» » » Рішення КДК ФФУР №1 від 6.05.2014

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Рішення КДК ФФУР №1 від 6.05.2014

Автор: Sobolenko від 7-05-2014, 00:01, подивилося: 2412

6 Протокол засідання КДК №1-2014
06 травня 2014. 18-00.

Присутні члени КДК: Пею В., Деренюк Ю., Сирота В., Соболенко І., ,Потайчук В., Баланюк А. (голова КДК). Відсутній Андрощук О.

Місце проведення-стадіон "Уманьферммаш"

Заслухали наступні питання і ухвалили рішення:

1. Згідно Статті 10 Дисциплінарних Правил ФФУР (пункт 1.4. підпункт Б- передбачає 3-5 ігор) - дискваліфікувати гравця команди "Граніт" (Старі Бабани) Плахеду на 3 (три) гри за нецензурну і образливу лайку (матч 2-го туру).

Рішення прийнято одноголосно.

2. Згідно Статті 10 Дисциплінарних Правил ФФУР (пункт 1.4. підпункт А передбачає від 3 до 5 ігор ) - дискваліфікувати гравця команди "Колодисте" Бондаренка Вадима за удар суперника головою ( матч 2 туру «Ліга»-«Колодисте») на 4 (чотири) матчі.
Рішення прийнято одноголосно.

3. Розглянуто обставини інциденту, що трапився під час і по завершенню матчу «Ліга»-«Рубін» (3 тур) в с.Антонівка. Під час матчу на поле невдоволений рішенням арбітра уболівальник виїхав на мопеді. І погрожував арбітру. Він же погрожував арбітру і по завершенню матчу. Про це зроблено відповідний запис у рапорт арбітра. Таким чином здійснено порушення с.12, пункт 8 ДП ФФУР – незабезпечення громадського порядку та безпеки на стадіоні. Покарання Передбачено ст.14 ДП ФФУР:
Пункт 7 – зняття турнірних очок
Пункт 11 – рішення про заборону використання стадіону

Прийнято рішення: 1. зняття з команди «Ліга» трьох турнірних очок;
2. умовно дискваліфікувати стадіон у с.Антонівка на 1 рік;
3. попередити команду «Ліга» (у разі повторення подібного інциденту, незабезпечення громадського порядку і безпеки команда буде відсторонена від участі в змаганнях під егідою ФФУР )


Рішення прийнято одноголосно.

4.Розглянули протест команди «Іскра» (Собківка) на участь в матчі 1-го туру в складі команди «Інтерес-Центр» гравця Медвідя Віталія, який 5 квітня приймав участь в матчі Кубка Миколаївської області.
Встановлено факт (надіслано скан протоколу з федерації футболу Миколаївської області) участі гравця Медвідь Віталій в матчі Кубка Миколаївської області «Первомайськ»-«Криве Озеро» (вийшов на поле в складі «Первомайська» на 46-й хвилині). Матч відбувся 5 квітня. А відтак він не мав права приймати участь в матчі ЧУР з цього моменту. В тому числі і в матчі ЧУР 6 квітня. Порушено пункт 8 (Розділ ІІІ) Регламенту Чемпіонату, Першості та Кубку Уманського району з футболу 2014 року.
Можливі рішення: 1. Аналювати результат матчу «Іскра»-«Інтерес-Центр» 2:3. Зарахувати технічну поразку 0:3 команді «Інтерес-Центр» і технічну перемогу 3:0 команді «Іскра». Відповідні зміни внести до турніної таблиці.
2. Дискваліфікувати гравця Медвідь Віталій на певний термін (на протязі цього терміну він не матиме права приймати участь в змаганнях під егідою ФФУР), який ввів в оману представника команди «Інтерес-Центр» Петриченка В. , що призвело до порушення Регламенту Чемпіонату, Першості та Кубку Уманського району з футболу 2014 року.

При обговоренні данного питання було заслухано звернення представників команди "Інтерес-Центр" (були присутні Петриченко В., Петриченко Р., Коробань С.). про порушення Конституції України (ст.57, ст.58).

Прийнято рішення: скликати позачергову Раду Федерації футболу Уманського району 8 травня о 18-00 для прийняття рішення по данному питанню і по всім наслідкам, що з цього рішення будуть витікати. ЧЕМПІОНАТ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ ДО ПРИЙНЯТТЯ ВІДПОВІДНИХ РІШЕНЬ РАДОЮ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ.

Рішення прийнято одноголосно.
Коментар щодо прийнятих рішень особисто від мене, Соболенка І.М..

1. При прийнятті данного рішення КДК керувалося принципом послідовності і згідно прецендентів у минулому. Тобто при першому такому випадку гравець отримував мінімальне передбачене покарання. В данному випадку - це дискваліфікація на три гри. З наступного матчу данний гравець може виходити на поле.

2. Аналогічною логікою керувалося КДК і при прийнятті цього рішення.

3. Данний епізод був не такий простий. Враховувся факт, того, що гравці команди "Ліга" приклали зусилля, щоб видворити з поля горе-уболівальника. Але безпека арбітрів, як і інших учасників матчів, є пріоритетним. А відтак команда була покарана, як і свого часу команда Родниківки. При повторенні чогось подібного команда буде знята із змагань і відсторонена від них на майбутнє. Думаю, що рішення справедливе і доволі очевидне. Попри часте посилання на емоційність футболу, ми маємо дбати про безпеку насамперед.

4. Обговорення цього питання переросло в юридично-правовий лікбез. І скоріше за все цей лікбез буде продовжено. І матиме відповідні наслідки для чемпіонату Уманського району.
Не секрет, що з представником команди "Інтрес-Центр" Петриченком В. весь цей місяць я мав постійний контакт з приводу протесту щодо матчу "Іскра"-"Інтерес-Центр". Зібрати КДК по цьому питанню не вдавалося власне по цій причині та і по причині неможливості його присутності на засіданні КДК (тренерська діяльність та інші причини). Представник команди спочатку доводив те, що Медвідь В. не приймав участі у згаданому матчі Кубка Миколаївської області. Йшлося про введення в оману представника "Інтерес-Центру" самим гравцем. На останній зустрічі 3.05. факт участі данного гравця у матчі в Первомайську вже був остаточно визнаним. Але було згадано про відсутність Регламенту ЧУР-2014 на момент проведення матчу у представника команди. Саме на це і опириалося звернення від Коробаня С. на засіданні КДК 6 травня. Було процитовано статті 57 та 58 Конституції України:

Стаття 57. Кожному гарантується право знати свої права і обов'язки.
Закони та інші нормативно-правові акти, що визначають права і обов'язки громадян, мають бути доведені до відома населення у порядку, встановленому законом.
Закони та інші нормативно-правові акти, що визначають права і обов'язки громадян, не доведені до відома населення у порядку, встановленому законом, є нечинними.

Стаття 58. Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.
Ніхто не може відповідати за діяння, які на час їх вчинення не визнавалися законом як правопорушення.

Приводився факт, що Регламент Чемпіонату, Першості та Кубку Уманського району був оприлюднений на сайті із запізненям 11 квітня (що характерно на данний момент його переглядали аж 71 раз) а відтак покарати команду "Інтерес-Центр" за порушення 6 квітня не вбачається можливим.

Я не заперечував вище наведені факти. Я не настільки самовпевнений і сліпий, щоб перечити Конституції або тому, що і так очевидно і відкрито(мало, хто орієнтується, що на сайті є можливість публікувати будь-що без вказування дати виходу публікації - але я такою функцією не користуюся принципово!). Не оперую тим, що регламент був обговорений на зборах представників команд і був доволі зрозумілим всім (про що свідчить і майже місячний процес заявки, який , доречі, без проблем пройшла і команда "Інтерес-Центр"). Раз мова йде про буквальне дотримання законів, я не мав жодного морального права не визнати факту формального порушення (про те що там хто знав і чи порушував - тепер залишимо без уваги). А відтак послідував простий і очевидний висновок - ВСІ МАТЧІ ПЕРШОГО ТУРУ МОЖНА ВВАЖАТИ НЕЗІГРАНИМИ ЗГІДНО ЗАКОННОГО РЕГЛАМЕНТУ (тобто Регламент на момент проведення матчів не набув чинності). Запропонований представниками команди "Інтерес-Центр" компромісний варіант - 9 інших матчів (точніше - 8 , оскільки матч 1-го туру "Граніт"-"Колодисте" відбувся пізніше 11 квітня) вважати "законними" - не вважаю за логічний і справедливий. Як і те, що представники "Інтерес-Центру" пропонували дискваліфікувати персонально гравця Медведя В. Якщо дотримуватися конституційних норм, що вимагається представниками команди "Інтерес-Центр", то і гравець не може бути покараний "заднім числом" згідно Регламенту, що був оприлюднений після матчу. Тобто на данний момент можливі два варіанти прийняття рішення:

1. Вважати, що ВСІ матчі першогу туру чемпіонату і першості Уманського району вважати такими, що зіграні згідно прийнятого 13 березня Регламенту (а відтак і командою "Інтерес-Центр" було допущено порушення цього Регламенту)

2. Вважати, що ВСІ матчі першогу туру чемпіонату і першості Уманського району вважати такими, що НЕ ЗІГРАНІ згідно прийнятого 13 березня Регламенту, по причині його публікації після 6 квітня.

Оскільки це питання надто важливе, рішенням КДК це питання виноситься на розсуд вищого органу ФФУР - Ради Федерації. Яке і має відбутися 8 травня о 18-00. Оскільки постало питання можливої "ревізії" законності інших важливих положень чинного Регламенту Чемпіонату, Першості і Кубку Уманського району, то і до прийняття відповідних рішеннь Радою ФФУР проведення змагань призупиняється.

На останок. Нагадаю (про це відкрито писав, що і приводили представники "Інтерес-Центру" на засідання КДК як цитати), що Регламент мною був опублікований 11 квітня по причині того, що невідома була буквально до першого туру кількість команд, що гратиме в вищій і першій лізі. Кількість команд у вищій лізі була менше проголосованих 10. Нараховувалося 7-8 команд. А відтак цілком свідомо проговарювався варіанті змін у формулі турніру (три кола, що дали б 21 тур). Що мало бути прописано у Регламенті. А відтак необхідно було збирати Раду ФФУР для прийняття відповідного рішення. Буквально в останній момент вдалося умовити дві команди замінити "Сокіл" (який буквально в останню мит вирішив грати у першій лізі) і "Базис" ( в останній момент таки вирішив грати в чемпіонаті області). А відтак вдалося вийти на прописані в Регламенті 10 команд. І чемпіонат розпочався своєчасно. Але Регламент я опублікувати не встиг. Помилку свою визнав і висловив заяву, що особисто компенсую витрати на арбітраж матчів першого туру у разі визнання зіграними їх неправомірно.

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 6
 • ICQ: {icq}
7 травня 2014 13:51

Svoboda

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 7.05.2014
 
Ми команда Локомотив-Свобода повністю підтримуємо І.М.Соболенка. І согласні все має бути по закону, ми ж не в лісі живемо!!

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 27
 • ICQ: {icq}
7 травня 2014 15:47

Fart

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 3.09.2011
 
Чи готові "Інтерес-Ц." до кінця Чемпіонату в кожній грі бути принципово чесними і дисциплінованими? До найменшої дрібниці, до останньоі букви дотримуватись усіх норм, правил, принципів? Рівень нашого турніру значно зріс, але повірте, мені, як голові суддівської колегії, в багатьох матчах можна знайти якісь порушення, а деякі можна і не ропочинати (наявність щитків, однорідність і кількість комплектів форми, номера, правильність проведення заміни, заповнення рапорту арбітра, присутність лікаря і препаратів, запізнення на гру і т.д.). А найпростіше виміряти ворота. На відміну від ромірів поля (45-90 на 90-120) ворота в розмірах не коливаються і згідно Правил мають бути тільки 2,44 на 7.32 не більше і не менше. Як думаєте на скількох полях в нашому районі можна було б проводити ігри? Скільки результатів ігор правдошукачі порадять скасувати?
Мені здається "Інтересівцям" не треба хитрувати і шукати якісь ходи-щілини, а проявити солідність і просто визнати факт порушення Регламенту (хоча на момент порушення він, слід визнати, через певні причини ще не був опублікований), який був офіційно проголосований і затверджений БІЛЬШІСТЮ на ФФУМ.

Андрощук О.І.

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 22
 • ICQ: {icq}
8 травня 2014 19:50

Alexandrrrrrrrrrr

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 9.05.2011
 
Можливо я не так щось зрозумів, але здається даний сайт не є офіційним сайтом будь якої організації а належить особисто пану Соболенко і він на свій лад і розсуд оприлюднює на ньому новини футболу черкащини та інші спортивні події ,знову наголошую можливо я чогось не розумію але з яких таких перепелів регламент офіційної організації вважається дійсним опісля оприлюднення даного на НЕОФІЦІЙНОМУ,ПРИВАТНОМУ сайті,здається був збір представників команд на якому як я розумію регламент обговорювався і голосувався,то тоді команді ІЦ слід визнати що їх представник весь цей час продлубався в носі і нічим іншим не займався.Наостанок скажу що напевно не слід зараз всіх собак спускати на команду ІЦ але й команді Інтерес Центр потрібно прислухатися до поради пана Андрощука О.І. " проявити солідність"...

<
 • Публикацій: 3127
 • Коментарів: 1344
 • ICQ: {icq}
8 травня 2014 21:13

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
Дякую за солідність у коментарях і всі дотримувалися толерантності! Щиро вдячний всім! Вдячний за дуже високу оцінку моєї роботи (думаю, завищена - але буде стимулом рости і відповідати написаному!). Солідарний з
Цитата: Alexandrrrrrrrrrr
не слід зараз всіх собак спускати на команду ІЦ

команда в цілком законний спосіб намагалося зберегти три пункти. Данна ситуація і її розбір були досить інформативним правовим лікбезом особисто для мене і , думаю, для всіх присутніх. Вже за це можна подякувати (насамперед С.Коробаню - солідно все і дуже грамотно, повчально і при цьому коректно!)
В справі на сьогодні поставлено крапку. Можливо це буде ще одним поштовхом для вдосконалення роботи! Як і "по-совісті" теж відображено в нашому районному футболі. 4-5 років тому це не була б юридично-правова дискусія, а була б банальна сварка... всім вдячний. Ростемо всі разом!

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 13
 • ICQ: {icq}
12 травня 2014 15:38

bogdanch

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 10.05.2014
 
Пане Соболенко в команді ФК Граніт не Плахеда а Плакида

<
 • Публикацій: 3127
 • Коментарів: 1344
 • ICQ: {icq}
12 травня 2014 16:17

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
Приношу вибачення. Враховано буде.

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.