» » » "УТК-2" стартує в фіналі першості області з драматичної перемоги над "Слободою"!

Автор: Sobolenko від 24-09-2018, 18:25, подивилося: 697

0 "УТК-2" стартує в фіналі першості області з драматичної перемоги над "Слободою"!

«УТК-2» - «Слобода» 3:2 (2:2)
23 вересня. Паланка. 70 глядачів.
Арбітри: Бурлай М., Семернунь В., Писанка Д.
Інспектор: Заєць В.
«УТК-2»: Мосоквський, Темчишин, Мельник Р., авраменко, Лут, Мельник О. (46, Кулик), Трегубов, Корнієнко (73, Вовкотруб), Єжаченко, Король, Павленко.
«Слобода»: Соколовський, Коваль, Культенко, Семенюк, Задоя, Погребняк (88, Чубенко), Валошенко (80, Магльований), Мандебура, Дяченко, Сахно (90+2, Давиденко), Шкондін.
Голи: Павленко (9), Шкондін (12), Сахно (15), О.Мельник (28), Лут (90+4)
Попередження: Темчишин (65), Трегубов (77)

Шкондін зрівнює рахунок.

Фінальну частину першості області фарм-клуб «УТК» розпочинав домашнім поєдинком проти «Слободи» з Черкаського району. Щоб ви оцінили значимість поєдинку – «УТК-2» посідав перше місце, а гості відставали лише на одне очко і розмістилися на третьому місці. Матч виправдав і навіть перевершив всі сподівання нечисленних присутніх на стадіоні глядачів. І хоча не завжди команди демонстрували неабияку майстерність і помилок було чимало, але характер і жагу до перемоги, вольові якості були на максимумі. А драматична розв’язка матчу додала емоцій ще цілу «торбу»!

Сахно виводить гостей впред. 1:2.

В першому таймі досить швидко стало зрозуміло, що гра збивається до максимальної простоти. Часто м’яч надсилався вперед і там відповідно нав’язувалася боротьба. При цьому у гостей в принципі така тактика була виправдана – їх напад свою роботу виконував. Особливо це стосується їх «десятки» - Олександра Шкондіна (я б саме його з Олександром Дяченком виокремив би як лідерів «Слободи»). Цей нападник відзначався неабиякими швидкісними даними, проявляв всю гру витривалість і при цьому міг нав’язати і виграти силову боротьбу у будь-кого. Саме він чудовим ударом зльоту буквально вбив м’яча в дальній кут воріт Артема Московського на 12-й хвилині. Схоже, оборонці «УТК-2» ще не оцінили всіх якостей цього нападника і дали йому простір і час а він шансом скористався на всі 100! Господарям такий стиль ведення гри не сильно пасував. Ім би більше опустити м’яча і комбінувати. В моменти, коли вони це таки робили, то в них виходило досить пристойно. Саме так вони і відкрили рахунок (гол Шкондіна дозволив гостям відігратися). Єжаченко чудово зіграв зліва, обіграв двох опонентів і виклав під удар дещо назад а Михайло Павленко без роздумів сходу пробив точно низом. Але повторюся – нав’язати саме свою гру «УТК-2» не вдавалося. А в своїй манері перевагу мали гості. І вони не лише швидко відігралися а і вийшли вперед. На 15-й хвилині той таки Шкондін промчав справа і прострілив а Сахно у боротьбі пробив точно. 1:2 до 15-ї хвилини! Бурхливий початок! Характерним було в ці хвилини і те, що гравці припускалися багатьох, як кажуть в тенісі, «невимушених» помилок. І моменти йшли калейдоскопом біля обох воріт. На 18-й хвилині Сахно «обікрав» досвідченого Трегубова і бив. Рикошет і м’яч ледь не опинився в воротах. За хвилину метрів з 15-ти бив Шкондін, але Мосоквський виручив команду. Тут же біля протилежних воріт встигли самовіддано заблокувати момент у Корнєєва. На 23-й хвилині метрів з 22-23 Єжаченко поцілив у штангу. А на 28-й хвилині господарі таки відігралися. Що характерно це їм вдалося знову після того, як вони опустили м’яча на газон. Гол вийшов дуже схожим на перший. Тільки «дзеркальний». Тепер пройшли справа і виклали під удар Олегу Мельнику. 2:2. За шість хвилин гарно з підбору із-за штрафної пробив Володимир Трегубов – штанга. І до перерви рахунок більше не змінювався.

Не поступався ніхто.

Мабуть, під час відпочинку команди в певній мірі проаналізували свої помилки. І «прохідний двір» в захисті поприкривали. Моментів стало менше. Хоча обидві команди намагалися шукати щастя біля чужих воріт. Дещо в затінку перебував кращий бомбардир першої обласної ліги Михайло Павленко. Здавалося, що він візьме слово в ендшпілі. І він став шукати свого шансу. На 71-й хвилині він таки виграв «другий поверх», але м’яч поцілив в штангу. На 79-й хвилині Павленко пішов у прорив вже низом і здійснив цілий слалом, увійшовши аж у воротарську! Але не зміг пробити повз воротаря з гострого кута! Через хвилину Соколовський парирував удар Павленка вже метрів з 19-ти!

Попри старання обох команд, гра котилася до бойової нічиєї. Арбітр компенсував 4 хвилини (з урахуванням зупинок гри – а діяли суперники не шкодуючи ні себе ні суперників і лікар мав роботу – то виглядало логічним). І тут буквально вибухнули господарі! На першій компенсованій хвилині небезпечно пробивав зі штрафного той таки Павленко – поряд зі штангою! На 90+2-й Євген Єжаченко чисто вийшов сам на сам з воротарем. Мав і простір і час, але поцілив у воротаря! На 90+3-й Павленко замикав передачу зліва метрів з 12-ти – поряд з поперечиною! Все? Більшість, напевне, так і подумали… Але за секунд десять до фінального свистка господарі отримають останній примарний шанс. Штрафний від бокової лінії справа. Євген Лут, якому двічі в грі діставалося в щелепу і який міг не продовжити гру ще в першому таймі, спрямовує м’яча в бік воріт. Аншлаг в штрафному «Слободи», як на якомусь концерті Вінника чи Лободи чи під час Рош хо Шана на Пушкінській. Але м’яч прошмигує повз всіх! Ударяється перед воротарем. Чим остаточно його дезорієнтує. І опиняється у воротах! Гол!!! Перемога!!! Радості «УТК-2» немає меж! Як і смутку гостей. І перших і других можна зрозуміти. Гості ще намагаються щось довести бригаді арбітрів щодо того рокового штрафного, але коли воно давало якийсь результат… Емоції одним словом вирували… Тим самим «УТК-2» здобуває драматичну і дуже важливу перемогу у першому матчі фінального етапу першості області. І залишається на першому місці.

Олександр Шкондін, можливо, був кращим у гостей.