» » » Кубок Уманського району 2015 року. 1/8 фіналу.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Кубок Уманського району 2015 року. 1/8 фіналу.

Автор: Sobolenko від 26-06-2015, 10:46, подивилося: 2296

8 Кубок Уманського району

Кубок Уманського району 2015 року. 1/8 фіналу.

1/8 фіналу. 28.06.

Матч 3 "Базис" (Городецьке)– "Сокіл" (Бабанка) 8:0
28.06. неділя. 18-00. Городецьке. Арбітр: Андрощук Олег
Голи: Овсянніков (3), Кравчук (9, 67), Шукайло (19,35,58), Дудник (42), Бондар (70)
Попередження: Дудник - Скрипка

Матч 4 "Ніка" (Родниківка) - "Базис-2" (Кочубіївка) 1:0 (в д.ч.)
28.06. неділя. 16-00. Іванівка. Арбітр: Скрипник Сергій
Гол: уточнюється

Матч 5. "Рубін" (Городниця) - Дмитрушки 2:5
28.06. неділя. 17-00. Городниця. Арбітр: Гордєй Василь
Голи: Дзьонь (35), Грабовенко (40) - Левченко (5, 20), Назаренко (10), Мазур (43), Загородній (50)
Попередження: Захаров (Рубін)
Вилучення: Захаров (65, Рубін, нецензурні висловлювання на адресу арбітра)

Матч 6. "Уманьферммаш" - "Пахтакор" 2:2, пен 3:4
28.06. неділя. 18-00. Штучне. Арбітр: Кузьменко Анатолій
Голи: Трухін (12), Люльченко (40) - Щербина (33), Яворський (56, пен)
Попередження: Глек, Саченко, Люльченко - Щербина, Яворський, Прокопенко, Чорнодід

Матч 7. "Іскра" (Собківка) - Паланка 0:2
28.06. неділя. 17-00. Собківка. Арбітр: Слободяник Євген
голи: Дерманський (29), Андронатій (90+3)
Попередження: Ганзюк О., Крижанівський - Сухар, Андронатій
Вилучення: Ганзюк О. (58, Іскра, повторне попередження), Сухар (87, Паланка, повторне попередження)

Матч 8. "Граніт" (Старі Бабани) - "Інтерес-Центр" 1:0
28.06. неділя. 17-00. Старі Бабани. Арбітр: Щербина Володимир
Гол: Байрук (67)
Попередження: Хміль, Байрук - Левадський, Товт, Головко

Матч 9. Краснопілка - Полянецьке. 28.06. неділя. 14-00. Іванівка.Арбітр: Горбатюк Віталій


Матч 10. Іванівка – "Локомотив-Свобода" 2:3 (в д.ч.)
28.06. неділя. 18-00. Іванівка. Арбітр: Баланюк Артем
Голи: Омельчук (5), Бурковецький (50) - Єжаченко А. (71), Нагорняк (83), Рябченко (102)
Попередження: Карандевич (Локомотив-Свобода)



Оголошення до представників команд! Оплата арбітражу матчів Кубку Уманського району-2015 відбувається на місці ДО ПОЧАТКУ МАТЧУ в рівній долі обома командами. В іншому випадку - матч не розпочинається

Категорія: Новини / Кубок району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 24
  • ICQ: {icq}
29 червня 2015 00:20

Сергей-Ферммаш

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.10.2011
 
Уманьферммаш-Пахтакор досить нервова гра хоч шанси були в обох команд. Але відкрито посилати рефері протягом матчу це вже занадто. Хоча суддя наробив помилок забагато.

<
  • Публикацій: 2356
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
29 червня 2015 02:07

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Гра радше не нервова, а по-справжньому кубкова. Я б не сказав, що вона була нервова й це вилилося в якiсь сутички чи неповагу мiж гравцями. Моменти були в обох команд. А пенальтi то лотерея й не ми так назвали це))))) щодо арбiтражу. Не буду рахувати помилки. Тим паче пришиють, що я упереджений. Головна помилка, причому в системi була, причому не лише у сьогоднiшнього арбiтра - абсолютно невiрне трактування "принципу переваги"!!! Я не знаю хто людей навчив у нас - мяч у вас тому не треба свистiти! Оцiнюеться ЧИ МАТИМЕ КОМАНДА ПЕРЕВАГУ В РЕЗУЛЬТАТI НЕЗУПИНКИ ГРИ! Й ВОЛОДIННЯ МЯЧЕМ ПРИ ЦЬОМУ ЛИШЕ ОДИН КРИТЕРIЙ! Яка може бути перевага, кола мяч залишаеться у захисника перед його штрафною й його ще атакують?! До того ж треба оцiнювати грубiсть iгнорованого порушення. Якщо вiдбивають голову захиснику перед його штрафною, то поо яку перевагу можна говорити? Потiм дивуються й ображаються, що чують щось (не виправдовую загалом). А головне, що це призводить до пiдвищення жорсткостi единоборств. Як наслiдок - травми. Резюме - судити це не обговорювати гру з трибун.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 33
  • ICQ: {icq}
30 червня 2015 14:19

KENT

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.05.2013
 
Як на мене арбітр молодець, хоча помилки були! А в кого їх не буває? Та витримати брутальну навалу двухметрових гравців, не кожен зможе!!! Трохи дивує позиція адміністратора, що до оцінки гри. Напевно тут спрацював прицип: "своя сорочка блище до тіла".

<
  • Публикацій: 2356
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
30 червня 2015 19:12

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
І в чому мене звинувачує пан KENT? Давно мене не звинувачували щодо "свої сорочки". Аж зачекався. Що тут не так? Я висловив свою думку щодо арбітражу. І в чому тут "своя сорочка блище до тіла". відверто кажучи, вже задовбали ці звинувачення щодо мої приналежності до "Пахтакору". Те, що на цьому "Пахтакорові" експерементують з арбітрами (щоб я мав можливість їх оцінити в ділі), так я до цього не висловлював свої претензії по цьому факту. А тут ви висловили своє чергове звинувачення. Не полініться - хоч аргументуйте.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 33
  • ICQ: {icq}
1 липня 2015 09:09

KENT

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.05.2013
 
А які тут ще понетрібні аргументи, ви знову мене дивуєте! Якщо те що гравці в брутальні формі, на протязі всієї гри погрожують арбітрові, а в другому овертаймі взагалі спробували його заштовхати головами- якщо все це не є аргументом, то про що взагалі говорити.... А арбітр молодець, вам потрібно йому дякувати, інший на його місті вилучив би двох, трьох гравців"Пахтакору".

<
  • Публикацій: 2356
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
1 липня 2015 17:40

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Процитуйте з мого коментаря - дослівно, будь-ласка - ДЕ Я ВИПРАВДАВ, як ви звинувачуєте, гравців "Пахтакора", що в "брутальній формі на протязі всієї гри погрожують арбітрові" . Я в своєму коментарі акцентував увагу на СИСТЕМНУ помилку як данного арбітра так і багатьох інших в Уманському районі. Перечитайте мій перший коментар. Якщо не розумієте українською, то запросіть того, хто її розуміє - він прочитає і вам перекладе. Тому що цілком очевидно, що ви чи то умисно, чи випадково, видаєте бажане за реальне. То читаєте те, що не написано. То бачите те, чого не було! Де ви вгледіли:
Цитата: KENT
на протязі всієї гри погрожують арбітрові,
? НА ПРОТЯЗІ ВСІЄЇ ГРИ? У Вас із-за воріт якісь візуальні і звукові спотворення?

А арбітрові, без ваших повчань, я і так подякував за гру. Упередженості не було - ось і все, чого я хочу (як і більшість). а те, що припускався якихось помилок - то при бажанні навчиться. В тому числі і проаналізувавши і власні помилки.

П.С. В принципі ще після першого коментаря вашого проаналізував наявну у мене інформацію і не перестав дивуватися написаному вами і в першому і в другому коментарі. Кожен бачить у написаному те, що хоче побачити. Тому розтлумачувати надалі вам що я хотів висловити не збираюся. Пишу досить чітко і прямо. А хто там що надумав - то ваші проблеми.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 33
  • ICQ: {icq}
2 липня 2015 15:55

KENT

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.05.2013
 
Мій останній коментар. Не бачу смислу дискутувати з людиною, яка крім себе нікого не чує!

<
  • Публикацій: 2356
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
2 липня 2015 22:11

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Так і я більше не збираюся дискутувати з людиною, яка звинуватила, висмоктавши з пальця, і яка не спромоглася підтвердити своє звинувачення цитатою.

Чую я всіх. Тільки я не збираюся мовчати, коли мене ні за що звинувачують. Не знайшли до чого в грі до мене придовбатися, то тут давай поливати.

Інформаційне повідомлення