Автор: Sobolenko від 5-07-2015, 08:38, подивилося: 1205

Арбітри: Погорілий М., Баранов І., Бурлай М.
"Базис": Красніцький, Дзига О., Тепляков, Гірський, Левченко (Дудник, 43), Дзига Ю., Годований В. (Тастанкулов, 80), Вілліам, Давиденко, Смілянець (Коваленко, 59), Янчук
"Уманьферммаш": Щербина, Трегубов (Лут, 86), Мачульський, Ляхович, Зоря, Оніщенко, Поліщук (Репін, 79), Трандафілов (Тарасюк, 70), Гріщенко, Пирогов (Гут, 56), Рудь
Голи: Янчук (66,75), Дзига Ю. (89 пен.) - Зоря (15), Поліщук (25,36), Рудь (30)

Футболісти "Базиса" на цю гру налаштовувались по особливому, тому що багатохто з них раніше виступало саме за "Уманьферммаш". І можливо дещо перегоріли по цій причині.
.
Вже з перших хвилин заводчани повністю забрали мяча до своїх ніг. Господарі виглядали дуже невпевненими. Перший момент виник після помилки Красніцького. Йому не вдалось вибити мяч і той влучив в ноги Рудю, але Дзига О. підстрахував свого одноклубника і вибив круглого на кутовий. Тут же після подачі Гріщенка гості ледь не забивають, але Дзига Ю. виніс мяч з порожніх воріт. А вже наступний свій кутовий Уманьферммаш реалізовує. Після подачі того ж Гріщенка Зоря Олексій без завад відкриває рахунок. Наступна атака і знову гол! Пирогов прострілив а Поліщук спокійно забиває. і знову без завад!!! Не проходить й 5 хвилин а Красніцький витягує третього мяча з сітки воріт!!! Пирогов знаходить неприкритого Гріщенко на лівому фланзі, той прострілює в штрафний майданчик і Рудь, випереджаючи захисника, забиває. А на 36 хвилині Поліщук оформлює дубль. Рудь пробиває, Дзига О. блокує удар, але мяч відскакує до Іллі і той знову якимось дивом абсолютно один, спокійно розбирається з голкіпером. Всього за якихось 20 хвилин Фермашівцям вдалось забити 4 мячі!!!

Не знаю що Янчук говорив своїм підопічним в перерві (І.С. - краще нам і не знати і записи "а-ля від Кварцяного" ми не чекаємо), але на другий тайм вийшла зовсім інша команда і відразу пішла, ні не пішла - понеслась відігруватись! Господарі створити декілька небезпечних моментів, але забити не вдавалось. Але все ж таки на 66 хвилині рахунок було розмочено. Це Дзига Юра віддає Янчуку, той корпусом відтирає захисника і забиває. А через 10 хвилин граючий тренер оформлює дубль. Тепляков відібрав мяч в центрі поля і відразу віддав на Янчука, Сергій виривається на рандеву з Щербиною і вдруге його переграє. "Базис" повністю взяв гру під свій контоль, що і вилилось в третій гол. Зоря Олексій фолить на Янчуку, і арбітр вказує на одинадцятиметровий. Його чітко реалізовує Дзига Юра. Арбітр компенсовує 4 хвилини. І в чужий штрафний іде навіть Красніцький. Але було вже занадто пізно. Матч врятуватине вдалось.

Олексій Давиденко для читачів "Футболу Уманщини".