» » » ЧУР 16 тур у вищій лізі і 17 тур у першій лізі. 15-16 вересня.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




ЧУР 16 тур у вищій лізі і 17 тур у першій лізі. 15-16 вересня.

Автор: Sobolenko від 14-09-2012, 17:31, подивилося: 2595

17 ЧУР 16 тур у вищій лізі і 17 тур у першій лізі. 15-16 вересня.16 тур 15-16 вересня(субота-неділя)
76 Городецьке-СМ 2:2
16.09. неділя. 16-00. Потайчук В.

77 Сушківка-Уманьферммаш 4:0
16.09. 17-00. Романів О.

78 Комунальник-Дружба зіграно
79 Рижавка-Пахтакор 1:3
16.09. 16-00. Гордєй В.

80 Іванівка-Паланка 0:5
15.09. 17-00. Тріфонов

17 тур. 16.09.
81. Інтерес-Центр-Кочержинці +:-
16.09. 17-00. Скориніна А.
Це друга неявка команди Кочержинець. Команда Кочержинець автоматично знята із змагань. В усіх наступних матчах зараховується технічна поразка. Команда Кочержинець згідно Регламенту автоматично позбавляється права приймати участь в чемпіонаті району наступного року.

82. Дмитрушки-«Сокіл» Бабанка 0:3
16.09. 15-00. Андрощук О.

83. «Рубін» Собківка -«Ніка» Родниківка 1:1
16.09. 17-00. Вакарчук М.

84. «Укрзерноімпекс» Ладижинка-«Колос» Текуча 0:5
15.09. 16-00 Тріфонов О.

85. Колодисте-«Олімп» Текуча +:-



ЧУР 16 тур у вищій лізі і 17 тур у першій лізі. 15-16 вересня.

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 81
  • ICQ: {icq}
15 вересня 2012 12:27

dimas

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.06.2012
 
А "Олимп" что снялся с чемпионата?

<
  • Публикацій: 2647
  • Коментарів: 1328
  • ICQ: {icq}
15 вересня 2012 14:50

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Да. Там представники команди не можуть визначитися з тим - грають вони чи не грають! То після 1 кола один представник заявив, що знімаються. через пару днів помінялася думка. Після гри з "Рубіном" представник команди подзвонив і в хамській формі висловив своє бачення гри і заявив, що знімаються! Пройшло 6 днів і інший представник команди подзвонив і не розумів що то їм +:-. Цирк а не організація команди. І ще дорослі люди.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 68
  • ICQ: {icq}
15 вересня 2012 19:38

Ruslan4365

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.05.2011
 
«Укрзерноімпекс» Ладижинка-«Колос» Текуча 0:5
забивали: Рудий С.
Семенюк С.
Коломієць К.
Гончаров Ю.
Горбатюк Я.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 12
  • ICQ: {icq}
15 вересня 2012 21:52

Karambol

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 2.09.2012
 
А чому "Сокіл" так часто судить Андрощук??????

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 20
  • ICQ: {icq}
16 вересня 2012 14:27

DATEX

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.04.2012
 
Тому що МИ молода і перспективна команда нашого чемпіонату!!!)))

О.Андрощуку ми завжди раді)))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 12
  • ICQ: {icq}
16 вересня 2012 22:53

Karambol

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 2.09.2012
 
Ахаха)

Дмитрушки 0:3 "Сокіл" це бомба ми рвем))))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 10
  • ICQ: {icq}
16 вересня 2012 23:46

Жіночий погляд

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.09.2012
 
Городецьке-СМ 2:2 ?!!! Невже у такої непереможної команди як "Світ меблів" з"являється ще один конкурент ?!! Досить цікаво...

<
  • Публикацій: 2647
  • Коментарів: 1328
  • ICQ: {icq}
17 вересня 2012 00:04

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
очікуємо реакції від головного коментатора сайту))) минулого туру він моментально відкоментувався))
А взагалі-то щодо "сенсацій" в ЧУРі. Без сарказму. Є два фаворити. Але ніхто легкого життя в матчах проти інших команд їх не обіцяє. І в цьому чемпіонаті і "Комунальник" І "СМ" вже неодноразово втрачали очки не лише в очних протистояннях. Так це і цікавішим робить турнір. Не думаю, що такий тезис викличе суперечку)))
Аналогічно і в першій лізі! Там теж далеко не просто фаворитам.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 160
  • ICQ: {icq}
17 вересня 2012 01:42

Шурик

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.02.2011
 
Сушківка-Уманьферммаш 4:0 sad

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 26
  • ICQ: {icq}
17 вересня 2012 10:36

Артем

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 2.04.2012
 
«Рубін» Собківка -«Ніка» Родниківка 1:1 recourse

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 96
  • ICQ: {icq}
17 вересня 2012 13:13

djip

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.01.2011
 
городецьке-см 2-2 суддя дав маху все вирішиться в останньому матчі проти комуністів winked

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 5
  • ICQ: {icq}
17 вересня 2012 14:23

perfect77

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 17.09.2012
 
городецьке-см 2-2 - суддя витягнув нічию для СМ

<
  • Публикацій: 2647
  • Коментарів: 1328
  • ICQ: {icq}
17 вересня 2012 18:32

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Судячи з останніх 2-х коментарів, суддя матчу ішов на рекорд і вбив одночасно дві команди! Раніше надходили повідомлення про один "труп рук арбітра" на матч а тут відразу дуплетом! Наповал - обох! І кого ж він "витягував"??? belay

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 5
  • ICQ: {icq}
17 вересня 2012 20:33

perfect77

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 17.09.2012
 
Витягував СМ. Адже зафіксував з десяток оффсайдів, більшості з яких реально геть близько не було!!!цим самим зіпсувавши кілька виходів віч-на-віч!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 40
  • ICQ: {icq}
17 вересня 2012 21:10

Sergei

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.02.2011
 
Здавалося, що боковий суддя Світу меблів навіть не опустив флажка за гру жодного разу. І коли гравці Городецького зверталися до судді - "чому ти свиснув", у нього була одна відповідь - боковий підняв. Прикро, що хлопець, який судить матчі на область не може самостійно розібратися в ситуації (без бокового)!

<
  • Публикацій: 2647
  • Коментарів: 1328
  • ICQ: {icq}
17 вересня 2012 22:29

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Знову заговор?

<
  • Публикацій: 0