Автор: Sobolenko від 14-07-2014, 06:39, подивилося: 1980

0 Олексій Давиденко для читачів "Футболу Уманщини".

"Наша Ряба" Катеренопіль - "Базис" Кочубіївка: 1-2
12 липня. Катеренопіль.
Арбітр: Цибулько Сергій (Канів).Асистенти арбітра:Погорілий Микола (Кам'янка),Баранов Іван (Канів)
Делегат-інспектор: Цвященко Г. П. (Звенигородка)
"Наша Ряба": Філянін, Завгородній, Сидоренко, Пахомов, Кіт, Остапчук, Кривенко Р., Івко, Цьоменко, Степанов, Кривенко Ю.
"Базис": Кузьмак, Дзига, Раков, Коваленко(Вишневський,80), Гірський, Тепляков, Гаврилюк, Давиденко Б., Смілянець(Бондар,75), Гончар(Годований, 30), Янчук
Голи
: Степанов (66) - Гаврилюк(90, 90+2)

На останній виїзд в першому колі свого дебютного Чемпіонату Черкаської області команда "Базис" приїхала в місто Катеренопіль, на затишний стадіон "Колос". З "Нашою Рябою" "Базис" вже зустрічався в цьому році в кубку Черкаської області і матч тоді закінчився з рахунком 1-2 на користь катеренопільчан. Цей матч склався з точністю до навпаки.

З самого початку матчу "Наша Ряба" показала хто є господарем поля і створили декілька дуже гострих моментів. Але фарт в сьогоднішньому матчі був на стороні гостей. Найбільш небезпечний гравець в складі господарів Степанов просто "пробачав" гостей. Декілька разів відгризнувся і "Базис". Але все саме цікаве команди залишили на другий тайм.

Після перерви команди показали більш активний футбол. На 66 хвилині той таки Степанов все ж добився свого і після прострілу з лівого флангу переправив мяч в ворота. Потім відбувся ряд не зовсім зрозумілих замін. Дуже активних братів Кривенків замінили і "Базис" почав контролювати гру. Але забити не вдавалось. Гра потихенько йшла до завершення. Арбітр додає 3 хвилини. І тут на 90 хвилині після чудової передачі Теплякова Янчук виходить один на один з голкіпером, але захисник зупиняє його не по правилах... Пенальті! До мяча підходить Гаврилюк і рахунок стає 1-1. В очах гравців "Базису" зажеврів вогник надії. І вони всією командою пішли в атаку. На останніх секундах свіжий Бондар проривається по правому флангу і б'є в дальній від голкіпера кут, але той переводить мяч на кутовий. "Базис" використавує домашню заготовку і після подачі Гаврилюк вколочує мяча в ворота! 1-2 і вся команда біжить вітати Дзигу Олександра з народженням доці. Неймовірний камбек за дві додаткові хвилини.

"УТК-Ятрань" Уманський р-н - "Канів" Канів - (не відбувся)
ФК "Уманьферммаш" Умань - ФК "Зоря" Білозір'я - 1:2
"Наша Ряба" Катеринопіль - "Базис" Кочубіївка - 1:2
ФК "Авангард" Монастирище - "Ураган" Кривоносівка - (не відбувся)
"Олімп" Кам’янка - СК "Пальміра" Пальміра - 2:2
ФК "Спартак" Золотоноша - "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин - 1:3

В попередніх 2-х турах команда "Базис" зазнала поразок і на сайті не було подано звіти про поєдинки. Причина в банальній занятості Олексія (жнива саме в розпалі). Зараз компенсуємо це і подаємо статистику матчів у 9 та 10 турах.

Базис - Зоря: 0-9
"Базис": Кузьмак Роман, Дзига Олександр, Раков Ярослав(Коваленко Максим, 70), Вишневський Олександр, Годований Вадим, Тепляков Артем, Гаврилюк Сергій, Давиденко Богдан, Бондар Олександр(Смілянець Вадим, 46), Гончар Олег, Янчук Сергій
Голи: Гопка(9, 15, 54), Ткаченко(45+1), Сторчоус(67), Мачульський (71), Єрошов (72,87), Тупчієнко(79).

СК" Базис" Кочубіївка - ФК "Уманьфермаш" Умань: 0-4
5 липня. Городецьке.
Арбітри: Фощій Ю., Бурлай М., Шлончак С.
"Базис": Кузьмак (Махотін, 80), Дзига, Раков, Коваленко, Смілянець, Гірський, Гаврилюк, Бондар (Мельничук, 78), Давиденко, Гончар (Кузьменко, 74), Янчук
"Уманьфермаш": Щербина, Рєпін, Трегубов, Ляхович, Мірцхулава, Гут, Поліщук, Гостєв, Чельцов, Голуб, Войніков
Голи: Чельцов(30), Голуб(42), Рудь(64), Войніков(85).

Цей матч можна назвати "матчом невикористаних моментів" для "Базису". А "Уманьфермаш" натомість показав свій клас і 90 % своїх моментів використали.
Дуже прикро програвати другий матч поспіль з розгромним рахунком, навіть попри те, що в команди є єдина задача на сезон - закріпитись в вищій лізі. Але на відміну від гри з "Зорею" команда грала, не дадуть збрехати вболівальники, які були на цих матчах. Моментів створили на пів сезона, реалізація підвела!