» » » ЧУР Перенесені матчі. 13-14 жовтня.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




ЧУР Перенесені матчі. 13-14 жовтня.

Автор: Sobolenko від 12-10-2012, 10:19, подивилося: 2311

12 ЧУР Перенесені матчі. 13-14 жовтня.20 тур. 14.10.
96. «Ніка» Родниківка-Інтерес-Центр 1:0
14.10. Родниківка. 16-00 Глущенко О., Красніцький О.. Скориніна А.
Голи:Ворон (20хв.)
Попередження:
«Ніка» Родниківка: Яніков (2), Ворон (67),Поприч (72),Король (90+1)
Інтерес-Центр: Петриченко Р.(2),Маєвський (90+1),Левадський (90+3)

97. «Сокіл» Бабанка-«Колос» Текуча 1:1

98. Кочержинці-«Олімп» Текуча -:-

99. Дмитрушки-Колодисте 3:2
14.10. Дмитрушки. 13-00. Романів О.
Ненька (44), Діденко (70), Соколинський (85) - Ташпулат (2), Шумко (89 пен)

100. «Рубін» Собківка - «Укрзерноімпекс» Ладижинка +:-

Вища ліга
Перенесений матч
65 Комунальник-Сушківка – 5:0
перенесено в звязку з фіналом КУР
13.10. 13-00. Умань, штучне. Тріфонов О.
Карнаушенко (15 пен), Пономаренко (29), Моспан (51, 54), Лут Р. (77)
П: Лут Є (К, 30), Балаховський (К, 35), Пономаренко (К, 80)


Іванівка-Базис Городецьке 0:9
14.10. Іванівка. 14-00 Андрощук О.
Кононенко (16,18,33,75 пен,79,88), Реміняка (50)

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 116
  • ICQ: {icq}
12 жовтня 2012 21:49

Vicos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 17.09.2012
 
Хто виходить у вищу лігу?

<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
12 жовтня 2012 22:48

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Перші дві команди з Першої ліги - "Інтерес-Центр" і "Ніка". Взагалі по результатам сезону команди посядуть місця від першої у вищій лізі до останньої в першій лізі. На підставі цього рейтингу і будуть формуватися ліги в 2013 році.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 12
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2012 01:17

Karambol

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 2.09.2012
 
Трохи неясно . Могли б розписати як це саме відбудеться?
Рибак Б.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 2
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2012 01:22

football

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 7.10.2012
 
Тіпа ,що 1 лига буде ,так я понняв!!!

<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2012 11:32

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Пояснюю, розписую на Ваше прохання. Не бачу ніякого сенсу щось міняти в принципах використаних при формуванні контурів сезону 2012, що минає. Перед початком сезону 2013 року буде зясовано - хто має бажання і можливість не просто стартувати а і відіграти до фінішу в чемпіонаті району. Як Ви розумієте - зараз зпрогнозувати чисельний склад на всі 100% не є можливим. Якісь з команд можуть зникнути (цього дуже не хотілось би!). Адже більшість команд тримаються на ентузіазмі 1-2 чоловік а людський фактор ніхто не відміняв (людина може захворіти, може мати проблеми особистого характеру, може просто розчаруватися в своїх потугах...). Більшість команд мають не такий вже чисельний реальний склад (згадайте які проблеми чимало команд мали, особливо в літній період). Більшість команд не мають надійної підтримки. Як бачите чимало факторів, які можуть підкосить команди... Не можна зпрогнозувати і появу когось з новачків (хоча , відверто кажучи, ресурс вичерпаний максимально - маємо найчисельніший за кількісним складом чемпіонат в області). Тобто водити вилами по воді зараз мало потрібна справа.
Ось коли буде зясовано чисельний склад учасників, тоді і буде остаточно визначено і формулу турніру. Особисто я не бачу ніяких передумов, щоб відмовитися від двох ліг. І команди будуть розбиватися на ліги за спортивним принципом - по результатам сезону 2012 року. Новостворені команди автоматично посідають останні місця в "рейтингу".
Думаю, що позиція зрозуміла і доведена до відома тих, хто цікавиться.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 12
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2012 12:03

Karambol

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 2.09.2012
 
Ясно дякую

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 84
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2012 14:47

Sokil

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.10.2012
 
У нас так активно зменшується чисельність команд що можливо на наступний рік і 1 Ліга ледве набереться))))

Думаю команд 15 в одній Лізі саме те що потрібно)

p.s. можливо НАС більше і не набереться(

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 116
  • ICQ: {icq}
14 жовтня 2012 00:31

Vicos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 17.09.2012
 
Пане Соболенко які новини щодо здоров я Сергія Янчука? Жах! Білльше не хочеться бачити такі випадки на власні очі. Наскільки я знаю зовсім худо.

<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
14 жовтня 2012 10:09

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Я сам, як і всі інші, в шоці. Покищо нічого Вам сказати не можу. Бачив лише, що він від госпіталізації відмовився і карети швидкої відпустили а він повернувся до роздягальні.

Цитата: Sokil
можливо НАС більше і не набереться(


Нажаль і таке може бути(( Я вже писав в попередніх коментарях - чому таке може бути.....


Цитата: Sokil
Думаю команд 15 в одній Лізі саме те що потрібно)


А Ви порахували скільки в такому турів потрібно зіграти (провести)? При 15-16 командах в 2-коловому турнірі (класична і сама справдлива формула чемпіонату це якраз кожен з кожним в 2 кола) потрібно провести 30 турів. Минулого року команди провели (принаймі з південної підгрупи, де зіграли всі 10 команд. що заявилися + фінальна пулька) по 24 матчі в чемпіонаті і це було за відгуками абсолютної більшості багато. Куди втиснути 30 турів? Не забудьте про Кубок. Не забудьте про кліматичні умови - ми не можемо в задволення грати з березня по кінець листопаду (щоб не місити багнюку) і в липні-серпні (спеку і період відпусток ніхто теж не відміняв). Грати по 2 матчі на тиждень для суто аматорських команд теж нереально. Цього року я при складанні календаря кілька турів так і ставив - по середах і неділях. Тобто командам потрібно було грати по 2 рази на тиждень. Весь чемпіонат в такому режимі не витримає ніхто. Тому просто практикою доведено, що 18-20 турів плюс кубок - саме оптимально. А це значить 9-11 команд. Робити одну лігу на дві підгрупи - теж не найкращий варіант (в 2011 році були певні питання).
Але , думаю, конкретно до цього питання повернемося в березні 2013-го. Коли буде відомо хто гратиме. До того моменту - то просто привід для діалогу і дискусії але не більше того))))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 68
  • ICQ: {icq}
14 жовтня 2012 22:33

Ruslan4365

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.05.2011
 
пане Ігоре а коли буде таблиця?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 26
  • ICQ: {icq}
15 жовтня 2012 10:28

Артем

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 2.04.2012
 
Друзі, вітаємо «Ніка» Родниківка та ІнтЕрес-Центр з завоюванням першого та відповідно другого місця в Першій лізі ЧУР. Ці команди в слідуючому 2013 році будуть показувати своє футбольне вміння вже в Вищій лізі!

<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
15 жовтня 2012 20:50

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Приєднуюся до вітань! Того більше!!! Вітаю всі команди, що вже дібралися до фінішу сезону! Надіюся, що є що згадати всім і про що розповісти за келихом пива)))))) Дочекаємося останніх матчів (їх лише три але які!) і тоді обсудимо сезон)))

Інформаційне повідомлення