» » » Відбулося засідання Ради ФФУР

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Відбулося засідання Ради ФФУР

Автор: Sobolenko від 8-05-2014, 21:01, подивилося: 1468

0
Сьогодні о 18-00 на стадіоні "Уманьферммаш" відбулося позачергове засідання Ради ФФУР. Причиною данного зібрання стало рішення КДК ФФУР від 06.05.2014. Тоді, нагадаю, КДК вирішило за доцільне переадресувати саме на засідання Ради ФФУР (до неї входять представники всіх команд. що приймають участь в чемпіонаті) питання розгляду ситуації, що виникла в матчі 1 туру "Іскра" (Собківка)-"Інтерес-Центр". Повторювати суть проблеми не стану, оскільки всі бажаючі зможуть ознайомитися із звітом про засідання КДК ФФУР від 06.05.14.

Приймали участь в сьогоднішньому засіданні Ради ФФУР представники 15 команд з 20. Обговорення, дискусія тривали більше години. З точки зору юридичної законне рішення могло бути одне. І воно могло потягнути за собою інші наслідки (варто розуміти, що недоліки і нюанси є при проведенні турніру), що могло призвести до призупинення чемпіонату району на невизначений термін. З точки зору логіки і справедливості (як висловлювалися "по-совісті") було запропоновано два можливих рішення (один з них запропонований "Інтерес-Центром", інший - мною). Власне і було винесено на голосування всі ці три варіанти. І кожна команда (представник) відкрито голосував за той чи інший варіант. Я не вважаю за доречне доносити до читачів всю "стенограму" сьогоднішнього зібрання. Кожен мав право на власну думку, кожен міг відстоювати свою точку зору. Хотів би відмітити, що всі присутні проявили активність, байдужих не було, але при цьому всі дотрималися певних рамок, були досить толерантним до присутніх (в тому числі і опонентів). За це можна лише подякувати всім. І проявити впевненість в тому, що ми рухаємося у вірному напрямку (навіть попри протиріччя чи різні погляди на щось). Не буду я вказувати і хто за який варіант проголосував (хоча голосування і було відкритим).

Результати голосування наступні:

1 варіант. Переграти матч "Іскра"-"Інтерес-Центр". Інші результати першого туру залишити в силі. 2 голоси.

2 варіант. Переграти всі матчі, що відбулися до 11 квітня. 4 голоси.

3 варіант. Вважати всі матчі, що відбулися до 11 квітня зіграними згідно Регламенту ЧУР-2014. Вважати, що з боку команди "Інтерес-Центр" було допущено помилку. І через участь гравця Медвідь В. зарахувати технічну поразку команді "Інтерес-Центр" 0:3, команді "Іскра" зарахувати технічну перемогу 3:0. 9 голосів.

Прийнято третій варіант.

Рішення Ради ФФУР є остаточним і оскарженню не підлягає.


Зібрання представники завершили рукостиканням і без претензій один до одного.

Оскільки варіант 2 не був прийнятий, то інші питання не піднімалися і не ставилися на голосування. А відтак чемпіонат Уманського райну не буде призупинено і продовжиться згідно календаря.

Варто відмітити, що при проведенні наших змагань є ще чимало умовностей, які в ідеалі бажано позбутися. Але таке "закручування гайок" може призвести до неможливості проведення чемпіонату і кубку району. Мріяти ми можемо багато, але при цьому ми маємо стояти обома ногами на землі. Але шляхи для вдосконалення шукати будемо. І данне засідання Ради ФФУР, як по мені, це продемонструвало.

Дякую всім за розуміння.

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.