» » » Перенесені ігри чемпіонату району.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Перенесені ігри чемпіонату району.

Автор: Sobolenko від 18-10-2011, 20:34, подивилося: 2317

19 "СМ" - "Комунальник" 3:2 . 23.10. Умань. Сокіл. 15-30. Бригада Арбітрів: Деренюк Ю., Потайчук В., Казанюк Д.
Голи: Думенко (10 пен), Дудник Д. (45+1), Крицький (65) - Михайлишин (71), Семерчук (80)
Попередження: Дорошенко (78), Карнаушенко В. (10), Толокін (69), Чорнодід (84)
"СМ": Прудиус, Слободяник, Стасюк, Дорошенко, Крицький, Куций, Плужник, Дудник, Думенко (70, Мазуренко М.), Крижанівський, Дубіна
"Комунальник" : Півень, Мамбик, Казаков, Дерманський, Лут, Прокопенко (35, Чорнодід), Крочак (66, Толокін), Карнаушенко В. (46, Байда), Михайлишин, Моспан, Онищук. На 70-й хв на заміну також вийшов Семерчук.

Звіт про перебіг подій додам завтра.
Командою "Комунальник" подано протест на результат гри, вважаючи помилковим факт заявки за команду "СМ" гравця Прудиуса. Подробиці також завтра.

"Дружба" - Сушківка. 0:1 23.10. Умань. "Іллічівець". 15-00. Арбітр: Андрощук О.
Гол: Є.Єжаченко (42)
Сушківка: Курельчук, Лмитренко, Мазуренко Д., Ганзюк (72, Дяченко), Єжаченко В., Ковальчук (68, Новіцький) , Гережа, Єжаченко О., Турчак, Єжаченко Є., Гнилозубенко (84, Єжаченко А.).
Дружба: Задорожній, Сочінський, Десятник, Мельник, Піддубченко, Годований (64, Шайко), Верещак, Нагорняк, Савранський, Скрипник, Барановський.
Попередження: Десятник (29), Дмитренко (36), Скрипник (43), Ганзюк (67).
Важливий матч в боротьбі за бронзові нагороди.
Початок поєдинку був повністю за Сушківкою. Але значна перевага не втілилася в голи. А ось коли ближче до перерви господарі підрівняли гру якраз і забила Сушківка.
По перерві голів більше не було. "Дружба" по суті не мала нагод врятувати матч. Тим самим Сушківка за тур до фінішу забезпечила собі третє призове місце! З чим і вітаю!
Щодо суддівства матчу (оскільки коментарі появилися раніше ніж звіт про гру). Представниками команд, які вирізняються обєктивністю, відмічено , що арбітр на результат гри не вплинув. Одностайно ж відмічено, що Андрощук мав вилучати з поля пана Скрипника, який вирізнявся некоректністю висловів! Я можу з цим погодитися, але потрібно врахувати, що арбітр намагався не зламати важливу гру за нагороди. Що пан Скипник не оцінив. А щодо коментарів "дописувача" по цій грі - обіцяв , що неадекватні коментарі будуть призводити, до того, що коментарів не буде взагалі.

Рижавка-Пахтакор. 2:5 23.10. Рижавка. 12-00
Голи: Посмітоха (10), Бубан (15) - Соболенко (27), Кравець (31, 54, 71), Коцюба (79)

Паланка-Іванівка. 5:3 23.10. Іванівка. 15-00. рбітр Шведов С.
Голи уточнюються.


В боротьбі за 13-16 місця переносів не було а відтак доцільно відіграти останній тур саме зараз а не чекати ще тиждень:
6 тур. 22-23.10.
Текуча - Колодисте 2:4 22.10. 15-00. Текуча.
Голи: ??? - Єгреші-2, Вахмяков, Мельник

Ладижинка - Собківка 2:4
Голи: ??? - Євчук-2, Пентій, Дзьонь.

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 12
  • ICQ: {icq}
18 жовтня 2011 21:21

jjjjj

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.10.2011
 
скiльки коштують квитки на матч СМ-Комунальник? wink

<
  • Публикацій: 2570
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
18 жовтня 2011 21:31

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Там у вільному продажі мало було! Все за корпоративними запрошеннями! Шукайте у спекулянтів! wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 160
  • ICQ: {icq}
19 жовтня 2011 01:33

Шурик

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.02.2011
 
а за какую валюту можно купить билеты? laughing

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
19 жовтня 2011 14:06

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
як, за яку валюти? тож за Тугрики wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 15
  • ICQ: {icq}
20 жовтня 2011 21:40

FCS86

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 24.08.2011
 
Визначення найкращого бомбандира в чемпионати р-ну несправедливе,тому що в одний пидгрупи було бильше игор,а в инший менше!!!

<
  • Публикацій: 2570
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
20 жовтня 2011 23:04

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Я з вами сперечатися не буду. Я просто не збираюся приймати до уваги данний закид. Свого часу "золоту бутсу" вручали в Європі за абсолютним показником і всі знали володарів трофею. І не сильно переймалися скільки ігор в чемпіонатах окремо взятих країн. А потім знайшлися "гумні" і вивели формули, коефіцієнти і т.д. Ну і ? Ви зараз без інтернета назвете володарів нової "бутси" за останні 3-4 роки? Такщо залиште свій закид при собі. Може мені ще вирахувати персонально для кожного (це при тому, що в рапортах арбітрів практично не ведеться облік замін - прийнято, що якщо гравець внесений в рапорт автоматично визнається учасником матчу) кількість проведених матчів? не заганяйтесь, панове!

додам ще від себе. нещодавно один з бомбардирів задав напівжартома питання щодо реєстру бомбардирів - мовляв в боротбі за 1-6 місця забивати важче. так , схоже, на полі цей гравець про цей реєстр бомбардирів думав більше ніж про очки команди. сперечатися не став - прийшов додому і подивився кому той гравець до цього забивав - так він якраз сам аутсайдерам і набивав....

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 3
  • ICQ: {icq}
23 жовтня 2011 18:58

vlados

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 2.10.2011
 
Бредовий коментар видалено. Автора забанено

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 15
  • ICQ: {icq}
23 жовтня 2011 21:35

FCS86

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 24.08.2011
 
Зачем ци розговори,Сушкивка повнистю переграла по гри Дружбу! Сушкивка бронзовий призер Уманського р-ну 2011р. Витаю Вас!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 96
  • ICQ: {icq}
23 жовтня 2011 23:23

djip

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.01.2011
 
СМ-ЧЕМПИОН 2011

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 18
  • ICQ: {icq}
25 жовтня 2011 11:22

Skrupa

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.04.2011
 
На важливі ігри потрібно ставити кваліфікованих арбітрів які хоть трошки розбираються в футболі а не так як судить Андрощук.Один тайм в одну сторону а другий в другу.я вважаю так якщо не вмієш судити то краще сидіти на трибуні і насолоджуватися футболом, яким би він не був.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 3
  • ICQ: {icq}
25 жовтня 2011 19:38

olkin

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 25.10.2011
 
СМ- ЧЕМПІОН 2011, СМ- ВИ НАЙКРАЩІ!!!!!! wink

<
  • Публикацій: 2570
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
25 жовтня 2011 22:23

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Не витримаю і таки відповім на цей суцільний потік свідомості! У пана Skrupa реально здвинулися акценти в його сприйнятті реальності! Мабуть, він, як гравець рівня ліги чемпіонів , ніяк не може второпати чого це в чемпіонаті Уманського району арбітри не рівня Ліги чемпіонів! Все! Вирішено! Запросимо наступну гру за участю пана данного відсудити когось з категорії Коліни. Ой! Один нюанс. Забув. Ті арбітри не захочуть судити ігри данного пана - він грає у футбол не їх рівня!
А тепере без сарказму! До чого ваш коментар? Моя думка - АНДРОЩУК ОДНОЗНАЧНО СУЖИТЬ КРАЩЕ АНІЖ ВИ ОСОБИСТО ГРАЄТЕ! Доречі, точніше буде сказати, що ви більше говорите на полі аніж граєте! ОПУСТІТЬСЯ НА ЗЕМЛЮ! Ато
Цитата: Skrupa
На важливі ігри потрібно ставити кваліфікованих арбітрів які хоть трошки розбираються в футболі
це вже реально не смішно! А ви підіть іншим шляхом! Зберіть свій футбольний геній і працездатність і пробийтесь до складу якоїсь хочаб друголігової команди і , ти ба - вам арбітра- професіонала подадуть! А допоки не пробились туди (та чого там дипломатією займатися - і не пробєтися ніколи) то і вимоги з вашого боку до інших мають бути поскромніше!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 18
  • ICQ: {icq}
26 жовтня 2011 09:35

Skrupa

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.04.2011
 
Пане Соболенко ви скажіть свому товаришу і за сумісництвом судді Андрощуку що хай не думає що він суддя рівня коліни. Якщо б ви були присутні на стадіоні і дивилися б матч то вам би все було зрозуміло чому я почав спорити з паном Андрощуком, а то шо він вам розказав який я поганий і шо я там наговорив то це ваша особиста справа.Я також можу розказати своїм друзям як харашо чи погано судить та чи інша людина. А щодо того щоб грати за друголігову команду то мені нема різниці за кого грати,куди пригласили там і граю, я граю для для себе, для свого задоволення і як я граю то вирішувати не вам. Краще слідкуйте за свою грою.

<
  • Публикацій: 2570
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
26 жовтня 2011 15:04

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Ви ще фантазер знатний! Цікаво, де в моєму коментарі вказано, що пан Андрощук думає, що він суддя рівня Коліни. Я чітко вказав, що персонально ваша гра НИЖЧЕ рівня арбітра Андрощука. До того ж він навіть не удусужувався щось говорити про вашу поведінку. По останній грі її однозначно прокоментували панове, які, що цікаво, були в складах обох команд на полі. А щодо того, що я особисто не був присутнім при черговому вашому сольному виступові, то я мав щастя спостерігати їх і раніше неодноразово. Мовчазним вас аж ніяк не назвеш! Щодо запрошення вас до тієї чи іншої команди, то ви їх (якщо не помиляюся - не сильно до цього цікавився карєрою такої зірки) за два останніх сезони поміняли три. І чого б це таку зірку втрачали недалекоглядні? recourse
Єдине раціональне зерно - на район таки точно треба грати для себе. При цьому з арбітражем трохи попустіться...

А взагалі пропоную припинити "прения" - емоції після і під час гри в більшості випадків не дозволяють учасникам реально оцінити багато що (не лише арбітраж) . А розтягувати непотрібну перепалку на тиждень не вважаю доцільним і розумним.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 18
  • ICQ: {icq}
26 жовтня 2011 18:33

Skrupa

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.04.2011
 
А в якому я коментарі сказав що я гравець рівня Ліги Чемпіонів???. В фантазуванні вам нічим не уступаю.А по причині суддівства то я також з обох команд чув я "відмінно" відсудив пан Андрощук.А те що відбувалося на полі, про якісь некоректні репліки та таке інше, то це було не тільки з моєї сторо а й зі сторони гравців Сушківки.Я не збирався з вами всупати в перепалку,воно нікому не потрібно.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 3
  • ICQ: {icq}
26 жовтня 2011 19:30

olkin

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 25.10.2011
 
Скажіть будь-ласка коли і де пройде наступна гра "СМ"

<
  • Публикацій: 2570