Автор: Sobolenko від 27-09-2014, 23:01, подивилося: 2201

"Наша Ряба" Катеринопіль - "УТК-Ятрань" Уманський р-н 4:2 (1:2)
Асистенти арбітра:Погорілий Микола (Кам'янка),Цибулько Сергій (Канів)
Делегат-інспектор: Шланчак М. О. (Городище)
"Наша Ряба": Данілевський, Сидоренко, Завгородній, пахомов, Плахотнік, Кіт, Остапчук (61, Фощій), Чумак (90+4, Веков), Бойко, Степанов (76, Белоус), Вальчиковський (90+2, Онуфрієнко)
"УТК-Ятрань": Прудиус, Гончаренко, Коломієць (84, Дудник), Баланюк (81, Трифонов), Казанюк О., Троян, Малютін, Ткач, Стеценко (46, Павленко), Швець (72, Фещенко), Казанюк Д.
Голи: 0:1-Швець (17), 1:1-Степанов (26), 1:2-О.Казанюк (пен), 2:2-Степанов (57), 3:2-Остапчук (60), 4:2-вальчиковський (90+2)
Попередження: Чумак (33), Плахотнік (34), Остапчук (36), Баланюк (61), Сидоренко (75)

Після вдалого старту у другому колі, коли було здобуто ряд яскравих перемог в принципових протистояннях, для футболістів "УТК-Ятрань" не прийшов час розслабитися. Тим паче - Катеринопіль не місце розслабитися на футбольному полі. Місцева "Наша Ряба" останніми роками заробила репутацію міцьного середняка. І може зіпсувати настрій будь-кому. Доречі, не погоджуюся в принципі з тими, хто вважає, що чемпіонат Черкаської області став слабшим. В цьогорічному чемпіонаті, можливо, і не точиться яскрава боротьба за перше місце. Зате широке коло так званих середняків, які можуть видати цікавий результат. А саме по середнякам прийнято судити про рівень чемпіонату.

В першому таймі точилася практично рівна боротьба. Тепличники традиційно не поділяють ігри на "домашні" і "виїзні". І в Катеринополі футболісти Уманщини з перших хвилин спробували заволодіти ініціативою. І господарі не збиралися грати "другим номером". Результат, як традиційно буває у футболі, у першоій половині гри зробили грубі помилки. Спочатку гол собі "привезли" господарі. Здавалося не особливо переспиктивна вертикально передача мала стати легкою здобиччю воротаря. Але той не розібрався "у двох соснах" - свій захисник і Віталій Швець боролися до кінця - і не впіймав не такого і складного мяча. Віталій Швець був винагороджений тим, що поборовся до кінця. І ударом у порожні ворота він відкрив рахунок! 0:1.

17 хвилина. помилка голкіпера ...

... і Віталій Швець забиває в порожні ворота.

Через 5 хвилин диво завадило Малютіну подвоїти перевагу гостей. Олександр Казанюк зі штрафного виконав подачу і Микола гарно на неї відгукнувся. Але удар головою впритул прийняв на себе захисник...

А на 26-й хвилині помилки припустилися вже гості. Максим Стеценко виграв верхову боротьбу у середині поля, але скинув при цьому мяча назад. Суперник його підхопив, пройшов неприкритим флангом і видав передачу в центр. Там Петро Степанов зіграв холоднокровноі по суті розстріляв ворота. 1:1.

На це "УТК-Ятрань" відповіла масованою атакою. І мали забивати на 30-й хвилині. Але спочатку один захисник виніс мяча з самої лінії воріт. а потім інший прийняв на себе ще один удар.

А на 31-й хвилині продовжився парад помилок. Захисник "Нашої Ряби" зіграв у власному штрафному рукою. І арбітр призначив 11-метровий. Господарі спробували посперечатися. Як по мені, то рішення арбітра було адекватним. Рука захисника була вдіставлена від корпуса практично під прямим кутом і назвати це положення "природнім" дуже проблематично. Як би там не було, арбітр звісно був невблаганним. Пенальті чітко виконав Олександр Казанюк. Голкіпер вгадав напрям удару і навіть дотягнувся до мяча. Але не більше того - 1:2.

Перед самою перервою Баланюк міг значно ускладнити життя господарям. Він обікрав захисника, прокинув повз нього і втік сам на сам з воротарем. Але в кінцівці епізоду зіграв не переконливо. І воротар врятував свою команду.

Черговий гол від Олександра Казанюка

У важкій грі але "УТК-Ятрань" все ж після першого тайму перемагала. А ось в Городецькому конкуренти із "ЛНЗ-Лебедин" програвали 2:3. Це відкривало тепличникам дорогу до другого місця. Але попереду ще було 45 хвлин гри. І все перевернулося на 180 градусів.

Вважаю долю сьогоднішньої зустрічі вирішив відрізок буквально у 4-5 хвилин. На 57-й хвилині Петро Степанов не отримав активного спротиву в зоні опорного півзахисника, продвинувся кілька метрів вперед. І завдав удару. Вийшов він у нього просто неймовірним! Поцілив нападник у самісіньку "девятку"! Шансів у Прудиуса не було й мізерних! 2:2. а на 60-й хвилині господарі провели вдалу атаку своїм лівим флангом. Обігравши двох опонентів, гравець вийшов на удар. Та мяч звалився з ноги. Але покотився вздовж лінії штрафної. І тут буквально по центру Олександр Остапчук отримав шанс для удару. Тепер мяч влетів в іншу "девятку"! 3:2! Так за лічені хвилини все перевернулося.

Часу було ще добрих пів години. І тепличники йшли вперед. Раз за разом. Але натикалися на організований захист "Нашої Ряби". Катеринопільці помилок практично не допускали, намагаючись зустрічати суперника далеко від своїх воріт. І нашим гравцям так і не вдалося підібрати ключі до цього замка... А вже в компенсований час господарі і крапку в матчі поставили. Павло Кіт пробив головою після подачі кутового, Вальчиковський підкорегував політ мяча і той від штанги влетів у сітку! 4:2.

Прикра поразка тепличників. Вони віддалилися від другого місця і наблизили до себе "Уманьферммаш". Але до розвязки ще не один матч. Вже в наступному турі "УТК-Ятрань" прийматиме непоступливий "Авангард", який закріпився на 5 місці і в першому колі завдав прикрої поразки нашій команді. А ось конкуренти в боротьбі за медалі - "ЛНЗ-Лебедин" і "Уманьферммаш" - зіграють між собою у Шполі.