» » » Фінішував чемпіонат Уманського району.

Фінішував чемпіонат Уманського району.

Автор: Sobolenko від 15-11-2011, 08:33, подивилося: 2174

2
Звання чемпіона Уманського району розігрувалося в особистих матчах міє двома безпосередніми претендентами - "Світом Меблів" і "Комунальником". Через участь останньої команди в чемпіонаті області обидва матчі були перенесіні. Перший з них відбувся в резервний день перед останнім туром.

"СМ" - "Комунальник" 3:2 . 23.10. Умань. Сокіл. 15-30. Бригада Арбітрів: Деренюк Ю., Потайчук В., Казанюк Д.
Голи: Думенко (10 пен), Дудник Д. (45+1), Крицький (65) - Михайлишин (71), Семерчук (80)
Попередження: Дорошенко (78), Карнаушенко В. (10), Толокін (69), Чорнодід (84)
"СМ": Прудиус, Слободяник, Стасюк, Дорошенко, Крицький, Куций, Плужник, Дудник, Думенко (70, Мазуренко М.), Крижанівський, Дубіна
"Комунальник" : Півень, Мамбик, Казаков, Дерманський, Лут, Прокопенко (35, Чорнодід), Крочак (66, Толокін), Карнаушенко В. (46, Байда), Михайлишин, Моспан, Онищук. На 70-й хв на заміну також вийшов Семерчук.

Матч вийшов багатим на події і драматичним. Вже на 10-й хвилині гравець "Комунальника" В.Карнаушенко зіграв в своєму штрафному рукою - пенальті і жовта картка. Надалі точилася абсолютно рівна боротьба. І комунальники були близькими щоб відігратися. Особливо яскравим був момент, коли В.Дерманський скористався помилкою захисту і чисто вийшов сам на сам з голкіпером. Але м'яч поцілив у стійку воріт.
Коли всі вже переводили подих і подумками були в другому таймі , меблевики забили так званий "гол в роздягальню" - відзначився Д.Дудник. Це вже робило їх заявку на перемогу вагомою.
А тут на 65-й хвилині і 3:0 стало. відразу скажу, що такий розгромний рахунок не зовсім відповідав перебігу справ на полі. І ніхто не здивувався, коли на 71-й хвилині М.Михайлишин рахунок скоротив. А на 80-й хвилині С.Семерчук і взагалі поновив інтригу в матчі. Обидва м'ячі були забиті після подач зі стандартних положень. Могли комунальники і взагалі відігратися - одного разу м'яч знову поцілив у стійку їх воріт. Але так і залишився рахунок 3:2. Ця перемога робила малоімовірною можливість "Комунальника" зачепитися за надію на черговий чемпіонський титул.
Але відразу після закінчення матчу представники "Комунальника" повідомили про подання протесту. А на протязі передбаченої регламентом доби і зробили це. Суть протесту - правомірність участі в матчі гравця "СМ" Є.Прудиуса.
Данний гравець перейшов до "СМ" з "Іллічівця-Умань". Представники "Комунальника" вважали, що гравець який ГРАВ в чемпіонаті області не мав права бути заявленим в чемпіонаті району. Але в регламенті в п.8 розділу ІІІ прописано: "8. В Чемпіонаті і першості району, Кубку району беруть участь футболісти-аматори (тобто не мають чинного професійного контракту), які не приймають участі в Першості та Кубку України серед Аматорських команд, в чемпіонаті і першості Черкаської (або будь-якої іншої) області серед команд будь-якої ліги." Тобто, якщо на момент заявки гравець не заявлений в чемпіонаті області, то він може бути заявленим в наших змаганнях. Так було заялено протягом року більше десятка чоловік (С.Терещенко, Д.Думенко після відзаявки з МФК "Христинівка", Д.Дудник після відзаявки з ФК"Уманьферммаш" та ряд гравців, що залишили ФК "Іллічівець-Умань" і грали за Городецьке). І коли ФК "Іллічівець-Умань" знявся з першості області (перша ліга) всі гравці автоматично отримували статус "вільних агентів" і отримували право на заявку в чемпіонаті району. Але представниками "Комунальника" було виявлено помилку при заявці Є.Прудиуса. Справа в тому, що гравець був заявлений 2 вересня, коли отримав інформацію, що ФК "Іллічівець-Умань" припиняє участь в обласних змаганнях. Але офіційне рішення КДК ФФЧО датується 8 вересня. Гравець в цей період участі в чемпіонаті району не приймав. Але фактично було допущено помилку при заявці данного гравця. Отож 27 жовтня було прийнято рішення переграти матч, що відбувся 23 жовтня.

"Комунальник" - "СМ" 4:2 (0:2)
Умань. Стадіон "Уманьферммаш". 200 гл. 6 листопада.
Арбітри: Московський, Тріфонов, Шведов.
Голи: 0:1- Крижанівський (15), 0:2 - Крижанівський (35), 1:2 - Дерманський (71), 2:2 - Дерманський (75), 3:2 - Казаков (79), 4:2 - Прокопенко (84)
"Комунальник" : Телепенко, Онищук, Мамбик, Казаков, Байда, Дерманський, Прокопенко, Михайлишин, Крочак, Моспан, Лут. На заміну вийшли Чорнодід і Семерчук.
"СМ": Думенко, Слободяник, Крицький, Стасюк, Крижанівський, Плужник, Мазуренко, Дудник Д., Куций, Роїк, Дубіна. На заміну вийшли: Сироватський, Коваленко.

Матч явно активніше розпочали меблевики. Вони змарнували пару моментів але на 15-й хвилині їх капітан В.Крижанівський забив чудового гола головою після подачі справа. До перерви він же і подвоїв рахунок. Загалом рахунок був по ділу. Півтора тайму "См" виглядав краще за "Комунальник". Відверто кажучи, навіть склалося враження, що минулорічний чемпіон і зброю склав. Але насправді це було не так. Принаймі один гравець точно бився до останнього. І сталося диво! "Комунальник" спромігся не лише відігратися а і вирвати перемогу. В останні 20 хвилин просто знесли з поля розгубленого суперника. Все розпочалося з рикошета - Дерманський бив з відчаю з гострого кута. За кілька хвилин він же головою пробив після кутового в єдину шпарину в сутолоці біля воріт. А потім П.Казаков прямо з кутового закрутив м'яча у ворота! Тут виникли спори - чи побував м'яч за лінією воріт. Асистент арбітра вказав на центр. Ніхто не зможе сказати - правий він чи ні. Для цього всім потрібно було перебувати на тій лінії воріт. До того ж в першому таймі інша команда мала певні претензі знову ж до Шведова при другому взятті їх воріт. Отож в упередженості данного арбітра як всю бригаду звинуватити точно не можна!
А довершив справу О.Прокопенко.
Отож перед матчем-переграванням тепер вже "Комунальник" випереджав переслідувача.

"СМ" - "Комунальник" 1:0 (1:0)

Умань. Стадіон "Сокіл". 150 гл. 13 листопада.
Арбітри: Тріфонов, Андрощук, Потайчук.
"СМ" : Гладун, Слободяник, Роїк, Стасюк, Крицький, Плужник, Куций, Дудник Д., Дубіна, Крижанівський, Думенко.
"Комунальник": Телепенко, Мамбик, Казаков, Лут, Дерманський, Прокопенко, Чорнодід, Крочак, Михайлишин, Моспан, Семерчук (46, В.Карнаушенко, 60, О.Карнаушенко)
Гол: Думенко (7)
Попередження: Плужник (55), Дудник (60), Прокопенко (65), Михайлишин (72), Крочак (85)

В середу перед матчем із клопотанням звернулася команда "СМ" - пом'якшити покарання гравцю В.Гладуну. Оскільки команда "СМ" не опротестовує рішення КДК №5 (згідно яким данного гравця було дискваліфіковано до кінця сезону), то перед початком звітного матчу було зібрано КДК по питанню данного звернення. Дотримуючись послідовності - оскільки в гравця "Комунальника" О.Карнаушенка було замінено покарання (до кінця сезону) на більш м'яке (він відбува 6 матчів), то і по відношенню до гравця було прийнято одноголосно рішення вчинити аналогічно (Гладун відбув тих же 6 матчів). Це викликало невдоволення представників команди "Комунальник".
І третій матч між цими командами пройшов на високому рівні і дуже цікаво. Вже на сьомій хвилині Думенко вивів вперед меблевиків. Момент викликав бурхливу реакцію представників "Комунальника" - вони вважали, що асистен арбітра Андрощук припустився помилки. Я особисто так не вважаю. В момент першого удару, який прийшовся в поперечину, гравець, що добивав, не був в положенні поза грою. Воротар м'яча впритул відбив. Але ще одне добивання було і для нього занадто. Хвилин за 10 пристрасті притихли. Меблевики забили ще один гол, але тепер Андрощук зафіксував офсайд і взяття воріт було скасовано.
Надалі гра проходила з обопільними шансами для взяття воріт але бездоганно діяли голкіпери. Особливо драматичними видалися заключні хвилини. Штурм влаштували комунальники. І були дуже близькими, щоб відігратися. Але меблевики вистояли і навіть на останній хвилині В.Дубіна міг і подвоїти рахунок. Але і 1:0 влаштувало "СМ".
Драматична трилогія дійшла до кінця. Нарешті чемпіонат району завершився.....

Категорія: Новини / Чемпіонат району