кто будет чемпионом то зачем вообще проводить чемпионат?

И вообще "СПАСИБО представителям команд за......." то что они амнистировав Корнаушенка уровняли шансы команд в чемпионате wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 14
  • ICQ: {icq}
6 жовтня 2011 10:12

segali

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.02.2011
 
Олег,
Правильно все пишеш,згоден на 100% напрягають всі ці переноси комунальника,вони відбуваються не тільки зараз коли хтось знає хто буде чемпіоном,це відбувається весь сезон,коли захтіли тоді перенесли.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
6 жовтня 2011 15:43

Football

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Погоджуюсь з попередніми коментарями, чому всі повинні підстраюватись під одну команду? їм одною вибачте попою на всі базари,а люди після роботи в будній день повинні не поївши і віддихнувши бігти на футбол бо так комусь треба.Так не робиться шановні. angry

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 15
  • ICQ: {icq}
6 жовтня 2011 19:23

FCS86

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 24.08.2011
 
Прогнози щодо гри Сушківка-Дружба

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
6 жовтня 2011 21:18

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Як воно мене ДОСТАЛО!!!!
Цитата: Олег
Если Соболенко уже реально знает кто будет чемпионом то зачем вообще проводить чемпионат?

Для проспавших математику на уроках чи навіть на парах прошу взяти калькулятор або порахувати хоч на пальцях, як ви це зазвичай робите!
Дивимося на турнірну таблицю.
1. СМ - 6 ігор - 14 очок.
2. Комунальник - 6 ігор - 13 очок.
3. Уманьферммаш - 7 ігор - 8 очок. Максимум може набрати (при умові виграшу всіх трьох матчів) 14 очок. Але якщо СМ програє свої 4 матчі (і УФ доганяє СМ), то це означає , що мінімум 2 гри виграв Комунальник (у СМ ) - тобто УФ НАВІТЬ ТЕОРЕТИЧНО НЕ МОЖЕ СТАТИ ЧЕМПІОНОМ!
4 -5 Сушківка і Дружба по 6 ігор і по 6 очок. Залишилося по 4 гри (в тому числі і двічі між собою). Розглядаємо випадок , що хтось з них виграє свої 4 матчі - матиме 18 очок. Про імовірність цього коментувати не буду. Додаємо іншу умову - щоб СМ чи Комунальник не набрали більше згаданих 18 очок. Для цього треба, щоб СМ і Комунальник в матчах між собою розділили очки (дві нічії або по одній перемозі в обох) а інших двох матчах програли (Комунальнику грати з Дружбою і Уманьферммашем, СМ гратиме з Сушківкою і Городецьким). Вираховуйте самі імовірність співпаданнях ОБОХ ОБОВЯЗКОВИХ УМОВ (4 перемоги у одного переслідувача і не більше 18 очок у СМ і Комунальника). От злодей Соболенко -
Цитата: Олег
Соболенко уже реально знает кто будет чемпионом

Не , б..., треба бути сильно розумним, щоб зрозуміти, що НА СЬОГОДНІ ДВІ КОМАНДИ БОРЕТЬСЯ ЗА ЧЕМПІОНСТВО!!!!!!!! Чи я вам сильно очі муляю???? То не так говорю в тому "Офсайді", то не так судять, то ще щось цей злодій не так робить! ДОСТАЛИ!

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
6 жовтня 2011 21:20

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Тепер щодо переносів ігор! Я сам проти переносів! Але е зустрічні питання. Тут крім Комунальника ні до кого немає питань? Ато тут мене, я так розумію, в фанати Комунальника приписали (для ТУПИХ НАПИШУ ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ - Я НЕ ВБОЛІВАЮ ЗА КОМУНАЛЬНИК. Я НЕ ВБОЛІВАЮ ЗА ЖОДНУ КОМАНДУ В УМАНСЬКОМУ РАЙОНІ!!!! І ПРОТИ ЖОДНОЇ НЕ УБОЛІВАЮ!!! ВИ ПЕРЕОЦІНЮЄТЕ СВОЄ ЗНАЧЕННЯ В МОЄМУ ЖИТТІ!!!). То нічого страшного, що практично ВСІ команди зверталися з різними мотивами ставити матчі на ті або інші дні? Та ж Сушківка також переносила матч через участь в 1/4 фіналу ветеранського чемпіонату (не вмер ніхто від цього факту?) Той же СМ через 6-денний робочий тиждень не міг грати по суботах! А чого такий хай піднявся? На що впливає перенос матчу між претендентами (на момент перед останнім туром залишатиметься ОДИН НЕЗІГРАНИЙ МАТЧ)??? Якось за дивним збігом обставин хвиля лайна здійнялася після оказії в Городецькому , де СМ оступився і відстань між командами скоротилася до 1 очка. Це я ще не висловив на загал, що ніс по телефону представник команди СМ , якому, доречі після матчу з Ладижинкою заборонено було представляти СМ!
Будете лупити собі пики на наступний рік в свому чемпіонаті району , як це було традиційно спокін віку і писати що завгодно - тільки на заборах! Я цей сайт через тиждень після завершення чемпіонату району прикрию. Сяду собі зверху на трибуні і буду п...ти як це в Умані прийнято !

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 96
  • ICQ: {icq}
6 жовтня 2011 21:54

djip

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.01.2011
 
wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
7 жовтня 2011 10:38

Женя

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Якшо тебе це так достало то нах ти цим занімаєся? Всігда були притензії до ігор і судій і будуть. Це треба понімати і з цим треба змиритись. Якшо есть притензії даже в вищі лізі?

Достало йди на трибуни і не ний. Грали без тебе і раніше і нічого всі живі.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
7 жовтня 2011 11:39

Дружба

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Шановний пан Женя! Завдяки таким «грамотіям» як Ви, які окрім безглуздих, неграмотних висловлювань, нічого більше не роблять для розвитку та популяризації Уманського футболу, так і будемо надалі грати в «дворовий» футбол.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 189
  • ICQ: {icq}
7 жовтня 2011 13:01

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
Цей, Женя, мабуть з якогось забитого села. Нічого крім непокошеного, нерозміченого, в кізяках стадіоні він мабуть не бачив. А цей рік Ігор заставив всих підготавлювати стадіони до матчів, щоб були лікарі, щоб були нейтральні арбітри. Вже цей рік щось схоже на дійсний чемпіонат. А що було раніше: Одна команда приїхала на гру - друга ні; гравець отримав травму - чекай поки приїдеш додому, та зеленкою намажешь; Гравця видалили чи попередили ніхто не знає, крім цих двох команд, що грали.Як зіграли команди Х і У між собою взнаєшь через тиждень( Якщо ще взнаєшь взагалі).А те, що переносяться матчі, то це не вина Ігоря. І один пише, що нема чого однією ж...ою на два базари. Шановний, адже команда "Комунальник" представляє Ваш район і місто в першості області серед ветеранів. Якщо Ви проти, тоді зберіть збірну з Вашого села, та представляйте Ваш район в обласній першості, та будете получати по 40 - 50 голів за один матч.У Вас мабуть голови немає, що думаєте тільки за своє село, а Ігор думає за весь район.Так що тут Ви не праві на 100%

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
7 жовтня 2011 14:37

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Женя
Якшо тебе це так достало то нах ти цим занімаєся?

Мене достало не те чим я займаюся а такі мудозвони , які власне і ниють. Крім звиздіти нічого не спроможні робити. Звели тему до суддівство - я про мою позицію щодо арбітрів чітко висловив пару днів назад. А трендіти розпочали про визначеність мною чемпіонського титулу і про переноси. Отримавши відповідь , зїхали з теми до теми про суддівство - я з вами розмову про арбітраж не вів! І не збираюся!
Щодо рівня гри. Показовим був минулий рік, коли СМ рипнувся в першу обласну лігу. Ато у декого в чемпіонаті району амбіції так і пруть! От круто - стати чемпіоном району! Виходьте і грайте в своє задоволення. Так ні - ниють і ниють! Ще й розповідають, що я нию.


Цитата: Женя
Грали без тебе і раніше і нічого всі живі.

Ага! Бігали по селу збирали суперника. В кінці року отримували по три підсумкових таблиці, яку кожен вів як собі зручніше. А ще забув улюблену народну забаву - морди натовкти один одному і розїхатися максимально щасливими! Шикарно. Точно про вас Вірус1941 написав в коментарях!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
7 жовтня 2011 14:59

Женя

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Чи ти тупий чи прикинувся? тобі кажуть про те шо недовольні будуть всігда ти читати вчись а він про судєйство.
А ниєш ти і прочитай свою писанину:

- Як воно мене ДОСТАЛО!!!!
-Будете лупити собі пики на наступний рік в свому чемпіонаті району , як це було традиційно спокін віку і писати що завгодно - тільки на заборах! Я цей сайт через тиждень після завершення чемпіонату району прикрию. Сяду собі зверху на трибуні і буду п...ти як це в Умані прийнято !

Я тобі ше раз нипишу, били раньше, бьють і зараз. І недовольних не меньше чим було раніше того не треба з себе робити незамєнімого. Робиш роботу то роби а раз робиш значит ти хочиш цього сам і тебе це устраює шо люди пишуть. І лякати нікого не треба тим шо сайт закриєш, хочеш іти ІДИ! Грали раніше і будемо грати може без нєзавісімих суддєй але будемо грати а може й краще буде прийде хтось розумніший і не буде тут строїти із себе пупа землі.

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
7 жовтня 2011 16:04

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Тупий, який прикинувся! Ну якщо завівся на бидлячий закид, то і перше і друге має місце!
Незамінних немає і не було - хто б з цим сперечався. Правда, розумніший до вас не прийде - розумний таких обійде!
Щодо
Цитата: Женя
читати вчись
, то ти для початку писати підучись - інакше написане таким "писакою" дійсно важко прочитати:
Цитата: Женя
Всігда були притензії до ігор і судій і будуть.
Цитата: Женя
Робиш роботу то роби а раз робиш значит ти хочиш цього сам і тебе це устраює шо люди пишуть

Цитата: Женя
Грали раніше і будемо грати може без нєзавісімих суддєй але будемо грати а може й краще буде прийде хтось розумніший і не буде тут строїти із себе пупа землі.
. Розділові знаки для тебе очевидно це щось із китайської грамоти! Ти хоч 2-й клас закінчив, чи не витерпіли вчителі і поперли зі школи а батьки папірця придбали і кудись прилаштували? Он навіть по клавіатурі навчився пальцем стукати з горем попалам! Прогрес! Людина 21-століття!

Цитата: Женя
били раньше, бьють і зараз

Оце для тебе. Оце цікаво! Оце твій футбол! На більше не спроможний сподобитися! Вибачаюсь, що використовую слова, що виходять за межі твого вузенького словарного запасу!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
7 жовтня 2011 17:20

virus1941

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.04.2011
 
Sobolenko,
Ігоре! Чого ти з ним сперечаєшся? Це "тєло" двох слів звязати не може (навіть з матом)!
А футбол з побитими мордами таким подобається, поки самі не отримали... А потім потрібно уже щось змінювати...
Будь розумнішим...

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
7 жовтня 2011 17:28

Сергей-Ферммаш

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Цитата: Женя
Чи ти тупий чи прикинувся? тобі кажуть про те шо недовольні будуть всігда ти читати вчись а він про судєйство.
А ниєш ти і прочитай свою писанину:

- Як воно мене ДОСТАЛО!!!!
-Будете лупити собі пики на наступний рік в свому чемпіонаті району , як це було традиційно спокін віку і писати що завгодно - тільки на заборах! Я цей сайт через тиждень після завершення чемпіонату району прикрию. Сяду собі зверху на трибуні і буду п...ти як це в Умані прийнято !

Я тобі ше раз нипишу, били раньше, бьють і зараз. І недовольних не меньше чим було раніше того не треба з себе робити незамєнімого. Робиш роботу то роби а раз робиш значит ти хочиш цього сам і тебе це устраює шо люди пишуть. І лякати нікого не треба тим шо сайт закриєш, хочеш іти ІДИ! Грали раніше і будемо грати може без нєзавісімих суддєй але будемо грати а може й краще буде прийде хтось розумніший і не буде тут строїти із себе пупа землі.



Шановний Женя! Ви будьте такі ласкаві не хаміть. І закрийте свого рота. А якщо є якість конкретні пропозиції то приходьте до федерації і Вас вислухають.

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
7 жовтня 2011 18:55

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: virus1941
Будь розумнішим...

Костя, зглупив. З дурнем мати справу - самому бути дурнем. Завівся через звинувачення
Цитата: Олег
Если Соболенко уже реально знает кто будет чемпионом то зачем вообще проводить чемпионат?

А потім до безграмотного з арифметики приєднався ще неук, який в двох словах робить 10 помилок а вчить мене читати. Я таки дійсно таку маячню читати не вмію!

Сергію!
Цитата: Сергей-Ферммаш
А якщо є якість конкретні пропозиції то приходьте до федерації і Вас вислухають.

Що цей неук може запропонувати!??? Йому ж головне
Цитата: Женя
били раньше, бьють і зараз


<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
7 жовтня 2011 19:35

Jenya_092

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.09.2011
 
звиняюсь шо в дискусію вашу влазю, Ігоре, що було з СМ на області ?
минулого року

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 189
  • ICQ: {icq}
7 жовтня 2011 19:44

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
Майже всім програвало Ваше СМ на область по І лізі

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
7 жовтня 2011 19:51

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Суть моєї репліки щодо минулорічних виступів в першій обласній лізі- тим складом, що СМ був фаворитом в районних змаганнях три роки , команда невдало виступала на обласному рівні. А якби потяглись би за результатом, то 80% складу довелось би міняти. Отож геройствувати на районі - це не верх досягнень в спорті! І це не докір СМ - це констатація факту для всіх тих, хто занадто запалює пристрасті тут

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
7 жовтня 2011 23:06

Jenya_092

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.09.2011
 
я запитав бо незнав, що у вас відбувалось тут рік назад smile
спс за інфу

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 57
  • ICQ: {icq}
8 жовтня 2011 09:07

mihaiiiil

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.05.2011
 
Я уже писав про те, що набридли усі ці розмови, які не мають ніякого відношення до справжнього футболу. Щодо Комунальника, то перестаньте нити - виходьте на поле і перемагайте. Якщо ж хтось хоче займатися організацією футболу Уманського району, то "флаг в руки і барабан на шию". Відкривайте свій сайт, пишіть регламент, оргінізовуйте чемпіонат. Проте мені здається на усі 100%, що деякі відвідувачі даного сайту лише можуть балакати. Ви спершу зробіть те, що зробив Ігор, а потім критикуйте. І взагалі, Ігоре, ти як адміністратор сайту, на мою особисту думку, повинен уже почати користуватися правом "забанювати" деяких "неадекватних" відвідувачів.

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
8 жовтня 2011 10:30

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Я не пуп землі! І ніколи себе таким не вважав і не вважаю себе незамінним! Я буду щиро радий, якщо хтось візьметься і зробить наступний крок, щоб було ще набагато краще ніж зараз! При цьому я не приватизую того, що зробив - ні регламент, ні організовану федерацію (ау! де вона була раніше), ні самі принципи організації роботи, ні сформоване певне коло арбітрів. Беріть ці напрацювання і розвивайте!

Щодо адміністратора сайту.Зараз вишукую можливість встановити функцію, щоб могли залишати коментарі лише зареєстровані користувачі, які при недотримані певних етичних норм будуть заблоковуватися. Якщо не вдасться , то залишається два шляхи - заборонити ВСІ КОМЕНТАРІ або припинити роботу сайту взагалі. Як особисто для мене, то я вже писав, що мене достали СИСТЕМАТИЧНІ І БЕЗГЛУЗДІ ЗВИНУВАЧЕННЯ х....р зна в чому. На нормальну критику я нормально реагую і в більшості випадків потім стараюсь врахувати в роботі сайту чи федерації. Але бред і нападки безграмотних і тупоголових вже достало вичитувати. Воно порахувати в межах десяти не спроможне і написати хоч з однією комою зате вчить мене читати!
Якщо абстрагуватися (вибачаюся перед тупими за використання складних для них слів - всю їх оперативну пам'ять в голові займе і відбудеться коротке замикання між двома наявними звивинами в голові) і відійти від особистого сприйняття, то для сайту такі "пісатєлі" корисні. Більшості читати це цікаво і підіймає настрій - таке читати серйозно неможливо! Починається переписка, обговорення , виникають емоції))))) Ну тіпа шкандаль - найкраща реклама))))

ВСЕ! Писати можуть лише зареєстровані користувачі. Якщо вони виходять за межі допустимого на моєму сайті я їх баню - ДЕМОКРАТІЯ ЗАКІНЧИЛАСЯ,

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
8 жовтня 2011 14:02

Jenya_092

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.09.2011
 
капецЬ wink
am

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 39
  • ICQ: {icq}
8 жовтня 2011 15:31

Reminyaka Vitaliy

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 26.05.2011
 
Мдааа на цему сайті не обійтися без блокування тих осіб, які себе не коректно поводять, інакше рівень і культура нашого футболу перестане розвиватися, а в гіршому випадку почне деградувати.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 189
  • ICQ: {icq}
8 жовтня 2011 17:22

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
І правильно зробив, Ігор. А то пішла б в хід нецензурщина.Головне, що пишуть (я маю на увазі хамство)люди дуже далекі від футболу, не знають його самої суті, організаційних питань. Одне знають що треба на глотку брати і на кулаки.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 3
  • ICQ: {icq}
9 жовтня 2011 18:59

vlados

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 2.10.2011
 
коли будуть результати сьогоднішніх матчів???

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
9 жовтня 2011 19:59

Ruslan

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 18.05.2011
 
Пане Ігорю ваше рішення цілком справедливе,перш за все потрібно поважати тих,хто робить свою роботу,критикувати дуже просто,а грати в футбол і організовувати змагання зовсім нелегко.


Назад Вперед
Інформаційне повідомлення