» » » 6 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




6 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

Автор: Sobolenko від 16-05-2013, 08:55, подивилося: 3068

35 6 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013
6 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013




Вища ліга

6 тур. 19 травня. Неділя.

26. «Паланка»- «Комунальник» 1:3 (0:0)
19.05. неділя. Штучне поле. 17-00. Глущенко
Голи: казаков (47), Мамбик (63), Дерманський (72) - Халупа (60)

27. «Базис» (Городецьке)- «Пахтакор» 8:0 (3:0)

19.05. неділя. Кочубіївка. 16-00. Пояцика
Голи: Кузьменко (8,31), Діхтяренко (37,47), Кравчук (50,55), Куций (51), Клапатнюк (60)

28. «Сушківка»- «Дружба» 2:2

19.05. Сушківка. 17-00. Романів
Голи: Ганзюк (6), Бевз (58) - Барановський (47 пен), Хован (52)
Попередження: Гережа (85, С), Барановський (60,Д)

29. «Світ Меблів» - «Уманьферммаш» 3:1 (2:1)

19.05. Сокіл. 17-00. Московський
Голи: Богданов (36), Крижанівський (41), Дубіна (73) - Кожанов (2)
Попередження: Слободяник (С), Демчук (У), Коваленко (У), Крижанівський (С)
Вилучення: Коваленко (Уманьферммаш, 36 хв)-повторне попередження.

30. «Інтерес-Центр»- «Ніка» (Родниківка) 3:2 (2:2)
18.05. субота. Сокіл. 18-00. Ткачук
Голи: Петриченко Р (12), Капелістий (30,66) - Поприч (35), Ворон (38 пен)
Попередження: Капелістий (ІЦ,30), Білокур (Н,40), Бевзюк (Н,65), Король М (Н, 87)
Вилучення: Бевзюк Михайло (Ніка, 77) - повторне попередження.


Перша ліга


6 тур. 19 травня. Неділя.

26. «Сокіл» (Бабанка)- «Дмитрушки» 3:2 (0:2)
19.05. неділя. Бабанка. 17-00. Андрощук
Голи: Колодій (65), Склярук (70,88) - Чуєв (13), Збриський (38)
Попередження: Дубенчук (Д), Загородній (Д), Збриський (Д)
Вилучення: Загородній (Дмитрушки, 60 хв)-повторне попередження

27. «Базис-2» (Городецьке)- «Рубін» (Собківка) 5:2
19.05. неділя. Кочубіївка. 18-00. Єжаченко А.
уточнюється


28. «Вітесс» (Сушківка)- «Колодисте» 1:9

19.05. Сушківка. 12-00. Пояцика
Голи: Липач (92) - Єгреші (11, 38, 63, 76), Брижатий (16,60), Шумко (47), Балаховський (68), Данилюк (90)
Попередження: Саквенко (С. 26). Харітонов (К, 26)

29. «Колос» (Текуча) - «Кочержинці»2:3

19.05. Текуча. 16-00. Гордєй.
Голи: Горбатюк Ген. (25 автогол в ворота "Колоса"), Решетняк (44), Горбатюк Ян (85) - голуб (46),Полянчук (90)
Попередження: Кабулов (Коч)

30. вакансія- «Іванівка»


6 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 23
  • ICQ: {icq}
16 травня 2013 15:57

Koval

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 25.04.2013
 
«Паланка»- «Комунальник» 19.05. неділя. Штучне поле. 17-00


Цікава гра...

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 1
  • ICQ: {icq}
17 травня 2013 11:03

Metelitsa

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 17.05.2013
 
Матч . «Вітесс» (Сушківка)- «Колодисте» теж цікавий )))) Всіх бажаючих запрошую подивитися...

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
17 травня 2013 13:11

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Всі матчі по своєму цікаві. Насамперед учасникам чемпіонату - їм все цікаво! коли якийсь матч виходить за рамки часові (тобто грається окремо), то на трибунах можна побачити представників чи не всіх команд ліги)))) ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ - ДЛЯ НАС)))) Самі граємо-самі дивимося)))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 13
  • ICQ: {icq}
18 травня 2013 06:23

fan

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.05.2013
 
Комунальник - чемпіон!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 12
  • ICQ: {icq}
18 травня 2013 15:20

Olexii

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 19.02.2013
 
На матчі Дмитрушки - Собківка було близько ста глядачів )

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 44
  • ICQ: {icq}
18 травня 2013 21:11

Andrea1995

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 4.06.2012
 
Фк Ніка - Інтерес-Центр 2-3 )

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 68
  • ICQ: {icq}
19 травня 2013 20:16

Ruslan4365

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.05.2011
 
«Колос» (Текуча) - «Кочержинці»
2:3 Спасібо Кожержинцям за барана=)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 137
  • ICQ: {icq}
19 травня 2013 22:26

vlad_kolomiets0609

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.04.2013
 
Сушківка 1-9 Колодисте) непоганий матч

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 06:33

imij

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 4.06.2012
 
Андрощук-ДМИТРУШКИ- 3-2!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 13
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 07:54

fan

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.05.2013
 
а де таблиця чемпіонату?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 23
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 09:01

Koval

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 25.04.2013
 
Мда... комунальник явно заважкий для ЧУР... хоча думаю в другому турі і його дещо пощіпають...

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 09:16

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: fan
а де таблиця чемпіонату?
Може в "профутболі" або в "футбольному уікенді" була - а я просто не встиг.....

Цитата: imij
Андрощук-ДМИТРУШКИ- 3-2!


Ще одні ображені. Ви в чергу ставайте. Як тільки програє хтось - відразу арбітраж не той і волання про "давайте щось робити"! Не оригінально! Придумайте щось цікаве.

Цитата: Koval
Мда... комунальник явно заважкий для ЧУР... хоча думаю в другому турі і його дещо пощіпають...


Не кажу. що "Комунальник" зараз почне втрачати очки, але календар складено таким чином, що три останніх турі між собою гратимуть команди з "одного поверху таблиці" - тобто між собою гратимуть борці за виживання і борці за нагороди. Розігрілися і понесеться wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 23
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 09:18

Koval

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 25.04.2013
 
wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 11:53

imij

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 4.06.2012
 
Ми не ображені, ми просто привітали Андрощука з перемогою над Дмитрушками.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 14
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 15:55

serb

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.05.2013
 
Шось не скажиш шо Ви не ображені, і щось не видно було що на полі проти 11 гравців грав один арбітр,і скажіть що не заслужено вигнали гравця Дмитрушок за 2 грубих фола, Умійте програвати чесно,а не спригувати на арбітра!!!!!!!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 16:02

ivan.baboy

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.09.2012
 
Бабанка заслужено здобула перемогу.Андрощук відсудив на відмінно.

Бабанка заслужено здобула перемогу.Андрощук відсудив на відмінно.

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 16:04

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: imij
Ми не ображені, ми просто привітали Андрощука з перемогою над Дмитрушками.


Тото я дивлюся Андрощук ходить у святковому вбранні - люди кажуть у нього тепер два Дня перемоги (9 травня над фашизмом і 19 травня над Дмитрушками!) він вже і дирочку на кітелі приготував для ордена "За перемогу над Дмитрушками!". Вдався день у людини, все життя, напевне, мріяв..... Ось ви і молодці - помітили, привітали, навідміну від нічого нерозуміючих....

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 7
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 16:08

anton111

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.10.2012
 
а коли буде турнірна таблиця ???

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 65
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 16:11

Jenya_2

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.12.2011
 
а в турнірній таблиці розмістите Андрощука, всетаки 3 пункти він уже здобув , wink

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 16:51

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Jenya_2
а в турнірній таблиці розмістите Андрощука, всетаки 3 пункти він уже здобув , wink


Андрощук не заявився на чемпіонат. Тому не дотримався Регламенту і йому за перемогу над Дмитрушками не буде нараховано три очки. Просто у людини свято - він давно мріяв самотужки обіграти саме Дмитрушки. Чекав, вичікував, маскувався, втирався в довіру (он навіть 7-8 років чемпіонат області судив, щоб досягти щастя судити чемпіонат району і безпосередньо Дмитрушки) і нарешті підло свою справу зробив! Не розпізнали ми злодія! wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 64
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 16:59

Олег

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.04.2013
 
Sobolenko,
+ 100 fellow wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 40
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 17:51

Diamont6

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 17.04.2013
 
За Кочержинці забив не Паланчук а Полянчук!!!!!!!!!!!!

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 21:17

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Diamont6
За Кочержинці забив не Паланчук а Полянчук!!!!!!!!!!!!


виправлено

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 21:20

imij

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 4.06.2012
 
Пропоную внести зміни в судівство: по два бокових судді на кожну сторону(по одному від кожної команди). Хто перший підняв прапорець, той на думку судді прийняв правильне рішення!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 64
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 21:31

Олег

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.04.2013
 
imij,
"смешно однако" брейн-ринг)))))))) wink

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 21:40

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: imij
Пропоную внести зміни в судівство: по два бокових судді на кожну сторону(по одному від кожної команди). Хто перший підняв прапорець, той на думку судді прийняв правильне рішення!!!

Ви і так ввели чудові традиції (втім це стандартна програма спокон віку) : раз команда програли - арбітр тридвараз, а виграла - ми супермени "месі поряд не валявся".
Ще раз напишу - щось оригінальніше народіть!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 12
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 21:51

Olexii

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 19.02.2013
 
пропоную доплачувати по 50 грн. на бокових арбітрів , хто ЗА ??

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 21:53

imij

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 4.06.2012
 
Та нікого ми не звинувачуєм, програли так програли, а нововведення хотів вставити Першого квітня, нажаль спізнився!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 8
  • ICQ: {icq}
20 травня 2013 22:05

SegunMaeda

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 4.05.2013
 
Андрощук ще раз довів, що є оним з кращих футбольних арбітрів Уманського району.Відсудив чітко.

<
  • Публикацій: 2669
  • Коментарів: 1330
  • ICQ: {icq}
21 травня 2013 09:12

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: imij
нововведення хотів вставити Першого квітня, нажаль спізнився!

wink


Цитата: Olexii
пропоную доплачувати по 50 грн. на бокових арбітрів , хто ЗА ??

Коротко - я задовбався повторювати по цій темі, що є причиною того, чого немає асистентів арбітра! Ви або читати не вмієте або умисно дурню несете! Ви не голосування починайте а судити йдіт (якщо ви компетентним виявитесь, якщо подаруєте свої вихідні цій роботі, поїздите від Бабанки до Колодистого і Іванівки з Кочубіївкою!!) В останньому турі на 2 гри не вистачало арбітрів (одна з причин - на одну гру поставили повну бригаду з трьох чоловік). А ви все про своє... Клоунада якась! Демагогія і пустозвонство одне суцільне!

Назад Вперед
Інформаційне повідомлення