Автор: Sobolenko від 11-07-2015, 23:22, подивилося: 1715

"УТК-Ятрань" - "Спартак" (Золотоноша) 2:0 (2:0)
11 липня. 17-00. паланка. "УТК-Арена". 200 глядачів.
Арібтри: Бурлай М. (Черкаси), Дігтяр В. (Городище), Собовой О. (смілянський р-н)
"УТК-Ятрань": Прудиус, Гончаренко, Думенко (79, Темчишин), Коломієць, Баланюк, Єжаченко Є., Казанюк Д. (46, Фещенко), Троян, Малютін, Потапов, Авраменко (63, Стеценко)
"Спартак": Крикун (46, Кулинич), Труба, Литвиненко, Калашник, Дузь, Гринець, Міхновський (75, Луганський), Зоря, Дробітько, Хомут, Педченко (66, Безпрозванний)
Голи: Потапов (4), Баланюк (27)

Попри переможну серію в останніх матчах "Спартака" все ж фаворитом поєдинку були господарі поля. Після прикрих втрат очок в двох попередніх матчах "УТК-Ятрань" аж ніяк не мала права не виграти. Проблеми, які несподівано опустилися на голову головного тренера тепличників (дивна дискваліфікація лідера команди Олександра Казанюка - про неї буде окрема мова), лише ще більше згуртували колектив. І ті, хто замінив з різних причин пропускавших цей матч (крім згаданого О.Казанюка, ще А.Ткач пропускав поєдинок через перебір попереджень, в "лазареті" залишається Віталій Горобець), не підвели ні тренера, ні команду, ні керівництво клубу. Чемпіонати виграють не 11 чоловік.

Старт зустрічі був бурхливим з боку господарів. На третій хвилині Роман Потапов поцілив в поперечину. А на 4-й він вже не схибив і святкував свій 5-й гол в сезоні! 1:0. Тут же гості гостро відповіли, але Євген Прудиус продемонстрував всю свою майстерність і удар Руслана Педченка парирував. Після цього гра якось втратила гостроту. Але після паузи у хвилин 10-15 господарі знову взялися створювати моменти. Така собі аритмія. На 17-й хвилині гарно метрів з 27 пробив Гончаренко. На 20-й гарну нагоду ще забити мав Потапов, але пробив головою вище. А ось на 27-й хвилині цей сплеск активності таки увінчався взяттям воріт. Сергій Баланюк на лінії штрафної розібрався із захисником, обробив собі мяч і пробив точно в нижній кут. Там був захисник і туди ж кинувся голкіпер. Але це не врятувало "Спартак". 2:0! Загалом саме такий рахунок повністю відповідав перебігу подій на полі у першому таймі.

27 хвилина. 2:0.

Другий тайм розпочався аналогічно до першого. На 49-й хвилині знову мав забивати Потапов. Але Роман не дотягнувся лічених сантиметрів до прострілу Фещенка. А ось надалі команди особливо нічого не створили. Було чимало боротьби, спроб. Але не по-справжньому гольових моментів. "Спартак" гідно чинив спротив. На камбек спартаківці не тягнули, але і "розсипатися" явно не збиралися. Правда, наприкінці матчу господарі мали доводити справу до розгорому. На 85-й хвилині тепличники "розкатали" комбінацію мов по нотах і Потапов пробивав без перешкод метрів з 8-9, але поцілив у поперечину! Тут же Баланюк не забив після виходу один на один з воротарем! Навіть в компенсований час ще два моменти змарнували господарів. Втім і перемога 2:0 принесла потрібні три очки.

він все літає над Паланкою)))

Щодо справи "дискваліфікації Олександра Казанюка". Звісно, що "оперативна робота ФФЧО" не залишала шансів на розгляд апеляції з боку ФК "УТК-Ятрань" та персонально самого О.Казанюка (ну да - як втохмачити клубу в пятницю четвергове рішення КДК, то на фікцію перетворюється право на апеляцію! Можна подумати, що в Черкасах хтось має намір збиратися терміново в суботу (а що тут такого - що цього дня шабат для всіх?)). А відтак на гру проти "Спартака" Олександ не виходив. Здавалось би - ну і все! Вже і матч відбувся. Та ще й перемогли - чого город городити?! Але СПРАВА ПРИНЦИПУ!!! І справу просто так замяти не вийде! Виходить просто свавілля якесь. І де гарантія, що і надалі не трапиться ще якогось фокусу "по-тихому"? Свого часу всі мовчки проковтнули рішення КДК ФФЧО, коли лише на одну гру дискваліфікували Листопада. Це за те,що бігав на трибуни і бився з уболівальниками в Умані. І відео інцеденту було, і купа свідків і резонанс.... Але кому то цікаво. Так і фінал кубка області не пропускав гравець. Тепер прийняли ще одне рішення, не дотримуючись ні логіки, ні справедливості при оранізації самого розгляду справи. Коротко - це ні в які ворота не лізе! І чого далі чекати наступного разу? Яких фокусів?

Поки одні грають по якимось своїм правилам в кабінетні ігри, то інші не грають в футбол...