» » » 2 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




2 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

Автор: Sobolenko від 16-04-2013, 20:46, подивилося: 3055

22 2 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013
2 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013



Вища ліга

2 тур. 21 квітня. Неділя.

6. «Ніка» (Родниківка)- «Комунальник» 0:1
21 квітня. 16-00 Родниківка. Тріфонов
Гол: Дерманський (30)
П: Поприч ("Ніка")

7. «Уманьферммаш»-«Інтерес-Центр» 0:2
21 квітня. 16-00. Штучне поле. Московський
Голи: Ганага (23), Капелістий (60)

8. «Дружба»- «Світ Меблів» 1:2
21 квітня. 16-00. Стадіон Сокіл. Романів
Голи: Степанов (85) - Дубина (57, 72)
П: Олійник (Дружба, 30), Нагорняк (Дружба, 76)

9. «Пахтакор»- «Сушківка» 2:3
21 квітня. 17-00. Собківка. Аркуша
Голи: Прокопенко (18), Мельник (86) - Турчак (26, 73), Гнилозубенко С. (68)
П: Непотенко, Однороженко - Мазуренко М.
По завершенню матчу трапилася бійка між В.Орловим ("Пахтакор") та М.Мазуренком (Сушківка), про що зроблено відповідний запис в протоколі матчу. Рішення (про тривалість дискваліфікації обох гравців) прийматиме КДК.

10. «Паланка»- «Базис» (Городецьке) 2:1
21 квітня. 17-00. Іванівка. Андрощук
Голи: Тепленін (31, 50) - автогол Халупа (38)
П: Глинський, Дудник О.



Перша ліга


2 тур. 21 квітня. Неділя.

6. «Іванівка»- «Дмитрушки» 2:8
21 квітня. 15-00. Іванівка. Аілінкий
Голи: Михайловський (10), Курельчук (89) - Збриський (14 пен, 53, 76), Чуєв (42, 59, 73), Бордійчук (78), автогол Баканча (43)

7. «Кочержинці»-вакансія

8. «Колодисте»- «Колос» (Текуча) 0:1
21 квітня. 16-00. Колодисте. Гордєй
Гол: Рудий (40)
П: Шелаєв (Колодисте), Рудий (Колос), Молодичук (Колодисте)
Вилучення: Молодичук (Колодисте) - за образу суперника нецензурними висловлюваннями. Рішення (про тривалість дискваліфікації) прийматиме КДК.

9. «Рубін» (Собківка)- «Вітесс» (Сушківка) 9:2
21 квітня. 15-00. Собківка. Соболенко
Голи: Дзьонь (10, 63, 77), Беляєв (18), Щербина (29, 52), Євчук (37), Кундозьоров (54), Хитрич (89) - Саквенко (15, 68)
П: Хитрич (Рубін)

10. «Сокіл» (Бабанка)- «Базис-2» (Городецьке)2:0
21 квітня. 16-00 Глущенко
Голи: Щербина (78), Рябокінь (83)
Вилучення: Реміняка О. (Сокіл) за нецензурну лайку. Рішення (про тривалість дискваліфікації) прийматиме КДК

фото з Собківки (зрозуміло, що будучи на двох матчах саме там, я не імг побувати ще десь при всьому бажанні. Якщо Ви маєте бажання і вміння зробити фото варті уваги з інших матчів - я із задоволенням їх розміщуватиму на сайті)

2 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013
"Пахтакор"-Сушківка

2 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013
"Пахтакор"-Сушківка

2 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013
"Пахтакор"-Сушківка

2 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013
"Пахтакор"-Сушківка

2 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013
"Пахтакор"-Сушківка

2 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013
"Рубін" (Собківка)

2 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013
"Вітесс" (Сушківка)

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 81
  • ICQ: {icq}
16 квітня 2013 21:58

dimas

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.06.2012
 
А чому Колодисте приймає Текучу не в себе?

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
16 квітня 2013 22:43

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
З чого Ви взяли, що "не в себе"???

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 81
  • ICQ: {icq}
17 квітня 2013 09:41

dimas

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.06.2012
 
Ой я вибачаюсь,тож назва села звідки Колос!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 65
  • ICQ: {icq}
21 квітня 2013 23:41

Jenya_2

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.12.2011
 
веселий тур)

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
21 квітня 2013 23:44

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
ненормально виглядають деякі "жарти".... А загалом, як і передбачалося, цьогорічна районна ліга буде цікава і насичена. Прохідних матчів не спостерігається.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 15
  • ICQ: {icq}
22 квітня 2013 09:14

FCS86

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 24.08.2011
 
За Сушківку на 68 хвилині забив не Гережа, а Гнилозубенко Сергій.

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
22 квітня 2013 15:34

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Виправив.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 84
  • ICQ: {icq}
22 квітня 2013 20:40

Sokil

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.10.2012
 
10. «Сокіл» (Бабанка)- «Базис-2» (Городецьке)2:0
21 квітня. 16-00 Глущенко
Голи: Щербина (78), Рябокінь (83)
Вилучення: Реміняка О. (Сокіл) за нецензурну лайку. Рішення (про тривалість дискваліфікації) прийматиме КДК



вилучення не в Сокола а в Базиса.

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
22 квітня 2013 21:42

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Для оперативності висвітлення подій збираю спочатку інформацію по телефону. Отримаю протокол - перевірю. і в разі потреби - виправлю.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 84
  • ICQ: {icq}
22 квітня 2013 21:53

Sokil

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.10.2012
 
зрозуміло.
дякую.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 116
  • ICQ: {icq}
22 квітня 2013 22:54

Vicos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 17.09.2012
 
Ігор Михайлович а Лісовий Генадій Володимирович тренує Дмитрушки чи Інтерес Центр?

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
23 квітня 2013 00:12

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Інтерес-Центр

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 15
  • ICQ: {icq}
23 квітня 2013 19:23

Ігор

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.04.2013
 
Ігор Михайлович По завершенню матчу трапилася бійка між В.Орловим ("Пахтакор") та
М.Мазуренком (Сушківка), про що зроблено відповідний запис в протоколі матчу. Рішення (про тривалість дискваліфікації обох гравців) прийматиме КДК. Коли буде відоме рішення? (Орлов спровокував бiйку: кинунув м'яч в обличчя Мазуренку)

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
23 квітня 2013 20:49

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Шановний, Ігор. Як Ви бачите, я жодним чином не коментував ні саму гру ні скандальний епізод. Але, щоб не виникло ілюзії, що щось замовчую, в коментарі (тобто на рівних умовах з Вами, як і ншими користувачами сайту) висловлю свою думку (Ви ж свою субєктивну думку залишили :
Цитата: Ігор
Орлов спровокував бiйку
)
Отож піду по пунктам. Насамперед висловлю своє привітання всім, крім одного, гравцям Сушківки з перемогою. Гра була цікава і з шансами для обох команд. Результат міг бути будь-який. команда Сушківки перемогла. І назвати це випадкоим я не можу. Молодці. Грали по-чоловічому, але без підлості. І ніхто нікому на полі не закидав. І, наприклад, в тому злощасному епізоді гравці обох команд прикладали зусилля для того, щоб розтягнути тих, хто бився. Тому руку тисли після матчу суперники один одному без сумління. І я в тому числі. Єдине, що я висловив побажання і пораду Олександру Ганзюку. Цей юнак зараз приймає активну участь у житті своєї команди і по суті, я так розумію (можу помилятися), займається організаційними питаннями. І не варто по будь-якому епізоду кричати через все поле або бігти - емоції треба стримувати. Не має бажання перемогти занадто запалювати. Ато упереджено виходить (це логічно і зрозуміло) - вибірково оцінюються однакові епізоди для різних команд. Але то, думаю, справа наживна.
А ось по М.Мазуренку Ви, пан Ігор, лукавите. Якщо не сказати більше - вигідно для себе недоговарюєте. Що ж Ви мовчите про висловлювання Мазуренка М. ще в першому таймі на адресу О.Однороженка??? потім він же йому ж "добавив" у другому - ледь тоді бійка не спалахнула. А чого ж Ви не згадуєте епізод в другому таймі, коли "білий і пухнастий" Мазуренко кинувся видерати у вкидаючого аут Білоуса (людина голос ніколи не підвищуж по життю) і завалив його (а з ним і двох дідів на лавці)??? Там ледь розтягли людей! Що ж Ви "необізнані" про те, що сказав Мазуренко Орлову після гри? Так будьте обєктивні - пишіть про все!
Орлова ніхто не виправдовує - він своє від КДК отримає. І в цьому я не сумніваюся. КДК, скоріше за все, відбудеться завтра. І приймати в ньому участі я не буду (як представник зацікавленої команди). Але по Мазуренку, любий адвокате, Ви будьте ласкаві, нагадайте, його геройства рік назад, два (забули бійку в першому ж турі, коли він грав за СМ, в тій же Собківці)... Ато виходить бідного спровокували! Цій людині треба вже не вихователя а спеціаліста з іншої професії!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
23 квітня 2013 22:59

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
Орлов спровокував бiйку: кинунув м'яч в обличчя Мазуренку. Да дуже цікавий вислів. Провокатора спровокували!!!! У практично всіх "гарачих" епізодах був замішений Мазуренко. А потім його бідненького спровокували . wink wink wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 15
  • ICQ: {icq}
24 квітня 2013 01:28

Ігор

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.04.2013
 
я перепрошую на щот викидання аута то це мазуренка завалили і щей діда в придачу. Я не говорю що він білий і пушистий він своє отримав, ми як гравці йому зробили виговор .

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
24 квітня 2013 08:17

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Ігор, а щодо інших моментів тихо і скромно промовчав? Та і в моменті з вкиданням мяча - що ж ти промовчав чому пан Мазуренко взагалі став видерати мяча?

а ось твоє
Цитата: Ігор
він своє отримав, ми як гравці йому зробили виговор
відверто розсмішило! Це так мило виглядає! Та йому ваші "виговори" як зайцю стоп - сигнал! Йому потрібно до спеціаліста потрапити - він зі своєю неадекватностю і невмотивованою агресією та хамством, підлістю рано чи пізно потрапить до лікарів. Не через проблеми на футбольному полі. А томущо рано чи пізно нарветься по життю. І тоді ніхто не буде розбиратися як КДК чи футбольний арбітр. І ти, Ігор, чудово розумієш про що мова!
А мені просто набридло розбирати з ним справи! То я мав геморой два роки тому після бійки Мазуренка (знову ж таки по завершенню матчу СМ в Собківці) - чогось ти про це не перепрошуєш! Я не в боксерській федерації! І інші теж. Це з футболом немає нічого спільного! Он у нас має бути престижний боксерський міжнародний турнір - нехай Коля тум руками помахає! Може доромсте до "Українських отаманів"! А в чемпіонаті району якось обійдуться без нього!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 15
  • ICQ: {icq}
24 квітня 2013 12:22

Ігор

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.04.2013
 
Ігор Михайлович я задав лише одне питання: яке прийняло рішення КДК? а в бійці обидва виноваті... Як стане відомо рішення КДК будь-ласка напишіть.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
24 квітня 2013 16:48

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
Ігор

Ігор Михайлович я задав лише одне питання: яке прийняло рішення КДК? а в бійці обидва виноваті... Як стане відомо рішення КДК будь-ласка напишіть Дисциплінарні правила Стаття 10. Відповідальність футболістів 1.7. Відсторонення від 6 (шість) і більше матчів: б) бійку до, під час та після матчу або після його зупинки; У Орлова таке в перше то мабуть получе 6 матчів , а у Мазуренка це друга бійка то мабуть більше. Читайте регламент , правила гри , та дисциплінарні правила там все є smile

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 45
  • ICQ: {icq}
24 квітня 2013 18:49

Alexandrrrrrrrrr

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.02.2013
 
Не важливо хто кого спровокував важливо те що відбулося , отримати покарання повинні обидва за конкретний епізод, не за учора не за взавтра а за цей конкретний епізод.А на те що відбувається під час гри повинен реагувати суддя відповідними рішеннями(не зреагував апелюйте до судді).



зроблено відповідний запис в протоколі матчу. Рішення (про тривалість дискваліфікації обох гравців) прийматиме КДК]

ЦИМ ВСЕ СКАЗАНО!!! приймуть рішення, оголосять результат, і не потрібно з цього робити привід для того щоб нападати один на одного.

P.S.Рік назад пропонував штрафи,думаю є сенс згадати ту пропозицію.

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
24 квітня 2013 20:45

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Ігор
а в бійці обидва виноваті...

Абсолютно згоден з вами


Цитата: Ігор
Як стане відомо рішення КДК будь-ласка напишіть.

Сьогодні відбулося засідання КДК і я зараз розміщую на сайті протокол.

Цитата: Alexandrrrrrrrrr
Не важливо хто кого спровокував важливо те що відбулося , отримати покарання повинні обидва за конкретний епізод, не за учора не за взавтра а за цей конкретний епізод.А на те що відбувається під час гри повинен реагувати суддя відповідними рішеннями(не зреагував апелюйте до судді).

Цитата: Alexandrrrrrrrrr
приймуть рішення, оголосять результат, і не потрібно з цього робити привід для того щоб нападати один на одного.


Абсолютно точно.


Цитата: Alexandrrrrrrrrr
Рік назад пропонував штрафи,думаю є сенс згадати ту пропозицію.


тут , можливо нажаль, не зовсім по закону. А "по поняттям" може бути доволі "слизько" вийти. Поки штрафують когось - всі "за". А ось дійде справа до когось конкретно.... Такщо покищо така ідея не втілиться у життя. Як казав Остап Бендер - потрібно поважати Кримінальний Кодекс wink

Цитата: aos
Дисциплінарні правила Стаття 10. Відповідальність футболістів 1.7. Відсторонення від 6 (шість) і більше матчів: б) бійку до, під час та після матчу або після його зупинки; У Орлова таке в перше то мабуть получе 6 матчів , а у Мазуренка це друга бійка то мабуть більше. Читайте регламент , правила гри , та дисциплінарні правила там все є smile

Абсолютно точно все розписано. саме так і трапилося.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 15
  • ICQ: {icq}
24 квітня 2013 22:28

Ігор

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.04.2013
 
Дякую Iгор Михайлович

Інформаційне повідомлення