» » » РЕГЛАМЕНТ Відкритого Кубку Уманського району «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
РЕГЛАМЕНТ Відкритого Кубку Уманського району «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року

Автор: Sobolenko від 3-06-2019, 15:59, подивилося: 475

0

РЕГЛАМЕНТ
Відкритого Кубку Уманського району
«SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу
сезону 2019 року


РЕГЛАМЕНТ Відкритого Кубку Уманського району «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року

I. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.
• Залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом.
• Популяризація футболу та здорового способу життя.
• Виконання обласної «Цільової програми розвитку футболу в Черкаській області»
• Створення умов для підвищення рівня майстерності футболістів
• Виявлення кращої чоловічої футбольної команди Уманського району та прилеглих територій сусідніх регіонів.

II. ТЕРМІНИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ.
1. Змагання проходитимуть згідно Календаря Відкритого Кубка «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG», який буде опубліковано як окремий документ.
2. Матчі будуть проходити на футбольних полях, придатність яких, затвердить Виконком «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG».

III. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ.
1. «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG», входить як автономна складова в структуру Федерації футболу Уманського району.
2. Загальне керівництво Кубком здійснює Виконком «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» турніру у складі:
• Олександр Клімов – голова;
• Олег Андрощук.
• Ігор Соболенко;
• Артем Баланюк
3. Функції КДК (контрольно-дисциплінарного комітету) «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG», буде виконувати Виконком (голова Артем Баланюк).
4. Апеляційний комітет Ліги.
5. Питання, не передбачені дійсним Регламентом, регулюються Виконкомом.н
6. Ітернет-ресурс «Футбол Уманщини від Ігоря Соболенка» (http://umanfootball.com.ua/) є офіційним інформаційним партнером Відкритого Кубку Уманського району «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року.

IV. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ.
1. В змаганнях беруть участь аматорські команди футбольних і спортивних клубів, колективів фізкультури підприємств, організацій і навчальних закладів, які визнають і виконують Статутні і регламентні вимоги Федерації футболу Уманського району та «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG», дотримуються принципів чесної гри і загальновизнаних правил поведінки.
2. Допускаються гравці не молодші 15 років. Гравцям віком від 15 до 17 років дозволяється виступати за дорослі команди при наявності персональної довідки лікаря та письмового дозволу батьків чи опікунів.
3. Поняття «легіонер» не має місця (громадянство, приписка не мають значення).
4. В турнірі зможуть грати лише футболісти, які не заявлені в Чемпіонаті чи Першості будь-якої області України, аматорській першості України чи професійних лігах. Таке обмеження не стосується футболістів, що заявлені лише в ДЮФЛ чи ветеранських турнірах області, України і вище.
5. В Кубку можуть брати участь команди, що не грають в Чемпіонаті «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року, але виключно згідно усіх пунктів (особливо учасників) Регламенту Відкритого Кубка Уманського району «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року.

V. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
1. Змагання проходитимуть згідно Календаря з одного матчу за принципом «програв – вибув».
2. Ігрові пари на усіх етапах Кубка визначаються сліпим жеребом після кожного туру. Жереб проводить Виконком.
3. Матчі проводяться на полях команд, що виграли жереб та принципом попередньої кількості ігор «дома-виїзд» з урахуванням рівності умов для усіх команд. Місце та час фіналу – обирає виключно Виконком
4. Офіційна заявка клубу (команди) на перенесення матчу подається до Оргкомітету не пізніше ніж за 2 дні до початку зустрічі.
5. Перенесений матч проводиться протягом наступних 3 днів. Питання переносу матчу попередньо узгоджується між командами і після цього в письмовій формі подається до Виконкому. У випадку відсутності домовленості між командами остаточне рішення приймає Виконком. Для перенесення матчу має бути поважна причина чи форсмажорні обставини. Якщо заявка визнається необґрунтованою – матч не переноситься. Рішення Виконкому оскарженню не підлягає.
6. Право переносу матчу у випадках, не передбачених Регламентом належить Виконкому. Це рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

VI. ЗАЯВКИ
Заявка на участь є офіційним підтвердженням участі команди в змаганнях
• Кількість гравців, що вносяться до заявки не обмежена.
• Заявочні листи у трьох примірниках (для Ліги, для Федерації та собі) подаються в Виконком та завірюються кожна.
• Гравцям віком від 15 до 17 років дозволяється виступати за дорослі команди при наявності персональної довідки лікаря та письмового дозволу батьків чи опікунів.
• На всіх іграх представники команд зобов’язані мати при собі копію заявочного листа та документ з фото, що засвідчує особу, на кожного учасника матчу (паспорт, посвідчення водія, студентський квиток чи Картку гравця-учасника «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG»).
• Дозаявка для участі в іграх Відкритого Кубку «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG»з футболу не дозволена на усіх етапах Кубка.
• В перерві між 1 та 2 тколами, дозволяється перехід до іншої команди для участі як в Чемпіонаті так і Кубку (при дотриманні інших вимог Регламенту).
• Протягом 2-го кола Чемпіонату та Кубка, гравці «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» можуть грати лише за одну команду (гравці інших команд згідно Заявці на Кубок).

VII. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
1. В Рапорт арбітра вноситься не більше 11 основних і 9 запасних гравців.
2. Офіційний представник клубу (команди) зобов’язаний не пізніше 15 хв. до початку зустрічі занести до Рапорту арбітра прізвища і імена гравців, відповідно їх номеру на футболці, заявлених на даний час, і представити арбітру матчу заявку і картки учасників. Ці документи повертаються представнику команди по закінченню матчу після оформлення Рапорту.
4. Футболіст, прізвище якого не внесено до рапорту арбітра до початку матчу, не має права брати участь у грі.
5. Представники команд підписують Рапорт арбітра до початку гри.
6. Футболіст, внесений до Рапорту арбітра, вважається учасником матчу, навіть якщо він не виходив на заміну. Це враховується при розгляді спірних питань.
7. В кожному матчі дозволяється заміна не більше 7 (семи) гравців.
8. Ігрова форма футболіста складається з футболки, шортів, гетрів, щитків та взуття. Рекомендована наявність футболок і шорт одного зразка з номерами на футболках, що відповідають запису в протоколі.
9. На випадок збігу кольору форми – змінює її команда-господар поля (дозволяється використання манішок).
10.Тривалість гри 90 хв. (2 тайми по 45 хв. з 15-хвилинною перервою – менше дозволяється лише при згоді абсолютно всіх гравців).
11. До фактичного початку матчу, під час проведення замін та по завершенню матчу (поки команди не залишили поле) представники команд мають право звірити білет учасника з особистістю гравця. Звернення про перевірку документів більше, ніж через 10 хвилин по закінченню матчу, не приймаються до уваги. Але до закінчення вказаного терміну (10 хвилин по закінченню матчу) представники команд, в разі відповідної вимоги арбітра зобов’язані представити гравця для звірки документів (картки гравця).
12. Затримка матчу з вини команди-господаря поля дозволяється не більше ніж на 30 хвилин, з вини команди гостей не більше ніж на 60 хвилин.
13. Не представлення транспорту команді для відрядження на календарну гру не є поважною причиною для переносу матчу.
14. У разі припинення матчу арбітром з вини однієї з команд – їй зараховується технічна поразка (0:3). Якщо різниця м’ячів більша або дорівнює трьом, рахунок залишається незмінним.
16. Офіційні представники клубів (команд) не мають права втручатися в дії арбітрів, делегатів-інспекторів, вони несуть повну відповідальність за поведінку гравців та офіційних осіб свого клубу (команди).
17. Керівники клубів (команд) і футболісти повинні виконувати усі вимоги Регламенту та Правил гри, виявляючи високу дисципліну, організованість і повагу до суперників, глядачів та всіх суб'єктів ФФУР та Відкритого Кубка «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року.
18. Матчі відбуваються по суботах і неділях в період з 12.00 до 19.00 год. (але з урахування освітленості на день проведення матчу). Час затверджується Виконкомом «Ліги» і повідомляється представникам команд. В разі неможливості домовитися щодо часу початку матчу – матч має відбутися в неділю о 17-00. При проведенні кількох матчів в один день на одному стадіоні час початку матчів остаточно визначається Виконкомом.
19. Зміна часу початку матчу, окрім фіналу, можлива за спільної згоди команд і завчасного попередження Виконкому (за 2 доби).

VIII. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ДИСЦИПЛІНАРНІ ПРАВИЛА.
1. Переможець матчу на усіх етапах визначається згідно Правил гри ФІФА для кубкових ігор (основний час – 2 тайми по 15 хв. – Пенальті).
2. В турнірі на Відкритий Кубок «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу, діють дисциплінарні Правила Чемпіонату Ліги.
3. Накопичення «жовтих» карток та дискваліфікація по «червоних», що не перевищує одного матчу, не переноситься з Чемпіонату на Кубок і навпаки (для учасників Чемпіонату Ліги).

IX. СУДДІВСТВО
1. В Кубку «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року буде організовано нейтральний арбітраж (головний арбітр).
2. У фіналі обов’язково мають бути нейтральні асистенти арбітра (вони ж бокові чи офіційні помічники).
3. Команда на попередніх етапах не може категорично відмовитись надати асистента арбітра, посилаючись на відсутність людей. (Тобто, якщо у команди всього 11 осіб на грі, а суперник надає тільки одного асистента, то потрібно грати в меншості, але помічником головного арбітра забезпечити).

X. МЕДИЧНИЙ СУПРОВІД.
Медичний супровід (перша медична допомога) матчу забезпечує команда-господар. Фінал – Ліга.

XI. ПОРЯДОК ПОДАННЯ ПРОТЕСТІВ.
Кожна команда може подати протест по завершенню гри (не пізніше 24 годин після завершення гри). Про це офіційний представник команди має повідомити головного арбітра матчу. Короткий зміст протесту вноситься до Рапорту арбітра. Не розглядаються протести, які були подані на рішення арбітрів та їх дії, що мали місце у грі, а саме:
• призначення або непризначення вільних, шрафних, шестиметрових та десятиметрових ударів;
• визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча в гру;
• на зараховане чи незараховане взяття воріт;
• попередження і вилучення гравців з поля.

XII. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ.
1. Витрати, пов’язані з харчуванням, транспортні витрати, проживання – несе сторона, що відряджає команду.
2. Витрати, пов’язані з закупівлею нагороджувальної атрибутики, несе «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року.
3. Витрати пов’язані з оплатою роботи арбітрів та їхні транспортні витрати (якщо такі були), несуть пополам обидві команди.
4. Витрати пов’язані з оплатою роботи медпрацівника та аренди поля для фінального матчу, несе Федерація футболу Уманського району

XIII. НАГОРОДЖЕННЯ.
Переможець нагороджується перехідним Кубком, а фіналісти відповідними медалями.

Виконком Відкритого Кубка Уманського району
«SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу
сезону 2019 року


Федерація футболу Уманського району

Категорія: Новини / Кубок району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.