» » » "Базис" зіграв контрольний поєдинок в Білозірї проти чемпіона області

"Базис" зіграв контрольний поєдинок в Білозірї проти чемпіона області

Автор: Sobolenko від 5-03-2014, 22:32, подивилося: 1966

2 Володар Кубка Уманського району-2013 зіграв контрольний матч проти чемпіона області-2013. "Базис" завітав в гості до Білозіря. Інформацію для сайту "Футбол Уманщини" надав Олексій Давиденко (я запропонував йому подавати інформацію про поєдинки "Базису", оскільки в разі виступу цієї команди в першості області я особисто не зможу відвідувати всі матчі, а вважаю за потрібне до користувачів сайту подавати інформацію про команду Уманського району).

Отож слово Олексію Давиденку (в основний зміст матеріалу мною правок не вносилося).

Сьогодні відбулась чергова контрольна гра, для підготовки до наступаючого сезону. Суперником було обрано "Зорю" (Білозіря) - цікаво було себе спробувати на такому рівні.

Матч розпочувся так як і проти команди УТК - перших хвилин двадцять відчувалось певна нервовість у нас і за переваги господарів. Вони мали декілька моментів, але на висоті був голкіпер Махотін. Потім, як би це не звучало дивно, але гра пішла на зустрічних курсах. "Базис" декілька разів мав гарні моменти, але до ударів не доходило. Так перший тайм і закінчився 0-0.

Другий тайм почався з багатьох замін, і перші 15 хвилин Базис не виходив з половини поля суперника. Але пропустивши массовану атаку суперників, гості пропустили.Ммяч виймав з своїх воріт Кузьмак - було замкнуто передачу справа. "Базис" пішов відігруватися і після сольного проходу Годованого Олексія було зупинено не по правилах перед штрафною. Штрафний взявся виконувати Янчук С. , граючий тренер "Базиса". Мяч, зрикошетивши від стінки, опинився в оротах Єрошова. 1-1. Потім мяч-копію першого свого гола забили білозірці. У в відповідь після навісу Янчука забив футболіст який є на перегляді у "Базисі".

На останніх хвилинах "Базис" "підсів" і простив мяч на 91-й хв. Матч закінчено з рахунком 3-2 на користь "Зорі". Гра була цікавою і навіть невелика групка фанатів після матчу це визнала.

Звичайно "Зоря" виглядала набагато краще, але була з їхньої сторони не те що недооцінка а якась "розхлябаність" безліч моментів вони не реалізували..