» » » Дербі між "Уманьферммашем" та "УТК-Ятрань" судитеме еліта суддівського корпусу області

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Дербі між "Уманьферммашем" та "УТК-Ятрань" судитеме еліта суддівського корпусу області

Автор: Sobolenko від 29-05-2014, 18:50, подивилося: 1383

25 Призначення арбітрів на матчі 5-го туру Чемпіонату області Вища ліга:
31 травня (субота)

м. Золотоноша; початок: 16-00
СК "Пальміра" – ФК "Зоря"
Арбітр: Цибулько Сергій (Канів)
Асистенти арбітра:
Сухаренко Ігор (Черкаси)
Литвиненко Ольга (Шпола)
Делегат-інспектор: Смаглій В. А. (Черкаси)

с. Городецьке; початок: 16-00
"Базис" – "Канів"
Арбітр: Ліхотворік Сергій (Черкаський р-н)
Асистенти арбітра:
Лобанов Володимир (Золотон. р-н)
Семерунь Володимир (Монастирище)
Делегат-інспектор: Шланчак М. О. (Городище)


м. Умань; початок: 16-00
ФК "Уманьферммаш" – "УТК-Ятрань"
Арбітр: Фощій Юрій (Черкаський р-н)
Асистенти арбітра:
Шланчак Володимир (Городище)
Шлончак Семен (Черкаси)
Делегат-інспектор: Лаврінець П. М. (Канів)


смт. Катеринопіль; початок: 16-00
"Наша Ряба" – ФК "Спартак"
Арбітр: Погорілий Микола (Кам'янка)
Асистенти арбітра:
Буртник Роман (Черкаський р-н)
Баранов Іван (Канів)
Делегат-інспектор: Цвященко Г. П. (Звенигородка)

м. Монастирище; початок: 16-00
ФК "Авангард" – "Олімп"
Арбітр: Білорус Михайло (Черкаси)
Асистенти арбітра:
Потайчук Вячеслав (Умань)
Латенко Віталій (Сміла)
Делегат-інспектор: Саливончик І. В. (Черкаси)

"Ураган" – "ЛНЗ-Лебедин" - гра перенесена

Категорія: Новини / Чемпіонат області

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 116
  • ICQ: {icq}
30 травня 2014 07:33

Vicos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 17.09.2012
 
Коли фінал кубка буде?

<
  • Публикацій: 2013
  • Коментарів: 1310
  • ICQ: {icq}
30 травня 2014 17:59

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Чекайте окремого матеріалу. Знову Соболенко по ходу нехороша людина, бабай і т.п., але мовчати щодо чергової клоунади ФФЧО не стану!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
30 травня 2014 19:40

relicon

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 27.03.2014
 
Думаю,що Ферммаш набьє Утк в одну калітку..

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 81
  • ICQ: {icq}
30 травня 2014 20:29

dimas

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.06.2012
 
relicon,
не факт))) думаю минимально УТК выиграет!!!

<
  • Публикацій: 2013
  • Коментарів: 1310
  • ICQ: {icq}
31 травня 2014 06:46

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
гра розсудить))) з такою тезою ніхто не поспорить)))
аби дощ не розлякав багатьох уболівальників... втім в такому випадку побачимо скільки справжніх уболівальників...

звіт про гру буде, доречі, завтра. випуск)))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
31 травня 2014 09:20

relicon

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 27.03.2014
 
Та ні мужики.. В Ферммаща гравці досить високого рівня.. Куда там УТК до них))

<
  • Публикацій: 2013
  • Коментарів: 1310
  • ICQ: {icq}
31 травня 2014 11:04

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: relicon
В Ферммаща гравці досить високого рівня.. Куда там УТК до них))

Оптимізм справа цікава))))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 137
  • ICQ: {icq}
31 травня 2014 11:14

vlad_kolomiets0609

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.04.2013
 
relicon,
в цьому сезоні я б поспорив)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
31 травня 2014 11:45

relicon

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 27.03.2014
 
vlad_kolomiets0609,
Та що там спорити,Ферммаш забрав Гостєва,Голуба,Мірцухлаву,Остренка.. Там буде в одну калітку

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 81
  • ICQ: {icq}
31 травня 2014 12:28

dimas

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.06.2012
 
relicon,
ну стиль игры у УТК по интересней чем у фермаша,посмотрим как будет,а будет жарко в любом случае!!!приятного всем просмотра и пусть победит сильнейший!!!

<
  • Публикацій: 2013
  • Коментарів: 1310
  • ICQ: {icq}
31 травня 2014 16:09

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: relicon
Та що там спорити,Ферммаш забрав Гостєва,Голуба,Мірцухлаву,Остренка.. Там буде в одну калітку

Ви калітки не попутали? Вам фантастичні твори писати а не прогнози футбольні робити)))) Ваш оптимізм і самовпевненість до гри виявилися безпідставними. Ну це так - мяко кажучи, щоб не сипати Вам сіль на рани))))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 189
  • ICQ: {icq}
31 травня 2014 16:14

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
Даааа, і хто чекав такого рахунку? 1:5 це не 0:1, чи 1:2, це явна перевага УТК

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
31 травня 2014 19:14

relicon

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 27.03.2014
 
Да це звісно розрив.. Молодці УТК не чекав такого.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 8
  • ICQ: {icq}
31 травня 2014 20:53

serg1977

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 3.07.2011
 
Вітаю час покаже, а робити якісь насмішки я думаю недоречно, стидно

Ігоре і в плані каліток тоже, ми ж не хизувалися і прогнозів не давали, і неображали нікого в минулому сезоні, тож поважайте і нас, якщо ми ще представляємо футбол Уманщини, дякую, удаччі в майбутньому

<
  • Публикацій: 2013
  • Коментарів: 1310
  • ICQ: {icq}
1 червня 2014 07:20

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Сергій! Я так і не зрозумів в чому суть претезій саме до мене??? Я в своєму коментарі підколов людину, яка висловлювала своє бачення до гри (до гри, перечитайте уважно коментарі, я резюмував на такі прогнози - "гра розсудить"). Потрудіться вказати конкретно де я , за вашими словами, ображаю чи проявляю неповагу, насміхаюся над "Уманьферммашем"? Не потрібно вичитувати своє, особисто лише вами побачене. Тоді не доведеться повчати і пристижувати мене чи ще когось. Кожен бачить те, що хоче бачити. І пристижувати вас я не збираюся. То ваші проблеми.

А ось представники вашого клубу дозволяли собі неоднозначні коментарі, перебуваючи на іграх в Паланці. Ви краще їм висловте свої претензії.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
1 червня 2014 09:02

relicon

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 27.03.2014
 
Sobolenko,
Ігоре не придумуйте небилиці..

<
  • Публикацій: 2013
  • Коментарів: 1310
  • ICQ: {icq}
1 червня 2014 10:53

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: relicon
Sobolenko,Ігоре не придумуйте небилиці..

Ще один! Та ви потрудіться хоч наближено аргументувати написане ж вами! Про які небилиці взагалі мова???? Ви собі строчили до гри про
Цитата: relicon
Думаю,що Ферммаш набьє Утк в одну калітку..

Цитата: relicon
Та ні мужики.. В Ферммаща гравці досить високого рівня.. Куда там УТК до них))

Цитата: relicon
Та що там спорити,Ферммаш забрав Гостєва,Голуба,Мірцухлаву,Остренка.. Там буде в одну калітку


а якісь небилиці придумую я???
Якись напад неадекватності! Чи то читати що один що другий розучилися, чи то просто щось масово мерещиться (не видавайте бажане за дійсне, то й глючити не буде) а потім ще й звинувачують традиційно Соболенка. Бред.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 189
  • ICQ: {icq}
1 червня 2014 15:11

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
Правильно, Ігоре!!! Ти їх фактами, фактами. А то дійсно ні з того, ні з чого напали.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
1 червня 2014 15:26

relicon

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 27.03.2014
 
Ахахах

<
  • Публикацій: 2013
  • Коментарів: 1310
  • ICQ: {icq}
1 червня 2014 18:20

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: relicon
Ахахах

Максимальне, що від Вас можна дочекатися. Але недаремно народна мудрість давно в таких випадках резюмувала: сміх без причини- .......!
Порадуйте читачів ще якимось перлами - будемо лише вдячні wink
Я просто не уловив ваше витончине почуття гумору. Ну про прогнози мається на увазі....

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
2 червня 2014 08:36

relicon

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 27.03.2014
 
Sobolenko,
Ігоре, я вже давно з вас сміюся... Замисліться чому ж не я один це роблю!

<
  • Публикацій: 2013
  • Коментарів: 1310
  • ICQ: {icq}
2 червня 2014 12:22

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: relicon
Ігоре, я вже давно з вас сміюся... Замисліться чому ж не я один це роблю!

Звертати на кожного неадекватного - то часу щось робити не залишиться. Відносно таких недолугих користуюся принципом : "Собаки гавкають - караван іде".
Порадуйте ще чимось. Без хворих навіть не так цікаво wink

Ви то адвокатом воротаря Махотіна виступали (потім і обгадили ж його своїм коментарем), то прогнозистом (також "влучно"), то періодично за оцінку Соболенка беретеся. Ви, головне, не зупиняйтесь! Хоч тут свої комплекси задовільните)))))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
2 червня 2014 12:34

relicon

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 27.03.2014
 
Дивіться ви обізвали кожного не адекватним.Так можливо це ви не адекватні?

І де це я Махотіна обгадив?

<
  • Публикацій: 2013
  • Коментарів: 1310
  • ICQ: {icq}
2 червня 2014 15:59

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Погарячився. З дурнем вести діалог - самому проявити дурість. На тому з фантастом-прогнозистом діалог припинив.

ПС. Щодо Махотіна. У вас ще й з памяттю біда.

ПС-2. Неадекватний - пишеться одним словом. Втім з вашими проблемами безграмотність - то дрібниці....

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
2 червня 2014 16:50

relicon

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 27.03.2014
 
Ігое мені здається з пам'яттю у вас біда.Я ж тоді запитав чому він так здав.

Інформаційне повідомлення