» » » ЧУР 12 тур у вищій лізі і 13 тур у першій лізі. 18-19 серпня.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




ЧУР 12 тур у вищій лізі і 13 тур у першій лізі. 18-19 серпня.

Автор: Sobolenko від 14-08-2012, 15:10, подивилося: 2405

14 ЧУР 12 тур у вищій лізі і 13 тур у першій лізі. 18-19 серпня.Вища ліга

12 тур 18-19 серпня (субота-неділя)
56 Паланка -СМ -1:2
19.08. Паланка 15-00- Арбітр Коломієць С.
Найдюк (19)-Дерманський (53), Рудь (85)
Попередження: Бондар (П,76) - Дудник Д (С,80)

57 Пахтакор-Іванівка 3:3
19.08. Собківка. 14-00 Арбітр Андрощук О.
Коцюба (3), Бурлаков (89 автогол), непотенко (90+4) - Страженюк (43,68,87)
Попередження: Пономар (П,80) -Стадник (І, 80)

58 Дружба-Рижавка 2:3
19.08. Штучне. 17-00 Арбітр Красніцький О.
Барановський (28), Мельник (35 пен) - Богаченко (12), Руденко (50), Коваль (53)
Попередження: Барановський (Р), Горущенко (Д)

59 Уманьферммаш-Комунальник 1:4
19.08. Штучне. 15-00 Арбітр Мальований М.
Коваленко (62)-Лут Р. (48), Лут Є (51), Прокопенко (85,87)
Попередження: Коваленко (У), Соловйов (У)
Вилучення: Трухін (У)

60 Городецьке-Сушківка на резервний день

Перша ліга

13 тур. 19.08.
61. «Олімп» Текуча -Інтерес-Центр. 0:1
19.08. Текуча 17-00 Арбітр Московський А
Маєвський (20)

62. «Колос» Текуча -Колодисте 4:0
9.08. Текуча. 15-00 Арбітр Гордєй В.

63. «Ніка» Родниківка- «Укрзерноімпекс» Ладижинка 5:0
17-00 Арбітр Ткачук М.
Биков (41), Поприч (78). Ворон (80,88), Яніков (82 пен)

64. «Рубін» Собківка -«Сокіл» Бабанка 3:2
19.08. Собківка. 16-00 Арбітр Андрощук О.
Бабій (68,80),Байда (71), - Святецький (3,53)
Попередження: Сугак (Р)

65. Дмитрушки-Кочержинці 6:0
19.08. Дмитрушки 15-00 Арбітр Мельник О.
Ненька (15), Діденко (22,33), Збриський (30), Назаренко (67), Клапатнюк (81)



ЧУР 12 тур у вищій лізі і 13 тур у першій лізі. 18-19 серпня.

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 68
  • ICQ: {icq}
20 серпня 2012 12:25

Ruslan4365

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.05.2011
 
за ''Колос'' Текуча забивали 3 голи Рудий Саня, і 1 гол Семенюк Саня
арбітр був хароший жалоб немає!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 21
  • ICQ: {icq}
20 серпня 2012 12:36

Dmytrushky

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 3.06.2012
 
За Дмитрушки забивали:Діденко Євген(2),Ненька Антон,Клпатнюк Олександр,Збриський Ігор та Назаренко Тарас.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
20 серпня 2012 18:09

Кент

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.10.2011
 
И знову питання судівства! Серьозні притензії до головного судді гри Уманьферммаш-Комунальник. Пан Мальований піддався своїм ємоціям і наробив "купу" помилок, що немогло не позначитись на кінцевому результаті. Прохання до федерації- звернути на це увагу!!!

<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
20 серпня 2012 18:23

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
"І знову питання суддівства" - складається враження, що весь наш футбольний рік в Уманському районі тільки і струшують суддівські скандали ....
навіть в дискусію вступати не буду.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 2
  • ICQ: {icq}
20 серпня 2012 20:37

Provans

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 20.08.2012
 
Головні наші футболісти? до кого з такими претензіями ви хочете достукатись? до людини яка замість 3-х доданих хвилин переграє матч на всі 7 поки рахунок не стає рівним? чи до поки Ігорь не поїде з матчу і починає сам писати свою гру!!?(незнаю в одному матчі йому зелені більше симпатизують, в іншому більше до червоних то що тоді говорити.)
Якщо суддя знаходячись 15м від захисників не може вгледіти не менш як 2-х метрове "положення поза грою", чи коли відверта гра захисника в своєму штрафному рукою призводить до того що він спокійно може вибити м"яч, і суддя боячись поставити пенальті просто закінчує матч то що тоді говорити? до кого які апеляції писати якщо сам головний арбітр так судить?тому привикайте до нашого футболу і головне на суддю ніколи не надійтесь.грайте до останнього)

п.с. доречі хотів дізнатись може то я нових правил не знаю:
1)сам Ігорь писав що будь-яка гра рукою в своєму штрафному це 11-ти метровий хочу вже по 2-х поспіль іграх бачимо що судді ще цього не знають.
2)коли воротарь після приймання сильного м"яча відпускає на 10-15см м"яч від себе(який на землю не орпускається) і дальше в повітрі ж його ось уже притискає перчатками а гравець "якою тільки не є прямою ногою" проштовхує м"яч з його рук в ворота черкаючи навіть ребер воротаря то такий на сьогодні гол зараховується? наскільки я помню то ніякої силової гри з воротарем не дозволяється особливо прямою ногою.

цікаво почути вашу відповідь.Дякую за увагу)

<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
20 серпня 2012 22:04

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Вельми малошановний пане-анонім Прованс (у нас французькі емігранти ще й завелися). Хотілось би задати кілька зустрічних питань і отримати на них відповідь (бажанно з дотриманням правил української мови - не на заборі пишете). Перше - де ви бачите мій опис власної гри? Друге - а на яких правах ви мені вказувати маєте за кого сипатизувати (зелених, червоних, сірих...) чи не симпатизувати? якби ви розкрили поширше очі , то давно помітили, що я взагалі перестав писати коментарі щодо ігор чемпіонату району - лише сама статистика. Саме через таких "стурбованих критиків". Я задам лише для того, щоб опустилися на землю, питання - а хто колись взагі колись хоч щось писав чи говорив про ігри чи гравців чемпіонату Уманського району????? Я витрачаю свій час , намагаючись побувати на якомога більшій кількості ігор, вечір звожу всю інформацію, викладаю її тут - в абсолютній більшості випадків не проявляючи симпатій чи антипатій - а ви собі полузавши насіння, посмоктавши пива, роблячи помилки в кожному другому слові, ще будете диктувати що і як писати???? Ви сильно помиляєтесь!
Щодо давно забутого закидону про суддівство. По питанню правил я з вами спілкуватися буду лише при двох умовах:
1. без анонімності з вашого боку
2. коли хоча б один раз прочитаєте правила і методичні рекомендації щодо арбітражу (на сайті ФФУ вони відкритті - змогли тут наваяти листа - зможете , мабуть, і з тим сайтом розібратися!)
А так можете скільки завгодно мати свою думку - вона мені мало цікава.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 2
  • ICQ: {icq}
20 серпня 2012 22:30

Provans

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 20.08.2012
 
1)Ви хоча б пишіть не під Ігорем Соболенком (а то ще недай Бог на нього що не так подумаємо).
2)Важливо не те як я написав а те про що йдеться. (Ми Вам вдячні за вашу турботу про Уманський футбол, але з свого досвіду Ви мали б не допускати таких помилок)
3)Щодо симпатії я лише висловив свою думку і ніхто Вам не вказував.
4)І Ви не без помилок пишете!!!


5)Ви краще б ВЧИТАЛИСЬ в те що я пишу і відповіли на запитання а не сиділи за СЛОВАРЕМ вишукуючи мої помилки!!!


p.s.Олег саме для Вас я відкрию маленьку таємницю: пиво уже давно як не "смокчуть".

<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
20 серпня 2012 23:06

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Бред. Без коментарів більше. Забанений.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
21 серпня 2012 08:38

Кент

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.10.2011
 
Не думаю, що вже аж такий "бред"!!! Ось і мій коментар відмовився обговорювати.... Для чого тоді сюди люди заходять і думки викладають!? А може Ігоре правда така болюча???

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 26
  • ICQ: {icq}
22 серпня 2012 18:06

Артем

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 2.04.2012
 
О, відразу видно ВСІ відпочили і з новими силами взялись до справ.

Всім не задоволеним чемпіонатом, суддівством, симпатіями і тд. перед тим як писати:

1. Згадати як проходив чемпіонат роки 3-4 тому.
2. Порівняти, що було і що стало.
3. Відзначити колосальну різницю.
4. Якщо і виникла спірна ситуація, описати її чітко, логічно та конструктивно.

Я впевнений, що Соболенко не менше за інших бажає вивести місцевий футбол на новий більш високий рівень тому до нормальної та конструктивної інформації безперечно буде прислухатись і не тільки він!

<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
23 серпня 2012 01:13

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Кент
Ось і мій коментар відмовився обговорювати.... Для чого тоді сюди люди заходять і думки викладають!? А може Ігоре правда така болюча???

Коментувати гру, на якій не був не вважаю логічним. Наприклад, на сьогодні маю діаметрально протилежні судження щодо арбітражу вказаного матчу. І чому я маю висловлюватися, приймаючи чиюсь сторону, при цьому не маючи власної думки?
Не вважаю тему арбітражу цього сезону (на данний момент - щоб не наврочити) "болючою". арбітраж не поступається рівню гри команд. Тобто помилок не більше ніж помилок у самих гравців. Це моя думка. Ви маєте право мати іншу думку.
Щодо коментарів тут. Коректні коментарі, навіть при моїй не згоді з дописувачем по суті (як з вами, не призводять до відповіді в хамовитій формі або не призводять до бану.
А ось черговий хай з приводу "допомоги" команді, яку я ще й представляю. Чомусь при обговоренні матчу Пахтакор-Іванівка не вказується, що при всіх трьох голах у ворота Іванівки вони фіксувалися на сороні, де асистентом арбітра був представник Іванівки. Я розумію, що Іванівці прикро було упустити перемогу, яка була в руках. Я розумію, що Пахтакор, як кажуть "відскочив" після двох дальніх вкидань аута на 89 і 94-й хвилинах. І про ці 4 доданих хвилини арбітр голосно оголосивнаприкінці матчу. Але ж не треба так все списувати на арбітра, дії якого не були упередженими або некваліфікованими в цьому матчі.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 15
  • ICQ: {icq}
23 серпня 2012 14:16

FCS86

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 24.08.2011
 
Коли відбудеться гра Комунальник VS Сушківка ?

<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
23 серпня 2012 14:30

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
В календарі предбачено резервний день. Але не виключено. що буде два таких резервних дні. Через фінал Кубка Уманського району не мав ніхто права примусити що Комунальник що СМ грати через день після фіналу.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 3
  • ICQ: {icq}
6 вересня 2012 05:48

LilyYbr

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 2.09.2012
 
Інформаційне повідомлення