» » » 5 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




5 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

Автор: Sobolenko від 6-05-2013, 21:48, подивилося: 3393

26 5 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013
5 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013


Вища ліга

5 тур. 9 травня. Четвер.

21. «Комунальник»- «Пахтакор» 7:1 (2:1)
10.05. Пятниця. Штучне поле. 18-00
Голи: Моспан (12 пен), Казаков (26), Приймак (59), Дерманський (63,72), Пономаренко (75,80) - Мизюк (6)
Попередження: Дерманський (13), Тарасюк (15), михайлишин (45+1), Семерчук (62)

22. «Дружба»- «Паланка» 0:2
09.05. Паланка. 16-00. Московський
Голи: Кондратюк (35), Звариченко Є (72 пен)

23. «Уманьферммаш»- «Базис» (Городецьке) 0:4
09.05. 17-00. Штучне. Соболенко І.
Голи: Куций (10), Ройтенко (45), Кравчук (58,79)
Попередження: Гоцалюк (Б)

24. «Ніка» (Родниківка)- «Сушківка» 1:0 (0:0)
09.05. Четвер. 11-00. Родниківка. Глущенко
Гол: Яніков (87 пен)

25. «Інтерес-Центр»- «Світ Меблів» 1:0
09.05. 18-00. Сокіл. Тріфонов
Гол: Ганага (32)
Попередження: Петриченко В (ІЦ,40), Ганага (ІЦ,50), Ярошук (СМ,55), Гончарук (СМ,68), Сухар (СМ,76)



Перша ліга.

5 тур. 9 травня. Четвер.


21. «Дмитрушки»- «Рубін» (Собківка) 9:1

09.05. Дмитрушки. 16-30. Баланюк
Голи: Збриський (11,56), Назаренко (33, 71,83), Чуйко (45+1, 67), Ненька (59) Левченко (63) - ??? (90+1)
Попередження: Мусатенко (Д), Назаренко (Д), Купровський (Р)

22. «Колодисте»- «Сокіл» (Бабанка) 7:1
09.05. Колодисте.. Гордєй.
Голи: Рижук (10,35,84), Данельчук (40,86), Балаховський (55), Єгреші (60) - Бабой (40)
Попередження: Бабой (С), Рижук (К)

23. «Кочержинці»- «Базис-2» (Городецьке) 0:2
09.05. Кочержинці. 16-00. Скориніна.
Голи: Яроцький (22), Смілянець (61)
Попередження: Галочка (К), Козаченко (К)

24. «Іванівка»- «Вітесс» (Сушківка) 7:4
09.05. Іванівка. 10-30. Дорошенко
Голи: Єжаченко О. (7,76), Курільчук (27,40,61,86), Омельчук (30) - Саквенко (33,49), Метелиця (74), Рудий (83)

25. вакансія- «Колос» (Текуча)


5 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

5 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

"Інтерес-Центр"

5 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

"Світ Меблів"

5 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

"Інтерес-Центр"-"СМ" - боротьба на кожному кроці

5 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

Іванівка

5 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

Іванівка-"Вітес" - було результативно!

5 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

Юрій Курельчук відзначився покером

5 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

Анатолій Перцу минулого року, граючи за Сушківку, забив в ворота Іванівки гол і став найдосвідченнішим ветераном-голеадором (1959 року народження). А тепер Перцу дає перця суперникам Іванівки))))

5 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

"Уманьферммаш"

5 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

"Базис" (Городецьке)

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 44
  • ICQ: {icq}
9 травня 2013 14:45

Andrea1995

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 4.06.2012
 
ФК НІКА Родниківка - Сушківка 1-0 ))) Важка перемога родниківчан )))) Сушківка РЕСПЕКТ і ПОВАГА дійсно сильна і вольова команда))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 14
  • ICQ: {icq}
9 травня 2013 14:52

archi st

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 3.03.2013
 
Іванівка 7-4 Вітессе ( Сушківка)
цікава гра була.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 137
  • ICQ: {icq}
9 травня 2013 19:43

vlad_kolomiets0609

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.04.2013
 
Колодисте 7-1 Сокіл Бабанка
гра була цікава) багато суперечок_ між гравцями обох команд) та між гравцям Сокола з арбітром

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 49
  • ICQ: {icq}
9 травня 2013 20:42

juve

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.04.2013
 
влад, хто забивав у колодистого?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 5
  • ICQ: {icq}
10 травня 2013 00:33

FOses

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 14.04.2013
 
За "Сокіл" Забив не Бабой ,а Святецький)))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 8
  • ICQ: {icq}
10 травня 2013 00:42

SegunMaeda

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 4.05.2013
 
Помилково відправив свій коментар до гри Колодисте -- "Сокіл"Бабанка в огляд четвертого туру(кому цікаво зайдіть, почитайте). Додам,що був ще не призначений, у другому таймі,пенальті у ворота Колодистого(гра рукою в карному майданчику)арбітр був поряд.Він нічого вже не вирішував, та все ж... "А судди кто????"

FOses куди подівся твій коментар?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 12
  • ICQ: {icq}
10 травня 2013 01:18

Karambol

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 2.09.2012
 
SegunMaeda
Добрийвечір шановні любителі
футболу.Перед тим як писати те що
язараз напишу я подивився відео і
прочитав відгуки про гру"
Зоря"-"Уманьферммаш".Як гнівно Ви
пане Соболенко говорите про суддів які
судили цей матч: "бєспрєдєл","
свавілля","позор".Варто було Вам
побувати сьогодні на грі Колодисте -
"Сокіл" (Бабанка) 7-1.Скажете Бабанка
"отстой",не поспішайте робити
висновки.Арбітра цієї гри,ні не гри,а
цирку, так по моєму називають матч у
Білозір"ї.Так от арбітра(прізвище його
не буду називати) цього цирку, можна
охарактеризувати одним негарним
словом із 7-ми літер,яке в перекладі на
людську мову означає ГЕЙ.Шкода що
не було відеокамери щоб все
відзняти. .....По суті, все вирішилось у
першому таймі.Колодисте швидко
поранило гостей,а потім ВІН (я замінив,
навіть на людській мові, бридке слово
на-- ВІН ) добив гостей 2-ма своїми
рішеннями, сказати сумнівними не
сказати нічого.Спочатку жовта картка за
мат(тобто нецензурну лайку),якого, до
речі, не чули навіть гравці
Колодистого, тому що це були слова
"ай харашо" і призначений за це
штрафний удар який призвів до другого
голу.А потім 3-й гол, з мінімум 2-х
метрового офсайду.Під кінець першого
тайму Бабанка відіграла 1-н гол і на
початку другого пішла відіграватись,але
Колодисте контратаками добило вже і
так "вбиту" команду з Бабанки.А ще,
був висосаний з пальця пенальті у
ворота "Сокола",який дякуючи
"футбольному БОГу"("БОГ нє фраєр он
все відіт")господарі не забили. Що
говорити якщо після матчу один з
гравців Колодистого сказав:-- "спасіба
за ігру " но ми ж не винні шо суддя
такий (мовою оригіналу).І, як
підсумок.Моєму синові 12 років, він
добра дитина(також,до речі, займається
футболом)так от він, по закінченні
матчу,сказав:(мовою оригіналу) ---
Папа,йому треба було набити морду!!!
Так що, пане Соболенко,"позор"
"бєспрєдєл " ???????? чи ні?....... . P.S.
На мою думку призначати арбітра з
Ладиженки на гру Колодистого
( географічного сусіда Ладиженки )
дещо дивно, чи не так,шановні
любителі футболу?А ще, якщо за
Колодисте грають люди з
Ладиженки????? Тим паче дивно. P.P.S.
І мабуть потрібно закінчувати практику
турів 1-го; 9-го травня ,коли половину
команди неможливо зібрати (все таки
"красний дєнь калєндаря)..

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 137
  • ICQ: {icq}
10 травня 2013 01:53

vlad_kolomiets0609

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.04.2013
 
SegunMaeda _ на відеокамеру було відзнято пару голів) сперичатись не буду_ жовта картка Соколу була не зрозумілою) щодо офсайдів_ можете не сперечатись_ помічник арбітра з Бабанки _ який розмахував флажком кожну хвилину_ навіть не знає коли гравець перебуває в офсайді_ коли активний, коли пасивний_ вони в нього завжди поза грою) на закінчення _ просто гравці Сокола моглиб вести себе адекватніше_ ) команда Колодистого не супер сильна_ но вона може завдати жару навіть сильним командам ЧУР_ ) Ігорем Соболенком минулого сезону було написано по іншому но суть таж сама) більше нема про що спорити_

Я перепрошую але з команди Колодистого забивали : Данелюк Дмитро 42,80,86хв ;
Ташпулат Владислав 10хв,35хв; Єгреші Костя 55хв; Балаховський Олег 65хв; з команди Сокіл забили на 44хв.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 27
  • ICQ: {icq}
10 травня 2013 10:42

Fart

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 3.09.2011
 
Шановні представники команд, заповнюючи рапорт арбітра на гру (протокол), будьте уважнішими у відповідності номерів на футболках грвців з номерами в рапорті. Арбітри не знають прізвища усіх гравців - тому і невідповідність в прізвищах тих хто забив. Гірше буде, коли це стосуватиметься попереджень.

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
10 травня 2013 11:07

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Пане Karambol! Таки дам Вам відповідь, томущо , прочитавши ваш опус, не здивуюся, що Ви можете і самі за мене це зробити. Адже Ви і так за мене вже говорите і знаєте, що я можу сказати:
Цитата: Karambol
Скажете Бабанка
"отстой",не поспішайте робити
висновки.

Мені цікаво - коли і де я робив щодо ХОЧ ОДНОЇ КОМАНДИ І ГРИ В чемпіонаті районі подібні висновки? Будьте не голословні (як Ви це робите в своїй писанині) а приведіть конкретне звинувачення! Інакше - це просто наклеп! Це перше.
Коментувати рішення арбітра в грі, яку особисто не бачив, не буду а зверну увагу лише на кілька фактів.
Я минулого року мав справу вже з інтернет бійцями анонімного фронту саме з Бабанки. І якщо Ви думаєте, що весь цей словесний понос буду надалі терпіти, то Ви глибоко помиляєтесь.
Цитата: Karambol
Моєму синові 12 років, він
добра дитина(також,до речі, займається
футболом)так от він, по закінченні
матчу,сказав:(мовою оригіналу) ---
Папа,йому треба було набити морду!!!

Я не дивуюся висновкам вашої "доброї дитини". Адже чого чекати від виховання. якщо тато:
Цитата: Karambol
Так от арбітра(прізвище його
не буду називати) цього цирку, можна
охарактеризувати одним негарним
словом із 7-ми літер,яке в перекладі на
людську мову означає ГЕЙ.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
10 травня 2013 11:45

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
Karambol І мабуть потрібно закінчувати практику
турів 1-го; 9-го травня ,коли половину
команди неможливо зібрати (все таки
"красний дєнь калєндаря).. Шановний, 1) перед тим як писати про тури які відбулися чи відбудуться 1-го та 9-го травня, ви б задали це запитання свому представнику команди. Всі дати турів обговорювалися на засідані представників команд!!!! 2) Призначенням суддів Соболенко І. М. не займається!!! Суддівським корпусом займається Андрощук Олег .... (незнаю по батькові)!!!!!

У "Базиса " , на фото, голкіпер у формі "Пахтакора" wink wink wink

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
10 травня 2013 11:56

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Щодо
Цитата: Karambol
І мабуть потрібно закінчувати практику
турів 1-го; 9-го травня ,коли половину
команди неможливо зібрати (все таки
"красний дєнь калєндаря)..

то Ви не розписуйтесь за всіх. Якщо ваша команда не спромоглася зібратися у святковий день, то це не значить, що гратимуть так як зручно особисто Вам! Календар приймали і затверджували більшістю. Вам 1- не можна, 5-го Пасха-не можна, 9- не можна, 12-поминальні дні - не можна, 19-не можна (ще поминальні дні), 16- не можна (жарко), ... - не можна - у нас моря, ... - не можна (дощ і холодно). У Вас же "красые дни календаря" і вам не до футболу!
Цитата: Karambol
На мою думку призначати арбітра з
Ладиженки на гру Колодистого
( географічного сусіда Ладиженки )
дещо дивно, чи не так,шановні
любителі футболу?

А ще дивно прислати арбітра з Умані (вона, любителі футболу, подивіться на карту, теж поряд з Колодистим!!!!), чи Родниківки! Караул! Не присилайте ще арбітра з Києва - він в одній країні з Колодистим! І з Германії не треба - на одному континенті з Колодистим! Найдіть з Марсу! Бо там письменника з Бабанки люблять і не образять і там геїв, на його думку, немає!
І на останок- я ваш акаунт забанив - щоб не зтерли коментар (тут таке практикується) і не відмовилися від своєї цікавої писанини! Напишите з іншої.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 14
  • ICQ: {icq}
10 травня 2013 13:26

serb

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.05.2013
 
А чому не запровадити в нашому чемпіонаті практику з 3х суддів на матчі, і буде менше висловлювань некоректних з боку команд!!!!Чи в Уманському районі мало людей які можуть судити матч? Тому шо зараз на даний момент арбітраж бокових арбітрів просто жахливий!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 44
  • ICQ: {icq}
10 травня 2013 14:24

Andrea1995

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 4.06.2012
 
В тому сезоні було дещо подібне тільки у матчі Сокола із Нікою ) В Бабанці сильна команда проте несвідомі вболівальники і ось такі розбірки тільки знижують авторитет Сокола))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 49
  • ICQ: {icq}
10 травня 2013 15:48

juve

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.04.2013
 
Цитата: Karambol
На мою думку призначати арбітра з
Ладиженки на гру Колодистого
( географічного сусіда Ладиженки )
дещо дивно, чи не так,шановні
любителі футболу?

чому ж тоді цей самий арбітр з ладижинки в грі другого туру вилучив з поля гравця колодистого? ...можливо тому,що йому ближче до текучі?

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
10 травня 2013 16:02

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: serb
А чому не запровадити в нашому чемпіонаті практику з 3х суддів на матчі

Відповім вкотре на це питання (пропозицію).
1 причина. Оплата на арбітраж збільшиться вдвічі. Зараз це 50 гривень на матч а стане 100 грн. Для багатьох команд це не суттєво або, принаймі, допустимо. І такі пропозиції озвучувалися. Але добра половина не могла назбирати 450 грн на перше коло. Запитайте у критика із Бабанки про історію з їх командою. Коли вони заявилися і як цей процес протікав. Він у нас людина обізнана, дітей добрими виховує, то і про заявку своєї команди все знає.

2 причина.
Цитата: serb
Чи в Уманському районі мало людей які можуть судити матч?
Це ви жартували чи серйозно написали? Якщо серйозно, то я вас цілком серйозно запрошує приєднатися до процесу організації арбітражу в чемпіонаті району. Ви нам покажете місця де ховаються ці народні умільці і діаманти фудбольного арбітражу. Ато як до справи, то не виходить на тур головних арбітрів назбирати. краще ж збоку під пивко посидіти і зі знанням справи прокоментувати чергового кандидата на ярлик із семи букв.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 14
  • ICQ: {icq}
10 травня 2013 20:48

serb

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.05.2013
 
Sobolenko,
Ну якось цю проблему треба вирішувати з року в рік таке суддівство не може продовжуватися! Я не пропоную своя кандидатуру і не говорю щось поганого на головних суддів, але ставити бокових із команд які грають на полі це не вихід,ми ходим по кругу!!!!!!!!!!!!!!!!!

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
10 травня 2013 21:53

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: serb
Ну якось цю проблему треба вирішувати з року в рік таке суддівство не може продовжуватися! Я не пропоную своя кандидатуру і не говорю щось поганого на головних суддів, але ставити бокових із команд які грають на полі це не вихід,ми ходим по кругу!!!!!!!!!!!!!!!!!


Нескромне питання особисто до Вас. А Ви давно граєте в чемпіонаті Уманського району? Більше двох років?

Цитата: serb
Я не пропоную своя кандидатуру


Таких "непропонуючих" 99 (якщо не всі 100) відсотків. Якраз про це і була мова.

От раз Ви обурені сучасним станом справ, то і запропонуйте вихід. При цьому, виконуючи кілька обовязкових умов:
1. не зменшити кількість команд-учасниць (тобто щоб грали Кочержинці, Бабанка, Колодисте, Вітесс і т.д., для яких і нинішня сума в 50 грн на гру є великою)
2. не трогати тих, хто "Я не пропоную своя кандидатуру", і набрати мінімум 40 стабільних адекватних арбітрів. які вам присвятять всі свої вихідні дні (тут он письменник з Бабанки звинувачує. що грають по святковим дням - вони команду зібрати не можуть)

От коли зможете це зробити - приходьте, поговоримо. Передамо вам шикарний "портфель" начальника районного футболу. А критиків голословних і без вас вистачає. Всіх благ!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
10 травня 2013 23:47

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
Sobolenko +100%

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 53
  • ICQ: {icq}
11 травня 2013 11:45

Alex_D

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 11.04.2013
 
Пане Соболенко, я думаю що 40 це забагато, а от чоловік 20 зацікавлених найдеться. Можна навіть для них буде провести одне, два заняття і розповісти їм про ази суддівства і пускати в "бій"). Шоб мої слова не сприймались голословними то я готовий на своєму прикладі довести! Все одно я через травму більше не зможу грати в футбол, але і без футболу тяжко!

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
11 травня 2013 12:04

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Alex_D
Шоб мої слова не сприймались голословними то я готовий на своєму прикладі довести! Все одно я через травму більше не зможу грати в футбол, але і без футболу тяжко!

Це вже предметно. Зателефонуйте мені або Андрощуку Олегу Івановичу і питання вирішиться.

Цитата: Alex_D
я думаю що 40 це забагато, а от чоловік 20 зацікавлених найдеться


я не зі стелі взяв число 40. На данний момент у нас в списку 25 арбітрів. Регулярно задіються менше - чоловік з 15-17. Так от на 9 ігор туру не завжди без проблем вдається знайти арбітрів. Тут як і в командах - не забудьте що це аматорський футбол - той травмувався або захворів (людям це притаманно, якщо хто не знає), той на роботі, той сам грає... Ще потрібно враховувати. що один арбітр не може судити постійно одну команду. Ще потрібно враховувати імовірність конфліктів інтересів (вони існують не лише на рівні київського "Динамо" і "Шахтаря"). Ще потрібно враховувати хто які ігри зможе відсудити (початківцю безглуздо давати для дебюту, наприклад, гру "Комунальник" - "СМ", щоб він не зіпсував враження про весь чемпіонат. А ще по ходу турніру не всі витримують "щастя" бути арбітром чемпіонату району. Такщо число 40 для організації повного забезпечення всіх матчів трьома арбітрами - це ще не факт що мінімальне. Відповів розгорнуто, томущо люди (не про Вас особисто - Ви якраз предметно пропонуєте свою кандидатуру) обдивилися "Профутболів", "Футбольних уікендів" і витають десь в хмарах. Щось вимагають, щось обурюються... я недаремно пана Серба запитав чи довго він грає в чемпіонаті Уманського району. Память людська коротка. Забули що було 3 і більше років тому. Я не проти подальшого прогресу. І працюю щодня (якщо хто не помітив), але я міцьно стою на ногах а не відриваюся від землі.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 14
  • ICQ: {icq}
11 травня 2013 17:08

serb

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.05.2013
 
Sobolenko,
Нескромне питання особисто до Вас. А Ви давно граєте в чемпіонаті Уманського району? Більше двох років?


Так я грав два роки тому а цього року відвідую регулярно ігри Вищої і Першої ліги! Давайте обявимо набір хто бажає поробити арбітрів, бажаючі я думаю знайдуться, або хай матч судить головний арбітр, без криворуких бокових арбітрів!!!!!!!!! І ніхто не каже що Ви погано працюєте!!!!!!!!!!!!!!

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
11 травня 2013 22:06

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: serb
Так я грав два роки тому а цього року відвідую регулярно ігри Вищої і Першої ліги! Давайте обявимо набір хто бажає поробити арбітрів, бажаючі я думаю знайдуться, або хай матч судить головний арбітр, без криворуких бокових арбітрів!!!!!!!!! І ніхто не каже що Ви погано працюєте!!!!!!!!!!!!!!


Тепер питань до Вас не маю... Опустіться на землю!
Третій рік як в чемпіонаті району введено нейтрального оплачуваного арбітра. Коли це запровадив в 2011 абсолютна більшість не вірила, що вдасться це зробити. Самі оптимісти пророкували - витримаєте пару турі і кинете цю затію Але вже третій рік і видно результати роботи - он вже вимагають і бокових а там і 4 та 5-го за ворота поставимо а потім випередимо УЄФА і посадимо ще по 6 та 7-му арбітру на перекладину. У нас же цих арбітрів в Уманському районі хоч греблю гати!

Цитата: serb
Давайте обявимо набір хто бажає поробити арбітрів


Ви взагалі хоч трохи читаєте цей сайт, цікавитесь раонним футболом??? Не робили подібних оголошень? Тут чи в програмі "Офсайд"? Скільки прийшло?
Цитата: serb
бажаючі я думаю знайдуться


Відповідаю - прийшло за два роки 0 (нуль) бажаючих! Поки не уговориш достойну людину (щоб як ви хочите - не криворуку, не косоглазу, не шизануту) то і не матимеш арбітра! І то з 5 запропонованих - зголошується один.

Такщо шановні румяні малолітні критики! Опускаємося на землю і не нервуємося! Або приходимо добровольцем в арбітри (там подивимося, адже ще не факт, що ви сильно кращі за згаданих вами криворуких бокових арбітрів-у нас на словах всі специ футболу, правда, правила хоч в очі бачили нуль цілих фіг десятих) або не триндіть тут !

Телефон мій знають.
Оскільки це достало, то пишу тут великими літерами - БІЛЬШЕ З ПУСОПОРОЖНІМИ ФАНТАСТАМИ ПЕРЕПИСУВАТИСЯ НЕ БУДУ! Міль пардон - на цьому з вами прощаюсь.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 57
  • ICQ: {icq}
12 травня 2013 14:12

mihaiiiil

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.05.2011
 
Ігорю я не розмуію, де ти тільки береш сили по 100 раз розжовувати давно відомі факти? Як на мене, то це пуста трата часу, як в тому анекдоті про батька, який пояснював синову "де море"! wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 23
  • ICQ: {icq}
13 травня 2013 09:34

Koval

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 25.04.2013
 
За Сокір розстроєний, симпатична, самобутна команда. Бажаю вам "соколи" перемог.
Спір навколо матчів, арбітрів та інших подій на полі це нескінченна тема, вона була, є та буде завжди поки буде існувати сам інститут суддівства(людський фактор). Тільки коли людину замінять "електронним судівством" можливо страсті дещо затихнуть. Але в ЧУР до цього ще далеко.
Тому бажаю Соболенку набратись терпіння, я розумію дістали... але краще нехай ці емоції вирують в інтернеті ніж на полі. Хоча швидше за все це лише відлуння тих емоцій...

Всім бажаю перемог та взаєморозуміння!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 12
  • ICQ: {icq}
13 травня 2013 21:49

Olexii

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 19.02.2013
 
За Дмитрушки забив не Чуйко а Чуєв!!!!!!!!!!

Інформаційне повідомлення