» » » Рішення КДК від 20.06.2013

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Рішення КДК від 20.06.2013

Автор: Sobolenko від 22-06-2013, 12:48, подивилося: 1776

0 Протокол засідання КДК №3-2013

20 червня 2013. 19-30.

Присутні члени КДК: Деренюк Ю., Сирота В., Соболенко І., Андрощук О. Потайчук В., Баланюк А. Відсутній Пею В.
Місце проведення-стадіон "Уманьферммаш"

Ухвалили рішення:
1. Згідно Статті 10 Дисциплінарних Правил ФФУР ( пункт 1.6. - передбачає 5 ігор)
- дискваліфікувати гравця команди "Світ меблів» Сухаря В. на 5 ігор за нецензурну і образливу лайку та спробу застосувати і погрози фізичної розправи до арбітра матчу СМ-Ніка
Рішення прийнято одноголосно.

2. Згідно Статті 10 Дисциплінарних Правил ФФУР (Пункт 1.7. – бійка - пердбачає покарання 6 ігор) дискваліфікувати гравця команди "Уманьферммаш" Наметченюк на 6 ігор за бійку з суперником в матчі «Уманьферммаш»-Дмитрушки
Рішення прийнято одноголосно.

3. Згідно Статті 10 Дисциплінарних Правил ФФУР (Пункт 1.7. – бійка - пердбачає покарання 6 ігор) дискваліфікувати гравця команди "Дмитрушки" Задорожнього Б. на 6 ігор за бійку з суперником в матчі «Уманьферммаш»-Дмитрушки
Рішення прийнято одноголосно.


4. Згідно Статті 10 Дисциплінарних Правил ФФУР – (пункт 2). Довічна дискваліфікація гравця «Паланки» Кондратюка В.за навмисне нанесення тяжкої травми партнеру по команді , що призвело до втрати ним працездатності (після матчу «Паланка»-«Сушківка»). Рішення прийнято одноголосно.

5. Розглядаючи спірний епізод, що передував матчу «Сушківка»-«Комунальник» (чемпіонат) (згідно інформації арбітра матчу імовірна була можливість участь гравці, що заявлені за іншу команду), КДК звертаєтеся до учасників змагань під егідою ФФУР:
Виявлення фактів участі гравців в скаладі команди А, які при цьому заявлені за команду Б, призведе не лише до присудження технічної поразки відповідній команді, а і призведе до дискваліфікації гравців (терміном до року) та представників команди, що здійснить порушення. Шановні учасники змагань! Поважайте себе та інших учасників змагань.

6. Враховуючи набутий досвід, КДК звертається до представників команд: відеозаписи будуть прийматися до розгляду за умови, якщо є запис всього матчу або епізодів, яких вимагатиме КДК, а не вибіркові записи, що не ілюструють повністю епізод або перебіг гри.

7. Враховуючи зростання агресивності по відношенню до арбітрів, КДК змушено попередити представників команд – в подальшому розглядатимуться не лише індивідуальні дискваліфікації а і команди будуть каратися (зняття очок передбаченно чинними Регламентом і ДП)

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.