» » » Листи на адресу Апеляційного комітету ФФЧО від ФК "УТК-Ятрань" та Олександра Казанюка

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Листи на адресу Апеляційного комітету ФФЧО від ФК "УТК-Ятрань" та Олександра Казанюка

Автор: Sobolenko від 11-07-2015, 10:26, подивилося: 1739

0 Голові Апеляційного комітету
ФФЧО
Бабенку Володимиру Миколайовичу
ФК «УТК-Ятрань»
(Уманський район)

Заява

Після ознайомлення сьогодні із рішенням КДК ФФЧО №12 від 9 липня 2015 року щодо дискваліфікації гравця нашого футбольного клубу Олександра Казанюка (просимо звернути увагу на момент отримання даного рішення – 10 липня 2015 року 12-06 електронним листом відсканований протокол був надісланий на адресу адміністратора ФК «УТК-Ятрань» І.Соболенка igor.sobolenko@yandex.ua і продубльовано телефонним дзвінком – саме від цього моменту ми маємо 24 години на оскарження даного рішення КДК ФФЧО) ми звертаємося до Апеляційного комітету ФФЧО. Ми вкрай незадоволені тим, як приймалося дане рішення і власне самим рішенням.
4 липня 2015 року було проведено матч 9-го туру Чемпіонату Черкаської області між командами «Зоря-Черкаський Дніпро-2» та «УТК-Ятрань». По завершенні поєдинку кілька гравців нашої команди були незадоволенні арбітражем даного матчу (особливо обурив момент, в якому арбітр вирішив не призначати 11-метровий штрафний удар у ворота господарів поля). Один із лідерів команди Олександр Казанюк приклав максимум зусиль, щоб гравці його команди не підходили до бригади арбітрів (оскільки він чудово розумів, що матч вже завершився і рішення ніхто ніяке змінювати звісно не буде). Це зокрема відображено і в ряді фотографій зроблених І.Соболенком. Там чітко видно, що О.Казанюк робить – стримує своїх партнерів. В цей момент чомусь на поле вийшов і інспектор матчу М.Ніцак (хоча ситуація на полі аж ніяк не виходила з під контролю). І чомусь мав претензії безпосередньо до О.Казанюка!
По завершенні матчу інспектор М.Ніцак в усній формі повідомив адміністратора команди «УТК-Ятрань» І.Соболенка, що буде писати рапорт про те, що О.Казанюк його штовхнув і лаявся. В рапорті арбітра матчу (в якому власне розписується представник команди І.Соболенко по завершенні матчу) ніяких зауважень про це не було відображено.
На протязі наступних днів, до п’ятниці включно, ніякої інформації до ФК «УТК-Ятрань» не надходило. Аж 10 липня 2015 року о 12-06 прийшов протокол вже прийнятого рішення КДК ФФЧО. До цього ніхто не ознайомив представників ФК «УТК-Ятрань» із змістом скарги інспектора матчу М.Ніцака, ніхто не запросив представників нашого клубу (і зокрема О.Казанюка) на згадане засідання КДК ФФЧО. Тобто ніхто не ознайомився із баченням ситуації нашого клубу, яка кардинально відрізняється від бачення інспектора матчу. На підставі лише одного рапотра інспектора була покарано гравця. Хто переглядав відео даного епізоду? Хто ще дав свідчення по даному моменту? Чому не надано слово стороні, яку власне звинувачують? А відтак ми вважаємо рішення КДК ФФЧО прийнятим незаконно і несправедливим. А тому вимагаємо скасувати дане рішення КДК ФФЧО задля встановлення справедливості.

10 липня 2015 р.

Головний тренер ФК «УТК-Ятрань» О.М.Єжаченко
Капітан команди «УТК-Ятрань» Д.Ф.Казанюк
Директор ФК «УТК-Ятрань» В.М.Гончар
Адміністратор команди І.М.Соболенко


Голові Апеляційного комітету
ФФЧО
Бабенку Володимиру Миколайовичу
Казанюка Олександра Федоровича
гравця ФК «УТК-Ятрань»
(Уманський район)

Заява

Сьогодні я дізнався, що рішенням КДК ФФЧО від 9 липня мене було дискваліфіковано на 1 гру. Я не розумію чому при прийнятті даного рішення ніхто не поцікавився баченням подій у мене. Рішення КДК ФФЧО було прийнято чомусь лише на основі бачення ситуації однієї людини (рапорт інспектора). Хоча в цей же момент на полі поряд знаходилися ще всі 3 арбітри. І ніяких санкцій з боку арбітра до мене застосовано не було, що відображено в рапорті арбітра. Чи не видається це дивним?
По завершенні матчу «Зоря-Черкаський Дніпро-2» - «УТК-Ятрань» 4 липня 2015 року я стримував кількох гравців нашої команди, які намагалися довести арбітрові, що прийняте ним рішення по не призначенню пенальті на заключних хвилинах у ворота «Зорі-Черкаського Дніпра-2» було помилковим і вплинуло на кінцевий результат. Я усвідомлював, що матч вже завершено і рішення арбітра не змінити. Тому я не дав розгулятися емоціям своїх партнерів. Це чітко видно по фотографіям І.Соболенка. І коли ситуація була повністю вичерпана (вона і тривала лічені секунди і не виходила з-під контролю) , на полі з’явилася людина в цивільному. І ця людина почала мені розповідати, що нам «краще треба грати у футбол а не розповідати». На що я йому відповів – «Ти хто такий?». Не отримавши відповіді, я додав – «То йди звідси!». Нецензурних слів я не використовував.
Я вкрай здивований, що мене взагалі звинувачують в цій ситуації в тому, що я не робив! Я, доречі, до цих пір на власні очі не бачив в чому мене звинувачують і за що мене осудили! І чув лише про це лише зі слів представників нашого клубу. Хоча власне КДК при прийнятті рішення мало б поцікавитися баченням ситуації не однієї сторони. Це для прийняття справедливого рішення. А це чомусь не було зроблено.
Прошу прийняти до уваги мою заяву і прийняти справедливе рішення і відмінити моє покарання.

10 липня. О.Ф.КазанюкТакож публікуються всі наявні фотографії зроблені по закінченню матчу. Після останньої фотографії фотоапарат був зачехлений, оскільки момент було вичерпано.

Всі фотографії зроблені під час гри розміщені у відповідному альбомі у пабліку "УТК-Ятрань" в соціальній мережі "Вконтакті"Категорія: Новини / Чемпіонат області

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.