» » » Цікава статистика чемпіонату району-2011.

Цікава статистика чемпіонату району-2011.

Автор: Sobolenko від 27-11-2011, 13:30, подивилося: 1716

0 Цікава статистика чемпіонату Уманського району 2011 року.

Чемпіонат тривав з 15.05. по 13 листопада 2011 року.
Всього проведено 189 матчі (з урахуванням перегравання – 190). Забито 971 гол (976). Середня результативність – 5, 14 голи за матч.Перемог господарів – 94 (49,74%). Нічіїх – 25 (13,23 %). Перемог гостей – 78 (41, 27%). Гравців, що забивали хоч один гол,- 208.
В перших таймах забито 395 голів (45, 35 %). В других таймах – 476 (54,65%).
Найчастіше повторювався рахунок 2:1 – по 19 разів (по 10%). 4:2 і 4:1 зафіксовано по 13 разів.
Серії команд (тобто поспіль повторювали).
Перемог поспіль : Світ меблів – 12 (з 12.06. по 11.09.), Пахтакор – 9 (серія не завершилася, команда перемогла у своїх останніх 9 матчах сезону), Комунальник і Сушківка – по 8, Уманьферммаш і Пахтакор – по 7.
Безпрограшна серія: Світ меблів – 20 (15.05. – 30.10.), Дружба – 11 (22.05.-31.07), Пахтакор – 9 (28.08. - …..)
Без нічиїх: Текуча – 23 (зіграли в першому турі внічию і більше компромісами не відзначалися!), Пахтакор – 20, Сушківка і Рижавка – по 16.
Без перемог: Старі Бабани і Кочержинці так і не знали смаку перемог (цікаво, що в матчах між собою здобули по технічній перемозі)
Із забитими м’ячами: чотири команди забивали в усіх проведених матчах – Пахтакор і світ меблів в 23 своїх матчах, Родниківка і Косенівка в 14.
Із пропущеними м’ячами : в усіх своїх матчах пропускали Ладижинка (23 матчі) і Городецьке.
Перемог з великим рахунком: Комунальник -7, Світ Меблів – 6.
Поразок з великим рахунком: Ладижинка – 6.
Без великих перемог: Колодисте і Собківка-по 20.
Без великих поразок: пройшли чемпіонат 3 команди – Світ меблів (23), Комунальник (20), Родниківка (14)
Найрезультативніші команди: Світ меблів і Комунальник – по 92, Пахтакор – 91.
Найменше забили Кочержинці – 11.
Найбільше пропустила Текуча – 96.
Найбільше забито в матчах за участю Текучої – 143.
Найбільше забито пенальті Комунальником – 7.
Найбільше пропустила з пенальті Паланка – 6.
Бомбардирські рекорди:
Найбільше в одному матчі забив Ярослав Коцюба(Пахтакор) – 6 мячів в ворота Рижавки (10:0), на це йому знадобилося 68 хвилин. Ще два гравці забивали по 5 голів за матч – Максим Дзьонь (Собківка) в ворота Ладижинка (6:2) за 57 хвилин та Сергій Терещенко (Світ Меблів) в ворота Ладижинки (7:2) за 38 хвилин. 13 разів гравці відзначалися покером в одному матчі. Причому на рахунку Володимира Дерманського чотири таких результати. А Віталію Соколинському (Ладижинка) знадобилося для такого здобутку лише 15 хвилин в матчі Ладижинка-Текуча (6:1). Найшвидший хет-трик на рахунку Ярослава Коцюби – він у воротах Ладижинки відзначився тричі за 12 хвилин (але на 25-й хвилині отримав травму голови і був замінений).
Найбільше реалізували пенальті – Карнаушенко О.(Комунальник), Дунда (Рижавка), Думенко (СМ) – по 3.
Арбітри : 19 чоловік обслуговували ігри чемпіонату в якості нейтральних арбітрів. Найбільше ігор провели: О.Андрощук – 28, О.Тріфонов- 25, А.Московський – 21, В.Потайчук – 16, Ю.Сидун – 13, А.Баланюк, Д.Казанюк, С.Шведов – по 10. М.Ткачук -9. Навести статистику призначених пенальті немає можливості. Лише реалізовані пенальті. Так от. Найбільше забито «з точки» в матчах О.Андрощука – 11 (0,39 за гру) та О.Тріфонова – 8 (0,32). Жодного пенальті не реалізовано в 10 матчах А.Баланюка. Лише по одному в 10 матчах Д.Казанюка та С.Шведова

Категорія: Новини / Чемпіонат району