» » » Відбулися чвертьфінали Кубку Уманського району-2011!

Відбулися чвертьфінали Кубку Уманського району-2011!

Автор: Sobolenko від 24-04-2011, 10:33, подивилося: 1943

2 В суботу 23 квітня відбулися матчі чвертьфіналу кубка Уманського району-2011.
Першими в боротьбу вступили "Дружба" та "Світ меблів". Вони зустрічалися о 13-00 на штучному полі. "СМ" виглядав фаворитом. І початок матчу був за меблевиками, але вони змарнували кілька гарних моментів. А потім "Дружба" покарала їх за таке ставлення до гольових моментів і в контратаці відкрила рахунок. Лише перед самою перервою "СМ" зміг відігратися. А в другому таймі боротьби по суті не вийшло, хоча всі очікували саме такого розвитку подій. В підсумку 4:1 на користь "Світу меблів"

В Кочержинцях зустрічалися Паланка та Родниківка (на період будівництва нового стадіону в Паланці саме в Кочержинцях проводитиме домашні матчі команда Паланки). Спрогнозувати результат цього матчу не брався ніхто. І вийшов він по кубковому драматичним. Відкрили рахунок господарі. Але команда Родниківки відігралася і вийшла вперед. Могло і до овертайму дійти, але так і завершили 1:2

Цікаво було і в Собківці, де приймали "Уманьферммаш". Господарі, які в більшості укомплектовані гравцями минулорічного "Пахтакору" (в "Пахтакорі" вирішили по суті розділитися на дві команди, щоб мати максимум ігрової практики) та доповнені місцевою молоддю, мали моменти для взяття воріт гостей. Але не використалі ці нагоди. А уманьферммашівці свій гол забили. Собківка змогла відігратися. Але машинобудівники знову вийшли вперед. господарі могли перевести справу в додатковий час. Буквально на 90-й хвилині мали супер-момент. Але так і тут залишилося 1:2.

І фінішувало все знову на штучному полі, де "Комунальник" переміг команду Косенівки 6:1.

Таким чином наступної неділі в півфіналах зійдуться "Уманьферммаш"-"Світ меблів" та "Ніка" (Родниківка)-"Комунальник"! Такі пари згідно жеребкування і сітки, що публікувалася перед стартом змагань

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Кубок району