» » » Рішення КДК від 24.04.2013

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Рішення КДК від 24.04.2013

Автор: Sobolenko від 24-04-2013, 21:56, подивилося: 1235

11 Протокол засідання КДК №1-2013
24 квітня 2013. 14-30.
Присутні члени КДК: Пею В., Деренюк Ю., Сирота В., Соболенко І., Андрощук О. Відсутні: Потайчук В., Баланюк А.
Місце проведення-стадіон "Уманьферммаш"

Ухвалили рішення:
1. Згідно Статті 10 Дисциплінарних Правил ФФУР (пункт 1.4. підпункт Б- передбачає 3-5 ігор) - дискваліфікувати гравця команди "Базис-2" (Кочубіївка) Реміняку О. на три гри за нецензурну і образливу лайку.
Рішення прийнято одноголосно.

2. Згідно Статті 10 Дисциплінарних Правил ФФУР (пункт 1.4. підпункт Б - передбачає 3-5 ігор) - дискваліфікувати гравця команди "Колодисте" Молодичука В. на три гри за нецензурну і образливу лайку.
Рішення прийнято одноголосно.


3. Згідно Статті 10 Дисциплінарних Правил ФФУР (пункт 1.7. підпункт Б передбачає від 6 ігор і більше) - дискваліфікувати гравця команди "Пахтакор" Орлова В. за участь у бійці по завершенню матчу на 6 матчів.
Рішення прийнято одноголосно.


4. Згідно Статті 10 Дисциплінарних Правил ФФУР (пункт 1.7. підпункт Б передбачає від 6 ігор і більше) - д гравця команди "Сушківка" Мазуренка М. за участь у бійці по завершенню матчу з урахуванням систематичності подібних випадків за участю данного гравця дискваліфікувати його до кінця сезону 2013 року.
Рішення прийнято одноголосно.

Для нагадування читачам:
Рішення КДК від 27 квітня 2011 року

Ознайомитися корисно з Дисциплінарними Правилами ФФУР 2013 року

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 81
  • ICQ: {icq}
25 квітня 2013 01:20

dimas

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.06.2012
 
І це беззаперечно правильно,можливо якась дисципліна буде!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 35
  • ICQ: {icq}
25 квітня 2013 03:13

Шурик Уманчанин

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.04.2013
 
"нецензурну і образливу лайку."
"участь у бійці"
Таким не место в футболе. Какой пример они подают детям, молодёжи.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 23
  • ICQ: {icq}
25 квітня 2013 11:15

Koval

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 25.04.2013
 
Згодний за бійку треба наказувати. Взагалі з кожним роком гайки в районному чемпіонаті закручують все сильніше. Скоро по полю будуть строєм ходити :) з піснею :).

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 45
  • ICQ: {icq}
25 квітня 2013 15:50

Alexandrrrrrrrrr

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.02.2013
 
Все справедливо.Буде час подумати!!!

<
  • Публикацій: 2232
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
25 квітня 2013 19:34

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Команда Сушківки вирішила скористатися своїм правом звернутися до Апеляційного комітету щодо помягшення покарання Мазуренку М. Про це повідомили в телефонній розмові представники команди Сушківки. Оскільки це передбачено документами ФФУР, то вони мають абсолютно законне право на це.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 45
  • ICQ: {icq}
26 квітня 2013 14:05

Alexandrrrrrrrrr

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.02.2013
 
Яке б рішення не було золотої середини ніколи не знайдеш,завжди є ті кому подобається і ті кому не подобається така людська природа.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
26 квітня 2013 17:32

cap

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 7.06.2012
 
Мазуренко не перший раз так веде себе на футбольному полі !!!!!!!! може йому пора дома на плей-стейшині грати В ФІФА ))))) ?????? АПЕЛЯЦІЯ ДЛЯ ЧОГО ???????

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 3
  • ICQ: {icq}
26 квітня 2013 23:49

1984

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.04.2013
 
Повністю згоден з комент (сар). А де апеляція Пахтакора по рішенню Орлова

<
  • Публикацій: 2232
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
27 квітня 2013 00:07

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Відповім як представник команди "Пахтакор". Мені набридло слухати бред, що гравці "Пахтакора" ледь не всі бігали і провокували ангела-Колю. Не було, мабуть, більше що робити. Коли авторів таких версій (і мені по телефону це висловлювали) просто запитуєш - а чи не здається дивним, що всі оптом ополчилися в тій грі проти одного безневинного, то відповіді не слідує. Коли запитуєш - а як би ви зреагували на всі ті "фрази" пана Миколи? - то теж скромно відмовчуються. Так от відповім. Як представник команди "Пахтакор" - апеляцію подавати не будемо. Кидати мяча в суперника а потім битися як гравець команди Орлов не мав права. І крапка. Але як всі інші члени нашої команди я його засуджувати не збираюся. Я б на такі "фрази" "безневинна засудженного" миколи відповів би аналогічно. І нехай адвокати Колі відверто хочаб самі собі зізнаються - а вони терпіли би оці "фрази". І не треба , як один ветеран їх команди, резюмувати " та то Коля щось там сказав".
І наостанок. Раз у нас колектив Сушківки наскільки впевненний у безневинності Мазуренка або впевненні, що він виправиться, то нехай по-чоловічому не просто попросять за Колю а поставлять , наприклад, на кон очки своєї команди. Як варіант - у разі задоволення їх імовірного звернення до апеляційного комітету (воно ще не надходило, лише усно було висловлено бажання - а слова до справи не підшиваються) щодо зменшення покарання Мазуренка - при подальшому рецедивному повторенню "пригод" Мазуренка з команди адвокатів знімуть певнну кількість очок! Готові до цього? Впевненні в своїх педагогічно-виховних здібностях? Давайте за слова відповідати!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 3
  • ICQ: {icq}
27 квітня 2013 00:19

1984

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.04.2013
 
І я згоден з думкою Sobolenko і важжаю що таке рішення буде справидливим))))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 45
  • ICQ: {icq}
29 квітня 2013 14:25

Alexandrrrrrrrrr

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.02.2013
 
Я думаю єдине за що можна було б винести якесь м"якше покарання на апеляційному засіданні якби даний пан приїхав на гру Пахтакора і попросив вибачення і в свого опонента в бійці і в команди Пахтакор оце я вважаю був би справжній чоловічий вчинок.Я думаю щой гравці команди Сушківка прекрасно розуміють хто винен але всеж інерційно під впливом емоцій намагаються знайти хоч якесь виправдання за вчинок одноклубника і скоріше не від того що вважають даного пана невинним (впевнений що команда Сушківки не менш адекватна ніж інші команди ЧУРу) а просто жалко.Ставити на кон очки всієї команди я думаю це несправедливо не він один їх заробляє та і є регламент в якому чітко прописано за що знімають очки також це може зіграти злий жарт при певних обставинах.

Інформаційне повідомлення