» » » Фінал Кубка району - подарунок уманчанам до Дня Перемоги!

Фінал Кубка району - подарунок уманчанам до Дня Перемоги!

Автор: Sobolenko від 10-05-2011, 22:56, подивилося: 2296

2 ФІНАЛ КУБКУ РАЙОНУ 2011 РОКУ,
"Уманьферммаш"-"Комунальник" 2:4 (1:2)
9 травня 2011 року. 14-00. Стадіон "Іллічівець-Умань" . Основне поле. 500 глядачів.
Арбітр: О.Андрощук.
"Уманьферммаш": Ганага Сергій, Трухін Сергій, Дишлюк Олег, Троценко Віталій (67, Ткаченко Олександр), Мельничук Олександр, Байда Володимир (67, Коробань Сергій), Петриченко Ростислав (67, Афанащенко Павло), Шнайдер Олег, Кучерук Євген, Астафуров Вячеслав (12, Семенько Олександр), Радощук Валерій.
"Комунальник": Телепенко Олександр, Мамбик Олександр, Моспан Віталій, Лут Руслан, Толокін Юрій (46, Чорнодід Олександр), Прокопенко Олександр, Казаков Павло, Семерчук Сергій (46, Дерманський Володимир), Байда Микола (70, Онищук Сергій), Карнаушенко Олександр (68, Пишнюк Анатолій), Карнаушенко Владислав (70, Крочак Руслан)
Голи: 1:0 -Шнайдер (10, пен) , 1:1 - Казаков (34). 1:2 - Казаков (44), 1:3 - Моспан (59), 1:4 - Дерманський (67), 2:4 - Ганага (78)
Вилучення: Трухін (85, фол останньої надії)

І цього року святковий день ознаменувся фіналом районного кубка. І потрібно сказати, що ця подія не зіпсувала настрою ні учасникам ні уболівальникам! Варто відмітити, що, дякуючи генеральному директору ВАТ "Уманьферммаш" Ліпкану Анатолію Васильовичу, матч пройшов на головній арені міста. І гарного сонячного дня багато уболівальників потяглися на трибуни. За самими скромними підрахунками їх того дня набралося до 500 чоловік ато і більше. Постаралися і організатори змагань - після матчу нагороди отримали і переможці і переможені! Тобто можна сміливо сказати - що переможених в такому фіналі не залишилося! Всі отримали море позитиву і гарного настрою!
Як і було проаносовано, о 14-00 арбітр матчу Олег Андрощук дав стартовий свисток. Комунальники мали статус фаворита і почили відразу прибирати ініціативу до власних рук, точніше - ніг. Але перша ж гостра контратака "Уманьферммашу" призвела до голу в ворота Телепенка (цікаво, що ще минулого року Олександ захищав ворота саме ферммашівців. В цьому епізоді Астафуров вийшов сам на сам з голкіпером і прокинув повз нього мяча. Після цього воротар збив нападаючого. Арбітр на досвіді витримав паузу і, коли стало зрозуміло, що мяч не влучив у ворота, зафіксував порушення. Пенальті! Без жодних питань! Олег Шнайдер чітко реалізує спробу. 1:0. Оце початок!
"Комунальник" не знітився і продовжував гнути свою лінію. Але результату це не приносило. Того більше - ще в одній контратаці господарі поля могли і подвоїти рахунок. Це вже було б серйозною заявкою на перемогу. А так на 34-й хвилині рахунок став нічійним - це відмінно індивідуально зіграв Павло Казаков. А перед самою перервою він же і вперед вивів свою команду!
По перерві "Уманьферммаш" активізувася і пішов вперед відігруватися. Але гол Віталія Моспана зіпсував їм настрій ще більше. А коли на 67-й хвилині Володимир Дерманський довів справу до 4:1, то , схоже, ферммашівці остаточно розчарувалися. Але до їх честі вони руки не опустили і навіть скоротили рахунок - зі штрафного відзначився Сергій Ганага.
А на останок глядачі ще й вилучення побачили - це Сергій Трухін, рятуючи команду від вірного голу, змушений був зіграти руками за карним майданчиком (а він в другому таймі був голкіпером) - фол останньої надії...
А на завершення під оплески уболівальників всі отримали заслуженні нагороди - і фіналісти і переможці!
КУБОК РАЙОНУ ПРОЙШОВ НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ!

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Кубок району