» » » "Базис" в компенсований час вириває перемогу в Золотоноші!

"Базис" в компенсований час вириває перемогу в Золотоноші!

Автор: Sobolenko від 8-06-2015, 23:43, подивилося: 1385

0 "Спартак" Золотоноша - "Базис" Кочубіївка: 1-2
Асистенти арбітра: Литвиненко О. , Бурлай М.

"Спартак": Крикун, Дузь, Дробітько, Литвиненко, Хомут, Гринець, Міхновський, Чуприна, Бреус, Педченко.
"Базис": Красніцький, Зозуля (Григораш, 62), Дзига О., Гірський, Дудник (Коваленко, 83), Тепляков, Дзига Ю., Годований В. (Комаі Шараф-Дін Танко, 78), Смілянець, Давиденко, Янчук
Голи: Зоря (58) - Давиденко (20), Дзига Ю. (90+4)

Матч розпочався з розвідки - команди хвилин 10 приглядались одна до одної. Перший момент біля воріт золотонішців створив "Базис" після розіграшу кутового - Смілянець навісив, захисник "Спартака" відбив мяч а Дзига Юрій на підборі пробив дуже близько біля стійки. Після другого моменту біля воріт господарів рахунок було відкрито. Гірський віддав чудову діагональ на Давиденка, а той з гострого кута головою перекидає мяч через голкіпера. 0-1.

Відразу Бреус відповів- після швидкої контрактаки він також ледь не забив. Через кілька хвилин "Спартак" пробивав штрафний з небезпечної відстані, але не менш гострою вийшла вийшла атака кочубіївських футболістів. Гравець "Спартака" пробив і влучив в стінку, мяч відскакує до Янчука і той з своєї половини обганяє двох захисників, входить в штрафну суперника, на замасі прибирає ще двох оборонців і пробиває Але голкіпер здійснив чудовий сейв і достав мяча з кута воріт.

В другому таймі господарям потрібно було відігруватись. І вони це зробили досить швидко. Зоря розстріляв ворота з декількох метрів. Після помилки захисника, який дуже легко дав нападнику "Спартака" навісити на Віталія. 1-1.

А через кілька хвилин господарі ледь не вийшли вперед, з штафного влучивши в поперечку воріт Красніцького. Після цього гості повністю забрали мяч до своїх ніг і понеслись вперед. Комаі Шараф - Дін Танко (або просто Вільям) пробив, але влучив в захисника. Мяч відскочив до Коваленка, той також невдало пробив і мяч знову влучає в захисника. Та знову круглий відскакує до нашого гравця, до Григораша. Останньому накінець то вдається пробити, але голкіпер господарів Крикун на місці. І тут гол!!! Давиденко прострілив, Смілянець головою пробиває. Мяч від перекладини пересікає лінію воріт, але асистент арбітра не фіксує взяття воріт...
залишається декілька хвилин до закінчення основного часу. Дзига Ю. пробиває штрафний , після рикошету влучає в стійку! Суддя додає 4 хвилини, і на останнній додатковій, Коваленко в боротьбі за мяч отримує ліктем в обличчя. Арбітр призначає штрафний. І Дзигі Юрію на цей раз все вдається. Мяч в воротах!!! "Базис" вириває заслужену перемогу.

А спонсор команди "Базис" - таблетки валідол.
Таблетки валідол - дивіться з нами футбол!