» » » "УТК-Ятрань" здобуває впевнену перемогу у Камянці і наближається до медалей.

"УТК-Ятрань" здобуває впевнену перемогу у Камянці і наближається до медалей.

Автор: Sobolenko від 12-10-2014, 00:28, подивилося: 1847

0 "УТК-Ятрань" здобуває впевнену перемогу у Камянці і наближається до медалей.

"Олімп" Кам’янка" -"УТК-Ятрань" Уманський р-н 0:4 (0:1)

11 жовтня. 15:00, Кам’янка. 100 глядачів
Арбітр: Литвиненко Ольга (Шпола)
Асистенти арбітра:Ліхотворік Сергій (Черкаський р-н),Лобанов Володимир (Золотон. р-н)
Делегат-інспектор: Ланін В. О. (Черкаси)
"Олімп": Кудін (67, Кудріцький), Кузин, Парій (65, Макогін), Лушпіган, Романюк, Кияшко, Левинець, Зоря, Вагін, Гелевер, Силка (62, ??)
"УТК-Ятрань": Московський, Гончаренко, Коломієць (74, Фещенко), Баланюк (83, Авраменко), Казанюк Д., Троян, Малютін, Ткач (87, Потапов), Стеценко (85, Мельник), Швець (67, Трифонов), Казанюк О.
Голи: О.Казанюк (10, 72, 79), Баланюк (50)
Попередження: Кузик (14), Вагін (17), Коломієць (68), Лушпіган (68)

Вже на першій хвилині зустрічі наші футболісти створили перший момент біля воріт господарів. Але воротар парирував удар. Втім навіть після такого початку я особисто не очікував зливи гольових нагод. Так воно і сталося. Боротися обом командам доводилося не лише один проти одного а й з полем. Що , відповідно, ускладнювало життя насаперед атакуючим футболістам.

Загалом у першому таймі попри швидкий гол (Олександр Казанюк виконував штрафний справа і мяч оминув всіх й опинився у сітці воріт!) точилася практично рівна гра. Наші футболісти мали певну перевагу у швидкості, але це не виливалося у моменти. Можна згадати гарний шанс Баланюка (але воротар парирував несильний удар). Та й у господарів теж було дві нагоди. Обидві трапилися після подач кутових. На 17-й хвилині мяч навіть поцілив у поперечину воріт тепличників. А на 35-й хвилинівже капітан "УТК-Ятрань" Дмитро Казанюк підстрахував всіх і вибив мяча з лінії воріт

72 хвилина. Швець тікає лівим флангом і пасує ...

... Казанюк забиває!

Вже в самому дебюті другого тайму "УТК-Ятрань" подвоїла рахунок. Це Сергій Баланюк забив свого чергового мяча головою після подачі з кутового Олександром Казанюка (гольових передач вже й з ліку збився!)

Цей гол був надзвичайно важливим! Перевага в один мяч - дуже хитка. А тепер можна було більш спокійно діяти. І в подальшому гості просто довели справу до розгрому. На 72-й хвилині ВІталій Швець стрімко промчав лівим флангом і своєчасно видав на Олександра Казанюка. А через 7 хвилин Олександр і черговий хет-трик оформив! Тепере йому асистував Андрій Ткач.

Переконлива перемога "УТК-Ятрань" наближає до медалей чемпіонату області. Перемога в наступному турі може гарантувати тепличникам мінімум бронзові нагороди. Хоча ще триває боротьба і за срібло! А Олександр Казанюк з 20 мячами очолив гонку бомбардирів. Що теж дуже приємно!