» » » Детальний звіт про звітно-виборчу конференцію федерації футболу Уманського району!

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Детальний звіт про звітно-виборчу конференцію федерації футболу Уманського району!

Автор: Sobolenko від 17-03-2011, 18:05, подивилося: 3822

4 15 березня 2011 року відбулася неординарна подія в футболі Уманщини. Паростки минулорічних намагань змінити футбольне життя краю на краще стали розвиватися! Цього дня відбулася перша справжня конференція футболу Уманського району. Пройшла вона плідно і насичено, цікаво. Було демократично вирішено кілька ключових питання і таким чином визначено орієнтири для подальшого руху вперед!
Оскільки минуло 4 роки з часу з моменту утворення і юридичного оформлення Районної спортивної громадської організації «Федерація футболу Уманського району», то відтак згідно Статуту організація минув 4-х річний термін між черговими Конференціями. Крім того і по суті назріли потреби виборів нового Голови організації, нового складу виконкому федерації.
Детальний звіт про звітно-виборчу конференцію федерації футболу Уманського району!

На конференції було присутніми 31 чоловік .

При роботі конференції було чітко дотримано всі юридичні і процедурні моменти, що свідчить про подальше наведення порядку!

Порядком денним конференцію було передбачено і відповідно опрацьовано наступні питання:
1. Звіт роботи федерації за 2010 рік.
2. Вибори голови Федерації.
3. Вибори першого заступника та заступника голови
4. Вибори Виконкому федерації футболу.
5. Затвердження Регламенту чемпіонату та Кубку району на 2011

Після заслуховування звіту за 2010 рік cлово попросив Войченко Сергій Михайлович , який відмітив,що безумовно за 2010 рік було зроблено багато по відновленню і для розвитку футболу в Уманському районі. Тому роботу запропонував однозначно оцінити «задовільно».
Приємно, що такої одностайної думки були і всі інші присутні.
Детальний звіт про звітно-виборчу конференцію федерації футболу Уманського району!

Наступним важливим питанням було вибори Голови федерації.
Було висуното кандидатуру Петренка Анатолія Івановича, який приймав участь в роботі конференції (причому активно приймав, демонструючи повне володіння темою всіх дебатів і обговорень, всіх болючих тем нашого футболу). Головою федерації одностайно було обрано Петренка Анатолія Івановича.
Новобраному Голові ФФУР було надано слово .
Петренко Анатолій Іванович подякував за довіру і акцентував увагу на:
- відновленні і покращенні матеріальної бази (розпочато роботи по будівництву стадіона на 1500 глядачів з відповідною інфраструктурою в с.Паланка. Заплановано завершення робіт до 20-річчя Незалежності України. Хотілось би наступного року також реконструювати стадіон в с.Родниківка. ),
- виділенні значних коштів на розвиток футболу в районі (Уманщина утримує жіночу команду вищої ліги «Ятрань-Уманьферммаш»),
- покращенні порядку при проведенні змагань (одобрено кроки по введенню нейтрального суддівства і розробці Регламенту, що задовільнив би учасників змагань),
- на негативному фактові відсутності чоловічої команди від району в обласних змаганнях.

Далі було обрано Першого заступника і заступника Голови федерації. Новобраним головою федерації були запропоновані кандидатури Соболенка Ігоря Михайловича та Пею Володимира Микитовича, які були одностайно і обрані на ці посади.
Детальний звіт про звітно-виборчу конференцію федерації футболу Уманського району!

При виборах Виконкому федерації Войченко Сергій Михайлович вніс пропозицію про включення до виконкому представників команд.
На що головуючий (Соболенко І.М.) запропонував компромісне рішення: оскільки кожного року команди можуть змінюватися, то пропоную створити замість виконкому ФФУР- Раду ФФУР, до якої входило б по одному представнику від команд, що приймають участь в змаганнях.
Так і було прийнято рішення

Щодо комітетів ФФУР.
Загальноприйнятою практикою є :
- Суддівський комітет
- Інспекторський комітет
- Комітет жіночого футболу
- Комітет дитячо-юнацького футболу
- Комітет ветеранів футболу
Вирішено голів названих комітетів надати право призначати Раді ФФУР, щоб данна діяльність була більш гнучкою і оперативною.

І приступили до обговорення і затвердження Регламенту Чемпіонату та Кубка Уманського району.
По завчасно розданим матеріалам із запропонованими змінами до Регламенту розпочалося обговорення по всім пунктам.

Щодо учасників змагань.

Войченко Сергій Михайлович, представник Родниківки, запропонував дозволити участь гравців лише з числа тих, хто проживає в селі, з якого команда. Але в результаті обговорення все ж вирішено було покищо утриматися від такого жорсткого обмеження. Як зауважив Пею Володимир Микитович – нажаль, кількість мешканців, що проживають у більшості сіл, на сьогодні не дозволяє формувати команди на базі одного села.
Представниками Сушківки було порушено питання щодо участі студентів уманських навчальних закладів, що не є уродженцями Уманщини.
В результаті поставлено було на голосування таке формулювання:
- В чемпіонаті та кубку Уманського району дозволяється заявляти в якості гравців громадян України, що народилися, або на данний момент постійно проживають на території Умані та Уманського району. Також дозволяється заявляти не більше трьох гравців, що народилися за межами Умані і Уманського району, але навчаються або працюють на території Умані, Уманського району (при пред’явленні відповідно студентського квитка або документа з місця роботи)
Так і вирішили одностайно

Далі велося обговорення щодо обмеження участі в районних змаганнях гравців певного фахового рівня.
Представники Родниківки та Сушківки запропонували зберегти минулорічні обмеження і навіть зробити їх більш жорсткими.
Представник команди «Комунальник» Карнаушенко Оександр Борисович звернувся із питанням щодо можливості участі в змаганнях футболістів, що приймають у ветеранських всеукраїнських турнірах ВФСТ «Колос». В результаті обговорення було поставлено на голосування формулювання:
- Заборонити участь в чемпіонаті і кубку району гравців, що виступають в першій і вищій обласних лігах (не лише Черкаської області), аматорському чемпіонаті України, в професійних лігах України. Дозволити участь гравцям, що приймають участь у ветеранському чемпіонаті області (39 і старші), чемпіонаті ВФСТ «Колос» (35 і старше), чемпіонаті України серед ветеранів (45 і старше)
Більшість 25 проти 3 таки і вирішили

Далі обговорювалося питання щодо організації матчів.
Слово взяв Петренко Анатолій Іванович, який пообіцяв посприяти проходженню медогляду гравцям сільських команд і організації медобслуговування матчів на території Уманського району. А відтак було затвердженно і пункт, що жорсткіше ставить вимоги до забезпечення медобслуговування під час ігор.

Розглянуто і питання організації суддівства.
В результаті обговорення було поставленно на голосування наступне формулювання:
- Матчі обслуговуватимуть нейтральні арбітри, які будуть призначатися ФФУР. Оплату в рівній дольовій мірі забезпечуватимуть обидві команди в сумі 100 грн.

Вирішено було і дні ігор підкорегувати:

- Матчі чемпіонату району по суботах і неділях (в рівній мірі для всіх команд) в один час. В разі домовленості між обома командами дозволяється переносити час або дату матчу, але має бути обов’язкове письмове підтвердження не раніше ніж за 4 дні до початку матчу.

Також було прийнято положення, згідно якого команди, що не дограють чемпіонат і знімуться, автоматично позбавляються права грати наступного року в чемпіонаті.

Як бачите конференція пройшла дуже продуктивно. А 29 березня, після підтвердження командами участі в турнірах, Радою Федерації буде прийнято формулу Кубку і Чемпіонату Району.

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 0
 • ICQ: {icq}
18 березня 2011 03:43

Владимир Манзенко

 • Група: Гости
 • Реєстрація: --
 
.....поздравляю Игорь. чувствуется твой профи, в организации футбольного хозяйства. Петренко А.И .политическая фигура, а работать нужно тебе, желаю здоровья и удачи во всех векторах, это не малая ноша, надеюсь твоя ТИМ тебе будет в помощь, буду рад. общению с вами. С Уважением президент Сакраменто Спорт Соккер Академии В . Манзенко.

<
 • Публикацій: 3126
 • Коментарів: 1344
 • ICQ: {icq}
20 березня 2011 23:56

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
Дякую за оцінку і підтримку! Мене цікавить більш детально поспілкуватися!

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 0
 • ICQ: {icq}
21 березня 2011 07:04

Владимир Манзенко

 • Група: Гости
 • Реєстрація: --
 
...Приветствую тебя Игорь, мой логин в скайпе vlad55250. добавляй и пообщаемся. жду.

<
 • Публикацій: 3126
 • Коментарів: 1344
 • ICQ: {icq}
21 березня 2011 07:36

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
Настрою скайп и появлюсь.

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.