1/4 фіналу Кубка Уманського району-SOCCER.BIZ.UA-2013

Автор: Sobolenko від 26-06-2013, 21:40, подивилося: 3397

Матч 13: "Інтерес-Цент"-Дмитрушки. 1:0
30.06.неділя. 18-00. Сокіл. Глущенко, Хомутинський, Єжаченко А.
Гол: Капелістий (77 пен)
Попередження: Збриський (55)

Дмитрушки гарно налаштувалися на кубковий матч і з самого початку заволоділи ініціативою. І могли ще до перерви зняти питання про переможця. Але змарнувала свої моменти, яких було більше ніж достатньо. А ви самі знаєте чим часто таке марнотратство завершується. На 76-й хвилині "Інтерес-Центр" , який мав певні проблеми зі складом, отримав право на кутовий. Захисники не змогли розібратися в ситуації і господарі змогли завдати удар. На шляху мяча опинився відігнутий лікоть захисника і арбітр призначив пенальті. І кращий бомбардир "Інтерес-Центру" реалізував спробу. І цей мяч так і залишився єдиним в матчі.

Матч 14: Паланка-Колодисте. 3:2
30.06. неділя. 18-00. Паланка.Баланюк
Голи: Глинський (29), Дубина (52), Тепленін (62) - Драч (автогол в ворота Паланки, 73), Єгреші (90+1, пен)

Матч 15: "Світ Меблів"-"Базис" (Городецьке). 0:3
30.06. неділя. 16-00. Городецьке. Соболенко
Голи: Кравчук (4,81), Кононенко (10)
Попередження: Просенюк (19, Б), Ярошук (22,СМ), Дорошенко (62, Б)

Це був перший матч на новенькому футбольному полі в Городецькому. Номінально це ще не було відкриття стадіону (ведуться ще внутрішні роботи в роздягальнях і душових). Але арена вже змогла прийняти футболістів. І керівництво "Базису" (саме ця агрофірма, очолювана Осадчим В.О., і збудвуала новенький стадіон та утримує дві футбольних команди і т.д.) прийняло рішення провести чвертьфінальні матчі саме на новому стадіоні. Уболівальники щільно заповнили трибуни. І отримали в подарунок два цікавих матчі.
Дебют зустрічі був більш ніж успішним для господарів. Вже на 4-й хвилині Олег Кравчук забив першого мяча на новому стадіоні. А на 10-й хвилині Дмитро Кононенко скористався помилкою гостей. Добрий такий заділ для господарів!
Надалі гра йшла з перемінним успіхом. Важко було віддати комусь перевагу. По перерві навіть більше перевагу мали гості. Воно і не дивно - вони намагалися відігратися. Але кілька разів надійно зіграв молодий голкіпер "Базису" Роман Кузьмак.
А на 81-й хвилині Олег Кравчук зняв остаточно питання про переможця. 3:0 перемога в першому матчі на новому власному стадіоні і путівка до півфіналу.

Матч 16: "Базис" (Кочубіївка) - "Пахтакор" (Собківка). 4:2
30.06. неділя. Городецьке. 18-00. Тріфонов
Голи: Мельник (6), Давиденко Б.(25), Овсянніков (39,70) - Чорнодід (46), Газєєв (68)
Попередження: Грабовенко, Мельничук, Реміняка - Кочубєй, Мізюк
Вилучення: Грабовенко - Кочубей (89 хв - суперечка між гравцями)

Вже в самому дебюті і цього матчу господарі відкрили рахунок (поки гості чомусь стали сперечатися за аут в центрі поля замість того щоб догравати епізод до кінця "Базис" організував вихід два в один і чітко реалізував). Того більше - і до 3:0 справа дійшла. Могло здатися, що справу тут зроблено. І не сильно схвилював глядачів втрачений момент пахтакорівцями (сейв воротаря після удару впритул).
Але другий тайм буквально розпочався з гола "Пахтакора". А потім і до мінімума скоротилася перевага "Базису". А часу було ще достатньо. Тут дуже доречним господарям гол Овсяннікова, який втік від захисника і невідпорно пробив в ближню "девятку". Гості ще намагалися щось зробити, але два мячі вже важко було відіграти.
Наприкінці трапилося ще обопільне вилучення - гравці непорозумілися після ігрового епізоду - але це вже не могло зіпсувати враження від цікавого матчу.

Категорія: Новини / Кубок району