» » » Рішення КДК ФФУР від 28.09.2012.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Рішення КДК ФФУР від 28.09.2012.

Автор: Sobolenko від 29-09-2012, 09:53, подивилося: 1923

0 Рішення КДК ФФУР від 28.09.2012.Засідання КДК ФФУР 28.09.2012.
Присутні: Баланюк А., Потайчук В., Андрощук О., Соболенко І., Деренюк Ю., Пею В.
Відсутні: Кучеренко П., Московський А., Пишнюк А. (присутній на частині засідання, в голосуванні участі не приймав)

Слухали:
1. Інформацію про дії гравця Паланки Кондратюка О. в матчі Пахтакор -Паланка (№85)
2. Інформацію про дії гравця Дружби Барановського в матчі Дружба-Іванівка (№84)
3. Інформацію про участь дискваліфікованого гравця в складі Сушківки в матчі СМ-Сушківка (№81)
4. Інформацію про участь дискваліфікованого гравця в складі Дмитрушок в матчі ІЦ-Дмитрушки (№86)
5. Інформацію про узгодження дат перенесених матчів у вищій лізі.

Ухвалили:

1. За неспортивну поведінку (удар рукою партнера по команді) дискваліфікувати гравця Паланки Кондратюка О. на 3 матчі (Стаття 10, пункт 1.4 Дисциплінарних правил)

2. За неспортивну поведінку (неетичні і образливі висловлювання на адресу арбітра) дискваліфікувати гравця "Дружби" Барановського на 3 матчі ( Стаття 10, пункт 1.4 Дисциплінарних правил)

3. За неспортивну поведінку (неетичні і образливі висловлювання на адресу арбітра) дискваліфікувати гравця "Сушківка" Ганзюка В. на 3 матчі ( Стаття 10, пункт 1.4 Дисциплінарних правил)

По пунктам 1-3 зауваження:
Згідно Регламент, Розділ ІV, пункт 12:
"Якщо гравці, покарані згідно вчинків, в поточному сезоні не відбули повністю дискваліфікацію - залишок покарання автоматично переноситься на наступний сезон, незалежно від того за яку команду він буде грати"

4. В звязку із участю в матчі дискваліфікованого гравця (Регламент, Розділ ІV, пункт 13 - "Футболіст, який отримав 4 жовті картки, автоматично пропускає чергову гру.", Регламент, Розділ ІV, пункт 7 - " За участь в змаганнях дискваліфікованого гравця команді зараховується поразка (0:3) , а команді-супернику перемога (3:0) ) Мазуренка М. (Сушківка) - скасувати рузультат матчу СМ-Сушківка (3:2) і зафіксувати технічний результат 3:0 на користь СМ.

5. В звязку із участю в матчі дискваліфікованого гравця (Регламент, Розділ ІV, пункт 13 - "Футболіст, який отримав 4 жовті картки, автоматично пропускає чергову гру.", Регламент, Розділ ІV, пункт 7 - " За участь в змаганнях дискваліфікованого гравця команді зараховується поразка (0:3) , а команді-супернику перемога (3:0) ) Неньки А.. (Дмитрушки) - скасувати рузультат матчу Дмитрушки - Інтерес-Центр (1:3) і зафіксувати технічний результат 3:0 на користь Інтерес-Центру.

По пунктам 4-5 зауваження:
Згідно Регламенту (Регламент, Розділ ІV, пункт 19) : "Дисциплінарні санкції , винесенні в матчі, за який згодом зараховується технічна поразка однієї з команд, не відміняються"

6. В звязку із неможливістю компромісного рішення між представниками команд (присутні були представники Комунальника, Сушківки, Городецького) і урегулювати спірне питання при визначенні дат перенесених матчів Городецьке-Сушківка, Комунальник-Сушківка, Городецьке-Комунальник шляхом голосування членами КДК було прийнято рішення:
встановити дати перенесених матчів і останнього туру у вищій лізі ЧУРу:
6-7.10. Городецьке-Сушківка
13.10. Комунальник-Сушківка
20.10. Городецьке-Комунальник
27-28.10. останній тур
Оскільки рішення КДК однозначне виклече обговорення, питання і реакцію (очевидно, що негативну), то від себе (Соболенко І.М.) додам коментар.
По пунктам 1-3
Дотримуючись послідовності (тобто діючи у відповідності до рішень, прийнятих у попередніх аналогічних випадках), всі троє гравців отримували покарання у 3 матчі ( при передбачених від 3 до 5), враховуючи , що данні гравці мали перший такий епізод (аналогічно приймалися рішення раніше по С.Трухіну, Б.Задорожному і т.д.)

По пунктам 4-5.
В Регламенті передбачено, що гравець, який отримав 4 перших попередження (далі за наступні 3, далі-за наступні 2), АВТОМАТИЧНО має пропустити ОДНУ гру. Облік попереджень ведеться представниками команд і ФФУР. В обох випадках представниками команд було допущено помилку і не вівся (або з помилками) облік попереджень у своїх гравців. До того ж до зручності всіх перед поновленням матчів у серпні (у вищій лізі це перед останніми 7 турами) на сайті було опубліковано технічні данні по протоколам всіх матчів.
А відтак в обох матчах було зафіксовано технічні рахунки.
Хочу звернути увагу представників команд на Регламент, Розділ ІV, пункт 16: "При переході футболіста в інший клуб (команду) протягом сезону жовті картки не анулюються". Представники команд! Технічні данні за всі ігри 1 кола на сайті залишаються опублікованими - потрудіться перевірити наявність попереджень у гравців. які перейшли між 1 та 2 колом до вашої команди!

По пункту 6.
Це найбільш спірне і складне питання, яке було на цьому засіданні КДК. Дискусія, суперечка між представниками команд тривала довго. Потім обговорення між членами КДК також була непростим. В результаті шляхом голосування членами КДК було прийнято рішення, яке цілком очевидно, викличе негативну реакцію у багатьох.
Суть проблеми.
В Чемпіонаті району протягом 2 кола залишилося незіграними всього 4 матчі. Городецьке - Сушківка (переносився матч за ініціативи Сушківки через задіяність гравців в ветеранському чемпіонаті), Комунальник-Сушківка, СМ-Пахтакор (СМ та Комунальник приймали участь у фіналі Кубка Уманського району 24.08.) та Городецьке-Комунальник (переносився матч за ініціативи Комунальника через задіяність гравців в ветеранському чемпіонаті). 4 матчі на два резервних дні. Але мною (СОБОЛЕНКО І.М.) було допущено недогляд і не враховано, що три з цих чотирьох матчів мають відбутися за участю трьох команд між собою (Комунальник, Сушківка, Городецьке) і в два ігрових дні не проведеться.
Представники команд Сушківка і Комунальник 23 вересня попередньо досягли домовленості про матч між Комунальником та Сушківкою 29.09. Тим часом команда Городецького , опираючись на початкову домовленість про призначення матчу Городецьке-Сушківка на резервний день (на 19.08. в календарі був передбачений один резервний день), готувалася до матчу проти Сушківки на 30.09. Представники команди настоювали на проведенні матчів саме в хронологічній послідовності (тобто 1. Городецьке-Сушківка, 2. Комунальник-Сушківка, 3. Городецьке-Комунальник). Повязано це було з наявністю дискваліфікованих гравців в складі Сушківки (вилучення в матчі СМ-Сушківка). Проведення 22-23.09. матчу Городецьке-Сушківка унеможливлювалося через надкороткий термін для організації команд (Сушківка була готова грати в суботу, Городецьке - в неділю).
Компромісу між представниками команд досягти не вдалося. В тому числі і по можливості проведення матчу Городецьке-Сушківка в ці вихідні (частково через неузгодженість контактів між представниками команд до цього - хто з ким контактував)
Тому рішення про встановлення дат шляхом голосування приймалося голосуванням членами КДК.
Розглядалися і обговорювалися наступні варіанти.
1. 22.09. Комунальник-Сушківка (як і обумовлено було попередньо представниками команд), 29.09. Городецьке-Комунальник, матч Городецьке-Сушківка провести або в третій резервний день або після останнього туру (оскільки саме ці дві команди безпосередньо ведуть боротьбу за 3 місце в чемпіонаті)
2. Проведення трьох перенесених матчів згідно хронології перенесення цих матчів (в обох своїх матчах команда Городецьке погоджувалася на перенесення матчів на резервні дні через задіяність гравців в чемпіонаті області серед ветеранів). Тобто: Городецьке-Сушківка, Комунальник-Сушківка, Городецьке-Комунальник.

Шляхом голосування було прийнято другий варіант.
Я цілком усвідомлюю, що таке рішення торкається інтересів не лише трьох задіяних команд. І викличе негативну реакцію. Допущено МНОЮ недогляд при урегулюванні організації перенесених матчів. Допущено МНОЮ і недотримання регламнтної норми (про проведення перенесеного матчу в 15-денний термін). за що ОСОБИСТО Я ПРИНОШУ ВИБАЧЕННЯ ПЕРЕД КОМАНДАМИ, інтереси яких торкається рішення КДК. Іншого виходу знайдено з ситуації не було.

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.