Автор: Sobolenko від 19-09-2015, 22:26, подивилося: 2374

Арбітри: Бурлай М., Писанка Д., Ніцак М.
"Авангард": Чмих, Погорей Д., Оксамітній (31, Суський, 62, Галюк), Скорняков, Доненко, Івко (89, Кобець), Гамалій, Дєєв, Євтушевський, Корольов, Семенько.
"УТК-Ятрань": Єрошов, Чернишенко, Думенко, Фурик (46, Коломієць), Баланюк, Казанюк О., Єжаченко (57, Потапов), Казанюк Д., Троян (46, Горобець), Малютін, Ткач (71, Стеценко)
Голи: Гамалій (10), Оксамітній (17) - Чернишенко (35), О.Казанюк (43)
Попередження: Чернишенко (9), Баланюк (68), Горобець (78)

Шокуючим вийшов початок матчу в Монастирищі. Всі в стані тепличників розуміли, що буде важко. всі памятали минулорічні 1:2. Добре ще перший момент біля воріт Єрошова, що виник на 5 хвилині (після подачі зі штрафного мяч від когось в сутолоці поцілив в поперечину). Він мав би чи то розбудити, що насторожити гравців у зеленому. Далі було гірше. На 9-й хвилині захисники припускаються помилки і це призводить до штрафного із близької відстані. Небезпечний стандарт вміло виконується Вячеславом Гамалієм і мяч опиняється у воротах (чи то прямим ударом, чи то з рикошетом - але то вже лірика). 1:0. Віктор Єрошов безсилий. Зате він блискуче діє за пять хвилин, коли він сейвом рятує гостей - коли Івко продерся практично один на один і пробивав у притул! І всеодно рахунок став 2:0 - після кутового Андрій Оксамітній здорово поцілив зльоту! Ось це вже був справжній шок! Гості ніяк не могли прийти до тями і налагодити свою гру. Тут їх фірмовий комбінаційний стиль з численними короткими передачами, "стіночками" не давав бажаного результату. Адже треба було боротися не лише із суперником а і з нерівним полем.

Гамалій зі штрафного відкриває рахунок

Але "УТК-Ятрань" оговталася і стала продовжувати гнути свою лінію, не збиваючись на навалу. І ще до перерви добилися свого. Двічі. Забили два дуже гарних мячі в результаті багатоходових комбінацій. Спочатку на 35-й хвилині Микола Чернишенко замкнув на дальній стійці верхову передачу. А на 43-й хвилині майстерно асистував справа Сергій Баланюк і Олександр Казанюк забивав вже в порожні ворота. 2:2. І гості могли ще й вперед вийти до перерви. Втім здавалося, що після відпочинку від цього вони нікуди не дінуться.

Олександр Казанюк зрівнює рахунок

З перших секунд другого тайму "УТК-Ятрань" понеслася вперед. Вже на 46-й хвилині мав забивати Андрій Ткач, але з близької відстані в падінні не зміг цього зробити. На 50-й хвилині замикав справа передачу Олександр Казанюк. Атака за атакою. Але хвилин за 10 огризнулися і господарі. Причому двічі. І на 56-й хвилині сейв після удару Гамалія здійснив Єрошов. На це послідував удар Горобця - поряд зі стійко. А на 61-й бив Баланюк - вище. Футбол дивитися такий можна лише на одному диханні.

На 70й хвилині груба "обрізка" Андрія Ткача призвела до виходу на ударну позицію Андрія Івка. І удар у нього вийшов чудовий. Але Єрошов у неймовірному стрибку витягнув мяча із самого кута! А за 4 хвилини Віктор кулаками вибив мяча після небезпечного кутового, спрямованого прямо у ворота.

Чим ближче до фінального свистка тим на справжню навалу перетворювався наступ гостей. атака за атакою. Кутові за кутовим. Навіси, простріли. Але без толку. Суперник відбився. Але і він був би безсилий на 85-й хвилині. Подача справа дійшла до Олександра Казанюка. Але він не став бити а скинув мяча партнеру, який опинився без нагляду в 5-6 метрах від воріт. Але Роман Потапов бездарно засадив мяча вище воріт!

Картки сьогодні роздавалися більше за аудіоефекти. Їх накопичення згодом матеріалізується в щось більш матеріальне. Думки вслух. Гравці права говорити щось не мають. І караються за це картками. Такі правила. Так собі вирішує арбітр. А за свої висловлювання представники феміди (не зациклюйтесь лише на арбітрові - там троє працює на грі) несуть покарання? Отожбо... Нелогічно... Несправедливо... Пропоную кожному гравцеві хоч по жовтій картці роздати, щоб урівняти шанси... (для моїх румяних критиків - то був сарказм)

нічія 2:2, що для "УТК-Ятрань" рівносильна поразці. Не мали права втрачати очки в Монастирищі. Нічого, звісно, не втрачено, але занадто ускладнили собі життя в боротьбі за чемпіонство. Тепер ще й не все власне від самих залежить. Чи то "перегоріли" дехто, чи ще що - не знаю. Але рахунок - на табло. Монастирищенську команду можна лише привітати, яка чесно заробила свої перміальні. На арбітраж сьогоднішній результат теж не спишеш.

Одні - так і не заштовхали мяча в сітку ворті у другому таймі. Інші - таки відбилися...