» » » Чемпіонат Уманського району 2012 року.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Чемпіонат Уманського району 2012 року.

Автор: Sobolenko від 14-02-2012, 21:45, подивилося: 4503

43 Чемпіонат Уманського району 2012 року.
В 2012 році я не думаю, що логічним буде внести ще якісь кардинальні чи революційні зміни. Вважаю за доцільне завдання закріпити зроблене минулого року і , враховуючи минулорічний досвід, розвинути справу.
А відтак тезисно до вашої уваги, що очікує учасників змагань в цьому році.

1. За основу буде взято Регламент 2011 року (можете ознайомитися за ссилкою - Регламент Чемпіонату і Кубку Уманського району 2011 року )

2. Залежно від кількості команд, що дасть підвердження на участь в турнірі, формула чемпіонату матиме наступний вигляд:
у вищій лізі:
6 команд - в 4 кола (20 турів)
7-8 команд - в 3 кола (21 тур)
9-12 команд - в 2 кола (при 12 командах це буде 22 тури)
Максимальна кількість команд -12 команд. Більше 22 турів не зовсім раціонально. Це упирається в якість полів (залежати від того яка буде осінь і чи встигнемо - доволі ризиковано) і абсолютно виключає перерву між колами. Минулого року проведено було 24 тури і дивом втиснулися.
Більше 12 команд - означає проведення 2-етапного турніру і теж має значні недоліки. Наприклад - невдоволення щодо справедливості поділу на підгрупи, втрата деякими командами мотивації при позбавленні шансів на вихід з підгрупи і т.д.
Отож самим раціональним і справедливим є формула - "кожен з кожним". А відтак і максимальна кількіст у 12 команд.
Формуватися так звана "вища ліга" буде за результатами 2011 року - суто за спортивним принципом. Тобто перші 12 команд минулорічного чемпіонату і складатимуть початковий варіант складу "вищої ліги-2012". Команди, що посіли минулого року 13 і наступні місця відповідно до зайнятих місць отримуватимуть можливість заявитися до "вищої ліги" лише при умові відмові від участі в змаганнях когось з перших 12-ти. Якщо відмовиться одна команда, то отримає право заявитися 13-та команда. Лише така логіка відповідає спортивним принципам. Це ж стосується і новостворених команд, які виявлять бажання прийняти участь в змаганнях.

у першій лізі гратимуть команди , що не потрапили або не виявили бажання грати у "вищій лізі"
6 команд - в 4 кола (20 турів)
7-8 команд - в 3 кола (21 тур)
9-12 команд - в 2 кола
більше 12 команд - 2 підгрупи із стиковими матчами між командами з різних підгруп (1-2 місця і т.д.)

3. Арбітраж. У вищій лізі нейтральний арбітраж - обовязковий. І команда має оплатити арбітраж на коло вперед. Ситуації, коли команди оплачували все після закінчення 1 кола чи всього чемпіонату , більше не матиме місце. Немає оплати на день початку туру - немає гри.
У першій лізі необхідність нейтрального арбітражу визначиться зборами представників.

4. Заявковий внесок. 100 гривень для придбання атрибутики. Минулого року було забезпечено медалями і грамотами всі призери а також володар кубка і фіналіст. Аналогічно і цього сезону. Крім того у вищій лізі буде введено внесок (орієнтовно в розмірі 40-50 грн в місяць з команди на період змагань) для організації власне змагань. Для особливо гарячих відразу вкажу, що особистоя я не маю наміру отримувати кошти. Але і витрачати власні 120-150 грн щомісяця лише на телефонні розмови для організації ВАШОГО дозвілля в мої плани на 2012 рік не входить. Тобто на цей сезон має бути обрана людина, яка буде займатися ОРГАНІЗАЦІЄЮ АРБІТРАЖУ І ЧЕМПІОНАТУ (узгодження часу матчів, забезпеченння арбітрів на всі ігри, робота з усіма протоколами). Вакансія вільна. Можете запропонувати власну кандидатуру на цю роботу.

5. Кубок буде проведено не перед початком чемпіонату. Він буде проведений в червні-серпні з фіналом орієнтовно на 24 серпні. Перша стадія буде проведена у суботу-неділю (буде закладено вільне "вікно" в календарі чемпіонату) а всі наступні стадії буде проведено по середам у вечірній час (в червні-липні світловий день дозволяє). В такому випадку команди, що повилітають на перших стадіях не залишатимуться позагрою більше місяця)

6. Буде запропоновано "Положення про КДК", де буде чітко прописано послідовність дій цього комітету, щоб уникнути недорозумінь. Це "Положення" буде єдиним і незмінним на протязі всього сезону. Як і Регламент. Ніяких голосувань і змін ніхто вносити не буде.

7. Статус гравців. Це єдине питання, яке буде поставлено на голосування при затвердженні Регламенту. Мається на увазі - чи гратимуть "легіонери" і гравці заявлені в чемпіонаті області. І яка буде квота (2-3 чоловіки)

8. Заявка команд буде проведена значно жорсткіше. Єдина форма заявки для всіх команд. І в електронному вигляді обовязково. Карточки гравців вважаю за логічне заламінувати.

При обговоренні данної новини закликаю вас бути толерантними.

КОМАНДИ, ЩО НА ДАННИЙ МОМЕНТ УЖЕ ПОДАЛИ ПІДТВЕРДЖЕННЯ НА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ:

1.Текуча -1 (існує імовірність, що в данному селі буде 2 команди);
2.Сушківка;
3.Городецьке;
4.Собківка;
5.Пахтакор;
6.Уманьферммаш;
7.Дружба;
8.Інтерес-Центр (новостворена команда, в основі якої колишній "Меблевик")
9. Родниківка
10. Текуча-2 (представник-Хитрук)
11. Колодисте.
12. Ладижинка;
13. Іванівка;
--. Юність (представник - Тепленін)-команда відмовилася від поданої заявки
14. Світ Меблів
15.Кочержинці
16. Дмитрушки
17. Паланка
18. Комунальник
19. Рижавка
--. Старі Бабани - уточнюють (керівники села обіцяють підтримку, яка була повністю відсутня минулого року)
--. Ропотуха - уточнюють але на звязок не виходили
З минулорічних учасників чемпіонату на сьогодні ніякої інформації не надходило від команди Косенівка.

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 22
  • ICQ: {icq}
15 лютого 2012 18:06

Alexandrrrrrrrrrr

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.05.2011
 
Пропоную ввести грошові шрафи за нестриману поведінку гравців на полі тільки карати не гравців а команду, банально але думаю дієво.Самі будуть зацікавлені втихомирити розбишаку тому що платити доведеться кожному,а грошові надходження спрямовувати на потреби чемпіонату,наприклад премії суддям або кращим гравцям за підсумками чемпіонату (воротар,бомбардир,захисник,півзахисник) голосування можна розмістити на сайті.Це як пропозиція.

<
  • Публикацій: 2964
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
15 лютого 2012 19:39

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Опитування щодо штрафів розмістив - можете проголосувати.
Також розмістив опитування щодо статусу гравців - чи мають право грати гравці заявлені в чемпіонаті області.

<
  • Публикацій: 2964
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
16 лютого 2012 08:13

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Пропонуйте ще питання, які цікаво було б виставити для голосування на сайті.
Орієнтовно до 5-7 березня буду вести роботу по командам - хто дає підвердження на участь в чемпіонаті, розяснювати положення Регламенту. Після цього буде проведено збори представників і дано час на підготовку заявки.
Тут буду подавати перелік команд, що дали підвердження на участь в змаганнях.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 96
  • ICQ: {icq}
17 лютого 2012 18:07

djip

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.01.2011
 
кубок потрібно проводити на весні з фіналом 9 травня поки СМ не набрав форми

<
  • Публикацій: 2964
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
17 лютого 2012 22:58

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
кубок буде проводитися незалежно від чієїсь форми. Виходьте на поле -і вигравайте!!! Не шукайте причин поразки в комусь.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 96
  • ICQ: {icq}
18 лютого 2012 09:31

djip

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.01.2011
 
в СМ вже 8 комплектів форми є

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
18 лютого 2012 11:03

Jenya_092

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.09.2011
 
CМ гратиме в чемпіонаті району чи області ?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
18 лютого 2012 15:59

ANDREA95

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 25.05.2011
 
А в якій лізі будуть грати команди які в тому році знялися із чемпіонату Уманського району (Кочержинці,Родниківка і інші)?????

<
  • Публикацій: 2964
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
18 лютого 2012 19:15

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
На скільки я минулого року зрозумів, то команда Родниківки минулого року вирішила за недоцільне грати в другому етапі чемпіонаті району за 7-12 місця, в перспективі плануючи на 2012 рік заявитися у обласну першість. Але сьогодні представник команди по телефону повідомив. що Родниківка підверджує свою участь в чемпіонаті району. Але вся справа в тому, що в при проведенні Конференції районної ФФ в березні минулого року було прийнято пропозицію згідно якої " команди, що не дограють чемпіонат і знімуться, автоматично позбавляються права грати наступного року в чемпіонаті." Можу нагадати - натисніть на посилання - Звіт про конференцію ФФУР.
Якщо команда Родниківки відкрито того року заявила про свої наміри на зборах представників команд, то представник Косенівки традиційно ці збори ігнорував і команда ця просто мовчки "по-англійські" зникла. До того ж залишившись заборгованою за арбітраж. Але нахамивши по телефону після гри Косенівка-Родниківка. До того ж маю честь нагадати, що і в 2010 році ця команда мала 2 невиїзди і за Регламентом її потрібно було знімати. Але не зробив це через те, що залишалися дві гри проти "Пахтакора" і не хотілося дивних розмов про лобіювання інтересів "Пахтакору". І це не всі проблеми з цією командою. Отож Косенівки точно не буде у вищій лізі. Якщо ще там виявлять взагалі бажання грати.
Не гратиме у вищій лізі і Кочержинці - вони знялися з турніру 2011 року в другому колі.
Як по мені, то вимоги до всіх однакові.

Цитата: Jenya_092
М гратиме в чемпіонаті району чи області ?

В чемпіонаті району

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 5
  • ICQ: {icq}
23 лютого 2012 14:31

Вадім

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 7.04.2011
 
А скільки можна набирати гравців з інших сіл, і скільки повинно бути корінних жителів в кожній команді?

<
  • Публикацій: 2964
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
23 лютого 2012 19:38

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Для пана Вадіма розясню. За регламентом 2011 року в команді мали бути заявлені мешканці Уманського району - а з якого конкретно населеного пункту значення не мало. Заборонялося заявляти гравців із-за меж Уманського району (дозволялося до трьох гравців, які не є уродженцями або жителями району, але при цьому вони мали або навчатися або працювати на території нашого регіону). Формування команди на базі корінних мешканців одного села є неможливим. По-перше на сьогодні лічені (можливо 2-3) дійсно зможуть набрати хоч якусь команду за цим принципом. Ви хочаб поцікавтесь кількістю учнів в школах по більшості сіл і у вас пропадуть ілюзії. А головне такий підхід призведе до зловживань. Знайдуться шибко розумні, які наліплять в паспорти реєстрації і ще будуть права качати.
Подивився місце проживання дописувача. Хотів би пару слів сказати конкретно по команді с.Кочержинці. У мене особисто глибоку симпатію викликали потуги молодого чоловіка, який взявся за організацію команди. Але спостерігати за муками цієї команди сил не було. Ця команда просто нікому там не була потрібна. А відтак і справжній бардак супроводжував саму організацію гри. То більше години на гру в своєму ж селі можна збиратися, то знятися за кілька турів до закінчення першого етапу чемпіонату. А відтак вважаю доречним шукати шляхи не в видумуванні якихось штучних перепон для інших учасників чемпіонату а шукати шляхи для виживання власної команди. Якщо ввести якийсь пункт в Регламенті - в самих Кочержинцях по-іншому поставляться до своєї команди? Хочу лише відмітити, що РЕгламент чемпіонату Уманського району найжорсткіший в області (більше ніде немає повної заборони грати футболістам з інших районів або учасникам обласних змагань)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 40
  • ICQ: {icq}
25 лютого 2012 11:27

Sergei

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.02.2011
 
Так, зібрати команду лише з мешканців села дійсно важко! Висловлюсь від села КОЧУБІЇВКА:......
Ми ще той сезон думали чи заявлятися, але проблема - кого заявляти????? З одної сторони в селі є дійсно люди які прагнуть грати у футбол, але деякі часто відсутні в зв'язку з роботою (працюють за межами області), інші навчаються в інших містах, і просто фізично та матеріально не взмозі їздити на кожну гру. А на тих хто постійно на місці - сезон "не витягнеш"!!! Докомплектуватися хлопцями з інших сіл можливості немає, так, як ми крайнє село району.... З одної сторони Городецьке, яке саме грає на район, з іншої Вербувата, Веселівка, Верхнячка - села вже Христинівського району....!

<
  • Публикацій: 2964
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
25 лютого 2012 21:08

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
У мене особисто симпатію викликала команда вашого села. Розумію ваші проблеми. Але моя думка, що розчісувати всі під один гребінець не має потреби і це нерозумно. Тобто ввести якісь дотаткові обмеження в регламенті, щоб лідерів підрівняти до рівня команд,які в силу різних причин на сьогодні в числі аутсайдерів, нерозумно. А завтра в нинішніх аутсайдерів появиться (і бажаю, щоб так сталося у всіх команд) свій опікун як в згадуваному Городецькому - то давай назад переписуй Регламент? Переконаний, що вихід тут є очевидний - створення 2 ліги. Вища і перша. Перша буде слабша за рівнем але це дозволить прибрати завелику різницю між більш заможними і спроможними командами і незаможними. І ті ж Кочержинці отримуватимуть задоволення від гри. А прийде час - зміцьніють і пробються вище!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 65
  • ICQ: {icq}
26 лютого 2012 23:23

Jenya_2

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.12.2011
 
приблизно коли дізнаємося хто до якої ліги потрапив?
квітень,травень?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
27 лютого 2012 17:35

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
Команди мають дати підтвердження на участь в змаганнях до 5 березня, зателефонувавши мені. Як я розумію 6 березня 2012 вже буде ясно хто і де грає!!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 65
  • ICQ: {icq}
27 лютого 2012 22:29

Jenya_2

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.12.2011
 
ясн

<
  • Публикацій: 2964
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
28 лютого 2012 00:02

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Вельмишановне панство! З повагою до Вас маю вкотре повідомити - Соболенко не є Богом, Царем і навіть просто вершителем доль! Тут викладено перспективи подальшого розвитку районного чемпіонату. А Регламент приймуть на зборах представників команд. Який приймуть - такий Соболенко і доведе до кінця чемпіонату. Кого не влаштовуватиме прийнятий більшістю основний закон районного футболу - сільвуплє до Христинівського або іншого району! А Соболенко не насаджує Регламент а лише дотримується прийнятого Регламенту більшістю!
Для читачів. Вказано. що команди мають повідомити про участь в чемпіонаті до 5 березня. Але це не означає.що вже 6 березня всемогущий Соболенко явить світу регламент і календар. Як і належить Богу, він за сім наступних днів створить світ)))))) Тобто орієнтовно в перший понеділок-вівторок після святкування 8 березня буде зібрано представників команд і прийнято рішення по всім питанням.
Дякую за увагу.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 65
  • ICQ: {icq}
28 лютого 2012 01:08

Jenya_2

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.12.2011
 
спс за мега відповідь)
ну на даний момент ви є вершителем футболу)

<
  • Публикацій: 2964
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
28 лютого 2012 08:01

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Дякую)))) Але Ви переоцінюєте значимість )))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 18
  • ICQ: {icq}
28 лютого 2012 11:18

Skrupa

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.04.2011
 
А що це команда Юність? це якась новостворена чи просто змінили назву?

<
  • Публикацій: 2964
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
28 лютого 2012 17:38

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Я сам поки толком не знаю. Зателефонов представник. Я попросив перечитати регламент, щоб не було що через три тури знімуться.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 1
  • ICQ: {icq}
1 березня 2012 19:55

Текуча 1

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.03.2012
 
Sobolenko,
Як прийшли так i пiшли. :)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 65
  • ICQ: {icq}
1 березня 2012 21:11

Jenya_2

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.12.2011
 
а звідки хоть ця Юність була, Умань чи з села якого?

<
  • Публикацій: 2964
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
1 березня 2012 22:30

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Головне, що вони не нашкодили нікому. Наприклад, розпочали і не дограли...

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 65
  • ICQ: {icq}
1 березня 2012 23:17

Jenya_2

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.12.2011
 
і це тоже

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 18
  • ICQ: {icq}
2 березня 2012 07:59

Skrupa

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.04.2011
 
Казали шо це команда з Паланки.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
2 березня 2012 13:11

Кент

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.10.2011
 
А мені казали, що з Барселони!Брехали напевно.......

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 18
  • ICQ: {icq}
3 березня 2012 15:32

Skrupa

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.04.2011
 
не умнічай.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 65
  • ICQ: {icq}
5 березня 2012 15:38

Jenya_2

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.12.2011
 
А крім представників команд пускатимуть простих смертних?)
бажаючих послухати нараду

<
  • Публикацій: 2964
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
5 березня 2012 16:09

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Я не , думаю, що потрібно це перетворювати на цирк. 1 команда=1 людина. Щоб не було так, щоб перетворили на цирк і намагалися "взяти на голос" (так ви всією командою ще прийдіть і хором поскандуйте свої вимоги). А послухати краще раджу гарну музику))))

Якщо ви думаєте, що я щось придумую нове, то спробуйте прийти "послухати" на конференцію чи виконком обласної федерації або ФФУ. Мені особисто немає що приховувати - я для цього і сайт цей тримаю (щоб інформацію відкрито оприлюднювати). Але і клоуном в циркові для бажаючих "послухати" не маю мрій. Ви краще оберіть представника, який буде від імені команди приймати рішення. Минулого року було "кумедно", коли представники команди доволі дивно голосували а потім після наради зясовувалося, що вони "взагалі не в курсі про що голосували".

Назад Вперед
Інформаційне повідомлення