» » » Стартує Кубок Уманського району-2012

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Стартує Кубок Уманського району-2012

Автор: Sobolenko від 6-06-2012, 19:01, подивилося: 4440

55

1/16 фіналу


"Ніка" Родниківка - "Дружба". 0:1
10.06. Родниківка. 16-00. Арбітр Коломієць С. Цей мат відбудеться саме в Родниківці за обопільною згодою обох команд.
Годований (32)

Рижавка-Іванівка. 1:0
10.06. Рижавка. 18-00. Арбітр Дорошенко В.
Коваль (22)

Дмитрушки - "Пахтакор". 2:1
10.06. 15-00. Дмитрушки. арбітр Красніцький О.
Гості явно вийшли на поле недооцінивши суперника. А ось у господарів з мотивацією проблем не було. І цілком логічним став перший гол саме у ворота "Пахтакора". Лише після цього гості стали прокидатися. І до перерви навіть відігралися, скориставшись моментом - розіграли штрафний, не просивши пробивати по свистку.
В другому таймі "Пахтакор" володів ініціативою і мав можливості для взяття воріт. Свої моменти на контратаках мали і господарі. ,
Коли всі вже стали прикидати, що мука на спеці триватиме ще додаткових ще 30 хвилин, господарям вдалася ще одна гостра контратака і вони вирвали несподівану для багатьох перемогу. Цьому сприяло більше бажання і краща мотивація Дмитрушок. З чим і вітаємо переможця.

"Сокіл" Бабанка - "Олімп" Текуча 7:0
10.06. Бабанка. Арбітр Шведов С.
Притула (11,73,78), Рябокынь (27), Петренко (80), Склярук (90), Кобзар (60 автогол)

Матч перенесений ЧУРу
Комунальник"-"Базис" Городецьке . 0:0
10.06. Штучне. 16-30. Арбітр Андрощук О.



1/8 фіналу

СМ-"Рубін" Собківка 5:2

17.06. 16-00. Андрощук О.

"Дружба" - "Укрзерноімпекс" Ладижинка. 5:1
17.06. 18-00. Арбытр А.Баланюк
Барановський (20,65), Зюненко (35), Нагорняк (70), Годований (73), - Мусатенко (75)

Рижавка-"Інтерес-Центр" 0:1

17.06. 17-00. Коломієць С.
Троценко (25)

"Колос" Текуча - "Базис" Городецьке 1:3

17.06. 17-00. Ткачук М.
Горбатюк (52 пен) - Смілянець (30,44), Кононенко (57)

Дмитрушки-Сушківка 2:4 (в дод.час)
17.06. 18-00. Шведов С.
Ненька (40), Діденко (79 пен) - Мазуренко (60, 120+1), Турчак (52 пен), Курельчук (117)


"Сокіл" Бабанка - Паланка 0:3

17.06. 17-00. Мальований М.

Колодисте - Кочержинці - технічна поразка гостей, що не явились на матч
17.06. 17-00. Ткачук М.

"Уманьферммаш" - "Комунальник" 3:3 по пен 1:3
17.06. неділя. штучне. 16-00
Ярошук (38,67), Кожанов (65) - Дерманський (15,40), Моспан (11)
На 82 Дерманський не реалізував пенальті
Післяматчеві пенальті: Ярошук (+), Семенюк (- воротар), Наметченко (- воротар), Кучерук (- воротар) - Лут (+), Дегтярьов (-), Моспан (+), Прокопенко (+)

Матчі відбудуться на полях команд, що вказані першими.


1/4 фіналу. Матчі 24 червня
Світ Меблів - Дружба- 2:1
24.06. 17-00. Ст.Сокіл. Арбітр Коломієць С.
Дудник (51), Піддубченко (85) - Мулько (88)
Попередження: Слободяник

Базис (Городецьке) -Інтерес-Центр. 0:2
24.06. 18-00. Кочубіївка. Арбітр Сидун Ю.

Паланка -Сушківка. 0:1
24.06. 17-00. Іванівка. Арбітр Андрощук О.
Турчак В. (20)

Комунальник - Колодисте 5:0
24.06. 17-00. Штучне поле. Арбітр Шведов С.


Півфінали 15 липня.
Інтерес-Центр - СМ
Сушківка-Комунальник
Стартує Кубок Уманського району-2012

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Кубок району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 3030
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
6 червня 2012 19:03

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Інформація про дати перших 4 матчів після уточнення буде подана в звичайному режимі. Матчу Колодисте-Ст.Бабани не передбачається через відсутність просто будь-яких ознак зюоку останнього колективу. Всьому є свій терпець.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
7 червня 2012 23:01

cap

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 7.06.2012
 
цікаві матчі ПАХТАКОР-ДМИТРУШКИ та ДРУЖБА-"НІКА"РОДНИКІВКА !!!!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
8 червня 2012 09:49

russor72

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.06.2012
 
особливо Дмитрушки-Пахтакор, де їх чекає Сушківка!!!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 65
  • ICQ: {icq}
8 червня 2012 16:54

Jenya_2

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.12.2011
 
Ігоре скажіть будь-ласка, на цей сайт буде можливість заходити з телефону(на оновлений) ?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 1
  • ICQ: {icq}
15 червня 2012 11:52

Тёма-Ферммаш

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 11.06.2012
 
Уманьферммаш 3-2 Комунальник.......

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
16 червня 2012 20:05

Archi

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.06.2012
 
http://vk.com/umanvbolivae
закидайте фотки і відео з арени))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 160
  • ICQ: {icq}
17 червня 2012 05:47

Шурик

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.02.2011
 
почему сайт не обновляется?

<
  • Публикацій: 3030
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
17 червня 2012 23:38

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Щодо розмітки в Дмитрушках, то я сперечатися не буду - вона гірша ніж в Сушківці (хоча і там вона не є еталоном якості). Щодо воріт. Ще раз запитую - ви їх поміряли? чи так, на око прикинули? Вкажіть тоді результати своїх вимірювань! Для вас буде новиною, але під час будівництва нового сезону "Іллічівець" два сезони в Дмитрушках проводилися матчі вищої обласної ліги. І ворота були саме ці. Але тут приїхав експерт з Сушківки, кинув на око (ну так "глаз-алмаз") і зробив сенсаційне відкриття!
Щодо лікаря. То Ви насамперед представтесь - хто ви? І яким чином Ви зробили висновок про відсутність медпрацівника? Це не сарказм. Це питання по суті. Покищо у вас пустопорожні звинувачення.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 21
  • ICQ: {icq}
18 червня 2012 00:29

Dmytrushky

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 3.06.2012
 
sania,по-перше:
"Трава була нормально покошена,якби вона була на пів метра в висоту тоді можна було шось говорити а так трава була в самий раз"
по-друге:
"розмітку було несильно видно тільки по боковим лініям(але для цього і є боковий арбітр).а так то лінії штрафної було видно"
по-третє:
"звідки ти взяв шо в нас ворота неоднакові"
І наконецто останє медпрацівник був, він два рази помагав нашим гравцям,і я шось не чув шоб ви його звали.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
18 червня 2012 13:41

russor72

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.06.2012
 
sania-ти про яку траву,ту шо до гри вживав

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 6
  • ICQ: {icq}
18 червня 2012 14:34

sania

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 14.06.2012
 
Шо ти мелиш,ти лудше поле нормально до гри приготував,лінії понаводив,а ти сидиш тут умнічаєш))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
18 червня 2012 18:56

Archi

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.06.2012
 
Dmytrushky

Я грав на полі в неділю. поле дійсно в поганому стані, ліній не було видно(ти бачив, що воротар навіть не помітив і всі гравці скаржились на бокові лінії.) ворота переміряйте, а то ілюзія така, що вона справді не однакової довжини. мед сестра допомагала тільки вашим, а про нас забула, коли її звали. могли б мати хоть якусь повагу, навіть не до нас, а до арбітра!! він вас не засудив, а судив правильно. вам потрібно було тільки давати червоні картки за те що пів команди перекалічили. то була не гра, а фіг знає що. навіть не можна було людям в пас зіграти і техніку проявити. гра хоч була напружена, але без видовища, яке "Сушківка" демонструє завжди.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
18 червня 2012 21:30

russor72

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.06.2012
 
шо за живе зачепив?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 6
  • ICQ: {icq}
18 червня 2012 21:50

sania

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 14.06.2012
 
Я підтримую Archi він молодець,за живе чи неживе , а ВІН правду каже)))))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
19 червня 2012 07:51

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
Комунальник - Колодисте - на полі першої команди (вона проводила матч в 1/8 в гостях а друга команда мала грати вдома)
1/8 Комунальник проводив у гостях , на штучному полі, а де буде грати Комунальник в 1/4 дома на штучному полі..... wink wink wink Всього навсього воля жеребу smile smile smile

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
19 червня 2012 07:55

Archi

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.06.2012
 
Sobolenko

не міряли. не один Я казав так.

це припущення просто, вони дійсно так виглядають. кого не питав так казали. буде час переміряю)) мені байдуже які вони, але Я постараюсь поміряти (ті ворота).

Dmytrushky
яким це потрібно буду? справді мужик, поміряй)) нам вже байдуже зараз адже ми виграли. а вам грати там. хіба не цікаво?)

russor72,
та ні)) мені по... це хотів Вас спитати и рівні вони, чи то ілюзія.

ніхто не казав, що ворота різної велечини. Я написав що іІЛЮЗІЯ ТАКА!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
19 червня 2012 10:13

russor72

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.06.2012
 
Аrchi якщо тобі по..., то навіщо тоді ця писанина?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
19 червня 2012 10:16

Archi

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.06.2012
 
спитав за ворота))

і в горі ви сказали про поле, що воно чудове і ... тому і написав свою думку.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
19 червня 2012 10:21

russor72

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.06.2012
 
"Чудове"? Було написано, що поле в нормальному стані :))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
19 червня 2012 11:35

Archi

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.06.2012
 
не дуже))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 6
  • ICQ: {icq}
19 червня 2012 11:51

sania

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 14.06.2012
 
Поле було не в нормальному стані,а в хуйо.... ))))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 65
  • ICQ: {icq}
19 червня 2012 13:24

Jenya_2

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.12.2011
 
Колодисте дійшло до 1/4 фіналу незігравши жодної гри belay , може так і до фіналу доберуться, якщо Комунальник неявця на гру і наступна команда теж bully

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
19 червня 2012 14:04

Archi

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.06.2012
 
Jenya_2

надійтесь!!

Колодисте і так би дійшло до 1/4!!))

sania

в точку))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 65
  • ICQ: {icq}
19 червня 2012 19:17

Jenya_2

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.12.2011
 
та шо мені надіятись, мені всеодно, було б цікаво перша в історії УР команда яка виграла Кубок незігравши жодного матчу wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
19 червня 2012 21:20

russor72

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.06.2012
 
sania Archi
"експерти" по футбольним полям, вам би FIFA, ви там своїм хуйо.... собі "славу" здобули б!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
20 червня 2012 03:11

Archi

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.06.2012
 
russor72

та мені пох... те поле, могли б просто сказати нам, що не змогли підготувати давайте так зіграємо. але ж ні, вести себе пристойно не вміємо, якось по кон... себе повели!!

експерти з ФІФА сидяк у резиденції ФІФА. якби Я був експертом тоді і Я там був би.
а ти як граєш у футбол тобі пох...чи там трава метр чи то річка, чи болото... тоже мені "експерт".

з тобою за поле говорили, якого ти ху... тут понти кидаєш? навіщо це тобі потрібно? матч зіграно, нам поле не сподобалось, Вам воно як Донбас Арена от і все)) тобі люди кажуть що трава висока була, а ти їх хуїсо... поїдь в Іванівку подивись яке там поле, там ахує..е поле. вони хоч на останьому місці, але ставляться до суперників з повагою і підтримують поле в дуже класному стані!!

таке шось...

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 6
  • ICQ: {icq}
20 червня 2012 10:17

sania

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 14.06.2012
 
Archi ти дійсно правду говориш, я по цьому питанню тебе підтримую))) Потрібно до гри поле готувати - а не язиками бовтати!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
20 червня 2012 11:26

russor72

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.06.2012
 
Archi
пох... боляче,
щодо пристойності:то від мене не було написано ні одного непристойного слова в вашу сторону,я лише цитірував ваші слова!!!
де я граю коли і як то соплі не розпускаю.
щодо понтів:то у вас вся писанина в них!!!
поле-не дівка всім подобатись не може.
люди ведуть себе по людськи,а не пишуть непристойні слова!
да в Іванівкі на даний час найкраще поле в районі,буде таке в Сушківці- продовжимо розмову :-(

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
20 червня 2012 12:34

Archi

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.06.2012
 
В Сушківці ти грав?

да що ти кажеш соплі розпускаємо)) вся планета може на тему футболу писанину влаштовувати. як от вчора той піда. рефері у ворота Англії гол не зарахував. зараз вся Европа пише про це, а українці всі мати пруть. це по твоєму соплі? (типу гол не защитали, бідолашні українці) так? Я так не думаю!

не вмієте програвати))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 194
  • ICQ: {icq}
20 червня 2012 14:59

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
Мужики! що ви спорите. Перш ніж доказувати один одному х... тикати, прочитайте дуже добре регламент. А там написано таке ( однаково що обласний, що районний ) Якщо не покошене поле, чи немає розмітки, чи немає прапорців на бокових лініях, чи сіток на воротах, чи немає медпрацівника,чи ще щось - рішення приймає арбітр. Хоча без медпрацівника не дозволяється розпочинати гру взагалі. Тільки він рішає чи проводити матч, чи не проводити ( в цьому випадку приймаючій команді зараховується технічна поразка ). Якщо можна виправити ситуацію, то арбітр дає наприклад 20 - 30 хвилин на виправлення, якщо ні, то він приймає рішення. То в даному випадку арбітр розпочав гру, значить можно було грати. А те, що ви спорите нічого не дасть.

Назад Вперед
Інформаційне повідомлення