Автор: Sobolenko від 22-10-2018, 00:33, подивилося: 903

0 Чемпіонський акорд в Камянці і АРСЕНал "УТК"

Арбітри: Коливай О., Писанка Д., Цибулько Є.
«Олімп»: Іщенко, Шеремет, Олешко, Левенець, Гарнага, Вагін, Олійник, Підвисіцький, Лушпіган, Матвієнко, Богданов (46, Пугачов)
«УТК»: Єрошов (77, Щербина), Дудник (75, Казанюк Д.), Олефір, Подколзін, Троян, Степанюк (83, О.Казанюк), Коломієць (73, Кальченко), Манасян (61, Рудь), Раковський (70, Трегубов), Потапов (83, Є.Казанюк), Ібрахім Мунір.
Голи: Манасян (15 пен, 35), Потапов (18, 83)

Удари по воротах: 10 (4) – 20 (10)
Удари в площину воріт: 0 – 8(4)
Кутові: 1(0) – 3(2)

Основне завдання сезону тепличниками було виконано до заключного туру, але відбувати номер «УТК» не збирався і у Кам’янці. Що власне і продемонструвала сама гра. Гості провели її без розслабленості і на високому рівні. Що дозволило їм на мажорній ноті завершити мегамажорний для них сезон 2018 року! Це при тому, що дозволених Регламентом трьох гравців першої команди залишили для «УТК-2», що паралельно фінішував у першості області матчем у Паланці.

0:1

З перших хвилин господарі, які особливо на своєму полі традиційно були і цього року досить непоступливим опонентом, спробували захопити ініціативу. Особливо вирізнявся досвідчений і знаний в області Віталій Підвисіцький. Власне після його передачі з правого флангу і виник перший небезпечний момент у грі – але Матвієнко запустив м’яча вище воріт. Втім поступово гості адаптувалися до поля і суперника і прибрали ініціативу до своїх рук. І на 9-й хвилині створили свій перший момент, але Арсен Манасян через надмірну жагу забити лише завадив своєму партнеру Коломійцю і той також спрямував м’яча вище. На 14-й хвилині «один в один» із захисником опинився Роман Потапов і сміливо взяв на себе гру. Це призвело до порушення правил з боку оборонця і призначення пенальті. Манасян його реалізував чітко. І тим самим впритул наблизився до лідируючого в суперечці бомбардирів М.Сутули. Через чотири хвилини до кінця у практично безвиграшній позиції доборовся Ібрахім Мунір і м’яч відскочив прямо на Романа Потапова і той чітко спрямував правою (для Романа «тещиною») ногою точно в кут воріт! 0:2! Роман став четвертим гравцем «УТК», що забили в чемпіонаті 10 і більше мячів (слідом за Манасяном, Раковським і Ібрахімом)

0:2

Гості в усіх компонентах переважали господарів. Випереджали в більшості епізодів, в єдиноборствах були кращими. Аж ніяк не виглядало, що «УТК» розслабився і почиває на чемпіонських лаврах. І ще до перерви і до великого рахунку довели справу. Олександр Раковський, який сьогодні дуже продуктивно діяв в центрі поля, чудовим пасом зі своєї половини поля відправив у хокейний буліт Арсена Манасяна і той чітко свій шанс використав. Це був його 16-й м’яч у сезоні. Могло бути 17-ть, але в Золотоноші арбітри один м’яч записали на Ібрахіма. Втім то не сильно турбувало тепличників та і самого Арсена. Про це свідчили події в другому таймі. Сам Арсен абсолютно не проявляв егоїзму і мінімум двічі віддавав гарні передачі партнерам, що перебували на його думку в кращих позиціях. А коли за короткий період часу Манасян отримав три болючих удари по ногах в боротьбі за м’яч, то тренер просто замінив його – щоб уберегти від можливої травми. Втім, забігаючи наперед, згодом з’ясувалося, що і 16-ти м’ячів достатньо буде для того, щоб розділити перший рядок в реєстрі бомбардирів чемпіонату області. Цікаво, що Арсен лише один (1) матч провів повністю (тобто 90 хвилин) ! Того більше – лише 4 (!!!) рази він провів на полі більше половини часу!!! І більшість своїх м’ячів він забив, виходячи на заміну! Це який був монстр-джокер в рукаві у Олександра Казанюка! Додамо два голи у переможному кубковому фіналі (теж із заміни!) і вийде картина маслом! І останній штрих – чотири заключних поєдинки гравець стабільно відзначався дублями! Все – вірменську тему тепличників я розкрив))))

0:3. 16-й мяч Арсена Манасяна.

Цифри для табло для декого непогано йшли і за такі собі «столики»))))

Із заміною Манасяна гра не закінчилася))) Повеселив всіх Ібрахім, який на 66-й хвилині примудрився з метра від порожніх воріт зарядити в поперечину!!! Потім той таки Ібрахім свій гол забив. Але тепер його судді відмінили через офсайд. А поставив крапку в матчі Роман Потапов. Цей гол став 11-м для Романа в цьому чемпіонаті і 14-й в сезоні. І саме головне – 50-м для Потапова в офіційних матчах за ФК «УТК». Цікавим став момент на 83-й хвилині – на заміну одночасно вийшли Олександр Казанюк та Єгор Казанюк. Так на полі одночасно зіграли батько та син. Не забудемо, що капітанив в цей момент ще один Казанюк – Дмитро.

Ну а з фінальним свистком було трішечки чемпіонських танців від тепличників. І чудова золота осінь лягла золотом на всіх причетних до фантастичного сезону ФК «УТК»!!!