Автор: Sobolenko від 26-06-2015, 10:59, подивилося: 1647

48. "УТК-Ятрань" – "ЛНЗ-Лебедин" 1:1 (1:0)
Арбітр:Михайлюк П. (Черкаси), Цибулько С. (Канів), Погорілий М. (Камянка)
"УТК-Ятрань":Московський, Гончаренко, Думенко, Коломієць, Баланюк (84, Стеценко), Казанюк О., Єжаченко Є. (67, Потапов), Казанюк Д., Троян, Малютін, Ткач.
"ЛНЗ-Лебедин":Дейнеко, Александров, Кудря (58, Прачук), Кучер, Калініч, Бабенко (50, Карнаух), Розка, Ткаченко (67, Рудюк), Абатуров, Лисоконь (46, Колодяжний), Охременко (63, Кретов)
Голи: Троян (43), Абатуров (75)
Попередження: Кудря (19), Прудиус (29, запасний гравець "УТК-Ятрань"), Кучер (29), Ткач (36), Охременко (54), Колодяжний (89), Стеценко (90+4)

Цього дня в Умані і Паланці одночасно відбувалося два надзвичайно цікавих і важливих матчі. Але все ж, якщо і виокремити матч туру, то це була зустріч між "УТК-Ятрань" та "ЛНЗ-Лебедин". Перед зустріччю господарі ділили першу-другу сходинку таблиці а гості були третіми. Та й до чемпіонату багато хто був схильним вважати саме ці два колективи одними з головних претендентів на чемпіонство. Після 7 турів посперечатися із такою думкою було важко.

Перший тайм видався дуже динамічним. І, як по мені, попри мізер голоьвих моментів, - видовищним. Зустрічалися дві рівних команди. А оскільки ще й кваліфіковані команди, то й моментів прогнозовано гольових було обмаль. Ціна помилки була надто висока. Тому команди практично не припускалися помилок в обороні.

В середині тайму емоційне навантаження на гравців стало призводити до розпалювання пристрастей. Арбітр це оцінив старовинним "рецептом" - став приписувати і роздавати "гірчичники". дісталося навіть лаві запасних.

А наприкінці тайму віддав би перевагу господарям. Спочатку вони забили дуже емоційний гол (Сергій Троян прорвався по центру і здавалося невідпорно пробив - штанга! сам же Сергій підхоплює мяча і з повторної спроби таки забиває!!!). Тут же Євген Єжаченко мав подвоювати рахунок, але не реалізував вихід сам на сам з воротарем. Мали господарі іще один момент.

По перерві гра кардинально не змінилася. Гості намагалися відігратися. Господарі ж не збиралися віддавати ініціативу і шукали щастя теж біля чужих воріт. Все могло остаточно вирішитися на 67-й хвилині - Олександр Казанюк стрімким ривком розірвав захист опонентів, але поцілив в поперечину! Впевнений - забий другий, "УТК-Ятрань" перемогу вже не віддали б. Натомість на 75-й хвилині мяч опинився в воротах тепличників. Гості по суті єдиний справжній гострий момент ("ЛНЗ-Лебедин", беззаперечно, дуже потужна команда і доводить це своєю грою, але вкотре гостротою в атаці не відзначається) довели до взяття воріт. Гостра подача справа переривається в падінні голкіпером. Але мяч підхоплює Абатуров і знаходить шпарину між гравцями "УТК-Ятрань". 1:1.

Тут же господарі мали виходити вперед. Сергій Коломієць розігрує коротку "стінку" з Романом Потаповим і виходить один на один з воротарем. Але Дейнеко рятує "ЛНЗ-Лебедин". Був близьким до взяття воріт на 81-й хвилині Олександр Казанюк, але в боротьбі не зумів точно замкнути простріл Трояна. Ну а останній реальний шанс господарі мали на 86-й хвилині - Роман Потапов не дотягнувся до гострої передачі Андрія Ткача за спину захисникам...

Прикро втрачати таку важливу перемогу. Але варто відмітити і силу суперника. Тому назву це гросмейстерською нічією.

наш журавель - ще в небі. І розмінювати його на синицю в руках не планується...

Наостанок щодо арбітражу. Були певні побоювання, чи впорається досить молодий арбітр з такою відповідальною і важкою грою. Але федерація вважала більш важким матч в Умані між "Уманьферммашем" та "Ретро". Так от. Думаю, що загалом не варто надмірно критикувати і шукати причини своїх невдач в сьогоднішньому арбітражі (це стосується обох команд). Ті ж гості всі 90 хвилин з лави запасних мусолили тему очікуваного ними упередженного арбітражу. Це вже стало фірмовим стилем цих керівників команди. Напишу власну думку коротко - я не проти, щоб "УТК-Ятрань" у другому колі в Шполі судили не гірше аніж сьогодні "ЛНЗ-Лебедин" в Паланці. Упередженний арбітр в ворота "ЛНЗ-Лебедин" сьогодні в перші ж 5 хвилин призначив би 11-метровий (формальний привід був - але арбітр розцінив це як попадання в руку мяча а не гру рукою ну ще відео буде в традиційному репортажі). Так ото ж кожен бачить те, що бачить. Або судить по собі інших.

• Реєстрація: 6.01.2012

шановний п.Соболенко,при,загалом,об"єктивному вашому коментарі,ви не можете не вкинути ложку дьогтю в бочку меду.Це я з приводу коментаря про суддівство.В цілому до суддівської бригади претнзій нема(за виключенням декількох моментів з боку асистентів).А пенальті можа було ставити і в ваш бік за порушення у штрафному майданчику.Але,повторюсь,суддівство було задовільним.Хотілось би у вас запитати :звідки у вас такі глибокі знання про стиль керівників нашої команди ?До речі, таким стилем саме ви відзначались у минулі роки і були принциповим поборником справедливого суддівства.Наші ж побоювання з цього приводу, думаємо, мають вагоме підгрунтя бо мзду ми на лапу не даємо принципово вже декілька років.

P.S. Гра ,справді була дуже видовищна,напружена,цікава.Ми симпатизуєм вашій команді і бажаємо їй здобуття чемпіонського звання а ми згодні і на другу сходинку так як чемпіонами вже були неодноразово.