» » » 4 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




4 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

Автор: Sobolenko від 29-04-2013, 02:14, подивилося: 3231

18 4 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013
4 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

ВИЩА ЛІГА

4 тур. 1 травня. Середа.

16. «Дружба»- «Комунальник» 0:5
30.04. Умань. Сокіл. Баланюк
Голи: Дерманський (15, 52, 68), Мамбик (31), Казаков (36)

17. «Пахтакор»- «Уманьферммаш» 6:5 (3:1)

30.04. Умань. Штучне. Андрощук
Голи: Толокін (11 пен, 40), Кравець (24),Заболотенко (52), Потайчук (54,89) - Демчук (22), Кузьменко (69, 90+2), Шпак (70), Кулак (72)
Попередження: Стеценко (32), Кравець (53), Кочубей (72), Ткачук (90).
Вилучення: Стеценко (34)-повторне попередження.

18. «Паланка»- «Ніка» (Родниківка) 4:1 (4:0)
1.05. Іванівка. 10-00. Соболенко.
Голи: Тепленін (9,32), Фещенко (10), Звариченко (38 пен)-Ворон (87)
Попередження: Божко (Н, 38), Бевзюк (Н, 58), Халупа (П, 59), Король (Н, 66), Коваленко (П, 75)
Вилучення: Биков О. (Ніка, 66) – непристойний жест на адресу асистента арбітра. Рішення КДК

19. «Базис» (Городецьке)-«Інтерес-Центр» 1:1 (0:0)
2.05. Кочубіївка.Тріфонов.
Голи: Дудник Д. (58) – Капелістий (65)
Попередження: Шимкус (Б), Кравчук (Б)
Вилучення: Шимкус (повторне попередження)

20. «Сушківка» - «Світ Меблів» 2:3
01.05. Сушківка. Московський
Голи: Ковальчук (49), Терещенко (90+2) – Дубина (17), Крижанівський (54), Манзенко (75)



ПЕРША ЛІГА


4 тур. 1 травня. Середа.

16. «Колодисте»- «Дмитрушки» 1:2
1.05. Колодисте. Єжаченко О.
Голи: Данилюк (10) – Збриський (44, 76)
Попередження: Вахмяков (К,73), Горбенко (К, 80), Балаховський (К, 80), Дубінчук (Д,35), Ткаченко (Д, 62), Загородній (Д,80)

17. «Рубін» (Собківка)- «Кочержинці» 5:3

1.05. 16-00. Собківка. Потайчук.
Голи: Євчук (14), Бабій (63,72), Хитрич (53,80) – Нестеренко (13), Полянчук (60), Дубенюк (85)
Попередження: Нестеренко (К,27), Клопоцький (К, 41)

18. «Сокіл» (Бабанка)- «Іванівка» 4:3
1.05. 16-00. Бабанка. Глущенко
Голи: Святецький (7 пен, 34), Рибак (49), Петренко (71) – Єжаченко О. (10, пен), Сушкета (14), Єжаченко А. (24)
Попередження: Святецький (Б,26), Колодій (Б, 30), Притула (Б, 71), Жовтобрюх (І,75)
Вилучення: Петренко В. (Сокіл, 90+3) – непристойний жест і нецензурна лайка на адресу асистента арбітра. Рішення КДК

19. «Базис-2» (Городецьке)-вакансія

20. «Вітесс» (Сушківка) - «Колос» (Текуча) 0:4 (0:0)
1.05. Сушківка. Скориніна
Голи: Горбатюк Р. (50), Панченко (53), Горбатюк А. (73, 83)
Попередження: Нетульський (В)

4 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013
Паланка

4 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013
"Ніка" (Родниківка)



4 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
29 квітня 2013 20:42

sanekdr.91

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 26.04.2013
 
<Колодисте>- ФК Дмитрушки 0:4

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
29 квітня 2013 22:05

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Ну і до чого тут цей самовпевнений прогноз? Прогнози на конкурс оракулів приймають під спеціально відведеною новиною.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 14
  • ICQ: {icq}
29 квітня 2013 22:38

archi st

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 3.03.2013
 
чому деякі команди гратимуть до обіду, а інші під вечір? чи не можна перенести матчі першої ліги також на 11 00?

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
29 квітня 2013 23:21

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Більшість команд взаємовигідно домовилися між собою і своєчасно повідомили ФФУР (що дозволено регламентом), щоб могли підібрати арбітра (більшість хочуть побувати на півфіналі кубка області або просто звільнити собі перше травня). якщо команди не можуть домовитися(тобто одну команду не влаштовує пропозиція), то грають у визначений для туру час - тобто 1 травня о 16-00. Ніхто не буде силоміць і в приказному порядку переносити ігри на 11 чи 12 чи 23 години.
Читайте уважно Регламент.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 53
  • ICQ: {icq}
30 квітня 2013 15:59

Alex_D

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 11.04.2013
 
Пане Соболенко, команда Базис 2 не Городецьке а Кочубіївка!

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
30 квітня 2013 17:47

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Пане Alex_D, виправлю - жодних проблем. Правда, тоді Базис-1 з Кочубіївки))))) А після відкриття нового стадіону в Городецькому обидва "Базиси" гратимуть там - то тоді "переселимо" обидва з Кочубіївки в Городецьке?)))))))))))))))) Якщо серйозно - то виправлю.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 53
  • ICQ: {icq}
30 квітня 2013 18:21

Alex_D

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 11.04.2013
 
Ні, Базис 1 з Городецького , просто на час коли в них немає де приймати домашні ігри, ми їм допомагаємо з стадіоном. Коли вони зроблять свій стадіон то тоді, можливо, ми - Базис Кочубіївка будем приймати свої ігри в Городецькому, але команда так і залишиться Базис Кочубіївка!!

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
30 квітня 2013 23:56

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Ок. Нема питань.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 137
  • ICQ: {icq}
1 травня 2013 15:47

vlad_kolomiets0609

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.04.2013
 
Колодисте 1:2 Дмитрушки) цікавий був матч

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 65
  • ICQ: {icq}
1 травня 2013 17:32

Jenya_2

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.12.2011
 
Вітес(сушківка):Колос(Текуча) 0:4

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
4 травня 2013 12:35

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: SegunMaeda
2 випадки вилучення в 4-му турі " за непристойний жест у сторону асистента арбітра",на мою думку, говорить про низький рівень кваліфікації цих асистентів(пан Сидун як "запалив червоне вогнище" свого прапорця у 1-му таймі так до завершення гри його і не вимикав,я про гру Іванівка-Сокіл, кожна атака Сокола завершувалася положенням поза грою, що й призвело врешті до того злощасного жесту на 93-й хвилині)та про те, що всетаки ,асистенти не повинні змінювати сторони поля після першого тайму,тоді у команд будуть шанси в 2-му таймі забити бодай один гол.


Це ваша субєктивна думка. І тим паче не потрібно висловлювати свою думку щодо того, що ви ОСОБИСТО не бачила. В матчі Паланка-Родниківка обидва асистенти, які мені допомагали обслуговувати матч, були толковими, адекватними і неупередженими. За ці свої слова відповідаю. А в другому таймі при 4:0 паланківський асистент як мінімум двічі випускав нападника гостей в дуже сумнівних епізодах (навіть більше - офсайд там точно був, але ніхто не сперичався). А тому на весь стадіон дуля показана асистенту просто неадекватна. Втім напишу Вам великими літерами : АРБІТРИ ЗА НЕПРИСТОЙНІ ЖЕСТИ І ВИСЛОВЛЮВАННЯ НА АДРЕСУ АРБІТРІВ, АСИСТЕНТІВ АРБІТРА, СВОЇХ ЧИ ЧУЖИХ ГРАВЦІВ. УБОЛІВАЛЬНИКІВ І Т.Д. ВИЛУЧАЛИ І БУДУТЬ ВИЛУЧАТИ. А ПОТІМ БУДЕ ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ. Згідні Ви з цим, не згідні - то ваші проблеми. Я не буду коментувати матч в Бабанці, але то лише ваша думка. В матчі може бути і два десятки офсайдів і це не значить , що арбітр упереджений чи помиляється. В тому ж матчі Пахтакор-Уманьферммаш фермашівці лише в другому таймі більше десятка разів опинилися в офсайді (дуже хотіли відігратися а пахтакорівці ще й практикують створення офсайду) і ніхто не нив навіть на полі.
Щодо змін асистентами арбітра сторін поля в перерві - це наша НАСТІЙЛИВА рекомендація. Тут якраз і враховано. що асистенти арбітра представляють команди. Ми тут велосипед не винаходили. Так практикується і в тому ж чемпіонаті області (коли приїджає бригада не в складі трьох арбітрів). Логіка проста - забитий з офсайду гол більш скандальна ситуація ніж зірвана помилково атака. Такщо і тут Ваша думка ні до яких змін не призведе.

Цитата: SegunMaeda
2 випадки вилучення в 4-му турі " за непристойний жест у сторону асистента арбітра",на мою думку, говорить про низький рівень кваліфікації цих асистентів(
- це більше говорить про НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ВИХОВАННЯ ТИХ ЛЮДЕЙ! В Паланці вилучений з поля гравець після гри підійшов і щиро та відверто висловив нерозуміння за що його вилучили з поля. Вам коментувати тут щось?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 57
  • ICQ: {icq}
5 травня 2013 18:13

mihaiiiil

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.05.2011
 
Молодці арбітри, які нарешті почали слідкувати не лише за ставленням деяких "вихованих" гравців до себе, а й до своїх асистентів. Ще було б дуже добре повчити команди, щоб вони виховували своїх вболівальників. Можливо доцільно було б за систематичні образи з боку уболівальників команду на наступний тур лишати права грати удома. Багато вболівальників команд зовсім неадекватно сприймають рішення арбітрів, ображаючи їх нецензурною лайкою. Бокові асистенти - це люди, які повністю добровільно надають допомогу у проведенні футбольного матчу, а тому, на мою думку, хоча б за це слід їм подякувати. А всім незадоволеним - будь-ласка створюйте свій чемпіонат і грайте там як хочете. А я за максимальне покарання для будь-якого за образи арбітра та асистентів, а то язиком теліпати усі уміють, а як судити то ці "суперпрофесіонали" та "знавці" футбольних правил десь зникають. А якщо SegunMaeda вважає, що в асистентів низький рівень, то на наступний матч флаг в руки та показувати майстер-клас!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 65
  • ICQ: {icq}
5 травня 2013 23:01

Jenya_2

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.12.2011
 
в матчі Вітес-Колос, 2 голи забив Горбатюк Ян, Горбатюк А. в команді нема.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 8
  • ICQ: {icq}
6 травня 2013 21:17

SegunMaeda

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 4.05.2013
 
Не треба так захищати асистентів.Одна справа коли людина дійсно допомагає провести матч-інша коли цілеспрямовано засуджує суперника.Я не здивуюся якщо скоро деяким асистентам почнуть бити морду.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 57
  • ICQ: {icq}
7 травня 2013 19:20

mihaiiiil

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.05.2011
 
Ну-ну. Цілеспрямовано засуджує суперника!? Прямо у нас в чемпіонаті виникає новий судівський скандал. Шановні опустіться на землю. Ви граєте в любительський футбол, а тому вимагати від асистентів рівня Чемпіонату України або Ліги Чемпіонів я думаю не доречно. Якщо ж хочете, щоб асистенти були також незалежні, то: по-перше, потрбіно збільшити розмір фінансування, а, по-друге, ще потрібно найти 20 чоловік, які б погодилися судити. Оскільки більшість шановних уболівальників відноситься до асистентів, як до ворогів народу, то я сумніваюся, що буде стояти черга з бажаючих бути асистентами.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 8
  • ICQ: {icq}
9 травня 2013 14:48

SegunMaeda

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 4.05.2013
 
Я згоден ,що всі ми "любителі",всі хочемо грати,так не потрібно заважати грати.Років з 4-5 назад таке суддівство ,яке продемонстрував"асистент" з Іванівки,було майже кожну гру у Старих Бабанах(велике щастя ,що вони вже не приймають участі в чемпіонаті)результат--5-6 недограних до завершення матчів за сезон(команди просто сходили з поля),таке саме суддівство часто -густо спостерігається коли грає Родниківка ,Городецьке і це всі знають,
ніхто нічого не робить, а винуваті завжди гравці( не забувайте ми також люди і у нас є нерви,які,через таке "асистування",просто не витримують).

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 8
  • ICQ: {icq}
10 травня 2013 00:08

SegunMaeda

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 4.05.2013
 
Добрийвечір шановні любителі футболу.Перед тим як писати те що язараз напишу я подивився відео і прочитав відгуки про гру" Зоря"-"Уманьферммаш".Як гнівно Ви пане Соболенко говорите про суддів які судили цей матч: "бєспрєдєл"," свавілля","позор".Варто було Вам побувати сьогодні на грі Колодисте - "Сокіл" (Бабанка) 7-1.Скажете Бабанка "отстой",не поспішайте робити висновки.Арбітра цієї гри,ні не гри,а цирку, так по моєму називають матч у Білозір"ї.Так от арбітра(прізвище його не буду називати) цього цирку, можна охарактеризувати одним негарним словом із 7-ми літер,яке в перекладі на людську мову означає ГЕЙ.Шкода що не було відеокамери щоб все відзняти. .....По суті, все вирішилось у першому таймі.Колодисте швидко поранило гостей,а потім ВІН (я замінив, навіть на людській мові, бридке слово на-- ВІН ) добив гостей 2-ма своїми рішеннями, сказати сумнівними не сказати нічого.Спочатку жовта картка за мат(тобто нецензурну лайку),якого, до речі, не чули навіть гравці Колодистого, тому що це були слова "ай харашо" і призначений за це штрафний удар який призвів до другого голу.А потім 3-й гол, з мінімум 2-х метрового офсайду.Під кінець першого тайму Бабанка відіграла 1-н гол і на початку другого пішла відіграватись,але Колодисте контратаками добило вже і так "вбиту" команду з Бабанки.А ще, був висосаний з пальця пенальті у ворота "Сокола",який дякуючи "футбольному БОГу"("БОГ нє фраєр он все відіт")господарі не забили. Що говорити якщо після матчу один з гравців Колодистого сказав:-- "спасіба за ігру " но ми ж не винні шо суддя такий (мовою оригіналу).І, як підсумок.Моєму синові 12 років, він добра дитина(також,до речі, займається футболом)так от він, по закінченні матчу,сказав:(мовою оригіналу) --- Папа,йому треба було набити морду!!! Так що, пане Соболенко,"позор" "бєспрєдєл " ???????? чи ні?....... . P.S. На мою думку призначати арбітра з Ладиженки на гру Колодистого ( географічного сусіда Ладиженки ) дещо дивно, чи не так,шановні любителі футболу?А ще, якщо за Колодисте грають люди з Ладиженки????? Тим паче дивно. P.P.S. І мабуть потрібно закінчувати практику турів 1-го; 9-го травня ,коли половину команди неможливо зібрати (все таки "красний дєнь калєндаря)..

<
  • Публикацій: 0