» » » Остаточний список молодіжної збірної Чемпіонату Уманського району.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Остаточний список молодіжної збірної Чемпіонату Уманського району.

Автор: Sobolenko від 14-10-2013, 13:41, подивилося: 2051

18 Остаточний список молодіжної збірної Чемпіонату Уманського району.

"Базис" (Городецьке) - Кузьмук Р. (1994,воротар), Діхтяренко В. (1995, нападаючий), Кононенко Д. (1993,півзахисник), Вишневський О. (захисник)

Дмитрушки - Збриський І. (1994,захисник), Чуєв (1997,півзахисник), Назаренко Т. (1990, нападаючий)

"СМ" - Хміль Р. (1992,захисник),

"Інтерес-Центр"- Лапцай О. (півзахисник)

Паланка - Халупа Л. (1991,захисник), Глинський (захисник - в матчі не прийме участь через травму), Тепленін (1991,нападаючий )

"Колос Текуча" - Горбатюк Я. (1993,захисник), Щербина Я. (нападаючий)

"Комунальник" - Пономаренко Д. (1996,захисник), Тарасюк С. (1996, півзахисник)

"Сокіл" - Святецький (1996,півзахисник), Рибак Б (1996, півзахисник).

Колодисте - Данилюк Д. (1993,нападаючий)

Посухівка - Панченко О. (1996,нападаючий )

"Ніка" - Березовський (1995. воротар), Гудзикевич (1993)


Більшість гравців уже підтвердили бажання прийняти участь в цьому матчі (в тому числі і ту, хто навчається в Києві). Ніхто нікого не примушував грати в данному матчі.

Заплановано матч на 19 жовтня (субота) на 14-00 в Паланці. О 13-00 біля міського будинку культури в Умані чекатиме автобус на гравців збірної. Прохання мати при собі ігрову (чи тренувальну) форму.Збірна в складі до 22 чоловік дозволить кожному провести на полі по 1 тайму. Це не буде шкодити тим командам, які наступного дня проведуть свої перенесені матчі чемпіонату району.

Координаторами збірної району погодилися стати А.Баланюк, В.Сирота. Очікуємо на допомогу і тренера ДЮСШ С.Вовка.

Данний матч є ініціативою, яку підтримало керівництво "УТК-Ятрань", з метою перегляду перспективних молодих виконавців саме для цієї команди. Будемо сподіватися, що такий захід для когось стане важливими кроком в його футбольному житті!

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 13
  • ICQ: {icq}
14 жовтня 2013 13:58

kolega

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.05.2011
 
Йдеться мова про 22 гравці а в наявності лише 20)
Може в мене шанс буде ще попасти)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 43
  • ICQ: {icq}
14 жовтня 2013 17:02

vlad_99

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.04.2013
 
і в мене)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
15 жовтня 2013 15:03

Рибак Богдан

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.10.2013
 
Рибак Богдан 1995 року народження)

<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
15 жовтня 2013 19:23

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
додано після узгодження з тренером "УТК-Ятрань" Назаренка Т. (1990, Дмитрушки).

Дехто з гравців збірної вже спробував свої сили на стадіоні в Паланці. "УТК-Ятрань" провела два контрольних матчі проти збірних УДПУ та УНУС. В першому випадку провели матч у форматі 3 по 30 хв - УДПУ привіз на поєдино три склади. Перемогу здобули господарі 5:0. Сьогодні проведено спаринг проти УНУС. Рахунок 5:1. Хочу відмітити, що поєдинок вийшов цікавим і інформативним. І рахунок підсумковий тут не грає важливої ролі. необхідну інформацію отримали наставники університетських команд (відповідно Андрощук О.І. та Пучко В.І.). уважно спостерігав за студентськими командами і тренер "УТК-Ятрань". Селекційна робота не обмежується лише матчем 19-го жовтня.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 5
  • ICQ: {icq}
15 жовтня 2013 22:11

енді коул

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.10.2013
 
чому не звернули увагу на гравців І.Ц.,а саме:Левадський,Демчук,Тенжицький.Двоє перших точно сильніші за Горбатюка,Лапцая,Щербини,Гудзикевича,Рибака чи Святецького.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 43
  • ICQ: {icq}
15 жовтня 2013 22:51

vlad_99

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.04.2013
 
Лапцай здається друге коло взагалі не грав??
Тим паче тренувався чи і досі тренуєця в УТК який резон його переглядати???

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
15 жовтня 2013 22:52

Рибак Богдан

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.10.2013
 
хотів би упевнитись що це не пусті слова.готовий уступити місце якшо справді ці хлопці грають краще мене

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 43
  • ICQ: {icq}
15 жовтня 2013 22:57

vlad_99

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.04.2013
 
а ти що супер зірка,що краще тебе ніхто не грає???

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
15 жовтня 2013 23:03

Рибак Богдан

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.10.2013
 
я нормально і цілком логічно сказав якшо хлопець грає краще мене обєктивно я уступаю йому своє місце що тут зіркового іт.д.?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 43
  • ICQ: {icq}
15 жовтня 2013 23:10

vlad_99

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.04.2013
 
не уступиш тому що список затверджено гол.тренером УТК,якби він хотів переглянути когось іншого то він був би в тому списку,хоча моє особисте бачення є декілька не зрозумілих рішень!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
15 жовтня 2013 23:14

Рибак Богдан

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.10.2013
 
ясно)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 13
  • ICQ: {icq}
16 жовтня 2013 00:43

kolega

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.05.2011
 
Буде цікаво з‘їздити хочаб подивитись цей матч)))

<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
16 жовтня 2013 07:52

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
В ЧУРі грає більше 500 чоловік. Ще десь до такого числа дотягне (мінімум) кількість людей, які систематично відвідують ігри. Тобто маємо десь від 1000 чоловік. Ось і маємо вже від 1000 варіантів збірної ЧУРу wink Кожен має право на власну думку. Є про що поговорити fellow Але переконливо просив би не ображати опонентів при цьому. Дякую.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
16 жовтня 2013 15:03

sirj85

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.10.2013
 
Дійсно Левадський і Демчук картини в тій збірній не зіпсували б! Але вибір зроблено, бажаю успіху молодим і перспективним! smile

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 5
  • ICQ: {icq}
16 жовтня 2013 23:18

енді коул

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.10.2013
 
Хотілося б почитати думку більшості відвідувачів сайту та І.Соболенка щодо якості гри та можливо участі в суботньому матчі Левадського та Демчука.Чи існує така перспектива за три дні до гри?чи склад команд на гру вже затвердили у ФФУ?

<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
17 жовтня 2013 07:58

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Якщо Ви звернули увагу - Я НЕ КОМЕНТУЮ КІСТЬ ГРИ ОКРЕМИВ ГРАВЦІВ ЧЕМПІОНАТУ РАЙОНУ. І тут виключення не буде. І, доречі, не потрібно так уявляти нашу роботу - ну прямо
Цитата: енді коул
склад команд на гру вже затвердили у ФФУ

wink
Все простіше.
Збиралася інформація. Потім із отриманої інформації було звужено список гравців. при цьому пріорітетною думкою була думка головного тренера "УТК-Ятрань".
Змін уже напевне не буде.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 43
  • ICQ: {icq}
17 жовтня 2013 18:55

Vitaliy_Fedorovich

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.08.2013
 
Вже поскоріше б субота.
Хочеться подивитись на молодь району.
Удачі вам.
Скажіть, чи буде зніматись гра на відео?

<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
17 жовтня 2013 19:17

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Щодо відео - питання покищо відкрите.

Інформаційне повідомлення