» » » Футбол Уманського району в 2013 році.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Футбол Уманського району в 2013 році.

Автор: Sobolenko від 23-11-2013, 22:32, подивилося: 1835

4 Футбол Уманського району в 2013 році.

1. Наявна юридично оформлена Федерація футболу Уманського району.

2. Наявне приміщення. З початку 2010 року використовується приміщення Районного будинку дитячої творчості, де зберігається вся документація (в т.ч. і по проведенню чемпіонату і кубку Уманського району) і різноманітні кубки (зроблено відповідний стенд), наявний комп’ютер для оформлення цієї документації. Крім того, там же є актова зала на 80 осіб, яка систематично використовувалася для зборів активу федерації і нарад представників команд по проведенню районних змагань (відбулося 4 таких наради). Адреса: м. Умань, вул. Урбайліса , 39. Крім того систематично використовуються аудиторії УДПУ – для проведення зборів представників команд, навчання арбітрів тощо. Аудиторії обладнання сучасними технічними засобами. Що дозволяє проводити зібрання і навчання на високому методичному рівні.

Футбол Уманського району в 2013 році.Футбол Уманського району в 2013 році.

Одне із засідань Ради ФФУР в 2013 році


3. Ведеться документація. Впорядкована робота по документації всіх команд-учасниць районних змагань (заявки, ксерокопії паспортів, карточки учасників), ведуться протоколи засідань федерації, протоколи засідань КДК і апеляційного комітету.

4. Проведено чемпіонат району в 2 лігах (вся інформація про ці турніри оперативно і в повному обсязі подавалася на сайті тому тут повторюватися немає сенсу)):
- Вища ліга – 10 команд в 2-коловому турнірі .
- Перша ліга – 11 команд в 2-коловому турнірі

Футбол Уманського району в 2013 році.

Футбол Уманського району в 2013 році.

5. Проведено кубок району – 20 команд за олімпійською системою. Фінал Кубка Уманського району пройшов 25 серпня на новому стадіоні в с.Городецьке за присутності більше 1000 глядачів. (результати додаються)

Футбол Уманського району в 2013 році.

Футбол Уманського району в 2013 році.

6. Організовано належну роботу комітету арбітрів Федерації футболу Уманського району, який другий рік очолює Андрощук О.І. Жоден матч кубку і чемпіонату району не був зірваний через відсутність арбітра. Всього 34 арбітри обслуговували матчі кубка і чемпіонату району ( в т.ч. 4 дівчини, гравці «Ятрань-Базис-УДПУ»).

Футбол Уманського району в 2013 році.

Анастасія Скориніна добре впоралася із чоловічими розборками на полі))))

7. Проведено першість району серед жіночих команд . Участь прийняло 7 команд , що були розподілені на 2 підгрупи

8. Проведено районні змагання серед жіночих команд з міні-футболу. Участь прийняло 6 команд, що змагалося в одноколовому турнірі

9. Проведено районні змагання на призи «Шкіряного м’яча»

10. Урок фізкультури з елементами футболу – 12 ЗОШ (18 класів)

11. В чемпіонаті області з міні-футболу приймали участь дві команди - «Світ меблів» та «УТК-Ятрань»

12. В чемпіонаті області з міні-футболу серед ветеранів приймала участь команда «Ятрань»

13. В Кубку області серед чоловіків приймали участь команди «УТК-Ятрань» та «Світ меблів».

14. В чемпіонаті області серед команд вищої ліги приймала участь команда «УТК-Ятрань», яка посіла підсумкове 6 місце.

Футбол Уманського району в 2013 році.

15. В чемпіонаті області серед ветеранів приймала участь команда «Ятрань-ветеран».

16. В спартакіаді школярів серед команд дівчат приймала участь команда Уманського району, яка посіла 1 місце (змагання йшли в залік Всеукраїнських змагань)

Футбол Уманського району в 2013 році.

Дівоча збірна Уманського району - чемпіон області

17. Команда ФК «Ятрань-Базис» (Уманський р-н) приймала участь в Чемпіонаті України з футболу серед жінок у Першій лізі . Команда пробилася до фіналу і виборола 2 місце в Чемпіонаті України серед жіночих команд першої ліги. Анастасія Скориніна стала кращим бомбардиром (17 мячів) і кращим гравцем чемпіонату України серед команд першої ліги.

Футбол Уманського району в 2013 році.
"Ятрань-Базис-УДПУ" - срібний призер чемпіонат України

Футбол Уманського району в 2013 році.

Анастасія Скориніна (гравець "Ятрань-Базис-УДПУ" та відтепер один з тренерів районної ДЮСШ "Колос") - кращий гравець року в чемпіонаті України серед команд першої ліги
19. Жіноча команда ФК «Ятрань-Базис» (Уманський район) приймала участь в Кубку України серед жіночих команд, де пробилася до в чвертьфіналу і поступилися в додатковий час в Моршині.

20. Жіноча команда «Ятрань-Базис-УДПУ» приймала участь в чемпіонаті України з міні-футболу серед команд вищої ліги 2012-2013 (5 місце) і продовжує участь в чемпіонаті України з міні-футболу серед жіночих команд 2013-2014 р.р. Команда також приймала участь в Кубку України з міні-футболу серед жіночих команд і пробилася до півфіналу.

Футбол Уманського району в 2013 році.

21. Жіноча команда «Ятрань-Безис» делегувала до збірних України з футболу:
Павлюк Тетяна (с.Кочубівка), Мельник Оксана (с.Сушківка), Лишаєватенко Євгенія (с.Собківка) - збірна України U-15; Довгань Марія («Ятрань-Базис-УДПУ») – збірна України U-17.


22. В складі збірної Черкаської області U-15 виступало і стали срібним призером чемпіонату України (в м.Хмельницький) четверо гравців: Смілянець Марія (Кочубіївка), Павлюк Тетяна (Кочубіївка), Мельник Оксана (Сушківка), Білокур Оксана (Родниківка)

Футбол Уманського району в 2013 році.

Оксана Білокур з Родниківки має всі можливості вирости в зірку українського футболу

23. В складі збірної Чернігівського регіонального центру розвитку жіночого футболу стали бронзовим призером першості України серед регіональних центрів двоє гравців: Смілянець Марія та Білокур Оксана.

24. Пятеро гравців «Ятрань-Базис-УДПУ» стали бронзовим призером 11-ї Всеукраїнської Універсіади (у м.Чернігів): Бойко Інна, Музика Вікторія, Зуєва Ірина, Скориніна Анастасія, Кучерява Ірина.

25. В фіналі всеукраїнських змагань ВФСТ «Колос» «Хто ти майбутній олімпієць» в складі збірної приймали участь :
Команда 1999 р.н. (срібний призер): Павлюк Т., Мельник К., Мельник Л., Лишаєватенко Є., Павлюк Д.
Команда 2000 р.н. (переможець змагань): Смілянець М., Білокур О.

26. Збірна команда району стала срібним призером обласних змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед дівчат 1999 р.н. В змагань в двох вікових групах приймали участь і дві команди хлопчиків (1999 р.н та 2000 р.н)

27. На стадіоні в с.Городецьке було проведено капітальний ремонт (в т.ч. побудовано новий якісний газон, обладнано місця для сидіння на 600 чоловік, збудовано роздягальні для команд і арбітрів). Вже цього року стадіон АФ «Базис» вступив в експлуатацію. Зокрема на цьому стадіоні проводилися три Всеукраїнських турніри – зональні змагання дитячого Всеукраїнського турніру «Даруймо радість дітям!», фінальні змагання між центрами розвитку жіночого футболу, фінал чемпіонату України серед жіночих команд першої ліги. Всі проведені змагання отримали високу оцінку від представників ФФУ. Керівнику АФ «Базис» Осадчому В.О. вручено іменну подяку за підписом президента ФФУ.

Футбол Уманського району в 2013 році.
Аншлаг в Городецькому на фіналі Кубка Уманського района - такій аудиторії можуть позаздрити і професійні команди!

28. Продовжуються роботи по удосконаленню матеріальної бази на Центральному районному стадіоні в с.Паланка. Доведено кількість індивідуальних сидінь до 1500. Збудовано окреме приміщення для арбітрів, яке обладнане усім необхідним. На стадіоні встановлено звукове обладення для організації якісно озвучення поєдинків. Встановлено штучне освітлення, для проведення поєдинків при недостатньому природньому освітленні. Обладнано стоянки для транспорту. Продовжуються роботи по облаштуванню тренувального поля. Всі матчі чемпіонату області на стадіоні в с.Паланка пройшли на високому організаційному рівні з дотриманням всіх норм Регламенту змагань.

29. Розпочата масштабна реконструкція на стадіоні в с.Родниківка. Зокрема закладена дренажна система під новий футбольний газон.

30. Всі подіїї в житті футбольної Уманщини на проязі року систематично і в повному обсязі висвітлювалися в засобах інформації:
- Оперативно і систематично подає інформацію інформативний інтернет-ресурс umanfootball.com.ua, який по інформативності не має аналогів в області (в повному обсязі і оперативно висвітлювалися чемпіонат України серед жінок, чемпіонат і першість області, першість і кубок району, тощо)- за рік більше 300 публікацій, не враховуючи календарів і історичних матеріалів, фотоальбомів тощо. Другий рік поспіль данний сайт стає переможцем престижного конкурсу «Медіа-Майстер» і представлений до нагороди жіночим комітетом ФФУ (зокрема за висвітлення подій в жіночому футболі)
- Регулярно на місцевому радіо розповідалося про всі футбольні новини
- Щотижнева футбольна інформативна телепрограма «Офсайд» на телеканалі «УМАНЬ», де оперативно подається інформація і аноси усіх футбольних подій регіону
- Усі домашні матчі (всього 11) за участю «УТК-Ятрань» було показано на ТК «Умань» з відповідним оформленням – титри (склади, голи, таблиці тощо), коментарій.
- До матчів «УТК- Ятрань» випускалися інформативні програмки (було 11 програмок – на всі домашні матчі, в кольоровій обкладинці. Обсягом від 8 до 12 сторінок, тиражем від 100 до 150 штук), кольорові афіші і кольоровий фотокалендар.
- Традиційним є щорічне видання "Футбол Уманщини" (обсягом від 80 сторінок - було вже два таких щорічники і готується до випуску третій)Останній випуск щотижневої телепрграми "Офсайд" (від 22.11.2013)Один з телерепортажів (всього було 11 - про всі домашні матчі "УТК-Ятрань") на ТК "Умань" - про матч між "УТК-Ятрань" та Нашою Рябою"

Футбол Уманського району в 2013 році.

Футбол Уманського району в 2013 році.

Футбол в Уманському районі - зробіть як ми, зробіть краще за нас (так колись дитяча програма на ТБ називалася за часів СРСР)


Звіт підготовлено :
Ігор Соболенко,
Володимир Пею,
Валентин Гончар.

Категорія: Чемпіонат району / Чемпіонат області / Кубок області / Чемпіонат України / Ветерани / Життя краю

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 5
 • ICQ: {icq}
29 грудня 2013 13:28

Arturian

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 30.08.2013
 
Коли я читав данний звіт, то в мене самовільно відкрився рот і планка "білої" (якщо вона такою буває) заздрості зашкалила всі можливі межі!

Нам в Немирівському районі (вінницька область) доводиться тільки мріяти про такий рівень організації і висвітлення подій((

Хочу запитати в адміністрації:
1. Скільки чоловік входить в керівництво УФФ?
2. Скільки чоловік займається "медійною" роботою (тексти звітів, фото, відео)?
3. Чи це основне ваше місце роботи?
і якщо ні, то
4. ЯК НА ВСЕ ЦЕ ВИСТАЧАЄ ЧАСУ? !!! sad

<
 • Публикацій: 2417
 • Коментарів: 1326
 • ICQ: {icq}
30 грудня 2013 22:27

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Arturian
Хочу запитати в адміністрації:1. Скільки чоловік входить в керівництво УФФ?2. Скільки чоловік займається "медійною" роботою (тексти звітів, фото, відео)?3. Чи це основне ваше місце роботи?і якщо ні, то4. ЯК НА ВСЕ ЦЕ ВИСТАЧАЄ ЧАСУ? !!!


1. Голова ФФУР - Петренко А.І., голова Уманської РДА. Він, зрозуміло, чорновою і технічною роботою футболу не займається. І було б нерозумно, якби він займався цими питаннями замість господарства району. Роботу організаційну по ЧУР-ру (і кубку) виконує 2 чоловіка - я і Андрощук О.І. Я займаюся регламентами, календарем, КДК, заявками команд, коштами. Олег Іванович займається арбітражем - знаходить "бажаючих" на кожну гру (при цьому намагаємося враховувати максимум факторів), узгоджує початок кожного матчу.
2. медійною роботою займаюся лише я один. Збираю інформацію (зараз протоколи і технічну інформацію після ігор збирає і Андрощук О.І.), викладаю на сайт і в телепрограмі щотижневій "Офсайд". Також на мені все медійне забезпечення УТК-Ятрань (на всі матчі випускалися програмки 12-16 сторінок, всі матчі домашні показано по місцевому телебаченні з коментарем, всі матчі супроводжувалися детальним репортажем і фоторепортажем). Аналогічно - на мені все по жіночій команді "Ятрань-Базис-УДПУ".
3. Це не є моїм основним місцем роботи. Взагалі це не є моїм місцем роботи. В плані оплати. На данний момент робота на сайті стала займати занадто багато часу. Тому варіантів лише два - або буде зменшено обсяг матеріалів на сайті, або змінено умови роботи (оплата має бути адекватною виконаній роботі). Справа в тому, що робота на сайті починає заважати роботі, де я отримую заробітну плату (вчитель фізики в загальноосвітній школі).
4. Не знаю.

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 5
 • ICQ: {icq}
4 лютого 2014 08:38

Arturian

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 30.08.2013
 
Мовчки аплодую вам!

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 5
 • ICQ: {icq}
10 лютого 2014 12:18

Arturian

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 30.08.2013
 
Ігоре Михайловичу, а можна підписатись на новини сайту? (щоб листи на е-мейл приходили там, чи якимось іншим чином)

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.