» » » ЧУР 15 тур у вищій лізі і 16 тур у першій лізі. 8-9 вересня.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




ЧУР 15 тур у вищій лізі і 16 тур у першій лізі. 8-9 вересня.

Автор: Sobolenko від 5-09-2012, 20:00, подивилося: 3054

12 ЧУР 15 тур у вищій лізі і 16 тур у першій лізі. 8-9 вересня.Вища ліга
15 тур 8-9 вересня(субота-неділя)
71 Світ меблів-Уманьферммаш 6:0
09.09. 14-30. Паланка. Ткачук М.

72 Дружба-Городецьке 0:4
09.09. 15-00. Баланюк А.

73 Пахтакор-Сушківка 2:2
12.09. 17-00. Собківка . Тріфонов О.

74 Паланка-Комунальник 1:0
08.09. 17-00. Паланка . Андрощук О.
На 90-й хвині гол М.Фещенка приніс перемогу господарям

75 Іванівка-Рижавка 0:1
09.09. 15-00. Іванівка . Деренюк Ю.

Перша ліга.
16 тур. 09.09.
76. «Сокіл» Бабанка-Інтерес-Центр 1:2
09.09. 17-00. Глущенко О.

77. «Ніка» Родниківка-Кочержинці -неявка гостей
09.09. 17-00. Романів О.

78. «Колос» Текуча -Дмитрушки 0:0
09.09. 16-00. Текуча. Гордєй В.

79. «Олімп» Текуча -«Рубін» Собківка 5:6
08.09. Текуча. 17-00. Дорошенко В.

80. Колодисте-«Укрзерноімпекс» Ладижинка 5:0
09.09. 17-00. Вакарчук М.

ЧУР 15 тур у вищій лізі і 16 тур у першій лізі. 8-9 вересня.

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 20
  • ICQ: {icq}
7 вересня 2012 09:23

DATEX

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.04.2012
 
76. «Сокіл» Бабанка-Інтерес-Центр 09.09.2012р в 17:00 (Бабанка)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 96
  • ICQ: {icq}
7 вересня 2012 19:50

djip

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.01.2011
 
см -уманьфермаш матч відбудеться о 14-30 c.Паланка

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 24
  • ICQ: {icq}
8 вересня 2012 19:00

Сергей-Ферммаш

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.10.2011
 
djip,
Ждите нас в 17-00 на соколе в вокресенье

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 96
  • ICQ: {icq}
8 вересня 2012 20:23

djip

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.01.2011
 
після гри в паланці можна і на соколі в 17-00 там відбудеться третій тайм по поводу святкування чергового іменинника та поразки Комунальника в сьогоднішньому матчі проти Паланки 0-1 а вас завтра чекає нещівна поразка wink

<
  • Публикацій: 2647
  • Коментарів: 1328
  • ICQ: {icq}
8 вересня 2012 23:36

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Мда... Знову розійшовся....

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 68
  • ICQ: {icq}
9 вересня 2012 00:03

Ruslan4365

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.05.2011
 
«Олімп» Текуча -«Рубін» Собківка 5:6

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 3
  • ICQ: {icq}
9 вересня 2012 10:33

Doctor

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.06.2012
 
Розійшовся! На втіху більшості користувачів сайту!!!!!!
Ігоре пропоную задуматись над виданням книги "ЦИТАТИ ДЖІПА"!!!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
9 вересня 2012 19:31

prime086

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.07.2012
 
72 Дружба-Городецьке 0:4
09.09. 15-00. Баланюк А.

72 Дружба-Городецьке 0:4
09.09. 15-00. Баланюк А.

72 Дружба-Городецьке 0:4
09.09. 15-00. Баланюк А.

<
  • Публикацій: 2647
  • Коментарів: 1328
  • ICQ: {icq}
9 вересня 2012 23:16

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Doctor,
Цитата: Doctor
Розійшовся! На втіху більшості користувачів сайту!!!!!!
Ігоре пропоную задуматись над виданням книги "ЦИТАТИ ДЖІПА"!!!!!


Останнім часом Джип збавив оберти і книжка може бути затонкою wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 10
  • ICQ: {icq}
9 вересня 2012 23:25

Жіночий погляд

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.09.2012
 
Дааа...Останнім часом "Дружба" не втішає результатами. У чому справа? А команду з Городецького можна лише привітати з перемогою)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 2
  • ICQ: {icq}
10 вересня 2012 19:49

marlboro

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 11.07.2012
 
да,дійсно "Дружба" останнім часоим дуже здалася....

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 26
  • ICQ: {icq}
11 вересня 2012 10:41

Артем

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 2.04.2012
 
Вважаю позитивом те, що команди уманського району борються за призові місця, адже погодьтесь конкурувати з Комунальником та СМ надзвичайно складно.
Дещо дивує великий розрив в кількості ігор вищої ліги наприклад : Сушкіка -12, Дружба - 16.
В першій лізі все рівно.

Інформаційне повідомлення