» » » ЧУР 17 тур у вищій лізі і 18 тур у першій лізі. 22-23 вересня.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




ЧУР 17 тур у вищій лізі і 18 тур у першій лізі. 22-23 вересня.

Автор: Sobolenko від 20-09-2012, 08:24, подивилося: 2973

21 ЧУР 17 тур у вищій лізі і 18 тур у першій лізі. 22-23 вересня.17 тур
81 Світ меблів-Сушківка 3:2
23.09. Сокіл . Андрощук О.

82 Городецьке-Комунальник перенесено

83 Уманьферммаш-Рижавка 2:2
23.09. 17-00. штучне поле. Казанюк Д.

84 Дружба-Іванівка 2:0
23.09. 15-00. штучне поле. А.Пояцика

85 Пахтакор-Паланка 1:0
23.09. 16-00. Собківка. А.Скориніна.

18 тур.
86. Дмитрушки-Інтерес-Центр 1:3-Прошу вибачення - було помилково вказано результат навпаки!
23.09. 17-00. О.Глущенко

87. «Рубін» Собківка -Кочержинці +:-

88. «Укрзерноімпекс» Ладижинка- «Сокіл» Бабанка 2:7
23.09. 16-00. Романів О.

89. «Ніка» Родниківка-Колодисте 2:2
23.09. 16-00.Ю.Сидун.

90. «Колос» Текуча -«Олімп» Текуча +:-


Таблиці станом на 24 вересня:
ЧУР 17 тур у вищій лізі і 18 тур у першій лізі. 22-23 вересня.

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 22
  • ICQ: {icq}
21 вересня 2012 15:53

Alexandrrrrrrrrrr

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.05.2011
 
світ меблів проти сушківки та городецьке з комунальником напевно центральні матчі цього кола

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 12
  • ICQ: {icq}
23 вересня 2012 21:34

Karambol

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 2.09.2012
 
Ладижинка 2:7 "Сокіл" Бабанка

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 10
  • ICQ: {icq}
24 вересня 2012 00:03

dimasik

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.09.2012
 
Пане Соболенко дайте коментар грі Світ меблів - Сушківка
Мені просто цікаво якими правилами користується пан Андрощук, якщо за простий фол в центрі він просто дає другу жовту, а за навмисний удар ззаду по ногам гравцю без мяча (після цього гравець Сушківки не зміг продовжити гру) жовту хоча мав би дати червону картку.
Але ж наш головний арбітр навіть за удар кулаком в лице дає тільки жовту (Пахтакор-Іванівка).
P.S. Забанити саме легше, Ви напишіть відповідь, до речі ходять слухи що ви не завжди коментуєте, а під вашим логіном частенько пише Андрощук тобто пан головний арбітр Андрощук Олег.
Просто складається враженя що Ви відроджуєте футбол уманщини, а Андрощук його губить. Можливо вже час замінити головного арбітра, зібрати по представнику з кожної команди (перша і вища ліга) плюс апеляційний комітет і проголосувати, а Андрощук хай почитає інфу по ссилках може розбиратись начне:
http://blog.isport.ua/Padfoot/football/14259.html
http://ru.wikipedia.org/wiki/Нарушения_и_недисциплинированное_поведение_(футбол)
#.D0.9D.D0.B0.D1.80.D1.83.D1.88.D0.B5.D0.BD.D0.B8.D1.8F.2C_.D0.BD.D0.B0.D0.BA.D0
.B0.D0.B7.D1.83.D0.B5.D0.BC.D1.8B.D0.B5_.D1.83.D0.B4.D0.B0.D0.BB.D0.B5.D0.BD.D0.
B8.D0.B5.D0.BC

<
  • Публикацій: 2647
  • Коментарів: 1328
  • ICQ: {icq}
24 вересня 2012 00:33

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Якщо ви збираєте плітки на кшалт
Цитата: dimasik
до речі ходять слухи що ви не завжди коментуєте, а під вашим логіном частенько пише Андрощук тобто пан головний арбітр Андрощук Олег.
, то напишу коротко - Я ПЛІТКИ І БРЕД КОМЕНТУВАТИ НЕ БУДУ! Якщо ви не маєте очей, то великими літерами для Вас і подібних напишу - ВЖЕ ТРИВАЛИЙ ЧАС Я НЕ КОМЕНТУЮ НІЧОГО НІ ТУТ НІ НА ІНШИХ САЙТАХ! МЕНЕ ЗАДОВБАЛО ЧИТАТИ АБО ВИСЛУХОВУВАТИ ЦЮ НЕСЕНІТНИЦЮ І БРЕД! Коли я писав коментарі по іграх чемпіонату району і області то постійно неслося невдоволення написаним. В чому тільки не звинувачували! Коли перестав писати коментарі - тепер ще й буквально вимагають якихось коментарів! Обійдетесь! У нас тут одні знатоки і спеціалісти! Ось і коментуйте свої плітки самі! Ви ж, судячи з вами написаного, в усьому розбираєтеся і все знаєте!
І наостанок. Доступ до публікацій на цьому сайті маю ЛИШЕ Я (це в тому зборищі пліток викарбуйте собі). Коменти під моїм іменем пишу ЛИШЕ Я (якщо хтось пише під моїм іменем - це видаляється - МОЖУ РОБИТИ ЦЕ ЛИШЕ Я!) І не..р приписувати Андрощуку лишнього. Я не бачив як він судив вказану гру СМ-Сушківка, але те, що він тут не пише під чиїмось псевдонімами, то це точно!
Збирайте далі плітки і несіть надалі бред. Коментарів більше не буде. Я вам нічим не зобовязаний, щоб ви тут щось вимагали! Достали!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 96
  • ICQ: {icq}
24 вересня 2012 01:07

djip

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.01.2011
 
dimasik слушай песню Ты кто такой?Давай до свидания!!! winked

<
  • Публикацій: 2647
  • Коментарів: 1328
  • ICQ: {icq}
24 вересня 2012 01:16

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: dimasik
Можливо вже час замінити головного арбітра, зібрати по представнику з кожної команди (перша і вища ліга) плюс апеляційний комітет і проголосувати

Тільки зараз дійшло суть написано! Ви що думаєте - що той же Андрощук рветьсе до цієї "місії"???? Чи арбітри в чергу стоять???? І Ви будете їх матом крити, дебілами обзивати або десь голосувати тіпа - виберемо з десятків молящихся отримати честь судити легендарні команди Х , Y, Z.... ОПУСТІТЬСЯ НА ЗЕМЛЮ!!!! Здається "зіркова хвороба" в чемпіонаті району прогресує неймовірними темпами! За два роки від сарказму "де у нас судді візьмуться" дійшли до " та у нас тут їх як гною і наберемо інших". Опускаємося, шановні на землю.
Незамінних немає. Це залізне правило. Але і зміни в арбітражі на наступний сезон також будуть. Почнемо з того, що команди , які не делегують в "судді" вказану в регламенті кількість людей, в чемпіонаті грати не будуть. Ато доходить до маразму. Дзвонить одна поважна людина ( а мені вистачає у людей совість дзвонити і в 5 ранку і 12 ночі) і "я поставлю питання на рівні району, щоб уманчани не судили...." Вислухавши все це, задав два питання - а скільки у нас в чемпіонаті арбітрів не з Умані і скільки особисто з його села було рекрутовано ним же в "судді" ??? Виникла пауза і питання зникли .... І звертаю увагу - не потрібно мені пропонувати кандидатів за принципом "хромого, косого, неповнолітнього..." бо він грати в нашій команді не може!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 96
  • ICQ: {icq}
24 вересня 2012 01:49

djip

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.01.2011
 
Антона Яценка в судді (Сказав-зробив)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 26
  • ICQ: {icq}
24 вересня 2012 10:45

Артем

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 2.04.2012
 
Вітаємо футбольну команду Інтерес-Центр з достроковим виходом до Вищої ліги!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 10
  • ICQ: {icq}
24 вересня 2012 19:40

Жіночий погляд

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.09.2012
 
Після матчу вболівальники "Сушківки" та гравці дуже швидко побігли висловлювати своє незадоволення арбітру! І зовсім забули про свого голкіпера, який не міг самостійно покинути поле! Браво!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 12
  • ICQ: {icq}
24 вересня 2012 23:37

Karambol

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 2.09.2012
 
Ігоре вам не здається що ваші коментарі неадекватні а всіх хто вам щось каже в адрес вашої чи особи чи команди ви просто баните? Може й справді "правда в очі коле" ?????

<
  • Публикацій: 2647
  • Коментарів: 1328
  • ICQ: {icq}
25 вересня 2012 00:24

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
А Ви вважаєте допис, щодо Андрощука, який пише під моїм прізвищем на цьому сайті, адекватним? Ну і як Ви мені накажете відповідати на такий "адекватний " допис? Тут же мені наказують))) А що Ви маєте на увазі про бан щодо критики мої команди і мої "неадекватної" реакції? Щось не помітно було , щоб "Пахтакор" часто згадувався на цьому сайті або я відгавкувався щодо цих реплік. Чи Ви маєте на увазі, що цей "Пахтакор" має якісь девіденди з того, що "Соболенко при владі" ? Так аргументуйте таку тезу! Мені навіть приємно - прям Суркіс на чолі ФФУ тягнув ДК) а Соболенко тягне свій Пахтакор)))) Порахуйте до прикладу (не полініться - статистика на сайті є) пенальті пробиті у ворота "провладного" Пахтакору (і як це впливало на результат матчу) і поцікавтесь чи піднімався тут срач на адресу арбітрів (всі пенальті ставилися за гру-не гру рукою і інші тут по таким моментам "накоментувалися" до хрипоти). Поцікавтесь чи хтось з "Пахтакору" матом криав арбітрів чи дебілами і т.п. обзивав? Чи можливо у Вас там проблема з коликами в очах? )))
А щодо мої реакції на плітки і бредові закиди, то не Вам судити як мені відповідати! Вкотре додам, що анонімних "румяних критиків" і "інтернет-борців" не поважаю. Це в нас на полях дертися матом на арбітра нормально. А тут нишком-тишком лайна підлити в самий раз. Такщо не Вам вирішувати кого мені банити. Гайда на сайт "Черкаський спорт" там повна свобода слова)
І наостанок Вам, невідомий героїчний розкривач комплексів Соболенка (Правда , Б.Рибак, круто Ви мене припечатали - ну прямо психотерапевт з "Сокола")))))) афоризм. Коли Ви кидаєте брудом в когось, то ще не факт чи потрапите і докинете в нього - а ось на ваших руках бруд точно залишиться.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 3
  • ICQ: {icq}
25 вересня 2012 09:40

F.Torres9

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 25.09.2012
 
а хто це матом крив арбітрів чи дебілами і т.п.
обзивав? Чи можливо у Вас там проблема з коликами в очах? ))) ???)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 26
  • ICQ: {icq}
25 вересня 2012 11:22

Артем

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 2.04.2012
 
Прохання до ВСІХ давайте будемо більш лояльними один до одного.

Вся суть полягає в тому, що цей сайт належить Соболенку І.
Зверніть увагу на назву "Футбол Уманщини від Ігоря Соболенка", тобто приватна територія.

<
  • Публикацій: 2647
  • Коментарів: 1328
  • ICQ: {icq}
25 вересня 2012 18:24

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Ну якщо у нас не обзивали арбітрів ( і матом і дебілами) в тих же (або після ) матчів СМ-Сушківка. Городецьке-СМ, Дружба-Іванівка,Дружба- СМ , Уманьферммаш-Комунальник, Олімп-Рубін, Колос-Ніка (і це неповний перелік - це лише те, що найшло відображення в протоколах і найшло або найде відображення в рішення КДК), то таки да - в мене колики в очах. Мені одне цікаво. Панове, які так переймаються моїм зором , - Ви навмисно перекручуєте факти, чи Ви просто не знаєте і робите висновки . висмоктуючи з паляця. Чи Ви насправді вважаєте ОЦ ВСЕ - нормальним? То поцікавтесь у поважних (це не сарказм - я дійсно з повагою до них ставлюся) Сергія Коломійця і Михайла Мальованого - чому вони вже категорично відмовился судити надалі? Ви поцікавтеся ще у ряда арбітрів, які в голос це не заявили, але тепер просто знаходять низку причин і вже чимало турів просто не судять! А Ви поцікавтеся у І.Хитрука , представника "Олімпу" - де його вчили так спілкуватися як він дзвонить і висловлює свої думки матом і наказовому тоні. А Ви поцікавтеся ще у ряда представників. які можуть набрати номер. коли їм заблогорозсудиться. А так - точно у мене колики. Тут же цілий ряд доброзичливців. що переймаються за мій зір) Правда, важче .... вони в руках не тримали - зато знають що робити і хто винний. анонімні партизани понаходилися! Прямо до дня партизанської слави! )))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 3
  • ICQ: {icq}
25 вересня 2012 20:00

F.Torres9

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 25.09.2012
 
я за ваш зір нічого не мав поганого,Ви не правильно зрозуміли,це я просто виділив текс вашої попередньої відповіді,щоб задати питання про мати,а вийшло трохи не так)))) вибачте якщо образив....

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 5
  • ICQ: {icq}
25 вересня 2012 23:27

perfect77

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 17.09.2012
 
НА ЯКИЙ ДЕНЬ ПЕРЕНЕСЕНО МАТЧ ГОРОДЕЦЬКЕ-КОМУНАЛЬНИК???

<
  • Публикацій: 2647
  • Коментарів: 1328
  • ICQ: {icq}
25 вересня 2012 23:56

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
в ці резервні дні два перенесених через фінал кубка матчі-
субота : Комунальник-Сушківка
неділя: СМ-Пахтакор - 13-00, Сокіл

наступного резервного дня (за тиждень) Городецьке-Комунальник

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 96
  • ICQ: {icq}
26 вересня 2012 05:01

djip

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.01.2011
 
СМ - Чемпион am

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 26
  • ICQ: {icq}
26 вересня 2012 17:07

Артем

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 2.04.2012
 
Шановний пане Соболенко, в турнірні таблиці першої ліги, якщо підрахувати кількість ігор ІЦ та Ніка виходить 17 а не 16.

<
  • Публикацій: 2647
  • Коментарів: 1328
  • ICQ: {icq}
26 вересня 2012 17:49

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Перевірю. Могла закрастися механічна помилка. Дякую.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 10
  • ICQ: {icq}
28 вересня 2012 22:35

Жіночий погляд

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.09.2012
 
О котрій і де гратимуть Комунальник та Сушківка?

Інформаційне повідомлення