» » » Гравці "Базиса" (Кочубіївка) відмовилися прийняти участь в матчі молодіжної збірної Уманського району

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Гравці "Базиса" (Кочубіївка) відмовилися прийняти участь в матчі молодіжної збірної Уманського району

Автор: Sobolenko від 12-10-2013, 20:01, подивилося: 1949

21 Практично виходить на фінішну пряму організація неординарної події в історії футболу Уманського району. Справа участі в цьому матчі - суто справа добровільна. А відтак можливості корекції складу ще є.


Зокрема сьогодні при проведені матчу чемпіонату області в Паланці представником "Базису" було подано відповідну інформацію щодо участі гравців команд Городецького та Кочубіївки. Гравці "Базису" (Городецьке), які потрапили до опублікованого списку молодіжної збірної району, проявили зацікавленість в участі в проанонсованому матчі. Натомість граці "Базису" з Кочубіївки (попередньо мова йшла про сім гравців) від участі в матчі 19 жовтня відмовляються.

Гравці "Базиса"  (Кочубіївка) відмовилися прийняти участь в матчі молодіжної збірної Уманського району
Олександр Єжаченко уважно спостерігає не лише за нинішніми гравцями "УТК-Ятрань" а і вишукує талановите поповнення для майбутнього цього колективу. Він цілком свідомо припускає, що і в матчі 19-го жовтня буде отримана корисна в цій справі інформація.


Вкотре наголошою - участь в матчі 19-го жовтня є справою добровільною. Це підтвердили в розмові сьогодні ж головний тренер "УТК-Ятрань" Єжаченко О.М. та віце-президент клубу Гордій А.М. Зокрема Андрій Миколайович, як і раніше, проявляє зацікаленість у проведенні такого матчу. Він цікавився подробицями підготовки до його проведення. А з Олександром Михайловичем корективи в список збірної команди будуть внесені під час зустрічі завтра. Про що і буде повідомлено додатково. Відповідно всі сім гравців, що на сьогодні не проявляють бажання зіграти у контрольному матчі проти "УТК-Ятрань", будуть замінені. Попередній список включав більше сорока молодих гравців Уманського району. А відтак бажаючих є більше ніж зможе прийняти участь в данному матчі і заміна не виклече ніяких пролем. Переважна більшість гравців попередньо опублікованого складу команди проявляють неабиякий і непідробний інтерес до події.

Характерно, що стосовно гравців команд "Базис" Єжаченко О.М. безпосередньо звертався до керівника і "батька" цих команд Осадчого В.О. З питанням - чи коректною буде участь цих футболістів у матчі 19-го жовтня. Відповідь була позитивною. Але проти волі самих футболістів ніхто йти не буде. Як і перепрошувати ніхто не стане.

Гравці "Базиса"  (Кочубіївка) відмовилися прийняти участь в матчі молодіжної збірної Уманського району

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 44
  • ICQ: {icq}
12 жовтня 2013 21:25

Andrea1995

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 4.06.2012
 
Базис 2 --- що ж ви хлопці робите??? Невже зіркова хвороба??? ))) вибачте але я не розумію --- це ж такий шанс... Жаль хлопці хотів на вас подивитисяи((( напевно для вас гроші більш вагомі ніж самий футбол....

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
12 жовтня 2013 23:14

pro100magnat

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.08.2013
 
Andrea1995,я тобі відповім,ти підкупиш за гроші рідного брата?Сімя це найголовніше,а 100,грн я думаю це і не великі гроші,якщо зрівняти скільки за гру получають хлопці з УТК!Не діло в грошах,є діло принципа!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 44
  • ICQ: {icq}
12 жовтня 2013 23:57

Andrea1995

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 4.06.2012
 
Брата?? Звісно ні!!! якщо це ваш вибір будь-ласка!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 2
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 07:38

Arkanum2

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.10.2013
 
А про кар'єрний ріст Ви не задумувалися???? Пр чому тут гроші....хлопці все життя хочуть за Кочубіівку грати....странні!!!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 36
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 08:27

Barselona

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.06.2013
 
да уж рановато звездочку поймали

<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 09:05

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Я не збираюся коментувати саме рішення гравців. Лише хочу подякувати, що відмовилися принаймі за тиждень а не в останній момент. Так не ставить під удар сам захід. А де і за кого грати - справа особиста. Як і справа особиста давати оцінку тим або іншим подіям чи явищам. Хоча в данному випадку моє особисто право на коментар відмови перемежовується із "посадовими обовязками" однаково рівно ставитися до всіх команд району. Отож сенсаційних чи скандальних заяв не буде.

Організація такого матчу - ідея нова. А відтак і можливі якісь нюанси або навіть помилки при організації заходу. Але досвід - справа наживна (при умові, якщо не покладати руки)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 43
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 09:50

vlad_99

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.04.2013
 
Це брєд,я так понімаю з Базиса(Городецьке) ніхто не відмовився,а з команди звьозд всі рішили показати характєр то це таке діло! На наступний сєзон зіграють погано Осадчий розжене їх і всьо всі звьозди повішають буци на гвоздик))))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 53
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 10:03

Alex_D

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 11.04.2013
 
Для чого писати в коментарях цю дурню?????? Про яких ""звйозд" як ви пишете може йти річ??? Якщо ви не знаєте чому саме вони відмовились. ви просто смішні в своїх обсудженнях)))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 2
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 11:34

Arkanum2

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.10.2013
 
Кочубіівка планує грати в чемпіонаті області от і все питання

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 12:18

pro100magnat

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.08.2013
 
Не образована шпана,я ору)))))))))))))))))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 1
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 12:49

toh1ch

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 18.05.2013
 
Гравці Базис-2 не спіймали звьоздочку, а просто виконують свій план на сезон і в цей план не входить грати ігру від якоі не холодно - не жарко) В першу чергу команда, а потім особисті потреби. А для тих хто хоче подивитись гру Базиса, важлива гра буде 20 в Іванівкі і звичайно сьогодні в 16:00 у Городецькому проти команди Колос.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 36
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 19:11

Barselona

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.06.2013
 
ні хлопчики ви нерозуміете що досвід який можна отримати в вашому віці ніколи небуде зайвим якщо мате сумнів запитайте в дорослих людей які його набирали десятками років

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 40
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 19:19

Sergei

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.02.2011
 
Огидно слухати дописувачів, які навіть приблизно не розуміють що відбувається в середині команди та причини відмови від участі в матчі...! Натомість всі в один голос ( на розбираючись в причині ) заявляють про якусь "звьоздочку"! Перед командою поставлені конкретні завдання на сезон тренером і керівником команди, і вибачте будь-ласка, що матч з УТК не входив в ці завдання. Сьогодні проти команди Текучої, неграло два основних гравці через травми.., і скоріше за все не гратимуть проти Іванівки...!? І хто-зна, як складуться події 19 жовтня на грі з УТК адже 20 ГРАТИ З ІВАНІВКОЮ!

<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 19:55

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Вважаю за доречне припинити обговорення. Тема закрита. відмовилися так відмовилися. Не входить в плани гра 19-го так не входить. Що характерно є два нюанси.
1. 20-го жовтня грати перенесені матчі мають і "Комунальник", і "Базис", і Паланка, і СМ, але гравці цих команд від участі в матчі 19-го не відмовлялися (натомість самі проявляють ініціативу)
2. З чого коментатори від команди "Базис" (Кочубіївка) вирішили, що в їх команди гра з Іванівкою відбудеться 20-го жовтня? Напевне, знову посипляться звинувачення мене в нелюбові до їх команди. Але...
А) офіційного переносу гри "Базиса" з Іванівкою не було по причині відсутності кроків по встановлення домовленості між представниками команд.
Б) якщо і буде перенос, то АБСОЛЮТНО ТОЧНО НЕ НА 20 ЖОВТНЯ! Томущо цього дня грається перенесена гра між Іванівкою і Колодистим! Перед тим як в чомусь звинувачувати мене (як було не так давно) так потрібно насамперед відповідально ставитися до власних заяв!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 33
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 20:13

Vladislav Mahotin

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 26.06.2013
 
Barselona,
Що ти верзеш?Який досвід?
Навіть якщо тебе і заберуть в УТК,а сенс з цього?
Сидіти на заміні і виходити на 5-10 хвилин?
Мені здається краще грати вже на район і ігрову практику здобувати!
А щодо відмовлення,то в нас стоїть завдання,а не приведи Господи хтось з наших травмується в грі проти УТК?І що тоді ви скажите?
А в нас найважливіша гра зараз проти Іванівки!
Тому раджу задуматись чому відмова була!

І до того ж ми хочем поїхати підтримати Фк "УманьФерммаш" в Білозір*ї!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 15
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 21:47

Dimas_life

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.10.2013
 
А коли буде новий список команди?

<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 21:53

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Завтра. Сьогодні він узгоджений практично повністю з Олександром Михайловичем Єжаченком. Завтра опублікую список, тренерів-організаторів і послідовність наступних кроків.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 36
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 22:10

Barselona

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.06.2013
 
пане Махотін це ти верзеш і дозволяеш в свому віці так розмовляти це перший признак зіркової хвороби я маю власну думку

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 33
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 22:19

Vladislav Mahotin

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 26.06.2013
 
Barselona,
Тож да я хворію так званною "Зірковою хворобою" wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 15
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2013 23:15

Dimas_life

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.10.2013
 
Sobolenko,
Дякую за інформацію.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 96
  • ICQ: {icq}
14 жовтня 2013 00:18

djip

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.01.2011
 
схаменіться поігравші lol

Інформаційне повідомлення