» » » Відбулося засідання Ради ФФУР, на якому було визначено обриси футбольного сезону в Уманському районі в 2014-му !

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Відбулося засідання Ради ФФУР, на якому було визначено обриси футбольного сезону в Уманському районі в 2014-му !

Автор: Sobolenko від 13-03-2014, 21:42, подивилося: 2352

9 Сьогодні в чудовій аудиторії УДПУ (за що вдячні гостинним господарям) відбулося засідання Ради ФФУР, в якому прийняло участь 44 активісти, що представляли 18 команд з 20-ти. За півтори години плідної роботи було вирішено всі нагальні питання щодо футбольного сезону в Уманському районі в 2014-му.

Відбулося засідання Ради ФФУР, на якому було визначено обриси футбольного сезону в Уманському районі в 2014-му !

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ РАДИ ФФУР ВІД 13.03.2014 р.

1. Звіт про проведення чемпіонату і кубку Уманського району 2013 року.
2. Обговорення і затвердження Регламенту сезону 2014 року.
3. Затвердження складу КДК і апеляційного комітету.
4. Обговорення календаря сезону 2014 року.
5. Презентація книги “Футбол Уманщини-2012”
6. Різне

Зібрання розпочалося із підведення коротких підсумків минулого сезону. Детально я на цьому зупинятися не став. Справа в тому, що футбольний сезон на Уманщині завершився яскравим закриттям сезону ( репортаж про закриття сезону) і зайве повторюватися не було потреби. Не зайвим вважав ще раз подякувати підприємцям із SOCCER.BIZ.UA, що минулого року були титульним спонсором змагань і дуже допомогли нам. Нажаль, на сьогодні через ненайкращу ситуацію (нажаль, всі розуміємо про що мова) в бізнесі SOCCER.BIZ.UA призупинив фінансову допомогу районним змаганням. При цьому висловлено сподівання, що в разі покращення ситуації співпраця буде по можливості відновлено.

Відбулося засідання Ради ФФУР, на якому було визначено обриси футбольного сезону в Уманському районі в 2014-му !

Перше ж питання, що виносилося на розгляд Ради ФФУР викликало інтерес у всіх присутніх. Приймалося рішення щодо формули турніру і складу ліг. Оскільки підтвердження участь у чемпіонаті дали 20 колективів ("Комунальник" зробив це останнім, зявившись на зібрання), то логічним було залишити без змін формулу турніру. Тобто - дві ліги по 10 команд. Тут питань не виникло. Саме цікаве відбувалося надалі. Потрібно було затвердити склади ліг.
За спортивним принципом у вищій лізі мали право грати і скористалися цим правом "Комунальник", "Інтерес-Центр", "Паланка", "Базис" (Городецьке), "Ніка" (Родниківка), "Дружба", "Дмитрушки". Тобто 7 команд. "Сушківка" вирішила самовільно перейти до першої ліги. "Світ меблів" таки припинив існування (сподівання до останнього не виправдалися). "Базис" (Кочубіївка) очікує якого вигляду матиме цього року перша обласна ліга. Тобто по останній команді питання залишилося відкритим. Тобто потрібно було знайти ще два бажаючих однозначно готових грати у вищій лізі. І ще один колектив тримати "в умі" на випадок підвищення "в область" кочубіївського "Базису". Тут виявилося, що бажаючих грати у вищій районній лізі не спостерігається. Команди опитувалися по спортивному принципу (зверху - вниз). Відмовилися всі, крім дебютанта змагань - новоявлена "Свобода" відразу задовільнила своє бажання грати у вищій лізі (згадуємо як драматично виборювали таке право два останніх сезони "Інтрес-Центр", "Ніка", "Дмитрушки", "Базис"). А потім таки вирішив підвищитися лігою і "Сокіл" (минулого року був 4-м у першій лізі). Більше бажаючих не виявилося.
Отож в 2014-му у вищій лізі будуть грати:
1. "Комунальник"
2. "Інтерес-Центр"
3. "Паланка"
4. "Базис" (Городецьке)
5. "Ніка" (Родниківка)
6."Дружба"
7. Дмитрушки"
8. "Сокіл" (Бабанка)
9. "Свобода"

"Базис" (Кочубіївка) гратиме у вищій лізі, якщо не зацікавить його обласна перша ліга. У цьому випадку його місце залишається відкритим. "Уманьферммаш" і "Пахтакор" не проявляють мінімального бажання. "Пахтакор" обіцяв ще раз подумати)))) Але бажання в очах не світилося....

В першій лізі гратимуть:
1. "Уманьферммаш"
2 "Пахтакор"
3. "Колодисте"
4. "Рубін"
5. "Іванівка"
6. "Ліга" (Посухівка)
7. "Кочержинці"
8. Полянецьке
9. "Колос" (Текуча)
10. Собківка
11. Сушківка


Цікавим було обговорення питання "легіонерів" в ЧУР. З досвіду попередніх сезонів вважав за доцільне поставити питання змін в регламенті змагань по цьому пункту. В результаті обговорення було поставлено на голосуванні кілька варіантів щодо кількості гравців-легіонерів на полі, в протоколі на гру і в заявці на чемпіонат. В результаті голосування (кожна команда мала право 1 голоса) було прийнято наступне рішення:
в чемпіонаті і кубку уманського району буде дозволено заявити не більше 7(семи) "легіонерів". В протокол на гру можна буде вносити не більше 4 (чотирьох) "легіонерів". Одночасно на полі може перебувати під час гри не більше 3 (трьох) "легіонерів". До "легіонерів" будуть відноситися всі гравці, що не народилися на території Умані і Уманського району, і що не мають реєстрації в Умані чи Уманському районі ("приписка").

Відбулося засідання Ради ФФУР, на якому було визначено обриси футбольного сезону в Уманському районі в 2014-му !

Календар особливих обговорень не викликав. Вирішено розпочати чемпіонат району в обох лігах 6 квітня. В разі несприятливих погодніх умов можливе перенесення початку на 13 квітня. Святкові дні на Пасху не будуть задіяні. По завершенні першого кола стартуватиме Кубок Уманського району. Сам календар буде опубліковано після заявки всіх команд.

Без дебатів було прийнято рішення щодо змін в обліку попереджень і вилучень:
попередження і дискваліфікації в один матч після вилучення (два попередження в одному матчі, "фол останньої надії") в чемпіонаті і кубку будуть обліковуватися окремо.

Не вносилося змін і щодо складу КДК. Одноголосно затверджено КДК в складі:
Соболенко Ігор, Андрощук Олег, Пею Володимир, Потайчук Вячеслав, Деренюк Юрій, Баланюк Артем (голова КДК), Сирота Віктор.


Одноголосно затверджено склад Апеляційного комітету: Гончар В., Казанюк О. (голова комітету), Репін С.

Розглянуто питання і щодо участі гравців, які заявлені в чемпіонаті області. В складі "фарм-клубу" дозволяється участь в іграх ЧУР не більше 2 футболістів із заявки на обласний чемпіонат. При цьому ці гравці не мають виходити на поле в останньому матчі чемпіонату області і вони в матчі ЧУР входять в квоту "легіонерів".

Одноголосно прийнято і розмір грошових внесків. Оплата за арбітраж залишається як і раніше. Без змін залишилися і сума на проведення ЧУР (6 місяців по 50 грн) і на придбання нагородної атрибутики (одноразово 100 грн на чемпіонат і одноразово 50 грн на кубок)

Відбулося засідання Ради ФФУР, на якому було визначено обриси футбольного сезону в Уманському районі в 2014-му !

Завершилося засідання презентацією щорічника "Футбол Уманщини-2013". Наявних перших 10 екземплярів миттєво знайшли власних господарів. немає сумнівів, що і залишок тиражу розійдеться дуже швидко.






Категорія: Чемпіонат району / Кубок району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 35
 • ICQ: {icq}
13 березня 2014 22:38

Vetal

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 7.08.2013
 
Питання...
"В складі "фарм-клубу" дозволяється участь в іграх ЧУР не більше 2 футболістів із заявки на обласний чемпіонат. При цьому ці гравці не мають виходити на поле в останньому матчі чемпіонату області і вони в матчі ЧУР входять в квоту "легіонерів"". А хіба відмінили правило неможливості одночасно грати на район і на область???

<
 • Публикацій: 3127
 • Коментарів: 1344
 • ICQ: {icq}
13 березня 2014 22:44

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
І минулого року нібито оговарювався момент - якщо один і той же клуб грає в чемпіонаті області і району, то заборона не діє. Зацікавлен самі будуть наводити довідки в обласній федерації.

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 19
 • ICQ: {icq}
14 березня 2014 07:24

Деня

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 19.05.2013
 
Не вписали Сушківку,в першій лізі получається тоді 11 команд

<
 • Публикацій: 3127
 • Коментарів: 1344
 • ICQ: {icq}
14 березня 2014 07:34

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
да, виправлю. помилився. спішив оперативно подати.

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 1
 • ICQ: {icq}
15 березня 2014 21:08

Sakvenkoigor

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 15.03.2014
 
Сушківська команда має назву не просто сушківка а ФК Зоря, Ігоре змініть пожалуста на Зорю:))

<
 • Публикацій: 3127
 • Коментарів: 1344
 • ICQ: {icq}
15 березня 2014 22:19

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
Не проблема! ))) При заявці кожна команда остаточно визначиться з назвою і це буде закріплено в календарі.

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 13
 • ICQ: {icq}
18 березня 2014 15:59

AF_LIGA

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 18.03.2014
 
Пиатання до пана Соболенка. Скажіть будь ласка чи вважаються "легіонерами" ті футболісти які народилися і приписані в уманському районі, але на даний час приписані у місті в якому вони навчаються(Київ)? Ну звичайно і паспорт виданий в уманському паспортному столі.

<
 • Публикацій: 3127
 • Коментарів: 1344
 • ICQ: {icq}
18 березня 2014 19:51

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: AF_LIGA
Пиатання до пана Соболенка. Скажіть будь ласка чи вважаються "легіонерами" ті футболісти які народилися і приписані в уманському районі, але на даний час приписані у місті в якому вони навчаються(Київ)? Ну звичайно і паспорт виданий в уманському паспортному столі.

Дякуючи за ввічливість звертання, все ж зазначу, що не вважаю себе за пана)))) По суті ж питання відповім - і в попередні три роки і зараз чітко по цьому прописувалося в Регламенті (тобто тут змін ніяких не трапилося) - якщо людина народилася в Умані чи будь-якому селі Уманського району, то абсолютно байдуже де вона зараз проживає і де прописана. Такі люди не є "легіонерами" в нашому Регламенті. Думаю, що відповідь Вас задовільнила))

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 13
 • ICQ: {icq}
18 березня 2014 21:17

AF_LIGA

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 18.03.2014
 
Так, в повному обсязі. Дякую))

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.