» » » "Базис" здобув вольову перемогу над "Зорею-Черкаський Дніпро-2"

"Базис" здобув вольову перемогу над "Зорею-Черкаський Дніпро-2"

Автор: Sobolenko від 29-05-2015, 21:59, подивилося: 1291

0 Сьогодні в Городецькому стартував 4-й тур чемпіонату області. "Базис" після двох поразок від "УТК-Ятрань" та "ЛНЗ-Лебедин" приймав "Зорю-Черкаський Дніпро-2". Дебют матчу був повністю за підростаючим поколінням єдиної професійної команди області. Це вилилося в ряд гольових моментів. Але відзначилися гості лише одного разу. Поступово господарі оговталися і до перерви гру вирівняли.
А в другому таймі можна було відзначити вже і певну перевагу "Базису". І пробивши майстерно зі штрафного, граючий тренер "Базису" Сергій Янчук рахунок зрівняв. А на 87-й хвилині Олексій Годований проявив неабияку настирливість і таки продерся на ударну позицію та приніс перемогу господарям! 2:1 - вольова перемога "Базису"

Детальніше про матч розповідає Олексій Давиденко:

"Базис" с. Кочубіївка - "Зоря - Черкаський Дніпро 2": 2-1
29.05.2015. Городецьке.
АРБІТРИ: Цибулько Сергій (Канів),Латенко Віталій (Сміла), Залозний Віталій (Городище)
Делегат-інспектор: Чорний О. В. (Черкаси)

"Базис": Красніцький, Дзига, Зозуля(Смілянець, 45), Гірський, Дудник (Тастанкулов, 80), Годований В., Дзига Ю., Тепляков, Комаі Шараф-Дін Танко (Годований О., 39), Коваленко (Левченко, 76), Янчук.
Заміна: Сорокін, Раков, Давиденко, Григораш
Голи: Янчук(77), Годований О.(87) - Тупчієнко (7)

Матч гості розпочали досить жваво, але то й не дивно. Гарно вишколені молоді хлопці (середній вік команди 19,5 років!!!), та ще й вітер в допомогу , відразу напали на ворота Красніцького. Вже на 5 хвилині після подачі кутового мяч влучає в стійку. Через декілька хвилин вони взагалі приголомшили господарів- капітан команди після ще однієї подачі відкриває рахунок в матчі. Ще через кілька хвилин Тепляков виносить мяч головою з пустих воріт. Оце так початок!

Але "Базис" не знітився. і після того, як Черкащани (чи Білозірці) дещо зкинули оберти, взялися відповідати. В середині першого тайму після навісу Дзиги Юрія Янчук пробивав головою в протихід голкіперу, але той якимось дивом зміг зреагувати і чудовим сейвом зберіг ворота від пропущеного мяча. Не пройшло й хвилини, як той же Янчук зупиняє й розвертається в штрафному гостей, пробиває- голкіпер знову на місці. Трішки "перекуривши" "Зоря - Черкаський Дніпро 2", знову понеслась вперед. Тупчієнко мав чудову нагоду оформити дубль але з декількох метрів вибачає господарів - пробиває поруч зі стійкою. І тутже вже Красніцький показує досвід і виручає своїх одноклубників. Фууууух і це тільки перший тайм.
В другому таймі господарям будь-що потрібно було відіграватись. Деякий час вони пристрілювались до воріт суперника. То Янчук пробивав, то Гірський незрозуміло чи навішував чи бив по воротах метрів з 35 і влучив в перекладину. І накінецьто забили. невтомного Янчука після сольного проходу зупиняють перед штрафним майданчиком не по правилах. Штрафний. сам постраждалий і виконав. причому виконав на "відмінно" - а-ля Ротань проти Севільї. 1-1. "Базис" ще більше натис на молодих опонентів і все ж таки досяг свого. Годований Вадим видряпав мяч в двох суперників, віддав на Смілянця, той на Годованого молодшого... Олексій пробив з льоту невдало, але мяч залишився в нього в ногах, відразу пробив в друге . але знову не вийшло- влучив в захисника, від якого мяч відскочив в штрафний майданчик. та Льоша допрацював момент і все ж таки з третьої спроби забиває! Трибуни шаленіють!) 2-1!
Без валідолу не обійшлось, але дякуєм вболівальникам за таку чудову підтримку! Надіємось їм гра сподобалась