» » » 17 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




17 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

Автор: Sobolenko від 9-10-2013, 16:29, подивилося: 3395

19 17 тур. 13 жовтня. Неділя.
81. «Комунальник»- «Сушківка» 8:1
13.10. неділя. 14-00. штучне. Ткачук
Голи: Сінькевич (28,37), Пономаренко (29), Карнаушенко (35), Кузьменко (51), Мамбик (55), Тарасюк (73), Онищук (80) - Турчак (14)
Попередження: Новіцький (Сушківка)
Вилучення: Новіцький (Сушківка)-повторне попередження.

"Комунальник" оформив чемпіонський титул - ЧЕМПІОН УМАНСЬКОГО РАЙОНУ - SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

82. «Базис» (Городецьке)- «Світ Меблів» 3:1
13.10. неділя. 14-00. Городецьке. Андрощук
Голи: Дудник (51), Ройтенко (82), Манзенко (90+3) - Броварчук (78)
попередження: Слободяник (СМ), Вишневський (Б), Гончарук (СМ), Хміль (СМ), Сирота (Б)

83. «Паланка»- «Інтерес-Центр» 1:1

13.10. неділя. 11-00. Паланка. Баланюк.
Голи: Кондратюк - гол ІЦ уточнюється
Тепленін (Паланка) не реалізував пенальті


84. «Пахтакор»- «Ніка» (Родниківка) 1:1
13.10. неділя. 16-00. Собківка. Московський
Голи: Кравець (5) - Мизюк (автогол гравця "Пахтакору", 45)
Попередження: Газєєв (П), Білоус (П), Король (Н)

85. «Дружба»- «Уманьферммаш» 1:0
13.10. неділя. 16-00. штучне. Карнаушенко
Гол: Піддубченко (65)
Попередження: Коваленко (У), Десятник (Д)



17 тур. 13 жовтня. Неділя.
81. «Дмитрушки»- Полянецьке 1:1
13.10. неділя. 16-00. Дмитрушки. Петриченко В.
Голи: Назаренко (42) - Голуб (65)
На 70 хв Чуєв (Дмитрушки) не реалізував пенальті
Попередження: Мазур (Д), Дубінчук (Д), Клопоцький (П)

82. «Базис-2» (Городецьке)- «Колос» (Текуча). 3:0
13.10. неділя. 16-00. Городецьке. Сидун О.
Голи: Кулібаба, Давиденко, Мулько

83. «Сокіл» (Бабанка)- «Ліга» (Посухівка) 6:2
13.10. неділя. 15-00.Бабанка. Скориніна
Голи: Святецький (3,10), Рябокінь (32), Притула (78), Петренко (82,85) - Осадчук (11.57)

84. «Рубін» (Собківка)- «Іванівка» 6:2
13.10. неділя. 14-00. Собківка. Соболенко
Голи: Дзьонь (5,26,66,75), Євчук (31), Устенко (88) - Животівський (12), Баканча (34)
Попередження: Курельчук (І), Єжаченко А. ((І), Євчук (Р)

85. «Колодисте»- «Кочержинці» +:-
13.10. неділя. 16-00. Гордєй
Команда Кочержинець не явилася на гру. Оскільки це друга неявка на гру, то команда автоматично знімається із змагань. В незіграних матчах Команді Кочержинець зараховуються технічні поразки

17 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 36
  • ICQ: {icq}
9 жовтня 2013 20:50

Barselona

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.06.2013
 
интересный тур

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 6
  • ICQ: {icq}
10 жовтня 2013 20:58

Bartez

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 4.07.2011
 
«Дружба»- «Уманьферммаш» - "гра на виживання".
Емоції будуть зашкалювати у всіх wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 44
  • ICQ: {icq}
10 жовтня 2013 21:18

Lenchuk_0131

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.04.2013
 
да,матч буде цікавим

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 43
  • ICQ: {icq}
11 жовтня 2013 00:23

Vitaliy_Fedorovich

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.08.2013
 
Фінішні тури завжди цікаві; Хотівби подивитись матч
«Паланка»- «Інтерес-Центр»
але буду на
«Базис-2» (Городецьке)- «Колос» (Текуча)
Думаю, це центральні матчі туру, ще класним повинен бути матч
«Дружба»- «Уманьферммаш»

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 13
  • ICQ: {icq}
12 жовтня 2013 10:49

ahiles

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.04.2013
 
Да интересный получиться матч Тэкуча-Кочубиевка, желаю игрокам с Текучей набросать Махотину мячей с пять не в зависимости, сколько сами могут пропустить.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 44
  • ICQ: {icq}
12 жовтня 2013 12:24

Andrea1995

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 4.06.2012
 
Цікаві побажання для найкращого молодого голкіпера району /)) у вас до нього напевно дуже "теплі " почуття))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 13
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 18:55

fan

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.05.2013
 
КОМУНАЛЬНИК - Ч Е М П І О Н !!! КОМУНАЛЬНИК - Ч Е М П І О Н !!! КОМУНАЛЬНИК - Ч Е М П І О Н !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 36
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 19:13

Barselona

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.06.2013
 
мені сподобалась гра між Дружбою і Уманьфермашем

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 37
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 19:14

brozek

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 11.04.2013
 
А коли в команд рівна к-ть балів то береться різниця мячів чи очні зустрічі обох команд?

<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 20:40

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
В Регламенті (він на сайті у вільному доступі) чітко розписана відповідь на це та інші питання.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 3
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 21:13

lilya2001

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.10.2013
 
"Комунальник" увійшов в історію Уманського футболу. З одною поразкою за два кола. Докінця залишилось два тури. Віримо у команду! "Комунальник" до бою!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 36
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 21:51

Barselona

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.06.2013
 
Вітаю Комунальник сплав досвіду і молоді . Чемпіони !!!

<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 23:00

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Я подав інформацію по факту. На цей момент є лише протест від команди Паланка. Те, чого не має наразі, не є фактом. Буде протест від "Інтерес-Центру" - буде і повідомлено про факт.

<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
14 жовтня 2013 10:06

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Наступне повідомлення по факту.
Представник (керівник) команди Паланка відізвав протест. в телефонній розмові пояснив це тим, що то був емоційний крок після гри, що не має претензій до команди "Інтерес-Центр" (додав при цьому, що інформація у них була не підтверджена). Відомо, що принесено вибачення і керівнику команди "Інтерес-Центр" Яценку А.

Коротке резюме і звернення до представників команд.
1. На подання протесту в Регламенті (і не тільки в Уманському районі) не просто так відведено 24 години. Щоб можна було без емоційного всплеску зробити зважений крок. Тому використовуйте цей час, щоб не робити різких рухів.
2. Данна ситуація ще раз стала підвердженням доцільності змін в Регламенті на наступний рік. По завершенню сезону-2013 буде оприлюднено перелік змін на сезон-2014. Буде достатньо часу, щоб безболісно підготуватися до наступного сезону.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 43
  • ICQ: {icq}
15 жовтня 2013 20:53

vlad_99

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.04.2013
 
будуть таблиці?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
16 жовтня 2013 15:13

sirj85

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.10.2013
 
Навіщо ті таблиці? І так все ясно Динамо чемпіон wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 137
  • ICQ: {icq}
16 жовтня 2013 15:55

vlad_kolomiets0609

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.04.2013
 
от якраз Динамо, покищо нічого і не світить)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 13
  • ICQ: {icq}
17 жовтня 2013 15:41

kolega

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.05.2011
 
Ммм да в першій лізі останнє коло буде на убой)непередбачувана ситуація і ще багато команд можуть зайняти призові місця))))буде цікаво wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 43
  • ICQ: {icq}
17 жовтня 2013 18:47

Vitaliy_Fedorovich

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.08.2013
 
Останній тур, завжди цікавий, особливо коли у багатьох команд однаково очок, йде жостка боротьба .
Три команди претиндують на бронзу в цьогорічному чемпіонаті; буде на що глянути!!!

Інформаційне повідомлення