» » » Чемпіонат району. 23 ігровий день. 5 тур фіналу. Хто. де, коли.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Чемпіонат району. 23 ігровий день. 5 тур фіналу. Хто. де, коли.

Автор: Sobolenko від 12-10-2011, 21:32, подивилося: 1969

10 5 тур. 15-16.10.
СМ – Городецьке 2:1 16.10. Умань. Сокіл . 15-00. Арбітр Тріфонов О.
Куций (16), Думенко (28) - Просенюк (1 - 40-ва секунда)

Дружба – Комунальник 2:4 13.10. Умань. Штучне. 16-30. Арбітр Московський А.
Голи: Нагорняк (25), Софійчук (38) - Семерчук (10), Карнаушенко О. (11), Моспан (75, 80)
Надзвичайно цікавий матч. З перших хвилин кинулося в очі , що претендент на чемпіонство не має очікуваної багатьма переваги. Правда, це не завадило "Комунальнику" повести швидко в рахунку 2:0. Спочатку Семерчук головою замкнув подачу справа. Не відійшли від тями суперники, як дозволили без перешкод пройти до лінії штрафної Олександру Карнаушенку і він пробив в нижній кут. Голкіпер міг врятувати, але м'яч прошмигнув під самою рукою під саму штангу. Могло здатися, що це все. Але в середині тайму "Дружба" один гол сквитала - Нагорняк метрів з 25 закинув за "комір" голкіперу суперника. А перед самою перервою рахунок взагалі став нічійним. І знову невпевнено зіграв голкіпер комунальників і Софійчук головою добив з дальньої стійки.
В другому таймі "Дружба" заграла більше ніж впевнено. "Комунальник", можливо, вражений втраченою перевагою та маючи більший середній вік команди, неодноразово міг пропустити. І забити міг. В ці хвилин 20 прогнозувати переможця матчу міг лише той, хто це не бачив на власні очі. Відкритий футбол з масою моментів. Швидкість явно була вищою у "Дружби". Одного разу поперечина врятувала фаворита. Ще одного разу Піддубченко не влучив у залишені голкіпером ворота. Трилер футбольний! А вирішив долю поєдинку Віталій Моспан, який добряче отримав на горіхи в перерві. Він спочатку "накрутив" чотирьох суперників в чужому карному майданчику. А потім і взагалі бозбавив противника шансів на камбек! Перемагає той, хто більше забиває! Це аксіома! А матч вийшов на славу!

Сушківка - Уманьферммаш 3:1 16.10. Сушківка. 14-00. Арбітр Казанюк Д.
Є.Єжаченко (40, пен) , Курельчук (65), Турчак (67) - Хомутинський (55)

5 тур.
Іванівка-Пахтакор 1:6 16.10. Іванівка. 15-00. Арбітр Андрощук О.
Слепнев (40) - Коцюба (25, 46, 67), Орлов (47, 75, 80)

Рижавка-Паланка 1:2 16.10. Рижавка. 15-00. Арбітр Шведов С.
Дунда (65, пен) - Звариченко (21), Тепленін (32)

5 тур. 15-16.10.
Колодисте- Ладижинка 3:2
Данелюк, Єгреші-2 - Соколинський, ???

Текуча - Собківка 1:2 16.10. 15-30. Текуча
Горбатюк - Євчук-2

Чемпіонат району. 23 ігровий день. 5 тур фіналу. Хто. де, коли.
Чемпіонат району. 23 ігровий день. 5 тур фіналу. Хто. де, коли.
Чемпіонат району. 23 ігровий день. 5 тур фіналу. Хто. де, коли.
Чемпіонат району. 23 ігровий день. 5 тур фіналу. Хто. де, коли.

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2011 12:26

kos888

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.06.2011
 
Хто суде Рижавка-Паланка?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 96
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2011 23:36

djip

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.01.2011
 
я

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
14 жовтня 2011 01:00

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
гуморист wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 12
  • ICQ: {icq}
16 жовтня 2011 20:44

jjjjj

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.10.2011
 
Iгоре як ви поясните не поставлене 100процентне пенальтi у матчi СМ-Городецьке у ворота СМ? Можливо це для пiдтримки iнтриги за перше мiсце?

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
16 жовтня 2011 21:23

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Не знаю з ким спілкуюся, але відповім вічливо - так як до мене і звертаються smile Відповім на обидва запитання, хоча один ваш коментар ви видалили, хоча він цілком пов'язаний із наступним.
1. коментувати пенальті в грі, яку не бачив не буду - це доволі дивно виглядало б!
А ось щодо
Цитата: jjjjj
Можливо це для пiдтримки iнтриги за перше мiсце?

то відповім детальніше. По-перше інтрига в боротьбі за перше місце не зникає незалежно від результату матчу СМ-Городецьке. Ось розклад перед вирішальними матчами міг бути різним перед особистими зустрічами обох претендентів. Тут на сайті мене було приписали до "фанатів" "Комунальника" (тут і переноси на мене повішали і "амністію" Карнаушенка). Тепер я став "помічником " СМ! Так треба вже визначитися - яких собак навішати! Ато виходить періодична картина - то Соболенко ще до чемпіонату знає хто чемпіон, то надсилає арбітрів, які будуть "підтримувати інтригу"! Ось тут відповім на питання, яке Ви прибрали - "Чому судив Тріфонов?" Воно, це питання, так тоненько через озвучене друге питання, натякає на упередженість Олега а з ним і мою зацікавленість.
Тут на сайті піднявся певний хай, з якого Олега вже визнали ледь не кращим арбітром чемпіонату. Тепер , що назад - " в багнюку" ??? Я особисто неодноразово особисто переглядав ігри Тріфонова . В т.ч. і за участю СМ (в тій же Паланці, де господарі дали справжній бій фавориту). І в мене були є вагомі підстави не сумніватися в рівні арбітражу Тріфонова і в його лояльності. Зокрема я бачив на власні очі гру Городецьке-СМ. І там Тріфонов гарно відпрацював. І той, результат, якраз і загострював інтригу. А відтак не розумію чому ЦЕЙ АРБІТР НЕ МІГ СУДИТИ ЦЕЙ МАТЧ?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 12
  • ICQ: {icq}
16 жовтня 2011 22:26

jjjjj

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.10.2011
 
Iгоре я вас не звинувачую,просто запитав,можливо ви не так зрозумiли.та й було жалко Городецьку команду.

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
16 жовтня 2011 22:45

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Я вам приведу перелік можливих арбітрів , наприклад, на згаданих матч і ви самі пройдете логічним ланцюгом, яким пройшов і я.
1. Деренюк - судив чемпіонат області , ще й прихворів, в лікарні.
2. Потайчук - судив чемпіонат України в Олександрії.
3. Московський - після матчу Комунальник-Дружба (доречі, він судив обидва матчі між цими командами і нарікань жодних не було) попросив не ставити на ігри в неділю
4. Андрощук - тут на сайті був хай після матчу Уманьферммаш-СМ, потім ще судив СМ-Сушківка (без жодних збурень ). Не став ставити нагру, щоб в разі помилки на користь СМ знову ж не вгледіли тенденцію.
5. Казанюк Д. - мав інцедент в матчі СМ-Ладижинка (бійку не забули?) . Знову вгледіли б якусь тенденцію.
Інших арбітрів в фіналі не задіяв.
Так чим гірша кандидатура арбітра Тріфонова?
До того ж я просто мовчу, що думка про те, що пенальті і близько не було, має також місце. І того більше - навіть більш популярна в очевидців.
Щодо жалко Городецьку команду. Не жалію нікого. Жаліють слабких.
Сьогодні в матчі Іванівка-Пахтакор на думку мої команди арбітр мав ставити 100% пенальті . І це було при 0:1 (а закінчили перший тайм 1:1). І я так думав. Але в перерві акцент зробили не на діях арбітра а на власних діях на полі. І це дало результат. І не треба тепер жаліти Пахтакор. А може і його пожаліти - він в 21-й грі не бив жодного пенальті (ви впевнені, що їх не було?)! Не били - то й не били!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 160
  • ICQ: {icq}
17 жовтня 2011 02:23

Шурик

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.02.2011
 
Сушківка - Уманьферммаш 3:1 crying

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 96
  • ICQ: {icq}
17 жовтня 2011 07:18

djip

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.01.2011
 
гравець городецького БАНЯК сам признався що трохи не встиг до шкіряного відтак впав сподіваючись на пенальті але не вкипіло

шановні ваші прогнози щодо матчу СМ-Комунальник

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 12
  • ICQ: {icq}
17 жовтня 2011 17:46

jjjjj

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.10.2011
 
2:2 це якщо СМ буде грати краще нiж з Городецьким.

Інформаційне повідомлення