» » » 18 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




18 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

Автор: Sobolenko від 24-10-2013, 20:10, подивилося: 3390

14 18 тур. 27 жовтня. Неділя.
86. «Світ Меблів»- «Комунальник» 1:0
27.10. неділя. Сокіл. 14-30. Ткачук
Гол: Авраменко (59)
На 28 хв Дерманський не реалізував пенальті.
Попередження: Слободяник (СМ), Авраменко (СМ), Кузьменко (К), Моспан (К), Лут (К).

87. «Інтерес-Центр»- «Сушківка» 3:0

88. «Ніка» (Родниківка)- «Базис» (Городецьке) 1:4
27.10. неділя. іванівка. 14-00. Андрощук
Голи: Ворон (70)-Сирота (1), Діхтяренко (45), Кононенко (64 пен, 66)

89. «Уманьферммаш»- «Паланка» 0:7
26.10. субота. 13-00. Андрощук
Голи: Тепленін (32), Дубина (36,38,65), Корж (78), Бондар (81,88)
Попередження: Соловйов (УФ)

90. «Дружба»- «Пахтакор» 3:4

27.10. неділя. 15-00. штучне. Красніцький
Голи: Хован (1), святецький (13), Цимбал (90) - Газєєв (5, 16), Чепка (10), Потайчук (80)



18 тур. 27 жовтня. Неділя.
86. «Колос» (Текуча)- «Дмитрушки» 0:1
27.10. неділя. Текуча. 15-00.Дорошенко
Гол: Ненька (7 пен)
Попередження: Коломієць (К), Розборський (К), Загородній (Д)

87. Полянецьке - «Ліга» (Посухівка) 7:4
27.10. неділя. Полянецьке. Боярова
Голи: Голуб (2), Полянчук (15,88), Дубенюк (46), Панченко (автогол Посухівки, 52),Кобрин (64), Камілов (автогол Посухівки, 87) - Костишин (16,43), Панченко (59), Осадчук (61)
Попередження: Дубенюк (П.), Масленніков (П)

88. «Іванівка»- «Базис-2» (Городецьке) 1:8
27.10. неділя. Іванівка. 12-00. Баланюк.
Голи: Вирванець (78) - Гончар (19,50), Овсянніков (32,38,85), Мулько (42), Омельчук (автогол Іванівки, 51), Давиденко (82)

89. «Кочержинці»- «Сокіл» (Бабанка) -:+

90. «Колодисте»- «Рубін» (Собківка) 5:1

27.10. неділя. Колодисте. 15-00 Андронатій
Голи: Данелюк О. (36), Балаховський (51), Єгреші (56,70), Данелюк Д. (90+1) - Дзьонь (65)
Попередження: Молодичук (К)

18 тур ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
24 жовтня 2013 20:34

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
Хочу розповісти про те, що в Умані в магазині побутової техніки "Ельдорадо" , що по вул.Паризької Комуни,31 грубо порушують права споживачів. В цьому магазині не можна повернути куплений товар ні за яких обставин. Навіть звертався до них на гарячу лінію. Розповідаю тому, що не хочу щоб інші уманчани потрапили в таку пастку як я. Купуючи товар в магазині "Ельдорадо" люди купують "кота в мішку", витрачаючи на це свої кошти. Про те, що продавці не знають товару навіть не хочу говорити, самому не приємно, адже купуючи побутову техніку необхідно отримати консультацію щодо функцій даного виробу. Тут навіть перевірити справність товару не допросишся. Таке тут обслуговування. Купив 21.10.2013р. в магазині термопот, приніс додому, перевірив як працює і розчарувався – функції, яку я сподівався він виконує, в нього немає. Вирішив повернути товар зразу ж на другий день, але мені відмовили. Керуючий магазином Булич С.М. навіть не вийшов поспілкуватися, вся адміністрація поховалися, як миші. Чекав – не дочекався. Зателефонував на гарячу лінію, мене запросили до магазину. Знову прийшов. Нарешті побачив керуючого, який то підходив до мене, то знову зникав, але проблему так і не вирішили. Написав заяву. Обгрунтувати чому не приймають товар керуючий так і не зміг.Сказав, що куплений товар вже б/у, хоча ним не користувалися, він був справним, мав пречудовий товарний вигляд, упаковка була не ушкоджена, чек є в наявності. А ще запропонував занести товар на експертизу за свої кошти.(Цікаво, після експертизи вони в мене його взяли б? Чи я знову буду щось доводити, а це тільки привід мене випроводити з магазину?) Кошти мені так і не повернули.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 27
  • ICQ: {icq}
24 жовтня 2013 23:30

Fart

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 3.09.2011
 
Я давно намагаюсь всю побуттехніку (і не тілки її) купувати в інтернетмагазинах. Там вам і вибір, і опис, і маса відгуків.
Щодо несправності. Купили влітку дружині нетбук, отримали по пошті там і оплату провели. Прийшли додому - батарея не працює! Зателефонували до менеджера цього ж магазину: "Без пробем. Вам повернути гроші чи замінити товар?" Ми вибрали останнє. Отримали - працює.
За різницю в цінах годі і говорити. Якось купив телевізор за 6 тис. Пішов порівняти по магазинах... В УМАНІ ВІН - 8500!!!
Акції - РОЗВОД. Зразу пдняли ціну на товар наприклад на 2000, а потім скинули 1500. А крику скільки, ніби вони благодійники і ледь не в збитках. Але вам вирішувати. Щасти!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
25 жовтня 2013 11:10

sirj85

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.10.2013
 
Згоден повернути товар нереально в наші побутові магазини! Пару років тому купував в магазині "Фокстрот" бойлер і при установці виявилось, що в ньому не працює регулювання температури! Як не намагалися його повернути, чи хоча б здати на гарантійне обслуговування нічого не добились!
Командам вдалого завершення чемпіонату, головне без травм!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 24
  • ICQ: {icq}
25 жовтня 2013 21:10

Сергей-Ферммаш

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.10.2011
 
Уманьферммаш - Паланка - субота 13-00

<
  • Публикацій: 2964
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
25 жовтня 2013 23:34

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
По завершенні чемпіонату хочу поділитися своїми думками і враженнями про організацію і перебіг чемпіонату, поділитися своїми думками про майбутнє. Є багато думок. Але це зроблю не відразу після фінального свистка останнього матчу. Багато клопоту різного. А тут потрібно спокійно узагальнити пережите і зроблене і коректно викласти (нехай мене і звинувачують майстровиті коментатори на "Черкаському спорті" в чому тільки не завалалося в безграмотній завидющій голові - але собаки гавкають а караван йде далі). Отож буде. Постараюся за дві неділі після останнього туру. До того ж буде і третій щорічник "Футбол Уманщини-2013". Якщо вдасться, то він побачить світ цього року а не перед початком наступного сезону (як було два попередні роки)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 33
  • ICQ: {icq}
26 жовтня 2013 13:11

Vladislav Mahotin

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 26.06.2013
 
Sobolenko,
Класно,дякую)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 137
  • ICQ: {icq}
26 жовтня 2013 21:28

vlad_kolomiets0609

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.04.2013
 
Трійка лідерів Вищої ліги_ вже відома!
Неочікуваний результат в матчі
Уманьферммаш - Паланка

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 137
  • ICQ: {icq}
27 жовтня 2013 17:00

vlad_kolomiets0609

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.04.2013
 
Колодисте 5-1 Собківка

Текуча 0-1 Дмитрушки

<
  • Публикацій: 2964
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
27 жовтня 2013 22:16

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Відразу відповідаю на три важливих питання:
1. Збриський (Дмитрушки) мав право грати в сьогоднішньому матчі в Текучій. Я взагалі не розумію, хто розпустив дезінформацію. Читайте уважно Регламент і Дисциплінарні Правила ФФУР. Зокрема в ДП ФФУР : стаття 10, пункт 1.2. чітко прописано:
1.2. Відсторонення на 1 (один) матч за:
а) друге попередження в одному й тому ж матчі;
За сезон таких випадків було більше десятка і ніхто не турбувався суттю справи - всім було відомо, що без додаткового засідання КДК гравець за два попередження в одному матчі пропускає автоматично ОДИН матч.

2. Третє місце у першій лізі (а відтак і бронзові медалі) посідає в підсумку команда Колодистого. Також читаємо Регламент ЧУРу на сезон 2013 року. параграф ІХ :
ІХ. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
1. За перемогу нараховується - 3 очка, нічию – 1, поразку – 0.
2. Чемпіон Уманського району та переможець серед команд першої ліги визначається по найбільшій кількості набраних очок в усіх матчах.
3. При рівній кількості очок, переможець Вищої і першої ліг , визначається в додатковому матчі за принципом кубкового фіналу. Аналогічно визначається при рівності очок команда, що залишить вищу лігу (тобто 9 місце посяде) і команда, що отримає право грати у вищій лізі (тобто 2 місце в першій лізі). а всі наступні місця визначаються:
- по найбільшій кількості перемог;
- по результатах ігор між претендентами (очки, різниця м’ячів – якщо вона однакова за кількістю забитих м’ячів на полі суперників);

- за більшої різниці забитих і пропущених м’ячів в усіх зустрічах;
- за більшої кількості забитих м’ячів в усіх зустрічах;
- при рівності всіх показників – додатковий матч.

У Колодистого і "Сокола" по 45 очок. Перемог порівну - по 14. Тобто на що дивимося? Вірно - особисті зустрічі.
Матч 22. Колодисте-Сокіл 9 травня. 7:1
Матч 67. Сокіл-Колодисте 22 вересня. 1:3
Питання до грамотних - де ви начиталися про різницю забитих і пропущених мячів в усіх матчах???

3. Гравець, що отримав пряму червону карточку (в данному випадку гравець "Ніки" М.Король), буде дискваліфікований КДК і це покарання буде перенесено на наступний сезон.

Звернення до представників команд, що стали переможцями і призерами в обох лігах!!!
Прохання в телефонному режимі звязатися і уточнити кількість медалей для нагородження. Кожна команда отримує по 20 медалей. Якщо у Вас бажання отримати більше - можете це додатково зробити за власні кошти. Якщо Ви звернетесь до наступної пятниці - я замовлю з урахуванням ваших потреб. Якщо команда не звертається, то автоматично залишається замовлення в розмірі 20 медалей на цю команду.

Допущено технічну помилку. Не враховано результат перенесеного матчу СМ-Сушківка, який мав відбутися в четверг, але Сушківка не явилася на гру - технічна перемога СМ.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 96
  • ICQ: {icq}
28 жовтня 2013 07:01

djip

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.01.2011
 
СМ замовляє 43 медалі деревьяного гатунку crying

<
  • Публикацій: 2964
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
28 жовтня 2013 07:35

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
За 5 місце не передбачено деревяні медалі - лише пластилінові winked

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 64
  • ICQ: {icq}
31 жовтня 2013 10:02

Олег

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.04.2013
 
Шановні відвідувачі!
Повідомляємо Вам, що матч останнього туру Чемпіонату Черкаської області з футболу між командами «УТК-Ятрань» та «Зоря» Білозір’я відбудеться 2 листопада о 14.00 в с.Паланка.
Автобус для вболівальників о 13.00 біля міського будинку культури.

Найближчим часом Ігор Соболенко не має змоги оновити інформацію на сайті, тому інформуємо вас за допомогою коментарів.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 68
  • ICQ: {icq}
3 листопада 2013 12:17

Ruslan4365

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.05.2011
 
про матч «Колос» (Текуча)- «Дмитрушки» 0:1
пенальті було забито не на 7 хв. а на 37.
можна було б і кращого суддю прислати до нас! =(

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 3
  • ICQ: {icq}
15 листопада 2013 20:58

Buffon-Пахтакор

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 8.11.2013
 
Пахтакор - чемпіон))))) wink

Інформаційне повідомлення